Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Sithman napisał:

Nie gniewaj się Mag, za to wycięcie tekstu, bo to co napisze niżej nie dotyczy Ciebie, ale jednocześnie utrafiłeś w sedno.

Takie mamy czasy, że trzeba "umieć sprzedać towar", lecz nie ważne czy się go posiada, ani jakiej jakości.

Dla mnie w ten sposób właśnie Sony wygrywa obecną generację.

 

 

no problemo.

 

To co napisalem moze i sedno ale nic odkrywczego codzien  na swiecie sprzedaje sie gowniane produkty czesto w cenach premium bo wytworzylo sie na nie popyt.

 

Przyklad nie z naszej branzy ale ktos kupil nowego Civica Type R  za 200K $$ bo to pierwszy egzemplarz i byla licytacja - genialne w swojej prostocie  wystaw cos co aktualnie jest limitowane, zrob licytacje i niech sie losie bija, a ci  cierpliwi kupia w normalnej  cenie 35-40K $$ jest roznica? da sie zarobic?

 

Co do tego wygrywania moim zdaniem niestety MS sie podlozyl na starcie i to wielokrotnie - i  teraz mimo iz  moze stawac na  rzesach to ciezko bedzie im to zmienic. Sam jestem tego przykladem - nie do konca przywyklem do obslugi XO, dalej nie traktuje go w kategorii glownej platformy ale niemniej dostrzegam mase zalet ktore powoli  (nie przez marketing a orgranoleptycznie) moga mnie za czas jakis sklonic do zmiany mojej glownej platformy do grania na XO wlasnie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sony wygrało E3 po ukazaniu nowego Monster Huntera i zaprezentowaniu Spider Mana na Ps4!

 

MH World w obozie Sony (choć gra wyjdzie też na PC i XONE) dowodzi bardzo słabej pozycji Nintendo na targach... wyrwać sobie taką markę to poważny strzał w kolano. A ja bardzo jaram się tą serią, ale nigdy zagrać nie mogłem, bo nie miałem konsolki od Niny. Nawet rozważałem zakup 3Ds by zapoznać się z seria Monster Hunter. Ale już nie muszę - nową, pełnoprawną prawną część zagram na Ps4. Zajebiście!

 

Spider Man wypadł genialnie. W końcu jakaś gra od Marvela nie będąca popierdółką i crapem na licencji, dostającą calutkie wsparcie od Sony. I jeszcze Insomaniac Games !!!! Widać oczywiste inspiracje serią Arkham co dla mnie jest mega plusem. Ta gra właśnie ma być przygodówką akcji! 

 

Zawiodło mnie jednak Days Gone. Ot, takie popłuczyny po The Last of Us. Materiał z poprzednich targów sprzed roku bardziej mi się podobał. To co zaprezentowali teraz wyglądało bardziej jak psuedo sandboks, któremu bliżej do takiego Heavy Rain niż do sandboksowej produkcji. Meh.

 

I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego wszyscy jarają się Nowym X'em i MS XDD Owszem, sprzęt mocarny, ładny ale co z tego? Żby grać tylko Forze? XDDDDDDD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

no problemo.

 

To co napisalem moze i sedno ale nic odkrywczego codzien  na swiecie sprzedaje sie gowniane produkty czesto w cenach premium bo wytworzylo sie na nie popyt.

 

Przyklad nie z naszej branzy ale ktos kupil nowego Civica Type R  za 200K $$ bo to pierwszy egzemplarz i byla licytacja - genialne w swojej prostocie  wystaw cos co aktualnie jest limitowane, zrob licytacje i niech sie losie bija, a ci  cierpliwi kupia w normalnej  cenie 35-40K $$ jest roznica? da sie zarobic?

 

Co do tego wygrywania moim zdaniem niestety MS sie podlozyl na starcie i to wielokrotnie - i  teraz mimo iz  moze stawac na  rzesach to ciezko bedzie im to zmienic. Sam jestem tego przykladem - nie do konca przywyklem do obslugi XO, dalej nie traktuje go w kategorii glownej platformy ale niemniej dostrzegam mase zalet ktore powoli  (nie przez marketing a orgranoleptycznie) moga mnie za czas jakis sklonic do zmiany mojej glownej platformy do grania na XO wlasnie.

