Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Wbij jak najszybszej 750 to pomogę Ci z NF nawet na 100k.

Ok, jak się uda to odezwę się do Ciebie. Zapomniałem dodać że gram na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj chwilę, ale sił mi starczyło tylko na to by zrobić 5 meczy pvp. Jezu Chryste...za to co tam się dzieje to Bungie powinno mi płacić żebym w to grał. PVE spoko...jeszcze da się znieść, ale PVP to kryminał w tej grze. Sezon na granatniki i shotguny...całą resztą można sobie podetrzeć dupę. Nie mogę grać tak jak chce i tym czym chce bo z góry jestem skazany na porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu skurwysy.y podnieśli mi poziom do 750? Wiem że wchodzi wersja free ale to nie znaczy żeby mi mieszać w grze :angry:
Miałem 300 któryś i powoli sobie grałem, teraz będę musiał skasować postać i grać od nowa :/ bo nie lubię jak ktoś się wpier.ala

 

Tak samo znikły mi zadania do porzuconych i strategos :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak będziesz miał 750, a jak chcesz powtórzyć questy że starych dlc to idź do Amandy w hangarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patricko napisał:

Ale i tak będziesz miał 750

Nawet na nowej postaci? Jak tak to ch.j im w tyłek i kasuje grę. 
Ja chce sam zdobyć poziomy light jak było do tej pory a jak nie mogę to po co grać? 
Dodatki też mi poprzechodzili. A questów ja nie chce powtarzać tylko je zacząć bo jeszcze nie zacząłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości może pobiorę j sprawdzę co tam w trawie piszczy :1_grinning: Grałem na premierę trochę, potem odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest, jakaś wersja free?  W sensie, że można pobiegać po hubie czy pełnoprawna gra?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dakj5mr2zyp31.jpg

Generalnie za darmo jest wszystko oprócz Forsaken (płatna jest kampania, raidy i dungeon, patrol można robić za darmo) i Shadowkeep. Bez kupna Forsaken + Annual Pass nie ma też dostępu do niektórych egzotyków, nowych drzewek zdolności i superów z tego DLC.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem tylko na podstawce i po miesiącu odstawiłem grę. Czy warto sobie ją trochę odświeżyć?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie takie dobre?  Rozstało się z Activision i rozdaje swoją grę za darmo....   :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwód z Acti to najlepsze co mogło spotkać fanów Destynacji, najlepszym tego przykładem jest Shadowkeep i zmiany jakie wprowadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, żeby pograć w darmowe Destiny muszę zakupić dwa dodatki po 150zł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

Czyli, żeby pograć w darmowe Destiny muszę zakupić dwa dodatki po 150zł? 

:smart:

 

Nie. Dostajesz podstawkę za darmo i dwa pierwsze dodatki które są...małe. Potem był duuuży dodatek Forsaken i teraz wyszedł kolejny duuuży dodatek Shadowkeep.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce całość to lepiej kupić Forsaken w pudełku + Shadowkeep, który póki co mnie niczym specjalnym nie urzekł. Forsaken w pudle ma wszystko co do tej pory i jest dużo tańsze. To całe free2play jest w rzeczywistości droższe niż sama gra Czyli jak zwykle...

No i jak ktoś nie ma ekipy to raczej odradzałbym zakup, to jednak gra stworzona do coopa. Można grać solo, ale sporo frajdy ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce całość to lepiej kupić Forsaken w pudełku + Shadowkeep, który póki co mnie niczym specjalnym nie urzekł. Forsaken w pudle ma wszystko co do tej pory i jest dużo tańsze. To całe free2play jest w rzeczywistości droższe niż sama gra Czyli jak zwykle...

No i jak ktoś nie ma ekipy to raczej odradzałbym zakup, to jednak gra stworzona do coopa. Można grać solo, ale sporo frajdy ucieka.


Pograłem z miesiąc od premiery jak wyszła, zrobiłem raz rajd i jakieś tam fanty wpadły. Po tych dwóch latach odpaliłem grę, tak żeby sobie pograć bez spiny i jakiegoś musu. Mam full ekwipunek i w schowku też pełno jakiś gratów na ten,czy wszystko to co mam to do zmielenia od razu czy się może coś przydać?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Frost Prime napisał:

:smart:

 

Nie. Dostajesz podstawkę za darmo i dwa pierwsze dodatki które są...małe. Potem był duuuży dodatek Forsaken i teraz wyszedł kolejny duuuży dodatek Shadowkeep.

 

Rozumiem, w dwójkę nie grałem, ale spędziłem sporo czasu w jedynce.  Tam generalnie jakiś czas po premierze podstawka kosztowała 30zł. Tylko co z tego skoro, chcąc być w miarę konkurencyjny i na bieżąco musiałeś kupować kolejne dodatki. Rósł poziom light, nowy mocniejsz gear itp.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek już zapomniał jak tragiczny jest polski dubbing. Żenujący wręcz :-P
Miałem nadzieję, ze po tak długim czasie dodadzą trochę nowych opcji w ustawieniach. FOV jest kosmicznie niski, a celowanie nadal nie można dobrze ustawić (ta sama czułość dla przybliżenia i bez przybliżenia).

