Skocz do zawartości
kill

Darksiders 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo...Petarda! Myślałem, że seria leży i kwiczy, że nie ma szans na kontynuację. THQ przypadkiem nie zbankrutowało? Kilka lat temu było głośno na ten temat. Idę poszperać w necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, a jednak. Seria mimo usilnych prób wydawców, dobrych recenzji i ciepłego przyjęcia jakoś nie mogła zarobić na siebie, a mimo to zrobią trzecią część. Może sprzedaż remasterów pokazała, że w tej generacji jest potencjał na zarobek? Bardzo dobrze, bo Darksiders to rozbudowane gry ze świetnym klimatem i pomysłem na fabułę, takie "Zeldy dla dorosłych". Bardzo dobra wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno ukończyłem dwójkę, i tu taka niespodzianka, bardzo mnie to cieszy że ukażę się kolejna odsłona i już czekam z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo :1_grinning: ach toż to świetna wiadomość!!! Jedynka i 2 to świetne gry ale fakt odrobinę w cieniu innych "z zada" produkcji, szumnie reklamowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

THQ zbankrutowało, ale Nordic Games kupiło prawa do kilku ich marek, włącznie do nazwy (jak coś pomieszałem to poprawcie). Jak dobrze, że seria odnalazła nowy dom :1_grinning:

Normalnie wiadomość miesiąca.

Szkoda, że seria jest nieco niedoceniana, gdyż zasługuje na to jak mało która. Pewnie tu się rozchodzi o styl graficzny jak to bywa zwykle.

 

Myślałem, że użyją oryginalnego projektu Joe'a (zważywszy, że ona jest magiem to ten projekt pasował, a i głównie walczy na dystans. Nieco by się różniła od braci. Zresztą to tylko gra, tutaj żadne prawa nie działają (biegać i skakać w butach na szpilkach xD). Śmierć biegał z gołą klatą i krzywda mu się nie działa, tak jak Kratos, a gdy nagle chodzi o kobietę to hurr zakryjcie całą durr moje dzieci patrzą. Tak jakby ten projekt to była sama golizna):

https://vignette2.wikia.nocookie.net/darksiders/images/4/4c/Fury.jpg/revision/latest?cb=20120115013416

Mimo tego ten projekt też mi się podoba, ale te grube kreski... niech je zmienią, i wywalą ten naramiennik. Chyba, że będzie system zmiany uzbrojenia taki jaki był w dwójce. Jestem ciekaw jakie będzie mieć prawdziwe oblicze.

Źrenice! Precz z nimi!

 

A co do uzbrojenia to fajnie byłoby gdyby mogła mieć drugi bicz. Ile combosów przy tym by było! Zakres ruchów taki jaki miał Prince w Warrior Within :1_grinning:

 

Jeszcze może się sporo zmienić, w końcu do 2018 sporo czasu, a może i pod koniec wyjdzie.

 

 

Edytowane przez Cerb3rus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównej roli długowłosy rudzielec w kusej zbroi z pejczem?

Give it to me!!!

 

Przed nimi dużo pracy. Gra, zwłaszcza walka, nijaka i bez kopyta. W tym temacie mają z czego czerpać wzorce: God of War, Castlevania LoS to pierwsze dwa przykłady jakie przychodzą mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby też gdyby Jesper Kyd znów skomponował muzykę (albo ktoś inny, ale ma z niej bić MOC. Spokojna nie pasowałaby do tej postaci, która lubi siać zniszczenie). Ta z dwójki to mistrzostwo.

Co do reszty, jestem spokojny. W końcu to w większości ludzie z Vigil Games. Jednak są chyba otwarci na sugestie, bo po co by pokazywali wczesną wersję tak o, gdy do premiery tyle czasu zostało.

 

Po tym jak złapała Wojnę za gębę i chłodno go powitała jestem ciekaw czy całkowicie wierzy w jego niewinność i czy z czystej satysfakcji zaakceptowała swoją misję, a los brata tak przy okazji. Sądząc po uśmiechu, być może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie jakoś tak nie pasuje ta postać do tej gry, pamiętacie postacie z 1 czy 2??

 

Darksiders:

latest?cb=20120909185547

 

A tutaj Darksiders 2:

 

120911_digest_darksiders2_featured.jpg

 

No a tu nagle NORMALNA kobieca, rudowłosa.... Tfu tfu... No po prostu Lara C. :38_worried:

 

Te postaci były specyficzne, a tu taka normalna, aż za normalna... Po prostu jak dla mnie, nie wpisuje się w ten canon niestety :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dla mnie Darksiders jako seria jest to jedna z ulubionych i wysoko cenionych produkcji. W obu częściach wbiłem platyny. Dało mi to dużo satysfakcji. Nie oglądałem tych kilkunastu minut rozgrywki. Obie postaci i z części 1 i 2 kozackie. Wielkie, budzące respekt chłopy. Nie mam nic przeciwko kobietom, lubię je również jako główne bohaterki. Ale wolałbym znowu jakiegoś kolosa wielkiego zamiast zgrabnej laski. Ale zobaczymy jak wyjdzie. Jeśli trzon rozgrywki będzie tak dobry jak w 1 i 2 części to będę zadowolony

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie ogrywam jedynkę, dwójka za mną a już nie długo trójeczka, kolejna gra którą muszę mieć na premierę, ale mocna będzie ta jesień 2018:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś zrywa się z krzykiem w nocy, na myśl o tych muchach w tunelu z 1,ktore trzeba było wszystkie ubić

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do dziś zrywa się z krzykiem w nocy, na myśl o tych muchach w tunelu z 1,ktore trzeba było wszystkie ubić

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


E tam te muchy z jedynki za które była trofka to nie taka zgroza. Parę prób i poszło. Labirynty w dwójce to był masochizm, szczególnie mapa która niczego nie ułatwiała.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była całkiem udana mimo braku lokalizacji i dość trudnego angielskiego.

Dwójka była zdecydowanie za długa i przekombinowana z pierdyliardem bezsensownych znajdziek. Dało by się z niej zrobić dwie gry. W połowie człowiek miał dosyć a do platyny trzeba zrobić prawie dwa całe przejścia.

Trzecia ułatwi mi życie ponieważ kompletnie mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, zagrywa ktoś?
Korci mnie ta gierka przez poziom trudności i jakieś nawiązania do Dark Soul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam, zagrywa ktoś?
Korci mnie ta gierka przez poziom trudności i jakieś nawiązania do Dark Soul.
Będzie za 3 dychy to się zagra. Mimo, że jest to jedna z moich ulubionych serii i w obu częściach mam platyny to przez natłok gier do ogrania poczekam jak będzie w takiej cenie właśnie

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś patche na ps4? Widać, że coś lepiej jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2018 o 21:03, bodomek1 napisał:

Są już jakieś patche na ps4? Widać, że coś lepiej jest?

Podpinam się pod pytanie, jak wygląda gra na soniaku po ostatnich zmianach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na najwyższym poziomie jednak nie wpadło trofeum za to... Ktoś też miał taką sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś mi wytłumaczy proces farmienia dusz??

 

Wybieramy miejscówkę ubijamy potwory i dajemy się zabić / robimy force respawn, no i co?? Skoro trafimy dusze tym samym tak??

 

Czy coś pomijam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×