 

 

Jakie to są zalety? Pytam poważnie bo ciekawi mnie co może być powodem do zmian poza grami.@Patricko tak, był i to całkiem fajny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, CePeeN napisał:

 

Jakie to są zalety? Pytam poważnie bo ciekawi mnie co może być powodem do zmian poza grami

 

Jak pisalem lubie exy od Sony. Zalety XO poczawszy od tak prostej rzeczy jak wiecej appek w store (chocby VLC ktorego uzywam zeby sobie odpalic film na TV), przez wsteczna ktora uwazam za swietny pomysl, po uslugi jak chocby EA Access gdzie za male pieniadze mozna ograc pare gier czy play anywhere z ktorego korzystam. 

I teraz skoro wiekszosc gier ktore ogrywam to multiplaformy i jak pisalem glownie gram singlowo to korona mi z glowy nie stanie  jesli EXy ogram z opoznieniem. 

W tej generacji MS sie podlozyl na poczatku, i dlatego wybralem Sony jako glowna platforme. Ale jak pisalem ruchy MS powoduja ze coraz przychylniej patrze na XO i to co oferuje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, dzięki za odpowiedz. Niestety z play anywhere raczej nie skorzystam, filmy i muzę odtwarzam przez Plex z nasa, albo bezpośrednio albo dla zabawy z ps4. Te usługi to faktycznie fajna rzecz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, CePeeN napisał:

Ok rozumiem, dzięki za odpowiedz. Niestety z play anywhere raczej nie skorzystam, filmy i muzę odtwarzam przez Plex z nasa, albo bezpośrednio albo dla zabawy z ps4. Te usługi to faktycznie fajna rzecz.

 

Dla kazdego wazne jest co innego - bo prostu nie rozumiem narzekan XO moze i fajny sprzet ale nie ma gier skoro ma tone multiplatform. 

I nie umiejszam tu exom od Sony - ale raczej nie stacilbym za wiele jesli te ktore ogralem dawno temu ogralbym za rok - Ratchet dalej bedzie swietna gra a The Order 1886 dalej by mnie rozczarowal. 

 

Wczesniej pisalem tez (choc to w watku o XOX) ze najlepsze jest kombo a wiec PS4+XO lub PS4+PC i tutaj to juz kwestia co kto woli. 

Nie wiem jak inni ale ja lubie miec jedna glowna platforme i pozostale poboczne, dlatego nawet jesli XO stanie sie moja glowna nie zrezygnuje z PS dlatego ze lubie czesc z ich exow. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xboxa i jest to duża oszczędność mnóstwo gier za grosze w ramach abonamentów czy golda mam tez ps4 ale od grudnia tylko gram na xboxie co prawda tez pady jakoś lepiej się trzyma w ręce i po prostu jakoś lepiej. Single gram na xboxie multi na ps4 ze względu na większa bazę graczy i tyle i uważam ze jak ktoś jest graczem to dwie konsole to nic dziwnego każda ma coś do zaoferowania 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe trochę wam zazdroszczę bo jednak w pewnym wieku brak czasu na takie zabawy. Wiec ja raczej zostanę przy jednym systemie bo nawet na niego nie mam wystarczająco czasu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, CePeeN napisał:

Hehe trochę wam zazdroszczę bo jednak w pewnym wieku brak czasu na takie zabawy. Wiec ja raczej zostanę przy jednym systemie bo nawet na niego nie mam wystarczająco czasu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Panie drogi toz jasne ze czasu nie ma gier masa,  czlek  stary i glupi kupuje na promocjach  kupka wstydu  rosnie.

Choc powiem tak aktualnie PS4 jedna  multiplatforma i pare plusowych rzeczy i to wszystko.

XO - FH3 i kij z  innymi grami ponad 30h jak mnie wessalo to gralem  jak dzik

PC - Ryse Son of  Rome bo bylo za 4eur to zal nie kupic nawet  jesli to tech  demo....

 

==================

Wracajac do tematu

konfa Sony ok malo gadania duzo  gier z tym ze na co mi trailery jak  dalej nie widze dat premier a gry z datami pokazali przed  samym  show.

 

GoW, Detroit BH i Spiderman - w  to bez watpienia chce zagrac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie po tej konferencji niczego nie oczekiwałem, ale liczyłem po cichu, ze capcom da jakies informacjie o RE2 remake, ale cóż nie wyszło.

