Skocz do zawartości
Krosek

Pro Evolution Soccer 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko.... w kooperacji chcę zagrać szybki mecz ale za każdym razem losuje mi inną drużynę, czy można jakoś ustawić, że gram np Polską i dobiera mi graczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, keczu78 napisał:

Siema robimy turnieje online ktoś chętny. ? 

 

Siema, chętnie pogram z kimś z forumka w ramach oderwania od sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, keczu78 napisał:

Siema robimy turnieje online ktoś chętny. ? 

Keczu , drużynami z MyClub ? Czy oryginalne kluby ? Napisz , co , gdzie , kiedy ?? Tez bym czas wygospodarował .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę zagrać ale drużyny max 3,5 gwiazdki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy teraz organizujemy Champions League wszelkie informacje na prv 

Gramy raz drużyny raz państwa 

 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ponawiam pytanie do trybu co-op. Jak chce zagrać szybki mecz to mogę jakoś wybrać drużynę czy to losowo dobiera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ktoś chętny do naszej grupy gramy turniej online 

Różnie raz drużyny 4* potem 3,5* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 10.02.2018 o 09:30, keczu78 napisał:

Witam koledzy ktoś chętny do naszej grupy gramy turniej online 

Różnie raz drużyny 4* potem 3,5* 

Napiszesz w jaki sposób jest prowadzony turniej?? Jakieś losowanie? termin?

 

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , od czego zalezy ilosc punktow GP za wygranie meczu i czy zawsze jest tyle samo ? jestem w 6 div i dostaje 3182 GP za wygrana co ledwo starczy na biezace przedluzanie kontraktow (przewaznie remis-wygrana na przemian )a gdzie tu cos zaoszczedzic :/ moze mam cos zle ustawione albo cos ? prosze o pomoc gram pol dnia i nic nie przybywa w skarbcu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety , ale tak to wyglada . Nie wiem jaki masz aktualnie skład, ja mając 5-gwiazdkowy muszę mieć zawsze 30k odłożone i nie schodzę niżej. Jak trafi się kilku jednocześnie to muszę wywalić ponad 10k na kontrakty do tego trener 10k. Trzeba cały czas wygrywać to się coś odłoży , ale i tak bez szału . Dlatego zostaje grać turnieje z eventow i z tych meczy robić losowania . Ewentualnie jak Ci się chce i masz czas to składasz sobie  drużynę z białych piłek i grasz symulacje potem przerabiasz ich na trenerów jak zagrają 10 spotkań. Jednak jest to strasznie mozolne i monotonne ( nie dla mnie ) . Słabe jest to ze za awanse do wyższych dywizji nie ma jakiegoś konkretnego zastrzyku GP , ja grając w drugiej dywizji za wygrany mecz zgarniam ok. 4k wiec tez to słabo zrobili, ze między 1 a np. 7 dywizja , praktycznie nie ma różnicy w zarobkach .  Prawda jest taka, ze trzeba dużo czasu przeznaczyć na ta grę, jeśli ktoś jest niedzielnym graczem to raczej nie ma co grać w MyClub online, chyba ze nie przeszkadza mu gra słabszymi zawodnikami a to na dłuższa metę jest raczej jak walenie głowa w mur :) Chociaż matchmaking raczej zawsze dobiera graczy z ta sama ocena gwiazdkową wiec jakieś rozwiązanie jest .... 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to skad ludzie biora po 150 tysi na aukcjach  na skautow ? chcialem uzbierac na aubameyanga ale widze ze bedzie ciezko , az sie odechciewa grac :/ dzieki za odp z tych turniejow tez za duzo gp nie wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No własne grają te symulacje , raz jedyny zrobiłem do tego podejście . I uzbierałem 50k .Jak będziesz siedział przy konsoli 8-10h to przy dobrych wiatrach 50-60k odłożysz z tych symulacji , dla mnie to jednak desperacja , klikać cały dzień uruchamiając nowy mecz i tak non stop.  Ludzie maja w tych symulacjach rozegrane po kilka tysięcy spotkań , stad właśnie te GP się biorą .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niektórzy pewnie kupują coinsy, które wydają na kontrakty i losowania, a GPsy zbierają na scoutów.

 

Ja nie mam ciśnienia na super skład. Jasne, że fajnie wylosować czarną piłkę, choć już dawno mi się to nie trafiło, ale gdybym miał w składzie same czarne to straciłbym pewnie motywację do gry. Granie tymi trochę słabszymi pozwala odkryć zawodników, którzy z samych danych nie są mega świetni, a w grze okazują się lepsi od innych z lepszymi statsami. Tacy moi ulubieńcy, złote piłki to np. Bentaleb, Weigl, Felipe, Tello, Oxlade-Chamberlain (mega drybler) no i bóg ataku B. Gomis :)

Edytowane przez GrandeBombik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi zeby miec w skladzie crystyny i innych mbappe ale jednego ulubionego a nawet na to ciezko nakulac... tez mam w swoim skladzie Felipe Andersona(jesli o tego Ci chodzi) juz na 38lev smiga az milo :) dzis wpadl el sharawy szkoda zeb na 1 lev ale tez go ztuninguje i bedzie latac ..

ostatnie pytanie: wpadl mi z eventu legenda borusii K.Riedle na papierze mega kozak 50lev ale jakos nie usmiecha mi sie nim grac ,czy jak przerobie go na trenera dostane jakos wiecej punktow doswiadczenia dla innego zawodnika ? czy moze lepiej go trzymac w rezerwie ? (3 kola sam kontrakt... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy level zawodnika przerabianego na coacha tym więcej punktów dostaje ten trenowany.  Chodziło mi o obrońcę Felipe, niby niepozorny, ovr. 80, ale bardzo fajnie się nim gra. Choć jak dla mnie to obrona jest kluczowa w tej grze. Takie skały w obronie jak Ramos i Pique czasem potrafią być nie do przejścia. Mój najlepszy obrońca to Thiago Silva, nie narzekam, ale do tej dwójki trochę mu brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jest ktoś chętny aby dołączyć do grona naszych graczy mamy grupę 

Na wathapp 

Fanatycy PES Polska 

Gramy turnieje drużyny 3,5*

Oraz 4*

I ligę tez gramy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co z tym chodzi ?dla ps 4 pro tez bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Pro jest od premiery ulepszona. 

 

Na xboxie jest w abonamencie xbox game pass ktory jest teraz za 1zl lub nawet za 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wdusic zeby w dwoch rozpoczynac mecz ? tnz.stac przy pilce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara jak ja gram krzyzykiem a nie analogiem to te triki tez idzie robic ? bo probuje i ni ch..a :/ i czy jak ustawie te auto attack/defensywa  co samo sie zmienia to czy to idzie jak manualnie ustawic kiedy i na co sie zmienia ? a jesli to zalezy od trenera to od czego dokladnie ? chodzi mi o to zeby zawsze jak atakuje to bylo na atak a jak bronia to zeby bylo neutralnie , czesto jak wygrywam to mam caly czas na defensywe :/

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×