Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

No czyli rosół rozwodniony jeszcze bardziej, ale wrzucili jedną marchewkę i każą się ludziom cieszyc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz żeby zrobić upgrade armoru czy broni to trzeba mieć te "mistrzowskie rdzenie" czy jak to się tam nazywa. Wypada to jak krew z nosa, a głównie to trzeba usuwać to co wypadło. 4 czy 5 sztuk by ulepszyć jedną broń. Masakra. Do tego trzeba też przedmioty z danej planety np siatkę z Nexusa. Można kupić u typa z dodatku za 5000 glimmerów ale tylko 5 sztuk. Żeby teraz ulepszyć cały sprzęt dla jednej klasy to potrzebuje pewnie z 500000 glimerrow i materiałów każdego po 200-300. 

Dopiero zacząłem i nie zabiłem jeszcze żadnego barona i stylistycznie fajnie to wygląda, ale przesadzają goście. Robią wszystko by jak najdłużej ci zeszło i to nie w ten fajny sposób. Leć na jakąś planetę farmić materiały i wracaj na Rafe by ciągnąć fabułe dalej. :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grabeq napisał:

No i co z tym Forsaken, w sieci opinie raczej pozytywne. Ktoś gra w dodatek czy porzuciliście już wszelką nadzieję?

Grabeq no ja gram jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.09.2018 o 10:31, Frost Prime napisał:

Teraz żeby zrobić upgrade armoru czy broni to trzeba mieć te "mistrzowskie rdzenie" czy jak to się tam nazywa. Wypada to jak krew z nosa, a głównie to trzeba usuwać to co wypadło. 4 czy 5 sztuk by ulepszyć jedną broń. Masakra. Do tego trzeba też przedmioty z danej planety np siatkę z Nexusa. Można kupić u typa z dodatku za 5000 glimmerów ale tylko 5 sztuk. Żeby teraz ulepszyć cały sprzęt dla jednej klasy to potrzebuje pewnie z 500000 glimerrow i materiałów każdego po 200-300. 

Dopiero zacząłem i nie zabiłem jeszcze żadnego barona i stylistycznie fajnie to wygląda, ale przesadzają goście. Robią wszystko by jak najdłużej ci zeszło i to nie w ten fajny sposób. Leć na jakąś planetę farmić materiały i wracaj na Rafe by ciągnąć fabułe dalej. :siara:

 

Zanim nie dolecisz do 520-530 nawet nie baw sie w ulepszanie czegokolwiek, po prostu zakladaj to co masz lepsze. Tak daleko od endgame'u nie warto wydawac cennych materialow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez minimum 550 nie ma co wchodzić na raid. Tzn. można, ale po co się męczyć na siłę? Poziom od 550 i leci chyba do 570 nawet na ostatnim bossie, ale chyba nie jest to jeszcze potwierdzone.

Fakt jest taki, że trzeba jeszcze trochę pofarmić. Myślę, że tydzień/dwa i będzie light gotowy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem prośbę o dolaczenie do klanu:) Zaznaczam ze jestem nowy w Destiny i jeszcze sie ucze:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak dodatek? Jest to drugi TTK czy nie ma co sobie gitary zawracać?

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć mistrzowski rdzeń potrzebny do nasycenia broni?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od Spidera można kupić, a tak to random przy rozkładaniu.
Sorry za pytanie ale jest konkretne i odpowiedź nie zajmie wam wiele czasu. Ile lighta wbiję max na podatawce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomezik jak podstawka Ci spasowała, to bierz Forsakena bo to genialne dlc. Destiny wróciło do łask i znów sprawia frajdę. Natomiast jeśli nie planujesz zakupu dodatków, to nawet nie wkręcaj się w podstawkę, bo szkoda czasu na kastrata ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za pytanie ale jest konkretne i odpowiedź nie zajmie wam wiele czasu. Ile lighta wbiję max na podatawce?
Jak pamiętam kiedy jeszcze grałem to chyba max był 305. Ogólnie sam bym wrócił bo w jedynce spędziłem mnóstwo czasu a w dwójce ludzie z którymi grałem w jedynkę gdzieś poznikali. Tyle tylko żeby zagrać w Forsekena to trzeba kupić dwa pierwsze dlc także słabo opłacalny interes dla mnie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomezik jak podstawka Ci spasowała, to bierz Forsakena bo to genialne dlc. Destiny wróciło do łask i znów sprawia frajdę. Natomiast jeśli nie planujesz zakupu dodatków, to nawet nie wkręcaj się w podstawkę, bo szkoda czasu na kastrata 10_wink.png
Ok. Trzeba zaciągać. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego jak oglądam jakieś gameplaye to przy nasyceniu czegokolwiek koleś potrzebuje tylko migotu i legendarnych odłamków? A u mnie jeszcze jest ten mistrzowski rdzeń. I co znaczy za mała podstawowa moc? Dany przedmiot musi być mocniejszy od tego którego chce nasycić?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Gomezik jak podstawka Ci spasowała, to bierz Forsakena bo to genialne dlc. Destiny wróciło do łask i znów sprawia frajdę. Natomiast jeśli nie planujesz zakupu dodatków, to nawet nie wkręcaj się w podstawkę, bo szkoda czasu na kastrata ;)

 

Kurłaaa...akurat jak zacząłem grać w Monster Hunter World, to wydali przywoite DLC, jako tako ratujące tę grę. Jak skończę MHW, to już nikt na PC w D2 grać nie będzie :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzyzak86 napisał:

Powiedzcie mi dlaczego jak oglądam jakieś gameplaye to przy nasyceniu czegokolwiek koleś potrzebuje tylko migotu i legendarnych odłamków? - Stare nagranie.

 

I co znaczy za mała podstawowa moc? Dany przedmiot musi być mocniejszy od tego którego chce nasycić? - Tak, inaczej nie miałoby to sensu.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam teraz 385 light i w Forsaken jestem na etapie likiwdacji baronów ale tam potrzeba light od 400 i więcej. Gdzie i co najlepiej farmić na podbicie light i na co wydawać glimery?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aktywności rób, niebieski złom będzie Ci leciał aż do 500, potem jest cap. Przed 500 light i 50 lvl nie rób żadnych misji na power endgramy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True story. Light leci w góry szybko jak szalony. Za jednym posiedzeniem wbiłem chyba z 80 poziomó lighta. Dobijasz do 500 poziomu i wtedy wszystko zwalnia.

Co do materiałów to nie jest tak źle. Zawsze skądś zdobędziesz jakieś legendarne kiepskie engramy więc możesz je usunąć zdobywając shardy i tak samo np z shaderami. Jakoś mi idzie to wymienianie jedno na drugie i z powrotem, że mam wszystkiego po trochu więc tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział wprost, ale czytając inne posty rozumiem, że dodatek Frosaken jest wartym uwagi ? Jest tak dobry jak TTK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram kilka dni w Forsaken więc jeszcze nie wiem czy jest tak samo dobry ale napewno nie wiele mu brakuje by być i zdecydowanie wart zakupu jeżeli jeszcze ciągnie Cię do Destiny.  Napewno zdecydowanie lepszy od dwóch poprzednich razem wziętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wszebor napisał:

Nikt mi nie odpowiedział wprost, ale czytając inne posty rozumiem, że dodatek Frosaken jest wartym uwagi ? Jest tak dobry jak TTK ?

Jak na tę chwilę to bardzo zbliżony poziomem do TTK. Czy warto to już sam musisz zdecydować, ale wiesz, że tanio nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×