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jedną rzecz - zrobiłem dzisiaj Reculse'a. Nawet nie było źle. W końcu moje ukochane pulsy i scouty dostały buffa więc gram tak jak lubię...ale jedna rzecz mnie zastanawia - czy jest jakiś sposób na naliczanie punktów w competetive teraz survival? Bardzo mało punktów mi odejmuje po porażce, a jak gram to różni ludzie grają ze mną, a potem jakby nie wiem...przegrywali specjalnie....? Spotkaliście się z czymś takim? Czy po porażce lub serii porażek więcej punktów się dostaje czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, do pewnego momentu (bodajże około 2000 punktów, już nie pamiętam) masz bardzo łatwą ścieżkę. Mało punktów odejmuję, dużo daje, a przy tym losuje Ci ludzi z dna stawki. Jest to zrobione po to, żeby ludzie łatwo wbili właśnie Recluse oraz Lune. Potem już zaczyna się prawdziwy competitive, gdzie nie ma litości i za przegraną kroi punkty mocno. 

 

Możliwe, że trafiasz na cwaniaków, którzy chcą zostać w dole i czuć, że są lepsi od innych. 

 

Ogólnie pvp w Destiny zawsze było kiepskie, balans tu nigdy nie istniał, matchmaking porażka, a do tego właśnie takie akcje tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że Destiny 2 to już tylko i wyłącznie symulator Eververse, aby wydoić jak najwięcej przed końcem generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem katalizatory do broni (Suros) i tak gram i trafiłem tydzień czy 2 temu na buffa do Valor. Robiąc ten katalizator i inne bronie przy okazji (Mountaintop oraz Randy) udało mi się zresetować rangę bodaj 3x i w końcu wczoraj wbiłem 5 reset by zdobyć tego cholernego Redrixa...odwaliło mi i teraz już wiem, że nie tykam pvp przynajmniej do końca sezonu bo idzie tam zwariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze Destiny nie mialo fabuly, ale to co Bungie zrobilo z ta gra to czyste skurwysynstwo. Po kolei..

 

Pomyslalem „a stworze sobie Huntera bo jeszcze nim nie gralem tak na prawde”. No to zrobilem nowa postac, pierwsza misja ..

wow.. przeciez to poczatek z „jedynki” gdzie Ghost nas znajduje na Ziemi! Czad!

 

Przechodze misje, laduja od razu na Tower .. mam 750 lighta ... a kolejne zadanie to polec na EDZ .. albo gdziekolwiek indziej chcesz, wszystkie lokacje sa odblokowane! Mysle, no dobra.. polece na Farme ...... nic mnie tam nie czekalo, wiec lece na EDZ. Pierwsza misja dla typa z wieży, czyli robimy ukryty sektor w piwnicy i tyle .. wszystkie Przygody na EDZ dostepne, wszystko odblokowane, wszystko na 750 lighta .....

 

Kurwa, ryli?!?!? A gdzie jakis progress, gdzie zdobywanie wszystkiego powoli, level po levelu ... odkrywajac nowe skille, supery... czy ja kiedys gralem w inna gre czy ki chuj!??!

 

Głowny quest NOWE ŚWIATŁO mowi mi osiągnij poziom mocy 770 ... i tyle. Nowi gracze musza czuc sie ostro w dupie nie wiedzac co maja robic i w jakiej kolejnosci. Polecialem na ksiezyc, bo mi to gra radzi, ale tam wszystko ma znaki zapytania i nie robie im kuku ...
 

Dobra, wracam do Amandy Holiday na Tower ktora jednak ma do odpalenia misje z dodatkow. Klasyczna Zawartosc: Czerwona Wojna .. odpalam.. pojawia sie ikonka misji na Tower, Powrot do Domu.. ooooo.. no w koncu poczatek Destiny 2. Jest Cade, jest Zavala.. rozwalony Tower.. cudo .. tylko skad np. nowy gracz ma wiedziec ze dokladnie to powinien odpalic na start przygody z Destiny 2? Czy ich kompletnie pojebalo?


Gram zatem pierwza misje. Oczywiwcie wszystkie skille dostepne, wszystkie profesje dostepne. Chyba na ziemi dropnal mi jakis niebieski pulse rifle z autofire na 751 lighta. Wszystkie moby sa na dwie krotkie serie. Padaja jak muchy. Dochodze do konca pierwszej misji, rozwalam te trzy turbiny i szykuje sie na pojawienie sie mobow przy nich bo pamietam ze wkurzjace byly..... nic ... pusto. Filmik, widze orła cień.. ale dlaczego nie bylo mobow???
 