 

Największym zaskoczeniem był trailer  Beyond Good and Evil 2, ale to tylko trailer skoro dopiero zaczynają robić, mogli i pokazać za rok, albo i za dwa lata na E3 i tez byłby opad szczęki podyktowany jakimś gameplayem.

 

Jak dla mnie nic ciekawego na tych targach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Beyond Good and Evil 2 to gra nawet nie jest jeszcze w dewelopingu... Po drugie nie lubię prequeli, po 3 gra ma stawiać na rozgrywkę multi online.

Nahajpowany byłem jak córka leśnika na stanowisko ale po tym co się dowiedziałem to powietrze całkowicie ze mnie uleciało. 50% daję, że to spieprzą. Za te 3 lata....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach to są takie oczekiwania, ze albo to spieprzą, albo będzie hit i w niebiosom wyniosą 3 część. Moim zdaniem pokazali na odpierdziel, by fani nie zawracali im dupy pytaniami czy pojawi się na E3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat filmik był spoko zrobiony, jeden z ładniejszych ja E3.

Jednak nie zdziwił bym sie, gdyby okazał się po prostu sprawdzianem, czy wciąż jest zainteresowanie i jak duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z Beyond Good and Evil 2 był świetny. Mnie z tych targów najbardziej zapadł w pamięć właśnie on. Ale przypomina mi się inne E3 i inny filmik, który swego czasu zapadł mi najbardziej w pamięć.  To był filmik z prezentacji Deep Down.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmik z Beyond Good and Evil 2 był świetny. Mnie z tych targów najbardziej zapadł w pamięć właśnie on. Ale przypomina mi się inne E3 i inny filmik, który swego czasu zapadł mi najbardziej w pamięć.  To był filmik z prezentacji Deep Down.... 

Nie śledzę jakoś tych konferencji i nigdy nie śledziłem. Pierwsza, która obejrzałem na żywo to ta Sony z tego roku. Odnośnie beyond good and evil 2 to przecież parę lat temu też dali jakiś filmik/trailer czy co to tam było, minęło parę lat ( bo nie pamiętam kiedy dokładnie ale chyba w erze PS3 jeszcze) i znow dają filmik po którym ludzie się jaraja a oni mówią że dopiero przygotowali narzędzie do tego by można było rozpocząć pracę nad grą. Przecież to śmieszne. Może gra wyjdzie za 3 lata albo w ogóle nie wyjdzie. Po co w ogóle pokazywać coś co nie istnieje jeszcze i nie wiadomo czy w ogóle kiedyś wyjdzie.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kill napisał:

Był filmik, ba był nawet gameplay już.

 

 

 

 

 

I mogła być taka fajna giera, to nie, nowa polityka ubi by na to nie pozwoliła, teraz musi być online, bo jak tu opchnąć mikro transakcje za 99$. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawiodlem sie ze nic nie wspomnieli o TLoU i BB:( A najbardziej podobal mi sie Anthem:) I nie rozumiem zachwytu nad MHW, moim zdaniem wyglada brzydko:)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.06.2017 o 20:33, krzyzak86 napisał:

I nie rozumiem zachwytu nad MHW, moim zdaniem wyglada brzydko:)

 

Meh.. -.-

 

A to każda gra musi mieć wypasioną, wymiatającą, wypalającą gałki oczną oprawę? Nie od każdej gry wymaga się oprawy rodem z Anthem czy Horizona ;)  (przykład? NieR: Automata - przecudowna gra z przeciętną grafiką). Monster Hunter World wygląda mocno przeciętnie, ale bardziej od tego przyciąga mnie świat pełen potworów do ubicia wraz z kompanami i poziom trudności. To będzie bardzo udany jRpg!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky

Chyba gralismy w rozne Automaty ;) po ograniu dema uznalem grafile Nier Automaty za dobra, w calkiem fajnym stylu i to czasami niejako stylistyka definiuje grafike (przyklad Borderlands - jak inaczej wygladala by ta gra jakby probowala byc bardziej realistyczna a mniej komiksowa).

 

Nie kazda gra musi powalac grafika zeby byc grywalna - tutaj mysle sie zgadzamy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×