Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest teraz ale jak grałem na premierę to dopiero co wtorek był reset i sobie podnosiłem light, robiłem sobie wyzwania/zadania i zawsze coś wpadło. Mogę się teraz mylić bo nie wiem jak zmienili grę po dodatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy coś w ostatnim patchu zmienili z matchmakingiem na IB, ale wczoraj na 6 meczów z randomami 6 wygranych i w ani jednym nie było więcej jak 3 osoby z jednego klanu. No da się grać w końcu bez wqurvyanya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili (wyłączyli) Telesto na studni, ułatwili quest na Asa i zmniejszyli chyba auto aima w Sleeperze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabula dawno skonczona. Dodatkow nie mam. Wszystko robie jak leci. Tylko nie cheroiczny szturm bo jest od 290 i jestem na dwa hity:/ Wszyatko co gorsze rozkladam oprocz egzotykow. Podnosze u kazdego reputacje, z engramow wszystko maks 260 albo slabsze. Z bialych za lewel tez jakies smieci. Wczoraj zrobilem 5000xp dla klanu i tez za to nic:/ Powaznie na samej podstawce wyzej nie zajdziesz? Jak tak to zaraz delete:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na podstawce szło zrobić 305 jak pamiętam. Teraz pozostaje Ci robić chyba strajki i kamienie milowe. Dawno nie grałem. Skumaj się z kimś kto ma duży light i na heroiczne strajk

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie gier typu pay-to-win a tutaj to już przesada:/ Ok dzieki za pomoc, zobacze jak się będzie grało dalej. A w szturmach cheroicznych nie da się grać z randomami? Bo nawet nie wyszukuje jak ma to miejsce w zwykłym szturmie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę dali po to, abyś narobił sobie smaka a potem kupił dlc. Biznes :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie gier typu pay-to-win a tutaj to już przesada:/ Ok dzieki za pomoc, zobacze jak się będzie grało dalej. A w szturmach cheroicznych nie da się grać z randomami? Bo nawet nie wyszukuje jak ma to miejsce w zwykłym szturmie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Da radę z randomami ale dobierze Ci takich, którzy mają light podobny do Ciebie, albo trochę większy albo mniejszy. Jeśli zle pisze niech mnie poprawi ktoś. Także lepiej z kimś kogo masz w znajomych a maja light dzięki którym na spokojnie przelecicie przez strike

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak jak mowie, jak wlacze zwykly szturm to jest 1/3 i wyszukuje graczy. Szturm sie wlaczy jak bedzie komplet. A jak wlaczam cheroiczy to nie ma wyszukiwania, od razu wlacza gre i jestem sam.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W heroicu nie ma matchmakingu, musisz mieć ekipę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze nedno. Mialem sporo emblematow, po najechaniu na jeden pod kwadratem jest schowek. Zrobiłem tak ze wszystkimi i teraz nie mam bladego pojecia gdzie one sa:/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam podstawkę i chce mieć Forsaken to najpierw muszę kupić dwa wcześniejsze dodatki a na końcu forsaken? O co chodzi z roczną przepustką sezonową bo widzę, że jeszcze na tym próbują kosić kasę...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kolos28 napisał:

Jeśli mam podstawkę i chce mieć Forsaken to najpierw muszę kupić dwa wcześniejsze dodatki a na końcu forsaken? O co chodzi z roczną przepustką sezonową bo widzę, że jeszcze na tym próbują kosić kasę...

 

 

Tak musisz mieć dwa poprzednie dodatki. A przepustką sezonowa jest do 2019 więc zapewne na kolejne dlc. Niemniej Forsaken jest naprawdę świetny. Ja wróciłem kończąc tylko podstawkę i znowu nie mogę się oderwać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Effective October 16, the purchase of Destiny 2: Forsaken will include the two expansions included in the Destiny 2 Expansion Pass. Every player of Destiny 2 who has yet to touch down on the Tangled Shore will need only the Forsaken upgrade.

Co za uje! No, ale każdy kto już kupił dostanie emblemat :FailFish:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem dziś kupić dodatki a więc poczekam do 16stego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie destiny 2 bo rozdawali za darmo iiii gra jest świetna, ale celowanie to jakiś koszmar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszyskich fanow ktorzy twierdzili ze Destiny 2 majac doswiadczenie z 1ki nie dalo sie tego spierdolololo

Uwazajcie na Destiny 3 - Acti oglosilo ze D2 nie zarobilo ile mialo wiec na spotkaniu z inwestorami oglosili plan - bardziej radykalna monetyzacja gry

 

Wiec powiedzialbym - co sie odwlecze to nie uciecze nie wiem jak w to sie gra, ale jesli ma sie ekile/klan to moze namowcie znajomych zeby poczekali az wyjdzie jakis komplete edition. Bo zakladam ze Bungie i Acti znow wypuszcza na premiere kupe....

 

Kontrakt ktory wycielk czy zostal opublikowany mowi o dokladnie tym samym procesie czyli gra + dodatki, znow dadza kadlubka na premiere.

