Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie ;) Gra wylądowała w PLUS-ie więc dostanie drugie życie, bo już widzę ruch w hooy więc może kilka słów o grze...

 

alienation-listing-thumb-01-ps4-us-11aug

 

 

Alienation jest izometryczną strzelanką, stworzoną przez studio Housemarque – zespół specjalizujący się właśnie w tego typu produkcjach (studio wyprodukowało m.in. Resogun, Dead Nation czy Super Stardust HD). Gra zabiera nas do świata science-fiction, w którym odziani w ciężkie pancerze najemnicy walczą przeciwko hordom obcych. W Alienation możemy wybrać pasującą nam klasę postaci, a następnie rozwijać jej umiejętności w wybrany przez siebie sposób. Na podobnej zasadzie da się modyfikować broń. Pukawek jest tutaj sporo – z grubsza dzielą się one na konwencjonalne, hybrydowe oraz te, odebrane zabitym obcym.

Tak wyposażeni, jesteśmy gotowi stawić czoła prawdziwym masom przeciwników. Prócz zwykłego mięsa armatniego, naprzeciw gracza stają jednostki specjalne, w tym bossowie, których pokonanie wymaga obrania pewnej strategii. Dla urozmaicenia zabawy, twórcy poukrywali w świecie gry tzw. znajdźki, dzięki którym dowiadujemy się nieco więcej na temat inwazji obcych.

Oprócz rozgrywki solowej, Alienation oferuje kooperacyjny multiplayer dla maksymalnie czterech osób, a każdy gracz może pełnić odmienną rolę w zespole. Ponadto gra pozwala śledzić statystyki grającego i porównywać je z dokonaniami innych. Alienation prezentuje się bardzo okazale. Lokacje są szczegółowe, a efekty specjalne (w tym wybuchy i spektakularne zabójstwa) wyjątkowo widowiskowe. Dodatkowo pewne elementy środowiska ulegają destrukcji.

 

Źródło: gry-online

 

 

No i kilka słów ode mnie ;)

 

Na szybkiego na razie :24_stuck_out_tongue: Gra jest bardziej rozbudowana niż by się wydawało przy pierwszym spotkaniu, jest jakaś tam miałka kampania, ale później się rozkręca:

 

- Mamy różne bronie i sloty na upgrejdy (te mają 6 poziomów, z 3 pierwszego robimy 1 klejnot do upgrejdu 2 poziomu itd. czyli 3szt. x 2 poziom = 1 szt. 3 poziom, 3 szt. 3 poziom = 1 szt. 4 poziom)

- Możemy rolować statystyki broni za materiały (te pozyskujemy rozkładając zebrane bronie)

- Mamy różne poziomy trudności misji (i lepszy loot) + później dropimy w UFO klucze do ARKI

- ARKA instancja która ma kilka poziomów po 1 poziomie możemy albo zebrać loot albo iść dalej (gdy zginiemy tracimy wszystko co zebraliśmy i zostajemy z niczym), do dziś pamiętam sytuacje gdy grało się kilka godzin i na ostatnim poziomie na sam koniec na boosie cały team pada i cała gra w pizdu ;)

 

Do tego najazdy innych graczy jak w Soulsach itp. itd.

 

Jest tego w hooy więcej...

 

A to na szybkiego jedna z moich postaci lvl. 30 + 135 hero lvl (w sensie jej ekwipunek) 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, pograliśmy trochę wieczorem i czegoś takiego się nie spodziewałem. Miks Dead Nation, Diablo i w małym stopniu Division aczkolwiek zalecany coop to minimum 3 osoby. Solo nie ma sensu grać, we dwóch na normalnym od biedy jakoś można przeżyć ale przy większych zadymach jest trudno.

Wrażenie robi grafika i efekty cząsteczkowe. Na ekranie bardzo dużo się dzieje a mimo to konsola się nie dławi i trzyma stały FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i zapomniałbym o malutkich smaczkach typu:

 

Mamy na misji na mapce kilka punktów tzw. respawnu/checkpointu (zielony trójkąt na mapie), gdy zginiemy przenosi nas do ostaniego aktywowanego punktu, dzięki czemu nie musimy pociskać przez cała mapę, ALE jest możliwość ostrzelania zniszczenia tych checkpointów dzięki czemu zyskujemy powiedzmy mnożnik do lootu na koniec misji, ale jak zginiemy to dupa mnożnik tracimy...

