Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Wypizdzisko napisał:

Helldivers to jedna z najlepszych gier z Plusa. Alienation jest nudne jak flaki z olejem po jakims czasie, ciagle tylko spam R2. Ja tez bede wbijac 30 level na hardcore moze ktos chce pograc ?

 

Z tobą to co najwyżej bym zagrał w trybie Inwazji :24_stuck_out_tongue:

3 godziny temu, malpka napisał:

Robisz tak:

Nowa gra z nową postacią>hardcore>tryb solo czyli tylko zaproszeni gracze>pierwsza mapa i jedziesz na spokojnie.

Wbrew pozorom trofeum bardzo proste.

 

A z ksenokwiatami tak samo?? Zwykły poziom, żółtodziób, postać z 1 lvl, czyszczę mapę obczajam i jazda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A z ksenokwiatami tak samo?? Zwykły poziom, żółtodziób, postać z 1 lvl, czyszczę mapę obczajam i jazda?

Dokładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, xavris napisał:

Dokładnie. 

 

Ile razy podchodziłeś do trofika z ksenokwiatami??

 

Bo już z 6 raz mapa (1 misja) i były bezczelnie blisko siebie ale 2x zółty i 1x czerwony a niebieskiego ni hooya...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ile razy podchodziłeś do trofika z ksenokwiatami??

 

Bo już z 6 raz mapa (1 misja) i były bezczelnie blisko siebie ale 2x zółty i 1x czerwony a niebieskiego ni hooya...

Ciężko mi powiedzieć, bo na to nie polowałem. Po prostu jakoś tak wyszło, że gdzieś mi mignęły 3 różne kolory kwiatków i pomyślałem, że może jest za to trofeum :24_stuck_out_tongue: No i było :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest random i tyle. Musisz próbować. Mi się trafiły na Arce kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, xavris napisał:

Ciężko mi powiedzieć, bo na to nie polowałem. Po prostu jakoś tak wyszło, że gdzieś mi mignęły 3 różne kolory kwiatków i pomyślałem, że może jest za to trofeum :24_stuck_out_tongue: No i było :24_stuck_out_tongue:

 

26 minut temu, Patricko napisał:

To jest random i tyle. Musisz próbować. Mi się trafiły na Arce kiedyś.

 

Dobra Panowie dzięki za rady :);) Poszło jakoś... Zostało ostatnie trofeum i paradoksalnie niby łatwe, ale jakoś NAJBARDZIEJ mnie przeraża... Zrobić 20 misji, SIC! To już farmę od 1 do 30 lvl na Hardkorze chyba wolałem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Dobra Panowie dzięki za rady :);) Poszło jakoś... Zostało ostatnie trofeum i paradoksalnie niby łatwe, ale jakoś NAJBARDZIEJ mnie przeraża... Zrobić 20 misji, SIC! To już farmę od 1 do 30 lvl na Hardkorze chyba wolałem :24_stuck_out_tongue:

 

Z tobą to jak z babą: wszystko przeraża. Zrób platynę w Batmanie AO. To jest dopiero wyzwanie.

Wybierasz te zadania które ci pasują i tyle. Najlepiej wybierać te w których są podane lokację przeciwników do ubicia. Będziesz przynajmniej wiedział gdzie ich szukać. Unikaj też tych w których licznik zeruje się po twojej śmierci. Jak to przejść w miarę bezboleśnie?

Weźmy np pierwszą misję którą na pewno masz obcykaną od A do Z. Najczęściej są do tam do zabicia żołnierze lub spalacze. Nie rób całej mapy bo czeka cię bezsensowna walka i może kilka hord. Zabij kilku i zakończ misję. Wczytaj, zabij i wyjdź. I tak do skutku. Dziennie zrobisz minimum 3 zadania.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Z tobą to co najwyżej bym zagrał w trybie Inwazji :24_stuck_out_tongue:

 

No i vice versa cebula brzydko pachnie :)

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - którą klasę wybrać na przygodę w hardkorze?

Póki co gram Tankiem na normalu, i niekoniecznie widzę grę tą klasą w trybie hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank jest 10x lepszy od każdej innej klasy z tego względu, że walisz x2 cały czas. Jak masz seson pass to możesz mieć bronie każdej innej klasy, choć osobiście i tak uważam, że Energy Gun jest najlepszy dla podstawowej broni.

Ja grałem tankiem na hardzie i było spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, HarDy napisał:

Pytanie - którą klasę wybrać na przygodę w hardkorze?

Póki co gram Tankiem na normalu, i niekoniecznie widzę grę tą klasą w trybie hardcore.

 

39 minut temu, Patricko napisał:

Tank jest 10x lepszy od każdej innej klasy z tego względu, że walisz x2 cały czas. Jak masz seson pass to możesz mieć bronie każdej innej klasy, choć osobiście i tak uważam, że Energy Gun jest najlepszy dla podstawowej broni.

