Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście liczę na to, że PS5 nie wyjdzie w przeciągu najbliższych +/- 2 lat, bo dopiero teraz mam czas na pełne zagłębienie się w obecną generację 😀 Zobaczył bym coś więcej z RDR2 - nie grałem w 1-kę więc licze, że R* zachęci mnie do kupna sequela. Głównie liczę na jakieś niespodzianki - jak zresztą co roku - może legendarny Agent ....

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wydają PS5 nawet i za miesiąc, tyle że musi mieć wsteczne wsparcie gier z PS4. Jakiekolwiek inne rozwiązanie nie ma racji bytu wg mnie.

W ogóle Sony ma wynajęte największe powierzchnie na E3, chyba 4 krotnie większą niż Microsoft. Nieco ponad tydzień i zobaczymy czy warto było czekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie godziny o Knacku2? Blado trochę :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po wszystkim, można się rozejść:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War(z data premiery na przełom 2017/2018), Spider-Man(z data premiery na jesien 2017), Detroit(z datą premiery na jesien 2017), Bloodborne 2 bądź jakaś nowa marka od FromSoftware+remaster Demon's Souls(z datą premiery na wiosna 2018), Days Gone(z datą premiery na sierpień tego roku), nowe marki od wewnętrznych studiów SONY, gameplay z TLOU2 na zakończenie konferencji ,który zmiażdzy wszystko co pokaże Microsoft dzień wcześniej! :24_stuck_out_tongue: 

Pewne jest ,że SONY szykuje mocne uderzenie na końcówkę roku, więc z 3mocne exy musi tam wbić żeby mieć czym konkurować ze Scorpionem. ;)

Takie moje oczekiwania. ;)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na GoW, BB2 i Tlou2, reszta mnie malo interesuje:)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie (i panie, jesli w ogole tutaj jakies sa :p) - to moga byc najlepsze targi gier w ostatnich 10 latach, z bardzo prozaicznej przyczyny - zostalo niecale 10h to pierwszych pokazow, a jak dotad nie bylo ANI JEDNEGO przecieku, cos niespotykanego, dotychczas 80-90% zawartosci wszystkich konferencji byla juz powszechnie znana na dni przed samymi konferencjami, a dzisiaj? Nic, kompletnie nic, jak za starych dobrych lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, moze i tak byc (oby nie heheh), jak pamietna konfa Sony, na ktorej rzekomo "zaorali" wszelka konkurencje, bo przyszedl koles z zolta karteczka, wymienil tylko tytuly ktore gracze chcieliby uslyszec, a jak pozniej przyszlo co do czego to TLG przeszlo kompletnie bez echa, GT:S zostalo przelozone bog wie ile razy i do dzisia nie ma konkretnej premiery, FF7R i SH3 poza sklejonym na szybko CGI i uruchominym Kickstarterze nic nie pokazaly, a juz zostaly przesuniete na pozny 2018, takze zaorali, nie ma co ;) Albo jak Kill niedawno gdzies wspomnial, ze do dzisiaj sluch zaginal o grach pokazanych w 2013/14 roku... O MS i Scorpio akurat nie ma sie co bac, musza pokazac gry na tym sprzecie i tyle w temacie, po to jest ta konfa, inaczej juz dawno pokazaliby screeny samej konsoli w internecie. Do EA i Ubi naleszy podchodzic z dystansem, albo w ogole do nich nie podchodzic bo znowu sie okaze ze ogladamy rendery a nie gameplay'e. Acti pokaze Destiny 1.1 oraz standardowo nowego CoDa, ktory IMO ma szanse byc jedna z najciekawszych gier pokazanych na tegorocznych E3, patrzac na wszechogolny hype spowodowany info o powrocie do WWII. Sony to natomiast jedna wielka niewiadoma, powiedzmy sobie szczer ze - w d***ch im sie poprzewracalo o tej sprzedazy konsol, reklamuja sie jako "4 the players", ale tak nieprzychylnej i aroganckiej firmy to nie bylo od lat, sa duzo gorsi niz nawet MS u zmierzchu poprzedniej generacji... Jedyne co bardzo mocno u nich obstawiam to obnizke ceny Slima na stale na 250$ oraz Pro na 350$, jest to najprostszy i najsensowniejszy ruch jaki moga (a musza) wykonac, zeby skontrowac pojawiecie sie Scorpio na rynku.