 

Więc ryzykujesz niszczysz, uważasz grasz ostrożniej i masz łupy, albo rambo + checkpointy i na koniec misji hooya masz... :24_stuck_out_tongue:

 

EDIT: Przy pierwszym spotkaniu myślę, że nawet 50% takich rzeczy nie wyłapie się, gra jest świetna, rozbudowana, grajcie, ograjcie 1 świat, wskoczcie w 2 (te same misje główne, tylko trudniej + dodatkowe aktywności) i dopiero się zacznie... A no i są wyzwania/misje specjalne...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się zorientowałem, że Alienation jest w plusie. Wcześniej praktycznie nic nie wiedziałem o tej grze, poza tym, że jest miksem Diablo i Deadnation. A więc szybkie pobieranie i sprawdzamy! xD

 

Pograłem dosłownie przez moment (zbyt mało czasu w tym tygodniu na granie, ehh), lecz od razu gra mnie "kupiła". Przechodzę Aliennation z bratem i gra się póki co miodnie. Kilka rzadkich broni już wpadło (purpury). Aż ciężko było się oderwać od rozgrywki.

 

Plan na weekend? Alienation, MEA, ew Bf1 XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kentucky napisał:

Pograłem dosłownie przez moment (zbyt mało czasu w tym tygodniu na granie, ehh), lecz od razu gra mnie "kupiła". Przechodzę Aliennation z bratem i gra się póki co miodnie. Kilka rzadkich broni już wpadło (purpury). Aż ciężko było się oderwać od rozgrywki.

 

Dwóch na normalnym to za mało. Minimum to 3 graczy. Fajne jest to że teraz gra masa ludzi i gdy widzą że gra ekipa to od razu ktoś dołącza i zbiera się komplet 4 zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zacząłem ogrywać (miałem kiedyś kupić przy okazji promocji, ale zwyciężyło moje cebulowe drugie ja i stwierdziłem, że i tak dają w plusie...).

Faktycznie nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do wspólnej gry i można latać w pełnym składzie.

Pytanie - o co chodzi z tymi inwazjami? (można najeżdżać innych graczy czy jak?)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, HarDy napisał:

Również zacząłem ogrywać (miałem kiedyś kupić przy okazji promocji, ale zwyciężyło moje cebulowe drugie ja i stwierdziłem, że i tak dają w plusie...).

Faktycznie nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do wspólnej gry i można latać w pełnym składzie.

Pytanie - o co chodzi z tymi inwazjami? (można najeżdżać innych graczy czy jak?)

 

 

Taaaaaa, można :1_grinning: o ile w opcjach wyrazi na to zgodę :38_worried:

 

Ale będę farmę robił na niczym nieświadomych noobach ;) (nie to że ja pro, no ale grało się trochę)

EDIT: Ogarnięta postać z wysokim lvl, składa bez problemu całą drużynę 4 osobową :) Sprawdzone przeze mnie, bez problemu orałem 4 osoby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, HarDy napisał:

Również zacząłem ogrywać (miałem kiedyś kupić przy okazji promocji, ale zwyciężyło moje cebulowe drugie ja i stwierdziłem, że i tak dają w plusie...).

Faktycznie nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do wspólnej gry i można latać w pełnym składzie.

Pytanie - o co chodzi z tymi inwazjami? (można najeżdżać innych graczy czy jak?)

 

Gdy widzisz że gram a skład nie jest kompletny wbijaj śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, malpka napisał:

Gdy widzisz że gram a skład nie jest kompletny wbijaj śmiało.

 

W ogóle kwestia wyszukiwania / wbijania do innych jest świetnie rozwiązana. Na głównej mapie widzisz od razu nicki znajomych którzy grają w daną misję/regionie...

Odpalasz misje i dodatkowo masz listę gier i innych graczy którzy grają w daną misję, wybierasz i pyk już jesteś u nich w teamie... Szybko łatwo i bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... ale kwestia lokalnego co-op w Ps4 jest za przeroszeniem - spierdo***a! Postać brata, który grał jako gość się nie zapisała. Trzeba było kombinować z drugim kontem psn, logowanie, sranie w banie itp. Za czasów Ps3 kiedy się rżnęło lokalnego co-opa w takie gry jak Borderlands 2 czy Diablo 3 takowych problemów nie było. I tu się rodzi moje pytanie:

 

Czy grając lokalnego co-opa jest możliwość wbicia do gry online i zagrania np. z ziomkami? (w sensie ja + brat [jako co-op lokalny] + ktoś inny)Czy lokalny co-op blokuje globalny online? Jak tak, to jestem z bratem skazany na granie we dwóch w lokalnym...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kentucky napisał:

