Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra czy nawet marka jest już spisana na straty i to free to play od września niewiele pomoże.  Jakby kogoś interesowało to ten kielich z tego dodatku pozwala stworzyć do pewnego stopnia własną wersje broni. Od jakiegoś czasu obserwuje spory spadek graczy. Kiedyś Wieża była pełna postaci, a teraz na głównym placu potrafi być kilka/kilkanaście osób i nie jest to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieży może być maks 16 osób, to i tak bieda od samego początku XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to f2p było od początku wpisane w 10-letnią strategię dla tej marki i wszystko idzie zgodnie  z planem. Jeżeli nie, to decyzja dobrze świadczy o wydawcy. Mogliby ubić grę a dostosowują się do rynku. Myślę, że następnym krokiem będzie battle royal.

 

:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie wyglądać, ale schemat się powtarza...przynajmniej tak to wygląda porównując z częścią pierwszą.

Podstawka, 2 gównododatki, jeden duży dodatek (całkiem dobry), a potem kolejny mniejszy, ale ok (Rise Of Iron) a teraz Shadowkeep.

Ja już skreśliłem tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to f2p było od początku wpisane w 10-letnią strategię dla tej marki i wszystko idzie zgodnie  z planem. Jeżeli nie, to decyzja dobrze świadczy o wydawcy. Mogliby ubić grę a dostosowują się do rynku. Myślę, że następnym krokiem będzie battle royal.
 
:Gmoch:
Oni są zbyt leniwi, żeby zrobić kod na tyle osób jednocześnie. Oni tylko potrafią robić recykling starych itemów, które już dawno mieliśmy, ale teraz znów mamy marnować godziny, żeby je zdobyć XD Ktokolwiek broni takiego cyrku to niezłe pranko mózgu przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek przesunięty z 17 września na 1 październik.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wszebor napisał:

Dodatek przesunięty z 17 września na 1 październik.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 

Ja zrezygnowałem. Nie ma już chyba większego sensu grać w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wszebor napisał:

Dodatek przesunięty z 17 września na 1 październik.
 

Ło gurwa, to ktoś jeszcze czeka na dodatki do tego? Myślałem że to umarło dawno na śmierć xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej ludzi w to gra niż w Divisiona, a dodatek zapowiada się spoko. Na pewno ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D2 gra więcej osób niż Wam się wydaje, serwery są pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci główni gracze na YouTube jak Datto czy Hush strasznie psioczą na PVP i Gambit...w sumie im się nie dziwę. Jak ktoś ma ekipę to Nightfalle i Raidy mogą być mega fajną zabawą raz na jakiś czas, ale to jak to zostało teraz sprowadzone do poziomu tych durnych zadań by zabić z tego czy tego...nie wiem. W Killzone Shadow Fall jakoś mi to lepiej podchodziło w multi, a tutaj te głupie zadania potrafią nieźle wqqqurwić.

Nawet nie zaczynałem tego owianego złą sławą questa na Mountintop'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem grać przed wydawaniem rzeczy z Anal Passa bo to był sztuczny grind wydłużony do granic możliwości. Miałeś siedzieć jak najdłużej w grze robiąc debilne zadania, a ja nie mam czasu już na takie bzdety. Pamiętam questa na Thunderlorda który trwał 3 tygodnie, do dziś pękam ze śmiechu z takich zagrań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Patricko napisał:

Ja przestałem grać przed wydawaniem rzeczy z Anal Passa bo to był sztuczny grind wydłużony do granic możliwości. Miałeś siedzieć jak najdłużej w grze robiąc debilne zadania, a ja nie mam czasu już na takie bzdety. Pamiętam questa na Thunderlorda który trwał 3 tygodnie, do dziś pękam ze śmiechu z takich zagrań.

No to przy Thornie dostałbyś ataku kurwicy tak samo jak w przypadku Izanagi...masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, robienie broni z recyclingu też mnie specjalnie nie jara. Może zrobię Outbrake Prime, ale to może jak już ogram całkowicie Shadowkeep i nie będzie co robić, ale pewnie i tak odstawie grę. Zbyt dużo dobrych tytułów, żeby grać non stop w ten crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować Annual Pass?
Daje coś ciekawego dla samotnego gracza? Czasem gram w Gambit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto kupować Annual Pass?
Daje coś ciekawego dla samotnego gracza? Czasem gram w Gambit.
A masz w to z kim grać? Jeśli nie, to nie polecam. Grając samemu prędzej czy później się znudzisz.
Sam annual pass da Ci dostęp do czarnej zbrojowni i kuźni, menażerii zwykłej i heroicznej, nowy raid, nowe egzotyki, sezon driftera i aktualny sezon bogactwa, triumfy. Generalnie zawartości i aktywności do roboty jest teraz od groma. Ledwo starcza tygodnia by wszystkie milestony ogarnąć na jednej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co Annual daje to jest na całe czy zawartość czasowa?
Na Xboxie teraz kosztuje 65.69zł

 

Gram sam, mam wszystkie dodatki, w najazdy nie gram bo nie mam z kim i powoli sobie ogrywam zawartość :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, helganin napisał:

A to co Annual daje to jest na całe czy zawartość czasowa?
Na Xboxie teraz kosztuje 65.69zł

No to na bank po cenie mogę Ci powiedzieć, że nie daje wszystkiego. 1 października bodajże wychodzi kolejne duże dlc i znając Bungie w ciemno mogę powiedzieć, że kosztować będzie minimum 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztować będzie 169zł Twierdza Cieni :P ale chodzi mi o Annual Pass bo daje zawartość z 3 roków (rok 1 rok 2 rok 3) i czy ciągle jest dostępna zawartość roku pierwszego jak jest już rok 3. Jak coś dodali to zostaje to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, helganin napisał:

Kosztować będzie 169zł Twierdza Cieni :P ale chodzi mi o Annual Pass bo daje zawartość z 3 roków (rok 1 rok 2 rok 3) i czy ciągle jest dostępna zawartość roku pierwszego jak jest już rok 3. Jak coś dodali to zostaje to?

W tym annual passie jest wszystko co wyszło do tej pory. Shadowkeep osobno do kupienia. Co tam jest...podstawka, curse of osiris, wormind i forsaken z black armory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal się nie rozumiemy. Podstawka z DLC to swoja drogą i nie należą do Annual Pass.

Annual Pass daje płatne dodatki typu : Exotic Quest, Nowe Bronie, Gambit Prime, The Reckoning, Allegiance Quest itd. to jest podzielone na 3 części (sezony). Bardziej mi chodziło o to że teraz jest sezon 3 i czy dodatki dodane w poprzednich sezonach zostają na stałe i co zawierają? 

Te questy czy długie są czy po prostu zawartość annual passa dla samotnika się opłaca się?

EL_annual_pass_roadmap_Season6_16x9_EN_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anal Pass to po prostu masakryczny grind. O ile cała gra się na tym opiera, tak tutaj zadania i zalecenia do zrobienia czegoś są czasami chore, a po jakimś czasie rzygasz już tym. Sporo osób narzeka na nudny grind w tym całym Passie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto jeszcze gra mógłby polecić jakiś klan. Wiem że gra już lekko zakurzona, ale niedługo wychodzi kolejny dodatek to pewnie jeszcze machina ruszy. Mam 700 lighta i ukończyłem fabułę dodatku, ale grałem tylko solo. Nie pogardzę możliwością ukończenia nightfall'a. Może ten RAID Lewiatan jeśli jeszcze w ogóle ktoś bierze w nim udział itp.

Jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za pvp, więc raczej tylko pod pve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×