Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, szuldi82 napisał:

E tam o jedynce były pisane elaboraty. Ja miałem świetna ekipę, grałem od premiery, dzień w dzień. Jeśli dobrze pamiętam nastukalem z 900 h chyba. Kupowałem każde dlc, nieważne czy było warte swojej ceny czy nie. Po prostu gra dawała mnóstwo funu z grupą znajomych

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Przecież napisałem to samo .. z tym, że pomiędzy super zabawą były momenty wkurwu gdy docierałem do granicy gdzie wszystko co było do zrobienia i zdobycia było juz zdobyte i zrobione ;) Ja mam w jedynce ponad 400h z dodatkami, to sporo, ale z drugiej strony fakt ze tak na prawde trzy razy kupowalem ta gre lub dodatki za spora kase sprawia ze troche sie wkurwiam .... a i tak kupilem 2ke i mam w niej 370h. Ale na dzien dzisiejszy 2ka z Forsaken nie ma juz dla mnie sensu, 597 czy tam 598lighta i styknie. W grudniu / styczniu ogram nowy dodatek bo oczywiscie wzialem seson passa jak naiwny ... znowu sie dobrze pobawie a potem wkurwie :D I tak w kolko ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie bierze rozwód z Activision i przejmuje pełne prawa do marki. Na razie news roku. Zobaczymy czy będzie to miało jakiekolwiek pozytywne skutki. Już nie mogą się bronić tym, że Acti im kazało...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Patricko napisał:

Bungie bierze rozwód z Activision i przejmuje pełne prawa do marki. Na razie news roku. Zobaczymy czy będzie to miało jakiekolwiek pozytywne skutki. Już nie mogą się bronić tym, że Acti im kazało...

pewnie ich Phil Spencer przygarnie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jakie rzekomo Microsoft ma podejście do swoich podopiecznych, dając im dużą swobodę kreatywną, ogromne budżety itd., być może byłby to dobry ruch.  Ja bym chciał, żeby z Destiny 3 zrobili zupełnie coś nowego. To gra aż się prosi, aby ją bardziej otworzyć, znacznie powiększyć światy, zrobić z tego należytego MMOFPS'a, który mógłby odnieść gigantyczny sukces na rynku. "Wystarczy" pomysł, dużo czasu i pieniędzy, oraz mądre decyzje biznesowe i dalekosiężne plany na przyszłość. No i dorobina prokonsumenckiego podejścia. To jest coś, co Microsoft może i byłby w stanie dać, skoro mają takie parcie na odniesienie sukcesu w następnej generacji. To by oczywiście oznaczało brak tej francyzy na PS5, ale gdyby to był kawał fantastycznie zrobionej roboty, to sam bym poleciał po Xboxa Scarlett. Pomimo, że nigdy Xboxa w życiu nie miałem, i nigdy mieć nie chciałem. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Blizzard jakby się odłączył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jak się za każdym razem muszą o zgodę pytać mamy, teraz jak już będą sami i dorośli to może pójdą lepszą drogą, no to kiedy nowa odsłona ?:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Wy wszyscy porzuciliście już Destiny 2? Na PC tytuł ma się całkiem dobrze, gra mnóstwo ludzi, kanały na Discord aktywne, Reedit huczy, Forsaken i Black Armory w dużej mierze naprawiły to, co było naprawdę beznadziejne. Nikt z forum nie wrócił? Obecnie to tytuł na mocne 8/10 i właściwie jedyna gra tego rodzaju (MMO/FPS) warta uwagi.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porzuciłem już przed pierwszym dodatkiem, i zawsze tak robię że gram do pierwszego dodatku i wymieniam, nie kupuję SP.

Może w końcu jak będą robić nową odsłonę to będzie dłużej żyła na konsolach, jak będą mieć więcej swobody bez nacisków kto wie może wyjść dobra gra, Wszyscy teraz na konsolach grają w Coda:13_upside_down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to uwolnili się od MS poświęcając przy tym swoje najcenniejsze dziecko, żeby teraz do nich wracali. Zresztą wystarczy spojrzeć jakie bzdury w postaci jakiś kart pakowali do prawie każdej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gry Online:

"Bungie znalazło nowego inwestora w postaci firmy NetEase. Dzięki umowie z Chińczykami deweloper zdobył 100 mln dolarów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, korwin napisał:

Z Gry Online:

"Bungie znalazło nowego inwestora w postaci firmy NetEase. Dzięki umowie z Chińczykami deweloper zdobył 100 mln dolarów"

chinczyki wszedzie chinczyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno to widzę..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobią prawdziwe chińskie MMO to dopiero będzie mesjasz :1_grinning: jak by dali ta grę cała na premierę albo darmowe DLC to sam bym do niej wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deal z chińczykami jest stary jak świat. Gdzieś była nawet grafika tej nowej gry. Nie wiadomo nawet czy to opuści chiński rynek, a sama gra może pojawić się nawet za 5 lat... Zresztą 100mln przy 500mln Activision na sam marketing to jednak jest różnica...

Bardziej mnie ciekawi kogo wezmą na wydawcę, bo raczej wątpię, że sami będą wydawać na całym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli działa, to pytanie, czy warto :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz znajomych którzy będą w to grać przez najbliższe kilka miesięcy to nie ma sensu kupować.
Nie takie kolega miał pytanie , może ma z kim grać, ja np. kupiłem po tym jak pijawki z Acti... Się odłączyły i bawię się bardzo dobrze

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forsaken to dobre dlc. Mnie starczyło na prawie 2 miesiące grania po powrocie do Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, na prawdę zajebiście tak myślałem, że będzie dobry. Jednak mam pytanie. W sumie te samo co powyżej. Ktoś cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to dlc muszą być kupione na tym samym koncie co podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The game is being renamed to Destiny 2: New Light

 

Once Shadowkeep launches on September 17th, the base game will go free-to-play and include “all year one content, including “foundational modes, activities and rewards.”” So you’ll be able to play the base game, as well as the content added as part of the Curse of Osiris and Warmind expansions, for free

 

“This represents a change for the Destiny franchise as it seeks to lure gamers away from popular free titles like Fortnite. Previously, players paid upfront for the game and bought big expansions to gain access to new raids, missions and in-game items, either separately or as an annual pass subscription. Now, the core game will stay free, while additional content will be made available in the form of paid “à la carte” offerings like Shadowkeep.”

 

Going forward, no more content will be made exclusive to one platform over others. All platforms will have the same access to all new content at the same time

 

Cross-save will be added for Xbox One, PC, and Google Stadia. No PS4 support for now

 

Soon, the game will move from Battle.net to Steam on PC. Existing Battle.net players will be able to migrate all characters and purchases over to the Steam version once this happens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×