Ja pier.... ale kwestia lokalnego co-op w Ps4 jest za przeroszeniem - spierdo***a! Postać brata, który grał jako gość się nie zapisała. Trzeba było kombinować z drugim kontem psn, logowanie, sranie w banie itp. Za czasów Ps3 kiedy się rżnęło lokalnego co-opa w takie gry jak Borderlands 2 czy Diablo 3 takowych problemów nie było. I tu się rodzi moje pytanie:

 

Czy grając lokalnego co-opa jest możliwość wbicia do gry online i zagrania np. z ziomkami? (w sensie ja + brat [jako co-op lokalny] + ktoś inny)Czy lokalny co-op blokuje globalny online? Jak tak, to jestem z bratem skazany na granie we dwóch w lokalnym...  

 

Odpal "kąsolę" i sprawdzimy jestem pod PSN ID jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kentucky napisał:

Czy grając lokalnego co-opa jest możliwość wbicia do gry online i zagrania np. z ziomkami? (w sensie ja + brat [jako co-op lokalny] + ktoś inny)Czy lokalny co-op blokuje globalny online? Jak tak, to jestem z bratem skazany na granie we dwóch w lokalnym...  

 

Wczoraj robiłem jedno trofeum na lokalnym coop. Gdy tworzyłem sesję pojawił się komunikat że gram w offline w lokalnym coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dosłownie przez chwilę i już straciłem cały szacunek do tej gry...

 

Dawno nie widziałem tak spierdo**go trybu lokalnej kooperacji. Moją postać wczytuje bez problemu (gospodarz), ale gdy brat dołącza do mnie (osobne konto psn, bez plusa) to musi zaczynać za każdym razem od nowa. Dlaczego mu tej postaci nie zapisało? Dzisiaj jak skończyliśmy grać obaj mieliśmy po 6 lvl, a obecnie brat zaczyna od nowa. Co za gówno. Już kij dmuchał, że wyrzuca nas do trybu offline, ale żeby nie dało się normalnie grać w "kanapowym" co-pie na konsoli to już jest lekka przesada. Diablo 3 to był idealny przykład jak powinno się to robić.

 

Usuwam tą grę z dysku. Już straciłem cały nastrój do tego tytułu. Niezły rak ;///

 

Kanapowe granie już umarło......

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem dosłownie przez chwilę i już straciłem cały szacunek do tej gry...

 

Dawno nie widziałem tak spierdo**go trybu lokalnej kooperacji. Moją postać wczytuje bez problemu (gospodarz), ale gdy brat dołącza do mnie (osobne konto psn, bez plusa) to musi zaczynać za każdym razem od nowa. Dlaczego mu tej postaci nie zapisało? Dzisiaj jak skończyliśmy grać obaj mieliśmy po 6 lvl, a obecnie brat zaczyna od nowa. Co za gówno. Już kij dmuchał, że wyrzuca nas do trybu offline, ale żeby nie dało się normalnie grać w "kanapowym" co-pie na konsoli to już jest lekka przesada. Diablo 3 to był idealny przykład jak powinno się to robić.

 

Usuwam tą grę z dysku. Już straciłem cały nastrój do tego tytułu. Niezły rak ;///

 

Kanapowe granie już umarło......

 

 

 

U mnie nie było takiego problemu. Graliśmy we 4 a tylko dwie osoby miały plusa. Twoje konto podstawowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obiecałem to proszę garstka miłych rzeczy ;)

 

Wystarczy ogranięta ekipa która WSPÓŁPRACUJE, pomaga sobie, ale i w ciężkiej chwili każdy wie kiedy spierd.... przed siebie, a po współtowarzyszy wrócić w odpowiedniej chwili ;)

 

Ale zanim to nastąpi mała PROŚBA, przeczytajcie i ogarnijcie to!!!!!!

Grając i niszcząc punkty respa/checkpointy (tak te zielone trójkąty na mapie) dostajecie mnożnik do lootu, maksymalnie 3x, co daje MEGA łup na koniec, oczywiście gdy zginiecie tracicie go. Zamiast zapier... przed siebie z wywalonym jęzorem, byle szybko do respa może warto grać ostrożniej/drużynowo z głową i tym samym dotrwać do końca z fajnym mnożnikiem i WYŁAPAĆ świetne fanty na koniec co??