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za strata czasu. Od kilku lat EA nie potrafi zrobić dobrej konfy, ale dzisiaj przeszli samych siebie. 1,5h, a pokazali ile? 6 gier? Z tego 3 sportówki, minuta na słabego NFS, ciekawy A Way Out i 30 min kotle...znaczy Battlefronta. Do tego wszędzie żałośni YouTuberzy, którzy nie potrafią sklecić sensownego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tam coś jeszcze jest poza sportowymi? A nie, Simsy na sam koniec, najbardziej smakowity kąsek dla największych koneserów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XjJnWNm.gif

 

No to teraz czekac na MS, ehh, szkoda ze teraz tak rozsiane sa te konferencje, kiedys bylo lepiej, caly dzien ogladania + jakas dokladka na drugi dzien.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się konferencja EA skończyła, a tu już taka szydera leci xD No ogólnie to średnio bym powiedział. 

 

Pokazali nowego Burnouta który nie wiem dlaczego nazywa się Need for Speed, A Way Out wygląda na ciekawe, Anthem - bo im Andromeda nie wyszła xD i chcą pokazać że umieją zrobić dobre coś w klimatach sci-fi, a tak to żadne zaskoczenie.

 

Tylko jeden haczyk, darmowe DLC do Battlefronta II, czy tylko Ja tutaj widzę coś podejrzanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? To tyle? 

 

PS. 

Prosiłbym nie obrażać Burnouta porównując go do tego filmu z elementami gry. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Ale że co? To tyle? 

 

PS. 

Prosiłbym nie obrażać Burnouta porównując go do tego filmu z elementami gry. 

Nie obrażam, nie mów że te "Crashe" Ci się nie skojarzyły z dziełem Criterionu, który teraz dłubie przy Battlefront II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie po Electronic Arts nie spodziewałem się zbyt wiele. Star Wars Battlefront 2 niby fajny ale ja nie jestem fanem tego uniwersum. A Way Out mnie w ogóle nie interesuje a Need For Speed to kolejna cześć kiepskiego od lat tasiemca. Jedynie ten Anthem od Bioware trochę zaciekawił więc czekam do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka beką, ale ta konfa EA to chyba jedna z gorszych konf ostatnich lat... Gadające głowy jak widać to coś co podnieca krawaciarzy z korpo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne filmiki i cudowne ohy ahy a potem kończy się to tak. Kupujcie nasze preordery. 

 

massdefectpic1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale z EA najlepsza byla Janina! :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie największa niespodzianka to Way Out, przypomina akcyjniaki z lat 80 tych jak Tango i Cash gameplayowy powiew świeżości.  

Battlefront2 ładna grafika, ale bardzo nudny gameplay, i chyba w sieci rozwalania otoczenia coraz mniej. Need for Speed to dla mnie największe rozczarowanie, oskryptowany do bólu idiotyczny jak flmy FF . Sportowe nie wypowiadam się, bo nie gram w ich gry.  Anthemy wygląda jak klon każdej gry SF ... jest tutaj gears of war, destiny, mass efect, Titanfall, Evolve i wszystkie inne gry także to nie może się udać ... generlanie trzeba być super kretynem żeby zrobić kolejne SF IP, na rynku jest za ciasno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Co panowie zaczynamy? Czy nie wypada kopać leżącego xD

Konferencja MS to jakaś padaka, im dalej tym było gorzej. Nie wiedziałem że według Phila konsole kupuje się aby grać w gry z PC dla nieśmiesznych youtube'rów, MMO oraz masę Indyków i gier na Xbox Live Arcade. 

 

-Forza 7, ile można już te wyścigi, to nie tak że użytkownicy Xbox mają 3 części Horizon do grania

-Crackdown 3, mnie nie zachwycił

-Ori, fajnie że wychodzi, ale to gra na Arcade, a nie duży tytuł AAA

-State of Decay 2, ile można wałkować te zombie i survival

 

Dwa największe plusy tej konferencji to pokazy Assassin's Creed i Shadow of War, które jest multiplatformowe. Anthem od BioWare jakoś mnie nie zachwycił

Edytowane przez Jedyny i Wspaniały
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×