Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Można kupić samo dlc bez podstawki i dwóch poprzednich dlc?
Żeby grać w Forsaken trzeba mieć podstawkę plus dwa poprzednie dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła chodzi mi o to że mam podstawkę, 2 x dlc i chce kupić samo porzuceni.

Widzę tylko zestawy z grą i dodatkami które już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurła chodzi mi o to że mam podstawkę, 2 x dlc i chce kupić samo porzuceni.
Widzę tylko zestawy z grą i dodatkami które już mam.
Hehe, kłania się czytanie ze zrozumieniem ( o mnie chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalem ze kamienie milowe pojawiaja sie co wtorek o 11:00. To prawda? Bo wczoraj nie mialem nic nowego, a aktualizacja byla. No chyba ze sie je jakos aktywuje?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krzyzak86 napisał:

Gdzies wyczytalem ze kamienie milowe pojawiaja sie co wtorek o 11:00. To prawda? Bo wczoraj nie mialem nic nowego, a aktualizacja byla. No chyba ze sie je jakos aktywuje? emoji14.png

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Znowu stare info. Reset tygodniowy co wtorek o 19.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wystartował Iron Banner i light ma znaczenie tak jak w Trialsach. Padałem jak szmata że swoim 440 light gdzie w normalnych meczach wcześniej było naprawdę spoko. No ale wczoraj z 375 light wbiłem na 490 więc już prawie mogę się brać za wszystkie aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, wojcik_dan napisał:

Wczoraj wystartował Iron Banner i light ma znaczenie tak jak w Trialsach. Padałem jak szmata że swoim 440 light gdzie w normalnych meczach wcześniej było naprawdę spoko. No ale wczoraj z 375 light wbiłem na 490 więc już prawie mogę się brać za wszystkie aktywności.

Miałem dokładnie to samo. 433 light i tylko superem byłem w stanie skasować gości z pełnym zdrowiem i tarczą. No, ale IB jest dla wszystkich, nawet bez DLC :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problemem. Problemem jest zjebany matchmaking albo jego brak. Graliśmy non stop przeciwko pełnym teamom, którzy mieli light powyżej 540, a nawet 550. Może raz albo dwa trafiła się słabsza ekipa. W każdym razie byliśmy gnieceni w każdym meczu, jakbyśmy grali przeciwko ludziom na PC... A mieliśmy około 530 lighta. Także, albo różnica 10 lighta ma aż takie znacznie, albo coś jest skopane. Co by nie było, mamy rangę Valor, mamy light, itd. więc matchmaking nie powinien być problemem... A jednak. Mieliśmy mercy rule w 3 meczach pod rząd... Nigdy w życiu nie miałem czegoś takiego w tej grze. Najgorsze IB w jakie grałem póki co, zresztą to nie tylko moja opinia, ludzie na redditicie też nie mają dobrego zdania.

W dodatku bronie są co najwyżej średnie, a set kwestia gustu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica 10 lighta ma aż takie znaczenia, to że light ma znowu znaczenie bardzo mi się podoba jednak ciut za mocno czuć różnicę.

Lepiej jakby zrobili że różnica jest odczuwalna przy 20 light różnicy i dalej co 20 light, sam miałem trochę ponad 530, a przeciwnika z 560 musiałem 2-3 razy uderzyć z supera żeby zabić.

Nie wiem jak już działa matchmaking, samo Bungie się chyba w tym pogubiło, graliśmy w 6, poza mną raczej ludzie którzy na crucible wchodzą jak muszą i było całkiem przyjemnie.

Raz się wygrywało, raz przegrywało, nie wiem jak wygląda granie w mniejszej ekipie lub solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

To nie jest problemem. Problemem jest zjebany matchmaking albo jego brak. Graliśmy non stop przeciwko pełnym teamom, którzy mieli light powyżej 540, a nawet 550. Może raz albo dwa trafiła się słabsza ekipa. W każdym razie byliśmy gnieceni w każdym meczu, jakbyśmy grali przeciwko ludziom na PC... A mieliśmy około 530 lighta. Także, albo różnica 10 lighta ma aż takie znacznie, albo coś jest skopane. Co by nie było, mamy rangę Valor, mamy light, itd. więc matchmaking nie powinien być problemem... A jednak. Mieliśmy mercy rule w 3 meczach pod rząd... Nigdy w życiu nie miałem czegoś takiego w tej grze. Najgorsze IB w jakie grałem póki co, zresztą to nie tylko moja opinia, ludzie na redditicie też nie mają dobrego zdania.

W dodatku bronie są co najwyżej średnie, a set kwestia gustu.

Patricko pieszesz, że giwery z Bannera średnie, możesz mi napisać które legendy (bronie) są na topie( które warto trzymać i wzmacniać)? Oczywiście jeżeli to nie problem i nie wszystkie, tylko np; jaki jest dobry Scout lub Auto rifle.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu stare info. Reset tygodniowy co wtorek o 19.
Dalej nie mam kamieni milowych:( Dobilem do 262 mocy i dalej ani drgnie:( Jak najlepiej moc podniesc?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patricko pieszesz, że giwery z Bannera średnie, możesz mi napisać które legendy (bronie) są na topie( które warto trzymać i wzmacniać)? Oczywiście jeżeli to nie problem i nie wszystkie, tylko np; jaki jest dobry Scout lub Auto rifle.
Tigerspite z Dreaming City, najlepiej z perkami Outlaw i Kill Clip, Outlaw + Dragonfly to też świetny build, ale nie spotkałem. Na drugim slocie jakiś shotgun, najlepiej Badlander. Na trzecim slocie mam egzotyczną rakietnice.

Inne dobre bronie są te Gambitowe, szczególnie Pulse i Auto, chyba najlepsze.

Z tego żenującego Irona warta uwagi jest chyba tylko rakietnica, a to i tak tylko z trackingiem.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już siedzi 501 light. Teraz tylko muszę przetłumaczyć na Polski te nazwy żeby czegoś nie zmielić niepotrzebnie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki ma ktoś hyperx cloud alpha?... Wczoraj kupiłem i nie działa mi mikrofon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2018 o 19:46, KOMARZYSKO napisał:

Możesz kupić samo Forsaken - 169 zł.

Wcześniej jakoś tego nie widziałem tylko same zestawy mi pokazywało z podstawką.

Forsaken fabuła długo zajmuję? Niby gdzieś tam widziałem że ok 8h

Wczułem się w fabułę w podstawce i pękła w 20h teraz lecę dlc ale to podobno po 3-4h.

Gram tylko singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie wszystko co sie da po 5 godzin dziennie i kazda bron co mi wypada to maks 260:( Co zrobic zeby podnies moc?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, krzyzak86 napisał:

Robie wszystko co sie da po 5 godzin dziennie i kazda bron co mi wypada to maks 260:( Co zrobic zeby podnies moc?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Na jakim etapie jesteś? Fabuła skończona? Masz dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×