Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Korci mnie kupno ale ostatnio wymęczyłem część 4 i kilka gier z otwartym światem i nie wiem czy FC5 mnie szybko nie odepchnie :)

Warto brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tej cenie. Gra szybko spadnie z ceny, jak każda gra Ubi. Poczekaj najlepiej na jakąś wersję z dodatkami. Gra sprawia wrażenie ciekawej, ale taka nie jest... Całą grę robimy non stop to samo przy użyciu tych samych broni, zero jakiegokolwiek rozwoju od czasów FC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Far Cry podobal mi sie najbardziej ze wszystkich. Fajna fabula ktora nie jest az tak bardzo fantazyjna, ciekawe postacie, no i ekstra lokacja w ktorej to wszystko sie odbywa. Sama eksploracja swiata gry jest zarąbista. Tak mi sie ten FC spodobal ze go splatynowalem, co u mnie jest dosc rzadkie - platyn lacznie mam 4 z czego dwie wbite w ciagu 2 tygodni (oczywiscie w God of War i FC5) :rofl:

 

Ceny beda spadaly, ale tym sposobem mozna w nic nie zagrac tylko czekac az potanieje, a potem potanieje jeszcze bardziej. Gra jest duza, dobra i warta swojej ceny.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Gra jest super, najlepsza czesc FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, czacha79 napisał:

Ceny beda spadaly, ale tym sposobem mozna w nic nie zagrac tylko czekac az potanieje, a potem potanieje jeszcze bardziej. 

no to chyba jestes wyjatkiem wrod graczy z doswiadczeniem (a zakladam ze 79 to rok urodzenia choc nie do konca to licuje z wiekiem ponizej awatara) 

zeby nie miec nic na kupce do ogrania. Ja zazwyczaj nie kupuje gier na premiere glownie dlatego ze mam koszmarna kolejke gier do ogrania z promocji (glownie PC) i potem konczy sie to tak ze rozgrzebuje tytul i nie zawsze koncze. 

Potem wpadam w bledne kolo bo dodaje gry do listy zakupowej ktore kupuje na promocjach co tylko zwieksza ilosc gier do ogrania. 

Wiec wierz mi czekanie na obnizke ceny z pewnoscia nie powoduje ze nie gram. 

O ile w tytulach multi moze to miec znaczenie o tyle w singlu co za roznica czy ktos Mafie 3 ogrywal na premiere czy do dopiero teraz - w mojej opinii zadna. 

Oczywiscie posrodku masy tytulow z bundli sa takie ktore odpale pogram godzinke moze 2 i widze ze to nie dla mnie wtedy porzucam i zabieram sie za nastepny nie ma co sie zmuszac do gry ktora nie siadla. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MagEllan napisał:

no to chyba jestes wyjatkiem wrod graczy z doswiadczeniem (a zakladam ze 79 to rok urodzenia choc nie do konca to licuje z wiekiem ponizej awatara) 

zeby nie miec nic na kupce do ogrania. Ja zazwyczaj nie kupuje gier na premiere glownie dlatego ze mam koszmarna kolejke gier do ogrania z promocji (glownie PC) i potem konczy sie to tak ze rozgrzebuje tytul i nie zawsze koncze. 

Potem wpadam w bledne kolo bo dodaje gry do listy zakupowej ktore kupuje na promocjach co tylko zwieksza ilosc gier do ogrania. 

Wiec wierz mi czekanie na obnizke ceny z pewnoscia nie powoduje ze nie gram. 

O ile w tytulach multi moze to miec znaczenie o tyle w singlu co za roznica czy ktos Mafie 3 ogrywal na premiere czy do dopiero teraz - w mojej opinii zadna. 

Oczywiscie posrodku masy tytulow z bundli sa takie ktore odpale pogram godzinke moze 2 i widze ze to nie dla mnie wtedy porzucam i zabieram sie za nastepny nie ma co sie zmuszac do gry ktora nie siadla. 

