Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak walka się wybornie prezentuje, ja jestem zachwycony. Nioh przyzwyczaił mnie do japońskich wynaturzeń ;) wiec setting mi za bardzo nie wadzi. Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka bida jeśli chodzi o nowe "soule" że nawet przygarnę giereczkę od twórców God Etera. Byle nie było 20 wersji tego samego przeciwnika, jak to mają w zwyczaju robić. 

 

 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mają co robić. Te mrówkojady takie trochę pocieszne i ten dźwięk pierdów z wkładką jak cios trafia tez taki średniawy. Zobaczymy co z tego będzie, ale ewidentnie idą w stronę soulslike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy premiera?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogra się dragon questa to i code vein stanieje :) wygląda ładnie więc bardzo chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale i tak raczej dużo nie zmienią :) tylko jakieś bugi połatać czy coś pewnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ten network test jakieś 3h i już wiem, że mojego hajsu nie zobaczą na premierę. Sredniawka w każdym aspekcie. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Karaluch69 napisał:

Pograłem ten network test jakieś 3h i już wiem, że mojego hajsu nie zobaczą na premierę. Sredniawka w każdym aspekcie. Szkoda.

Czy mógłbym prosić o kilka słów rozwinięcia? Możliwe, że to co rozczarowało Ciebie rozczaruje również mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sama walka jest taka sobie. Nie czuć dobrze kiedy się trafia i ogólnie miałem cały czas wrażenie opóźnienia w reakcji postaci na wciskane przyciski. Najbliżej tu chyba to Lords od the Fallen. Animacja zgonu przeciwników też jest jakaś taka opóźniona i ciężko przez to wyczuć czy już bić następnego przeciwnika czy nie.

 

Grafika mocno średnia a design lokacji taki troche nijaki.

 

Postać levelujemy podobnie jak w soulsach, ale z każdym levelem wzrasta nam zdrowie i stamina i chyba tylko to. Statystyki zmieniamy wybierając "blood code" czyli taki jaki szablon definiujący statystyki. Ja na początek wybrałem "Caster" czyli coś w stylu maga i większość mobow zabijałem na dystans bez większych problemów. Jest parowanie, które trochę ciężko wyczuć i ładowany atak, który wykrada dodatkowe punkty do używania skilli. 

Najbardziej to chyba brakowało mi wyzwania i tej adrenaliny podczas walki. 

Polecam jednak sprawdzić samemu i ocenić. Jeszcze pogram trochę innymi blood codami tylko nie wiedzieć czemu dostępna misją jest na początkowy level a dodatkowy dungeon jest na sugerowany level 40?? Trzeba nafarmic się biegając w kółko po tej samej planszy, żeby w ogóle mieć szansę sprawdzić ta dodatkowa lokację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×