Skocz do zawartości
townshend

Red Faction

Rekomendowane odpowiedzi

"Red Faction to stworzona przez studio deweloperskie Volition gra akcji, łącząca elementy pierwszoosobowej strzelaniny oraz przygodówki. Gracz wciela się w jednego z pracujących na Marsie górników i staje na czele rewolucji, mającej na celu obalenie istniejącego porządku oraz wyjaśnienie przyczyn tajemniczej plagi, która nawiedziła kopalnię."  http://www.gry-online.pl/

 

Teraz także dostępna na PS4 za sprawą świetnego Humble THQ Nordic PlayStation Bundle.

 

Platyna wpadła to i temat założę, być może komuś potrzebne będzie moje doświadczenie!? Czegoś nie wiecie...? Pytajcie śmiało.

100% wpadło po zaledwie 1d 20h i jak na razie jest to najszybsze 100%  jakie widnieje na psnprofiles.com. A gra dobra, wyzwaniem na najwyższym poziomie trudności też jest... więc łykajcie śmiało. Klasyka pełną gębą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sporo grałem w tą grę i się skusiłem za 12.50 na sklepie.

Czytałem ze na każdym poziomie trzeba przejść aby pucharki wpadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, helganin napisał:

Czytałem ze na każdym poziomie trzeba przejść aby pucharki wpadły.

 

Przynajmniej masz dobre przetarcie z grą. Poziom Impossible jest nierealny dla nowicjuszy. Poza tym trofeum

 

Righteous Cause
Clear the game without killing a noncombatant.

 

wypadałoby zrobić na Easy. Dla kogoś kto grał w Red Faction wcześniej to robota na 3-4 godziny. Kampania na Medium była dla mnie trudniejsza niż Hard. Taki paradoks.

Edytowane przez townshend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×