Bylo tak z jedynka, bylo z 2ka ktora byla slabsza, i bedzie z 3ka tyle ze obawiam sie ze monetyzacja bedzie jak w jakiejs kijowej grze free2play. Zobaczymy co z tego wyjdzie i wrocimy do tego posta :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak damy sie wyruchac jak za kazdym razem :30vm3cw:  Z drugiej strony tak sie dobrze w to gra, ze ruchanie przestaje miec jakiekolwiek znaczenie i zaczyna byc przyjemne :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, czacha79 napisał:

I tak damy sie wyruchac jak za kazdym razem :30vm3cw:  Z drugiej strony tak sie dobrze w to gra, ze ruchanie przestaje miec jakiekolwiek znaczenie i zaczyna byc przyjemne :banderas:

 

Wybor, wszystko jest kwestia wyboru :)

Tylko chcialem wrzucic info - zeby pozniej nie bylo rozczarowania :)

 

Jesli ktos wie w co sie pakuje - nie moja brozka na co inni wydaja ciezko zarobione pieniadze :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie jak zawsze ... kupuje, gram, potem sie wkurwiam ... a po roku znowu kupuje dodatek ;) No nie ucze sie na bledach .... chyba malo kto sie uczy ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, MagEllan napisał:

Do wszyskich fanow ktorzy twierdzili ze Destiny 2 majac doswiadczenie z 1ki nie dalo sie tego spierdolololo

Uwazajcie na Destiny 3 - Acti oglosilo ze D2 nie zarobilo ile mialo wiec na spotkaniu z inwestorami oglosili plan - bardziej radykalna monetyzacja gry

 

Wiec powiedzialbym - co sie odwlecze to nie uciecze nie wiem jak w to sie gra, ale jesli ma sie ekile/klan to moze namowcie znajomych zeby poczekali az wyjdzie jakis komplete edition. Bo zakladam ze Bungie i Acti znow wypuszcza na premiere kupe....

 

Kontrakt ktory wycielk czy zostal opublikowany mowi o dokladnie tym samym procesie czyli gra + dodatki, znow dadza kadlubka na premiere.

Bylo tak z jedynka, bylo z 2ka ktora byla slabsza, i bedzie z 3ka tyle ze obawiam sie ze monetyzacja bedzie jak w jakiejs kijowej grze free2play. Zobaczymy co z tego wyjdzie i wrocimy do tego posta :D

 

 

Dobra Mag, przyznaj że byłeś na tym zarządzie i wreszcie wyjdzie, że jesteś racjonalnym głosem Activision i masz wszystkim mydlić oczy pięknymi esejami :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, czacha79 napisał:

Bedzie jak zawsze ... kupuje, gram, potem sie wkurwiam ... a po roku znowu kupuje dodatek ;) No nie ucze sie na bledach .... chyba malo kto sie uczy ;) 

Did I ever tell you what definition of insanity is?

 

:P :D ;)

 

 

Co do nauki na bledach to najlepsza nauka i wiekszosc sie uczy moim zdaniem - nie znam dzieciaka ktory choc raz mimo iz mowiono nie dotykaj gorace by nie polozyl palca albo reki na goracym. To jest nauka na bledach wlasnie.

Gracze jako zbiorowosc mam wrazenie ze nie ucza sie na bledach. Ale zbiorowosc to nie jednostka.

 

Chodzi mi o to ze jesli ktos nie uczy sie na bledach i popelnia w kolko te same to ja takim osobom nie wspolczuje. A jesli narzekaja mozna powiedziec - to byl Twoj wybor a teraz masz jego konsekwencje tyle.

 

A ze gracze czasami zachowuja sie dziwnie (co by nie uzyc mocniejszych epitetow) pokazalo review bombing TR bo gra staniala. eh... nie no szkoda slow.

 

7 minut temu, hacker25 napisał:

Dobra Mag, przyznaj że byłeś na tym zarządzie i wreszcie wyjdzie, że jesteś racjonalnym głosem Activision i masz wszystkim mydlić oczy pięknymi esejami :P 

 

Nie tylko przy porannej kawie przeglad prasy zrobilem i klikalem w odnosniki do zrodel.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo byc ruchanym to jedno, a czuc przyjemnosc z grania to drugie.

 

Wiele osob oburza sie dla zasady, ja jednak wiedzac ze dana gra sprawi mi radoche przez 100, 200 czy 300 godzin nie mam zbyt wielkich obiekcji, bo ostatecznie liczy sie dla mnie moja frajda, a nie czyjes idealy ;) 

 

Lamenty i wkurw przyjda mi po czasie, ale mimo wszystko to byl dobrze spedzony czas i do tego momentu bylem zadowolony. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo byc ruchanym to jedno, a czuc przyjemnosc z grania to drugie.
 
Wiele osob oburza sie dla zasady, ja jednak wiedzac ze dana gra sprawi mi radoche przez 100, 200 czy 300 godzin nie mam zbyt wielkich obiekcji, bo ostatecznie liczy sie dla mnie moja frajda, a nie czyjes idealy  
 
Lamenty i wkurw przyjda mi po czasie, ale mimo wszystko to byl dobrze spedzony czas i do tego momentu bylem zadowolony. 
E tam o jedynce były pisane elaboraty. Ja miałem świetna ekipę, grałem od premiery, dzień w dzień. Jeśli dobrze pamiętam nastukalem z 900 h chyba. Kupowałem każde dlc, nieważne czy było warte swojej ceny czy nie. Po prostu gra dawała mnóstwo funu z grupą znajomych

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×