Ja grałem tankiem na hardzie i było spoko.

 

Myślę, że TANK i dewastator jako dodatkowa i robisz miazgę ze wszystkiego :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopakowałem magazynek w dewastatorze. Gnat mieści teraz 200 pocisków. Cudowna siła ognia. Na normalnym poziomie trudności w czteroosobowej ekipie hordę biorę na jeden magazynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Tank jest 10x lepszy od każdej innej klasy z tego względu, że walisz x2 cały czas. Jak masz seson pass to możesz mieć bronie każdej innej klasy, choć osobiście i tak uważam, że Energy Gun jest najlepszy dla podstawowej broni.

Ja grałem tankiem na hardzie i było spoko.

 

W jakim sensie x2?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walisz z obu rąk naraz.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, HarDy napisał:

 

W jakim sensie x2?

 

 

 

Recepta na sukces jest jedna: za 33zł kup Season Pass. Daje dwie cholernie przydatne bronie: granat wirowy i dewastator. Ponadto nowa postać może na starcie mieć 15lv i zaczyna w drugim świecie i może dołączać do ekip grających na legendzie. Boost z 15lv do 30lv na hardkorze to minuty. I trzecia ważna rzecz: znika klasowość broni. Innymi słowy tank może mieć w łapie broń dostępną wcześniej tylko dla sabotażysty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie powiem tylko, że granie w Alienation dzieli się na 2 etapy.

Przed zakupem season passa i po :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, xavris napisał:

Od siebie powiem tylko, że granie w Alienation dzieli się na 2 etapy.

Przed zakupem season passa i po :24_stuck_out_tongue:

 

 

Bez przesady ja nie mam season passa, nie mialem postaci na 15 lvl na 2 swiecie na hardkorze, sam lvl mozolnie i powoli...

 

Kupiłem tylko Dewastator i Granat Wirowy i to starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Bez przesady ja nie mam season passa, nie mialem postaci na 15 lvl na 2 swiecie na hardkorze, sam lvl mozolnie i powoli...

 

Kupiłem tylko Dewastator i Granat Wirowy i to starczy...

Te dwie rzeczy miałem na myśli :24_stuck_out_tongue: reszta to taki tam dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z wysokim levelem byłby w stanie pomóc z wbiciem 30 na extremalnym? 

Mój ostatni tronik i nie bardzo mi się widzi farmić 1 misję na żółtodziobie.

Na legendzie zajmie to raptem kilka minut z dobrą obstawą...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o zwykłą postać czy hardcore? Jak zwykłą to Cię przeciągne, ale to tak po 12 dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zwykłe mam już porobione... 

Chodzi o hardcore, źle napisałem... 

Ale mimo wszystko dzięki za chęci... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, INO1 napisał:

Czy ktoś z wysokim levelem byłby w stanie pomóc z wbiciem 30 na extremalnym? 

Mój ostatni tronik i nie bardzo mi się widzi farmić 1 misję na żółtodziobie.

Na legendzie zajmie to raptem kilka minut z dobrą obstawą...

 

 

Farmić, farmić... ja jakoś mogłem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Farmić, farmić... ja jakoś mogłem :24_stuck_out_tongue:

Wychodzi na to, że tylko to zostaje bo osoba z wysokim levelem zawyża poziom trudności nawet na żółtodziobie.

Solo mutanty są na jeden strzał a z pomocnikiem na 20 levelu trzeba wywalić cały magazynek.

Z pomagierem na legendarnym i 30+ level nie porysowałem mutantowi nawet zbroi i wytrzymałem jakieś 60 sekund bo koleś zamiast pilnować mi zadku poszedł jak przecinak w ......

 

Albo opcja 4 x 15 level i jest tylko trochę trudniej ale ciężko trafić taką ekipę, a jak już się trafi to po minucie zostajemy we dwóch...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, INO1 napisał:

Wychodzi na to, że tylko to zostaje bo osoba z wysokim levelem zawyża poziom trudności nawet na żółtodziobie.

Solo mutanty są na jeden strzał a z pomocnikiem na 20 levelu trzeba wywalić cały magazynek.

Z pomagierem na legendarnym i 30+ level nie porysowałem mutantowi nawet zbroi i wytrzymałem jakieś 60 sekund bo koleś zamiast pilnować mi zadku poszedł jak przecinak w ......

 

Albo opcja 4 x 15 level i jest tylko trochę trudniej ale ciężko trafić taką ekipę, a jak już się trafi to po minucie zostajemy we dwóch...

 

EXP bodajże jest liczony od zadanych obrażeń, więc na wyższym poziomie moby majo wincyj Hp ale i EXP-a więcej...

 

Ja na Hardkorze ciurałem na Weteranie cały czas :) + maksymalny mnożnik + 3 x mnożnik loot-u i było spoko :)

Granie na Żółtodziobie to bzdura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś dziś koło 10-11 ?? Szukam  na arkę 250lvl +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×