Skocz do zawartości
Elliot778

Wiedźmin (Netflix)

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, że sobie poradzi, ale szczerze mówiąc Żebrowski lepiej wyglądał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki lalusiowaty. To ma byc zwyrol po przejściach :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hacker25 napisał:

Spokojnie, na klapsie jest napisane że to tylko testy! Sprawdzają teraz różne setupy emoji6.png

Ludzie oceniaja co widza.

Ja napisze ze widzialem raczej slabo zrobione wlosy.

i to by bylo na tyle.

 

Z ocena serialu trzeba by sie wstrzymac az tez zaczna emitowac - bo testy to jedno ale wszystko wyjdzie w praniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że internet jest bezlitosny w ocenach. Ogólnie panuje opinia że koleś wygląda jak marny cosplay a perukę kupili na AliExpress. Co ciekawa jest sporo głosów że Cavil nie jest najlepszym wyborem castingowym. I nie mam tu na myśli opinii z naszych polskich forów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, to już niektórzy spisali ten serial na straty. Tak to jest z adaptacją powieści, a w tym przypadku też gry. Filmy zawsze nie oddawały i nie oddadzą tego co może zrobić gra i tego co robi powieść. Nigdy wszystkim się nie dogodzi i ktokolwiek nie zagrałby Geralta, to zawsze ludziom będzie nie pasować.

Jest takie powiedzenie: psy szczekają, a karawana jedzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Chrystusowy, Legolas, syn Gimliego z Gloin powrócił by wyrzynać potwory :banderas:

A gdzie niebieskie szkła kontaktowe, ja się pytam?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki? 6604b95414dfd16afe84589b820fbe21.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzyzak86 napisał:

A taki? 6604b95414dfd16afe84589b820fbe21.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

A miałem pisać, że wystarczy trochę zarostu, blizna i soczewki, żeby wyglądał dużo lepiej. Teraz to widać jak na dłoni 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, hacker25 napisał:

Spokojnie, na klapsie jest napisane że to tylko testy! Sprawdzają teraz różne setupy emoji6.png

 

Nie oczekuj zbyt wiele od tzw. graczy, bo to chyba najgłupsza grupa społeczna. Na klapsie widać, że to tylko costume & make up test, a większość internetu już uwierzyła, że taki jest ostateczny wygląd i znowu plują jadem w stronę twórców.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, redo napisał:

 

Nie oczekuj zbyt wiele od tzw. graczy, bo to chyba najgłupsza grupa społeczna. Na klapsie widać, że to tylko costume & make up test, a większość internetu już uwierzyła, że taki jest ostateczny wygląd i znowu plują jadem w stronę twórców.

 

Jeśli to test to słabo im wyszedł. Kostium ledwo widać w tych ciemnościach a makijaż jest chyba na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, redo napisał:

 

Nie oczekuj zbyt wiele od tzw. graczy, bo to chyba najgłupsza grupa społeczna. Na klapsie widać, że to tylko costume & make up test, a większość internetu już uwierzyła, że taki jest ostateczny wygląd i znowu plują jadem w stronę twórców.

Przestales grac w gierki czy sam siebie obrazasz? czy moze stosujesz generalizacje ale jako oswiecony uwazasz sie za wyjatek od reguly? :P:P:P:P

 

Jasne to tylko test, ale upublicznili to w takiej a nie innej formie. Nawet majac swiadomosc ze to tylko test ludzie beda oceniac co widza.

I uwaga jesli sie nie podoba to pewnie o tym wspomna.

 

Oczywiscie pomijam skrajnych ultrasow ktorzy hejtuja zeby hejtowac.

 

moja opinie masz pare postow wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety zachowują się niemądrze. Publikują wszystkie bzdety. A to tylko po to aby nabijać hajp. Nieważne co wrzucą, byle było.

W normalnej produkcji wrzuca się finałowy trailer i koniec. Niestety trend jest teraz taki, że scenarzystka zamiast pracować nad tekstem to wrzuca zdjęcie strony tytułowej, jakieś mapy... po co to?

Dobre firmy czy to w dziedzinie gier czy filmów robią zapowiedz jedną czy drugą, wypuszczają gotowy produkt i jest petarda. Zobaczcie taki R*, mają w tyłku generalnie wszystkie konferencje i targi bo jest im to nie potrzebne. Dobra sztuka zawsze się obroni bez podawania 50 ton treści do internetu.
@MagEllan niestety@redo mówi prawdę. Ja też jestem graczem i jakoś jego post mnie nie obraził czy ruszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, hacker25 napisał:

W normalnej produkcji wrzuca się finałowy trailer i koniec.

 

Jesteś w błędzie. W dzisiejszych czasach przed premierą wypuszczają tyle fotek zza kulis, zapowiedzi zwiastunów, zwiastuny, zwiastuny zza kulis, zwiastuny na instagramie i innych FB że w zasadzie nie ma sensu iść do kina bo człowiek nie wie tylko jak wygląda czołówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hacker25 napisał:

@MagEllan niestety@redo mówi prawdę. Ja też jestem graczem i jakoś jego post mnie nie obraził czy ruszył.

jak zauwazyles moj koment mial byc przesmiewczy stad tez mordy :P

Uwazam ze takie generalizowanie jest zwyczajnie nie na miejscu.

Nie ocenia sie ksiazki po okladce, gry/filmu po teaserze-teasera. (czy test testu stroju, makijażu)

Ale ocenia sie to co zostalo rzucone do publicznej wiadomosci.

Jak pisalem ultrasi hejtu to grupa ktora trzeba ignorowac. Ale to ze ktos wyrazi opinie - podoba sie, nie podoba to normalne.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2018 o 11:40, hacker25 napisał:

TpFQk9vyIxG7S2PG.jpg

 

Rola życia.

Ciekawe czy załapie się na ściankę.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie osiągnie.  Przede wszystkim dlatego, że GoT była, przynajmniej początkowo, mroczna i bezkompromisowa. A Wiedźmin z racji faktu, że jest produkowany przez Netflixa , będzie w głównej mierze tęczowy i starający się nie urazić nikogo. Stąd sukcesu na miarę GoT nie wróżę :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu prawdziwych fanów wiedzmina i obrońców Andrzeja, a trailer to hejtujący laik musi wrzucać? Fstyt

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego serialu, ale w sumie nie wygląda to tak źle.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzeciw wobec czarnoskórych w średniowiecznej Polsce w "Wiedźminie"!!! :4_joy:

 

Jacyś prawicowcy na Twitterze się oburzają, że tłum dokonujący próby linczu na odmieńcu nie wygląda na Polaków. O co zakład, że gdyby jednak wyglądał na Polaków to byłyby krzyki, że to celowy zabieg mający asocjować Polaków z nietolerancją i pogromami na Żydach?

 

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/11/14/wiedzmin-netflix-geralt-nie-jest-z-polski/

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×