 

Na dowód 7 sekund które pokazują ile wypada ze skrzynki na koniec z lepszym mnożnikiem a tyczy się to całej gry, lootu z potworów, skrzynek w grze, wyzwań itp., więc nie dziwcie się jak wam wypadną ze 2 rzeczy na krzyż :24_stuck_out_tongue: :

 

A z rzeczy milszych ;) Ranking Ligowy i co? Pańcio best of the best:

YvwieIZ.jpg

 

I na koniec sławetne 7 minut i 5 sekund = 119,5 miliona expa :)

 

 

(6.30 macie skrzynkę i loot :P)...

 

Będę to powtarzał bo osoby jak JA, grające jakoś sensownie, drużynowo, liczą na łupy a banda noobów jest w stanie wszystko spierniczyć...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporym ułatwieniem jest auto reload po zmianie broni więc całe to przeladowanie w odpowiednim momencie nie ma sensu.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.05.2017 o 23:24, Kentucky napisał:

Dawno nie widziałem tak spierdo**go trybu lokalnej kooperacji. Moją postać wczytuje bez problemu (gospodarz), ale gdy brat dołącza do mnie (osobne konto psn, bez plusa) to musi zaczynać za każdym razem od nowa. Dlaczego mu tej postaci nie zapisało? Dzisiaj jak skończyliśmy grać obaj mieliśmy po 6 lvl, a obecnie brat zaczyna od nowa. Co za gówno. Już kij dmuchał, że wyrzuca nas do trybu offline, ale żeby nie dało się normalnie grać w "kanapowym" co-pie na konsoli to już jest lekka przesada. Diablo 3 to był idealny przykład jak powinno się to robić.

 

U mnie druga postać zapisuję się bez problemu. Coś masz zrąbane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - jak uzyskać dostęp do arki? W zakładce z zasobami mam 2 klucze, ale nie wiem gdzie ich użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, HarDy napisał:

Pytanko - jak uzyskać dostęp do arki? W zakładce z zasobami mam 2 klucze, ale nie wiem gdzie ich użyć.

 

Są dwa sposoby:

1. Zaprosi cię znajomy. Musisz być na drugim poziomie świata czyli po pierwszym przejściu gry.

2. Jeśli chcesz mieć sam dostęp do Arki to musisz przejść grę dwa razy jedną postacią.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ale ta gra wciąga piekielnie ;)

Aż przypomniało mi się jak nolajfiłem po premierze zaraz ;) tzn. gra miała premierę 26.04.2017 a tu mi psnprofiles podpowiada, że:

Maximum Gains Reach hero level 100    3rd May 2016
5:14:44 PM

spacer.png  

 

 

bezczelnie 3.05 już 100 lvl hero wbiłem i nie było grindu/farmy na kimś (bo nie było na kim :P), nie było poziomu Legendarnego na którym EXP zapier.... jak szalony... Po prostu: browarki, ekipa, fun i jazda granie do bólu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę powoli ogrywać Alieny więc powiem kilka słów.

 

Gra jest świetna, szczególnie jeśli mamy ekipę, ale nawet solo i z randomami daje frajdę. Naprawdę mało przypadków przygłupów w tej grze, co mnie zdziwiło. Ale przejdźmy do rzeczy...

 

Gra to spadkobierca Dead Nation, tyle że bardziej rozbudowany i w dodatku z systemem lootu. Można też porównać do Diablo i nie będzie to porównanie chybione bo wiele rzeczy gra wręcz kopiuje od dzieła Blizzarda. Mamy tutaj tryb normalny i hardkorowy, mamy odpowiednik riftów, rollowanie statów, runy, itd. Wszystko podane w sosie scifi, który smakuje wyśmienicie.

 

Sama gra to po prostu typowe studio Housemarque, czyli tona miodu podana w bardzo prostej i przystępnej formule. Feria barw, wybuchów, laserów, latajacych flaków jest po prostu elektryzująca, to się nie nudzi! Do tego genialny podkład muzyczny i można grać bite naście godzin!

 

Nie ma jednak róży bez kolców.

Największą bolączką jest samo założenie gry. O ile w takim Diablo mamy tony przedmiotów i możliwości ich modyfikacji, tak tutaj mamy niestety kilka przedmiotów na krzyż, losujemy później jedynie wersję z większą ilością slotów na rdzenie (odpowiednik diamentów czy run). Po 3 bądź 4 rodzaje każdego typu broni to zdecydowanie za mało jak na tego typu grę, do tego ich wygląd to już zupełna sztampa, modyfikacje wizualne nie istnieją w tej grze. Także jeśli chodzi o loot to na pewno jest słabo, czułem duży niesmak.

