Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bartol84 napisał:

Kiedyś miałem g29. Na sam początek to jest dobra kierownica zagrałem w kilka tytułów. Natomiast jak nabyłem Fanatec csl elite z load cellem to jest dopiero sprzęt wysokiej klasy profesjonalny. Wrażenia z jazdy są niesmowite :). Jest tak precyzyjna, czuła naszpikowana efektami, że miałem non stop uśmiech. Różnica jest kolosalna po każdym względem :). Na tej kierownicy w F1 2017 poziom Si trudny nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem. Np. na torze w Chinach w 1 sezonie miałem 1.5 s. w kwali. nad drugim nie robiąc żadnych ustawień samochodu. Suwaczek pójdzie do góry :good:.

Wszystko super,tylko pochwal się jeszcze ile to kosztowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2017 o 15:39, Lewy69 napisał:

Poszukaj F1 2016 demo.Powinno jeszcze być.W 2016 już jeździło się fajnie ,ale w 2017 jest więcej ustawień ForceFeedback i jeździ się jeszcze lepiej.Jak masz kierownicę to polecam wyłączyć wszystkie asysty.

kupiłem te F1, bo w dobrej cenie było na olx i w moim mieście. Fajnie się gra, wszystkie asysty wyłączone ale kontrola trakcji na poziomie średnim. Inaczej się nie da jeździć lub jestem za cienki ;)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Shatan napisał:

kupiłem te F1, bo w dobrej cenie było na olx i w moim mieście. Fajnie się gra, wszystkie asysty wyłączone ale kontrola trakcji na poziomie średnim. Inaczej się nie da jeździć lub jestem za cienki ;)

Jak masz kierownicę to wyłącz też kontrolę trakcji.Od razu na pewno nie będziesz bił rekordów okrążenia,ale jak już opanujesz jazdę to odczucia są super. Wiesz wtedy że to ty jedziesz,a nie konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co dużo daje kontrola trakcji na poziomie średnim? bo szczerze powiedziawszy bez kontroli trakcji jak auto jeszcze jedzie to jest ok, gorzej jak mam ruszyć z jedynki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Shatan napisał:

a co dużo daje kontrola trakcji na poziomie średnim? bo szczerze powiedziawszy bez kontroli trakcji jak auto jeszcze jedzie to jest ok, gorzej jak mam ruszyć z jedynki :1_grinning:

Proponuję ci zobaczyć te 5 filmików.Wszystkiego się dowiesz ,co i jak się je w jeździe bez asyst.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie i bez kontroli trakcji nie daję rady jeździć, a tak swoją drogą czy u Was też w wyścigu podczas zjazdu do pit stopu musicie przepuścić całą procesję zanim was wypuszczą ? Strasznie irytujące jest to, dużo czasu się czasem traci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki tłok jest w pit stopie. Pierwszeństwo mają wyjeżdżające bolidy, wiec masz pecha i musisz przepuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2017 o 15:37, Lewy69 napisał:

Proponuję ci zobaczyć te 5 filmików.Wszystkiego się dowiesz ,co i jak się je w jeździe bez asyst.

 

no piękne filmiki, teraz już jestem przekonany żeby jeździć bez kontroli trakcji. już jako tako mi to wychodzi (zrobiłem 100 okrążeń), choć wydaje mi się że słabe czasy kręcę. do pierwszego miejsca w online na melbern brakuje mi 4 sekund (1.24.443) co jest sporo... nie wiem jak oni to ogarniają 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shatan , trening,trening i jeszcze raz trening.Też tak miałem jak przechodziłem z jazdy z asystami , na jazdę bez asyst.Cierpliwość,płynne operowanie gazem i hamulcem w połączeniu z coraz większą ilością przejechanych kółek zacznie systematycznie przynosić efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2017 o 22:23, Lewy69 napisał:

Shatan , trening,trening i jeszcze raz trening.Też tak miałem jak przechodziłem z jazdy z asystami , na jazdę bez asyst.Cierpliwość,płynne operowanie gazem i hamulcem w połączeniu z coraz większą ilością przejechanych kółek zacznie systematycznie przynosić efekty.

trochę kółek już za mną.... poprawiłem się praktycznie na każdym torze. teraz do top 10 brakuje mi z 2 sekund. zawsze jestem w top 2500 na świecie. ale chciałbym zobaczyć powtórkę tych gości co tak niby wymiatają, chyba że to jacyś zawodowcy albo jeżdżą kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Shatan napisał:

trochę kółek już za mną.... poprawiłem się praktycznie na każdym torze. teraz do top 10 brakuje mi z 2 sekund. zawsze jestem w top 2500 na świecie. ale chciałbym zobaczyć powtórkę tych gości co tak niby wymiatają, chyba że to jacyś zawodowcy albo jeżdżą kilka lat.

Na YT znajdziesz fast lapy od kilku gości  z czołowej dziesiątki.Można ich nazwać zawodowcami,oni raczej w nic innego nie grają.

PS. Shatan,dodajmy się do znajomych na ps4,porównamy sobie czasy na różnych torach.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie odnośnie trybu kariery. Czy po skończonym sezonie oraz przejściu do nowego teamu trzeba rozwijać od początku drzewko Bir ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,prośba do posiadaczy F1 2017 i PS4 PRO. Sprawdźcie czy głośno wam chodzi konsola gdy wejdziecie do garażu lub w trybie widza online.U mnie konsola szumi na najwyższych obrotach,głośniej niż mój odkurzacz.

Chciałbym wiedzieć czy to wina mojej PRO czy ta F1 jest tak chu . . wo zoptymalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam ps4 pro i chodzi głośno, ale moja od nowości chodzi tak głośno, także się nie przejmuję tym w ogóle. Ale sprawdzę jeszcze.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, psajtex napisał:

Hej. Mam ps4 pro i chodzi głośno, ale moja od nowości chodzi tak głośno, także się nie przejmuję tym w ogóle. Ale sprawdzę jeszcze.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Na wszystkich grach tak głośno ci chodzi? Bo mnie właśnie tylko na F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprawdziłem, w F1 2017 chodzi tak w sumie normalnie, wiatrak tak na 2 biegu. Głośniej mi chodzi w Fifie 17 i Wiedźminie 3. Także w F1 tragedii nie mam.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×