Skocz do zawartości
pablos_83

Cities: Skylines

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie chyba robiłem to źle, że zanim się pojawił problem to próbowałem przyoszczędzić na odbiorach śmieci/zwłok. Nie wziąłem pod uwagę, że jak już się pokazuję ikonka to problem zaczyna "śmierdzieć" :). Przy kolejnej rozgrywce będę na noc dawał max środki na tego typu operacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2018 o 14:31, pablos_83 napisał:

nie wiem. ja umiem tylko nazwę nadać. może to coś jeszcze nie zaimplementowane z wersji pc.

 

chciałem np zrobić zakaz ciężarówek w dziennicy mieszkalnej ale też nie umiem

 

Na pomoc ruszył YT. Na konsoli w wuj to skomplikowali.

 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch 5.1. Poprawia m.in. trofea ale też zwiększa przyspieszenie upływu czasu i znacznie ulepsza grafikę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podpytać na czym można zarabiać w tej grze oprócz podatków, turystki ? Widzę ze ktoś tu nawet zjechał z podatkami do 0 i dawał radę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi o trzymanie wydatków w ryzach, kluczowy jest układ ulic alby nie było korków ani ludzie nie żyli w hałasie

 

 

Wtedy wydatki na służbę zdrowia są minimalne, nie potrzebujesz mnóstwa śmieciarek, policji itd

 

Ale to się robi od samego początki, źle zaprojektowanego miasta już nie da się przebudować

 

BTW uwielbiam politykę cenową Paradoxu w ostatniej dekadzie

 

gra 42 zł lub w XGP

I season pass 169

II season pass 169

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem się do Twoich wcześniejszych rad i chwilowo korków brak. Tez rozbudowuje miasto bardzo powoli nie gnam jak przy poprzednich rozgrywkach. Zobaczymy co będzie dalej :)
Właśnie budżet trzymam krótko tak na styk - myślałem ze można jeszcze ustawić sobie konkretne lokale na export danych towarów - stad pytanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo w paskach nie grzebałem, jedynie zmniejszam podatki bo więcej hajsu niż można sensownie wydać

 

Tyle fajnych rzeczy w dlc ale ceny dodatków niestety zaporowe. ale u nich w każdej grze tak samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez właśnie widziałem ze ceny za dla to jakaś pomyłka. Jedna rzecz która mnie obecnie mocno drażni to to ze nawet jak mam drogę z wieloma pasami np do skrętu to te barany korzystają tylko z jednego. Szkoda ze tego nie spatchowali - na PC widzę na yt zajebiste mody na te bugi w drogach - tu niestety trzeba kombinować ale wiem ze i tak się nie uda...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podpytam czy mogę wszystkie wysypiska zamienić na spalarnie ? Jakoś dziwnie to działa bo wykorzystanie śmieciarek w spalarniach to np 2/34. Jak jest pełna to nie jeżdżą ? Muszę budować kolejne spalarnie ? W sumie jak jest w zapełniona częściowo to tez jeździ ich jakaś śmieszna ilość. Co robić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×