Zaczynam dostrzegac spisek... zjebali i splaszczyli cala gre, zeby niedzielne pipki mialy latwiej. Zeby nie musialy nic robic zeby grac. Nawet na Tower NPC rozdaja egzotyczne questy na bronie... ale ktory robic w jakiej kolejnosci nie wiadomo?!?!

 

Pamietam swoje zastrzezenie do Destiny 2 gdy wyszlo, ze i tak casualowa gre robia jeszcze bardziej casualowa. Ze gracze majacy chec spedzic przy tej grze 200-500-1000h nie bardzo maja czego tu szukac, bo to samo osiagnie koles ktory gra 30h. Takie „glupie” Trialsy nie oplacalne sa totalnie.. nie warto cisnac za wszelka cene komplet zwyciestw bo juz za 3 pod rzad sa te same nagrody ;) Kurwa ...

 

No nic, wracam po filmiku do misji Adieu, czyli miasto rozpieprzone a ja kuleje. Ledwo ide.. ale na plecach dzielnie niose swoje bronie. Dobrze ze chociaz amunicji nie mam, chociaz nie rozumiem tego czemu bronie zostaly a amunicja nie? Niby stracilem Ghosta ale nadal jest w inventory. Nawet na orbite moge wrocic w dowolnej chwili, albo poleciec na inna planete... albo TOWER .. no no czemu nie .. chuj tam ze dopiero co go zniszczyli ;)

 

O .. jest nasz jaszczomp przewoenik.. ulatuje z kamienia.. i pojawia sie nazwa lokacji .. Przedmieścia Miasta ... ryli? A moga byc przedmiescia wsi??

 

Pierwsze skupisko psow, amunicja leci, ale i tak wszystkich rozwalam z piachy. Kolejne skupisko znowu z piachy. Jestem supermanem!  Spadam, znajduja mnie.. w koncu trafiam na Farme!

 

Niestety.. wciaz moge zrobic teleoport na Wieze, widocznie szybciej ją odbudowali niz gdy wychodzila ta gra. Na misji gdzie odzyskuje moce Super mi sie nie laduje, ale moge sobie dowolnie przestawiac skille ... wszystko odblokowane :( 

 

Czuje mega rozczarowanie i wspolczuje nowym graczom. Ta gra totalnie nie wskazuje zadnej kolejnosci postepowania, stare dodatki fabularnie i technicznie nie maja sensu bo chodzimy po swiecie jakby wszystkie obowiazywaly, nawet jesli ich nie robilismy. Gra zasypuje masa questow, zadan i nie mowi co to jest, po co to robimy i z czym sie to je. Jest pierdolnik na mapie i nie wiadomo od czego zaczac. 
 

Syf jakich malo :( Gameplay nadal jest miodny, ale dlaczego zjebali chronologie???

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozstaniu z Activision Bungie miało wrócić na właściwe tory. Niestety udowodnili, że to nie w Acti był problem, a w nich samych. Jeśli nie ma nad nimi bata to popełniają błąd za błędem. Najpierw była bujda, że stara generacja ich trzyma, a potem że Acti nie pozwala na wiele. To teraz wyszło szydło z worka.

Przede wszystkim gra w obecnym stanie to gunwo obesrane. Nic się tam nie trzyma kupy. Wywaliłem to z dysku po ograniu Shadowkeepa, który był sprawdzianem Bungo, a okazał się reskin festem, z Księżycem na czele. Do tego wszystko ustawione pod Eververse i sezonowość, żeby tylko kupować. Nawet jak coś jest za bright dust to kosztuje chore kwoty, które trzeba by farmić tygodniam (np Ghost za 7000 dustów, a za bounty dostajesz 20...).

Bungie to tępaki, poza strzelaniem nie potrafią w nic innego. Fabuła leży, świat leży, przeciwnicy leżą (od 6 lat nie potrafią zrobić nowego przeciwnika), content ogólnie to dno. Jedynka, szczególnie w końcowym stadium była o niebo lepsza. Idea sezonów i usuwania zawartości, gdy ten się skończy jest chora. Najlepsze aktywności nie mają obecnie sensu grania (strajki chociażby), a o pvp nawet nie wspominam bo tam był, jest i będzie totalny niezbalansowany burdel.

Destiny 3 to ich ostatnia deska ratunku. Jak tu dadzą dupy, a pewnie dadzą, to mogą się pakować i wystawiać dupę na sprzedaż. D3 to musi być całkowity rehaul uniwersum. Nowi przeciwnicy, nowe planety, a najlepiej nowa galaktyka, mnóstwo broni i armorów, a przede wszystkim wciągający end game, który ma sens powtarzania i ciągle uczucie progresu. Wystarczy spojrzeć na Monster Huntera, tak to się robi. Każda wyprawa ma sens bo zawsze coś zdobędziesz, a nie że kurwa klepiesz cały dzień i dostajesz patyk z gównem.

Póki co to ha tfu na Bungo, a czy odkupią swoje winy przy D3 to się okaże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×