No a jak sami bohaterowie? Niestety podobnie jak loot, czyli słabo albo jeszcze słabiej. Każda klasa ma tylko 6 skille, z czego 3 pasywne każda ma takie same, więc różnica jest pomiędzy 3 skillami. Zapomniał bym powiedzieć, że jedna strzela z dwóch rąk jednocześnie, co jest masakrycznym overpowerem, gdy zdobędziemy najlepszą broń w grze (Devastator + boomerang).

 

Nie zrozumcie mnie źle, gra jest świetna i bawiłem się z nią fantastycznie. Jednak jak na takie studio jak Housemarque to miałem znacznie większe oczekiwania, szczególnie ubolewam nad niedopracowanym system lootu, gdzie tak naprawdę wszyscy polują tylko na jedną broń bo reszta nie istnieje w porównaniu z nią.

Na sam koniec oczywiście trzeba wspomnieć o braku jakiegokolwiek supportu, gra dostała patcha kiedyś tam i tyle... Żadnych ciekawych eventów, rozwijania pomysłów, itd.

 

Wielka szkoda, jest to świetna gra dająca masę frajdy z ogromnym potencjałem, który nie został wykorzystany nawet w 50%. Nie wiem czy wrócą kiedyś do tej formuły gry, mam nadzieję, że tak bo to wychodzi im najlepiej. Ich kolejna gra (Nex Machina) nie zapowiada się niestety na nic ciekawego co miałoby wstrząsnąć graczami.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Zapomniał bym powiedzieć, że jedna strzela z dwóch rąk jednocześnie, co jest masakrycznym overpowerem, gdy zdobędziemy najlepszą broń w grze (Devastator + boomerang).

 

No powiem szczerze że chyba się za niego wezmę, bo wbiłem tylko 30 lvl i bodajże 3 hero i wsio, ale fakt jak widziałem jak napier... dewastatorem x2 to mnie normalnie aż telepało z wrażenia... :24_stuck_out_tongue:

 

Sama gra dla mnie miód... Zgadzam się w 100% i szkoda, że przestali nad nią pracować bo mogli do tego co jest dodać SPORO rzeczy  (choć pamiętam grę z dnia premiery to i tak się sporo zmieniło :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Patricko napisał:

Największą bolączką jest samo założenie gry. O ile w takim Diablo mamy tony przedmiotów i możliwości ich modyfikacji, tak tutaj mamy niestety kilka przedmiotów na krzyż, losujemy później jedynie wersję z większą ilością slotów na rdzenie (odpowiednik diamentów czy run). Po 3 bądź 4 rodzaje każdego typu broni to zdecydowanie za mało jak na tego typu grę, do tego ich wygląd to już zupełna sztampa, modyfikacje wizualne nie istnieją w tej grze. Także jeśli chodzi o loot to na pewno jest słabo, czułem duży niesmak.

 

Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt że nie Blizzard i jego flagowa produkcja AAA tylko indyk małego studia.

Dla mnie największą wadą zarówno D3 jak i Alienation jest brak sensownego end game. Ubi poradziło sobie w świetny sposób w Division dodając Dark Zone z kapitalnym PvE i PvP. Alienation po jej ukończeniu nie daje nic ciekawego do roboty.

Mi zostałą do zrobienia jedna misja tygodniowa i raczej do niej nie wracam. Ale przez ostatnie osiem dni zabawa była konkretna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, malpka napisał:

 

Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt że nie Blizzard i jego flagowa produkcja AAA tylko indyk małego studia.

Dla mnie największą wadą zarówno D3 jak i Alienation jest brak sensownego end game. Ubi poradziło sobie w świetny sposób w Division dodając Dark Zone z kapitalnym PvE i PvP. Alienation po jej ukończeniu nie daje nic ciekawego do roboty.

Mi zostałą do zrobienia jedna misja tygodniowa i raczej do niej nie wracam. Ale przez ostatnie osiem dni zabawa była konkretna.

 

Konkretna?? ha powiedź stary, że na Arce dupsko się spociło czasem :24_stuck_out_tongue: (pewnie dlatego, że na Żółtodziobie nie gramy :P)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Dead Nation  i nie wiedziałem o tym cudeńku. Gra dla mnie świetna i nie mogę się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×