Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

1 zmiana kursora działa tak jak obecna technika pozwala, identycznie jest u konkurencji (nikt na 100% nie przewidzi naszych intencji), jest do ogarnięcia ten "ghost next player" lu prawy analog

2 to już kwestia indywidualnych preferencji, zależy od stylu, często jest przywilej i idzie kartka po czasie... Ja tam kilka rzutów wolnych w meczu doświadczam.

3 w porównaniu do poprzednich części 9/10 meczy działa super, więc to nadinterpretacja. Trzeba ustawić level połączenia 4 lub 5 i jest perfekt.

 

Ja wiem, że trzeba wytykać błędy i poprawiać ale ta gra naprawdę zasługuje na słowa pochwały.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś też ma problem z celnością podań? Na zagranicznych forach czytam, że też jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję fachowej pomocy odnośnie options file.Wgrałem patch ,wchodzę w EDIT ,bundesliga , jest BAYERN ,a w nim Lewy , Ribery i inni.Czyli wszystko ok.

Teraz chce zagrać mecz ,wybieram Bayern ,a tam jacyś śmieszni piłkarze.

Co zrobiłem źle,lub co muszę zrobić aby w meczu byli prawdziwi zawodnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem ten nowy option file który jest opisany na stronie i też mam w Bayernie jakieś wynalazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mgwawpl napisał:

1 zmiana kursora działa tak jak obecna technika pozwala, identycznie jest u konkurencji (nikt na 100% nie przewidzi naszych intencji), jest do ogarnięcia ten "ghost next player" lu prawy analog

2 to już kwestia indywidualnych preferencji, zależy od stylu, często jest przywilej i idzie kartka po czasie... Ja tam kilka rzutów wolnych w meczu doświadczam.

3 w porównaniu do poprzednich części 9/10 meczy działa super, więc to nadinterpretacja. Trzeba ustawić level połączenia 4 lub 5 i jest perfekt.

 

Ja wiem, że trzeba wytykać błędy i poprawiać ale ta gra naprawdę zasługuje na słowa pochwały.

Pkt. 1 zdecydowanie uważam, że u konkurencji działa to o wiele lepiej, zarówno semi jak i manualne przełączanie prawym analogiem.

Pkt. 3 zmieniłem na 5 i niby lepiej, zobaczymy jak to będzie dalej.

 

Mam pytanie:

 

czy jak już znajdzie mi przeciwnika i okaże się, że to jakiś ahmed, hamid lub jakiś rusek z modemem 56kb to jak wyjdę to spadnie mi ranking z A na B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem mianowicie chciałbym  z kolegą zagrać mistrzostwa świata Polską  w jedenej  drużynie  off-line  i nie możemy drugiego  pada  przesunąć  żeby  grać  we dwóch.  ktoś  coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duzo błedow ma to forum na mobilkach. Zajmuje sie ktos tym?-:( 

 

Macie jakies tutoriale do pesa 18? NIE chodzi mi o sztuczki tylko o atak, obrone, strzaly itd. 

 

W ogole jakis dobry yt od pesa? Nie musi byc polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wlaczcie wybieranie składów w meczu i kliknijcie R3 zeby wyłączyć Live

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, One™ napisał:

Panowie - wlaczcie wybieranie składów w meczu i kliknijcie R3 zeby wyłączyć Live emoji3.png

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Swoja droga strasznie to niewygodne i powinni umiescic w opcjach mozliwosc ustawienia domyslnie "off".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga strasznie to niewygodne i powinni umiescic w opcjach mozliwosc ustawienia domyslnie "off".
Raz kliknąć wystarczy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapisów 1 sezonu pes 2018 ps4 w największej lidze w Polsce . Termin do 28 września  (czwartek), pozostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc . 

 

www.pes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już trochę czasu od premiery i muszę się trochę tutaj wyżalić a w zasadzie szukać też jakiejś pomocy  bo już nie wiem czy ta gra taka jest czy ja jeszcze jej zwyczajnie nie ogarniam. Prowadzę 2:0 i przegrywam 4:2 mecz który cały czas kontroluję ale nagle gość puszcza piłkę z połowy boiska i moja obrona sama rusza do przodu nie łapiąc spalonego, staram zmieniać się ręcznie zawodnika ale co z tego jak szans na dogonienie nawet jakiegoś placka nie mam żadnych, mam w obronie Bonucciego i Smallinga a więc całkiem przyzwoitych obrońców jednak nie mogę dogonić nimi nikogo, trzymam bieg a i tak zawodnicy nawet z niższym pace mnie wyprzedzają (trzymam naturalnie R1 podczas biegu), nie mogę nagle celnie podawać od chwili prowadzenia w meczu (czyżby Konami poszło drogą EA i wpieprzyło bezczelne skrypty???). Może ktoś mi wytłumaczyć jak grać w obronie aby nie łapać się na te przerzuty, których nie mam szans powstrzymać? Niby gra mi się fajnie ale za chwilę dostaje taki mecz i szlag mnie trafia bo nie po to uciekałem od EA aby mnie gra oszukiwała, no chyba że to nie gra tylko mój brak umiejętności...

