Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisze Patricko, na zajawkach z dodatku bylo widac ze materiały da sie kupowac. A 180 sztuk to malo, nawet 2 engramow nie wyciagniesz z planety bo 100 trzeba na jeden :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze ekipa do grania? Bo się waham :-) nad tymi dodatkami póki promocje w Turcji.

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja i parę moich znajomych będziemy grać, więc jak będziesz widział imprezę to wbijaj. Chyba, że grasz na xszrocie to nie było tematu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kupuje DLC, a zarazem każdy kupuje DLC :-P

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zlosc juz przeszla .. wroci za 2 tygodnie jak nie bedzie czego robic w grze :8_laughing:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kupiłem Legendary Edition wyszło 129 zł. Grę skończyłem na podstawce(wymaksowanej). Nie grałem wogóle w dodatki. Rozumiem, że najpierw standardowo fabuła z dodatków a potem grind? Co jest nowego a czego nie robić (nie mielić) by nie pozbyć się jakiś dobrych surowców? Tak jak wyżej pisaliście o zbieraniu czegoś do engramów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż wyjdzie dodatek, ale ogólnie materiały będą najważniejsze pod infuzje itemów. Graj fabułę + dodatki + Forsaken. Dopiero jak zrobisz całą fabułę to sobie zaczniesz grać wszelkie aktywności końcowe.

Coś czuje, że Gambit będzie najpopularniejszy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hacker25 napisał:

Lepiej powiedzcie, czy jestem skazany na nasz teatralny polski dubbing w tej grze? 

 

Cale szczescie wystarczy przelaczyc jezyk konsoli na angielski i gra smiga po angielsku :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Podobno o 19tej u nas.

 

... daleko jeszcze? :listek:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie najtaniej można kupić Destiny 2 aby w pełni cieszyć się grą ? Tzn podstawka + dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tureckim psn.

Koledzy, robię fabułę od dodatków bo miałem tylko podstawkę. Czy legendarne engramy otwierać czy kisić do samego końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe są na poziomie takim jak podniesiesz, a potężne engramy (powerful) rosną razem z Twoim poziomie, więc im później je otworzysz tym lepiej. Ale na podstawce nie wiem ile można wbić maksymalnie, obecnie soft cap jest na 500 lighta.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam? Komplet dodatków robi z tego dema chociaż 5% tego czym to miało być? Czy po prostu jeszcze bardziej rozwodnili ten rosół z kostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Zwykłe są na poziomie takim jak podniesiesz, a potężne engramy (powerful) rosną razem z Twoim poziomie, więc im później je otworzysz tym lepiej. Ale na podstawce nie wiem ile można wbić maksymalnie, obecnie soft cap jest na 500 lighta.

Ok dzięki. Nie chodzi mi o podstawkę. Po prostu, robię teraz Ozyrysa, potem Warmind i dopiero Porzuceni. Po odpaleniu pierwszy raz Legendary Collection miałem możliwość podbicia postaci odrazu ale było napisane, że mogę coś fabularnie pominąć więc gram po kolei. I poprostu nie wiem czy wbijać szybciej poprzez legendarne engramy czy lepiej je zostawić jak będę się zbliżał do 500Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym Forsaken, w sieci opinie raczej pozytywne. Ktoś gra w dodatek czy porzuciliście już wszelką nadzieję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest trochę do roboty jeśli chodzi o endgame, ale już po 2-3 dniach grania masz praktycznie wszystko zrobione. Obecnie robię już tylko daily na powerful engramy, co też jest nowością. Dreaming City spoko, ale po raz kolejny brak matchmakingu przy tej aktywności ala eskalacja to patologia. Egzotyki lecą jak krew z nosa, prawie w ogóle, od 500 ubierasz się tylko z engramów i właśnie egzotyków.

Jest sporo nowości, ale jak zwykle dali dupy w innych miejscach, np. do zwykłej infuzji trzeba masterwork core i to nie jeden czy dwa, a czasem nawet 4... Robienie strikeów na 500 też nie ma żadnego sensu, bo dostajesz rzeczy na 500, tragedia.

Za to gambit to mega plus, świetny tryb. Naprawdę dobrze się bawię przy nim, szczególnie jak masz ekipę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×