Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bardzo fajna ale ci wrogowie mnożą się jak króliki, trochę z tym Ubisoft przesadził. Rozumiem że nie chcieli żeby gra była monotonna no ale bez przesady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.03.2018 o 09:35, Mastachaz napisał:

masaka jakas , brak mapy na ekranie brak info ile mamy broni brak info o zdrowiu , mam wszystko włączone a i tak brakuje mi tego.

najgorsi są przeciwnicy ktorzy ciagle sie pojawiaja i sa bardzo agresywni.

Super ze nie ma mini mapki, uwazam ze pwoinny zostac zlikwidowane w grach FPS :) Zdrowie masz na dole po prawej, bron jak nacisniesz sobie L1 ;) Przeciwnicy sie pojawiaja bo nie odbiłeś terytorium - w koncu to okupacja! Jak juz zrobisz troche misji i zlikwidujesz posterunku  to przeciwnikow bedzie duuuuzo mniej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można złowić gigantyczną rybę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiajacy sie wrogowie na pierwsej mapie to nic, ciekawie sie robi gdy zaczynamy miec halucynacje :KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles fajnie tlumaczy o drobnych zmianach wzgledem pozostalych gier z serii i miedzy innymi o wywaleniu minimapy co jest swietnym ruchem ze strony UBI.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem ale masakra jest

najpierw assassin teraz far cry najlepsze części 

waham sie z fc3 ale Montana mną zamiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pogralem chwilę na XboxOne X, wrażenia bardzo pozytywne :)

Pomimo, że FC z części na cześć to reskin, to jednak ta Montana cieszy :) śliczne widoczki, krajobrazy...

Pytanie do osób grających już trochę, czy istnieje możliwość noszenia 2 broni (większych) typu karabin wyborów + łuk?
Bo jak na razie to albo karabin, albo łuk :38_worried:

Widzę że i wingsuit jest nawet :)

Ogólnie mechanika daje frajdę :) tylko wrogowie jak zawsze jacyś przygłupi...
Wybijalem pojedynczo ich i tak cały obóz po cichaczu (najpierw 1, później zmiana pozycji, oni szukają mnie tam gdzie byłem, a Ja od 2 strony ściągam kolejnego i znowu wracam na pierwotną pozycje i tak w kółko....)

Graficznie są chwile że wygląda średnio np. w przerywniku jak z kimś gadam, to czasem widać brzydkie tekstury, ogólnie jednak nowy FC zdecydowanie na Plus dla Mnie :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Pytanie do osób grających już trochę, czy istnieje możliwość noszenia 2 broni (większych) typu karabin wyborów + łuk?
Bo jak na razie to albo karabin, albo łuk
 

 

W menu rozwoju postaci są do odblokowania dwa dodatkowe sloty, więc jak najbardziej można nosić łącznie 3 duże bronie.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, ależ mnie ten FC5 pozytywnie zaskakuje :24_stuck_out_tongue:

 

Far Cry 5: Dead Living Zombies

Rozszerzenie dla wydanego w marcu 2018 roku FPS-a Far Cry 5, które pozwala nam się zmierzyć z hordami zombie.

 

Far Cry 5: Hours of Darkness

Rozszerzenie dla wydanego w marcu 2018 roku FPS-a Far Cry 5, którego akcja przenosi się do czasów wojny w Wietnamie.

 

Far Cry 5: Lost on Mars

Rozszerzenie dla wydanego w marcu 2018 roku FPS-a Far Cry 5, które przenosi nas na czerwoną planetę Mars, gdzie zmierzymy się z groźnymi obcymi. 

 

Wiem, wiem Zombie do porzygania, niemniej jednak :) spora różnorodność i fajna alternatywa z tymi DLC :) Zombie,Mars, Wietnam :)

 

Szukam i szukam i nie widzę nigdzie dokładnej daty premiery, ktoś z Was, może coś widział/wie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra namówiliście mnie :) kupiłem FC5, używkę tygodniową za 130zł, ale te gry ubisoftu długo trzymają cene, całe dwa tygodnie trzeba było czekać :) Zobaczymy co z tego wyszło. Osoba która mi sprzedawała mówiła, że gierka krótka jak na FC ale graficznie niezłe to wygląda. Liczę na minimum 20h.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będę miał możliwość grania online?
Fabułę tylko liznąłem, a przy wybieraniu Salonu Gier mam komunikat "kontynuuj rozgrywkę fabularną, aby zyskać dostęp do funkcji sieciowych".
Na jakim etapie gry będę mógł zagrać online?
Chcialbym przed fabułą ogarnąć na szybko trofea online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ukończyć wstęp na tej mini wyspie, zajmie Ci to łącznie 40 min maksymalnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i od razu zasadnicze pytanie.
Czy do osiągnięcia "wygraj na 10 mapach ubisoftu" wliczają się też wygrane w starciach drużynowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, można to wbić w trybie team deathmatch, najlepiej na tej neonowej mapie, jest mała i mecz jest szybki, a nie ukrywajmy, że im szybciej, tym lepiej, bo multi w tym Far Cry jest przeokrutnie słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, można to wbić w trybie team deathmatch, najlepiej na tej neonowej mapie, jest mała i mecz jest szybki, a nie ukrywajmy, że im szybciej, tym lepiej, bo multi w tym Far Cry jest przeokrutnie słabe.
Małym offtopem, ale jak dla mnie to MULTI w FC3 było świetne :) No a że remaster FC3 będzie, to mam nadzieję że multi też tam dorzuca :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2018 o 14:55, haobao_PRO napisał:

Jest ktoś chętny na wbicie trofka za 3 questy w coopie ?

ja ale dopiero na weekend ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś chętny na wbicie trofka za 3 questy w coopie ?
Szybko to zrobisz z jakimś randomem z multi.
Zagraj jakąś rozgrywkę i zagadaj o coop.
U mnie chętny znalazł się już po pierwszym meczu.
Trofea online zaliczone, gra odłożona na półkę i przyjdzie kiedyś na nią czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal cały czas natykamy się na przeciwników ciągle? W recenzjach marudzili że robią misje po cichu a tu albo samolot albo jakiś patrol dostrzega gracza i strzelanina. W 4 do porzygania tego było, co chwilę jakiś patrol i strzały jak ze snajperki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej wyswobodzisz tym mniej jest randomowych przeciwnikow .. nuda :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×