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja maksymalnie w tył ręcznie game plan przesuwam obronę. W ustawieniach ADVANCE zmieniam na głęboką obronę. Zauważyłem, że dobrą klepką idzie fajnie wjechać w pole karne przeciwnika. Zastanawiam się skąd ludzie mają już takie składy? Chyba, że kupują agentów na aukcjach? nie wiem. Gra póki co bombowa czasem to przełączanie krwawi no ale nic nie może być idealne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, DaArCiO. napisał:

Ja maksymalnie w tył ręcznie game plan przesuwam obronę. W ustawieniach ADVANCE zmieniam na głęboką obronę. Zauważyłem, że dobrą klepką idzie fajnie wjechać w pole karne przeciwnika. Zastanawiam się skąd ludzie mają już takie składy? Chyba, że kupują agentów na aukcjach? nie wiem. Gra póki co bombowa czasem to przełączanie krwawi no ale nic nie może być idealne.

 

tez czasem cofam linię ale cofa mi tez wówczas ofensywę i mam wrażenie, że siła ataku jest mega słaba. Natomiast spróbuje jeszcze z taktyką głębokiej defensywy choć jak widziałem to praktycznie cały zespół ustawia się w polu karnym co może powodować ciężkie wyjście z kontrą. Popróbujemy, kupiłem już nawet nowego managera ale niestety ze słabym skillem i nie mogę zbytnio obsadzić mocniej ławki rezerwowych, poza tym mam braki w w Familitary (choć nie wiem jak ta "rodzinność" wpływa na grę na boisku) oraz naturalnie Team Spirit. Szkoda mi tego Mourinho bo wywaliłem na niego kupę punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pesfan.com/blog/2017/09/25/konami-to-host-official-uefa-champions-league-esports-competition-in-upcoming-pes-league-season/

mam nadzieję, że w końcu wykorzystają potencjał tej licencji. Wracając do obrony i trójkątów to nie ma tak źle. Grając z grajkami, którzy mają ranking 800+ wyraźnie widać jak mają ustawioną głęboko obronę. Do tego przy rozpoczęciu meczu taktykę ustawiają strzałką w dół 2x by na niebiesko się świeciła. Mi zależy tylko na wylosowaniu jakiegoś dobrego napadziora, bo z tym krucho póki co sam szrot. Najlepiej Lacazette żeby spadł z niebo to bajka by była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też problem z napadem, mam niby Mardonne ale on na szpice się nie nadaje i ustawiam go na SS, w napadzie mam niejakiego Pratto i co prawda fajnie ładuje główki ale potrafi spartolić seryjnie kilka setek. Skrzydła też mam cieniutkie i tutaj liczę na jakiś cud, że wreszcie jakiś Messi czy Neymar wpadnie :-) choć nie pogardzę jakąś legendą np Liverpoolu jak będą eventy. Na razie zbieram GP i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam póki co Firmino ale forma za zeszły tydzień była kiepska. Liczę, że po ostatnim weekendzie będzie lepiej. HULK niestety oprócz szczału(wg truskawki na torcie Hajty) jest mulasty niesamowicie. Nic trzeba czekać na lepsze czasy bo moich złotówek na coinsy KONAMI nie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trojkaty to nie problem. Sa ok. 

 

Panowie zrobcie osobny watek do myclub bo nie kazdy lubi ten tryb, podobnie jak FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany  ponawiam  pytaniem  jak zagrać  we dwóch  w jednej  drużynie  w mistrzostwach świata?  nie idzie  podczas gry przejść na tą  samą  stronę.  offline  oczywiście

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zajczak napisał:

u mnie też problem z napadem, mam niby Mardonne ale on na szpice się nie nadaje i ustawiam go na SS, w napadzie mam niejakiego Pratto i co prawda fajnie ładuje główki ale potrafi spartolić seryjnie kilka setek. Skrzydła też mam cieniutkie i tutaj liczę na jakiś cud, że wreszcie jakiś Messi czy Neymar wpadnie :-) choć nie pogardzę jakąś legendą np Liverpoolu jak będą eventy. Na razie zbieram GP i czekam.

 

W jaki sposób wprowadzane są legendy do myClub? To początek mojej przygody z tym trybem i PESem, stąd moje pytanie. Są jakieś specjalne piłki z określoną szansą na wydropienie legendy? Te piłki są wtedy do kupienia za GP, czy tylko jako nagroda za jakiś turniej? I ile kosztowały takie piłki w poprzednich odsłonach? Skleiłem w miarę sensowny skład, więc w sumie też mogę resztę odkładać i zbierać, skoro warto. Gerrardem bym nie pogardził :1_grinning:

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie fajnie odkłada GP bo jest 10k bonusa codzień :) jednak jak to się skończy to raczej z konta zacznie ubywać niż przybywać, lub wyjdziemy praktycznie na 0 :) Mój skład na ta chwile to koszt jakieś 17-20k. Dlatego troszkę ten system zarabiania GP jest tu zrypany,  nawet jak wygram wszystkie 10 meczy to i tak braknie na kontrakty. Oczywiście mój skill nie pozwala na wygranie takiej ilości spotkań :) Farmil na pewno nie będę ,żadnych symulacji itd ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego nie dziala ten patch jak chce grac ze znajomym przez SHARE ? R3 nic nie daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem wczoraj by się w ogóle nie spieszyć w konstruowaniu akcji. Lepiej dłużej poklepać i mieć patelnię niż gonić na wariata. Obrońcami nie wypuszczać się za daleko, bo wtedy rozjeżdża się obrona. Ktoś mówił, że dostaje piłki za plecy obrońców. Owszem jest tak wczoraj kilka bramek strzeliłem w momencie jak gość za daleko wychodził z piłką obrońcą i po moim przechwycie szybki przerzut L1 :triangle: i sytuacja 1vs1 z bramkarzem. Moim zdaniem bardzo realne tj. Rzuty wolne w tej grze tj prawdziwa poezja i są przy tym bardzo łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×