Skocz do zawartości
Elliot778

Wiedźmin (Netflix)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale poza walorami "growymi", że tak to nazwę, to przecież wygrywał on również kapitalną muzyką podrasowaną przez Przybyłowicza i Stroińskiego przy współpracy z Percival'em. Nie możemy też pomijać polskiego dubbing'u, który był świetny. W końcu aktorzy widzieli sceny, do których udzielają głosu, a nie czytali w ciemno jak przy produkcji spoza Polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym czytał, ale wsiąkłem w audiobooki i

Książka >gra > serial 

Redzi zdecydowanie za dużo od siębie dodali, dlatego wielu co nie czytało książek uważa że aktorzy w serialu są źle dobrani. IMHO są dobrani dobrze, no wiadomo poza murzynami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 25.02.2020 o 13:24, pablos_83 napisał:

Nie to żebym czytał, ale wsiąkłem w audiobooki i

Książka >gra > serial 

Redzi zdecydowanie za dużo od siębie dodali, dlatego wielu co nie czytało książek uważa że aktorzy w serialu są źle dobrani. IMHO są dobrani dobrze, no wiadomo poza murzynami. 

Kwestia gustu. Dla mnie gra>książki>...... przerwa... serial.

Możliwe, że nie jestem obiektywny, bo po książki Sapka sięgnąłem przez zachwycenie się W3.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książka na audiobooku też jest mocno podpicowana.  Pełen zestaw klasowych aktorów (Pacek, "a ja nie mam telefonu" jako Jaskier mistrzostwo świata) + Gosztyła , który jako narrator jest genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial obejrze, bo poki co sie nie udalo. 

Wszystko jest rzecza gustu dla niektorych to moze byc obrazoburcze ale ksiazek nie czytalem, ba nawet nie zamierzam. 

Do gry podchodzilem jak do gry i bawilem sie rewelacyjnie. 

Co kto lubi co komu pasuje. 

Jest troche ksiazek ktore przeczytalem przez zapoznaniem sie ekranizacja i zazwyczaj ekranizacja wypadala slabiej. Pare ksiazek ktore przeczytalem po ekranizacji i podobne odczucia. W wypadku Wiedzmina nie mam zadnego cisnienia na ksiazki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×