 

Tak to chyba zawsze dziala i po to robia te promocje. Ja sie strasznie szybko nudze, wychodzi chyba wlasnie ten wiek .. juz wszystko gdzies bylo ;) Lista gier nieogranych jest dluga, ale co z tego jesli za bardzo nie mam na nie checi. Pare miesiecy temu kupilem w promocji WatchDogs2 .. odpalilem w tym tygodniu i nawet nie skonczylem pierwszej misji ................  ;) 

 

Ogrywanie na premiere jest fajne bo:

- czujesz sie czescia czegos wiekszego, inni na swiecie tez w to ciorają

- znajomi tez w to graja wiec jest z kim podzielic sie doswiadczeniami

- jestes "pionierem", malo kto tu byl przed toba 

 

Pewnie jeszcze kilka innych rzeczy by sie znalazla. Oczywiscie wszystko to siedzi w naszej glowie, no ale czy to zle? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, czacha79 napisał:

Pewnie jeszcze kilka innych rzeczy by sie znalazla. Oczywiscie wszystko to siedzi w naszej glowie, no ale czy to zle? ;)

Nie zrozum mnie zle, jasne ze ogrywanie na premiere ma swoje uroki - nigdzie nie twierdzilem ze nie ma. Jedynie twierdzilem co sie odwlecze to nie uciecze i przynajmniej w moim wypadku to dziala. 

 

Mamy rozne podejscie do kupowania gier (akurat WD2 kupilem przy pierwszej obnizce i skonczylem dosc szybko) ale to absolutnie nie jest wazne. 

 

Jedyne co sie liczy to fakt zeby czerpac przyjemnosc/wyzwanie/emocje z grania. 

:)

pozdrowienia

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2018 o 21:03, helganin napisał:

Nadal cały czas natykamy się na przeciwników ciągle? W recenzjach marudzili że robią misje po cichu a tu albo samolot albo jakiś patrol dostrzega gracza i strzelanina. W 4 do porzygania tego było, co chwilę jakiś patrol i strzały jak ze snajperki.

Odpowiem do siebie :P

Gra jest tak samo frustrująca co FC4. Co chwile jakis patrol, helikopter dosłownie co chwilę. Nie mozna swobodnie jeździć bo kogoś spotkamy. Koleś jadącym busem, jedną ręka kieruje a drugą strzela i ma cel jak snajper :P Gram na trudnym to musi być trudno ale robi sie powoli irytująco. Klimat gry jest swietny, misje są super, trochę za dużo niby randomowych akcji które sa takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam problem z poruszanie się pojazdami bo gdy wciskamy R2 to pojazd ledwo się toczy do przodu, L2 działa bez zarzutu. W innych sytuacjach triger R2 działa ok. Wina gry? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pada pod kompa i sprawdź czy masz odpowiednią siłę nacisku. Jeśli to starszy pad to na bank gumka pod triggerem się wyrobiła. W razie czego pisz w temacie odnośnie padów, nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisal, ale mozna pobierac Far Cry 3. Czuc czas ktory uplynal od jej powstania, ale fun z gry wciaz taki sam :27_sunglasses:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ze wcieli multi, ehhh :( akurat w FC3 multik był świetny, przyjemny, dynamiczny :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 w prologu gdy postać z bratem skradają się pod mostem na którym przejeżdżają samochody gra wyraźnie gubi klatki. Mogli też menusy zrobić na wzór tych z FC 4-5, dodać jakieś nowe źródła światła. A tak pojechali z podbiciem rozdziałki i tyle. Od strony technicznej słaby ten remaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na te trofea co trzeba zrobic we dwoje ?

 

edit juz nie aktualne :P

Edytowane przez Mastachaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega mi podeszła ta część , jak w nowym Assasins bezpieczny mix patentów ubi . Od czasu watch dogs 2 ktoś tam chyba wziął się za te misje poboczne bo czasem można nawet się wkręcić + patenty z gier jak wildlands czy nawet far cry 2 . Fabuła imo lepsza o wiele niż 4 (primal po kilku minutach wyłączyłem) mimo że rednecki to sam temat na czasie mimo że przejaskrawiony maksymalnie . Szczerze to bardziej tu by się nadawał podtytuł Tom Clancy's niż w takim Division . Bardzo dobra czesc choć na sprawdzonych patentach , wersja na koksa wygląda cudownie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem FC5 i za cholerę nie mogę znaleźć ustawień krawędzi ekranu i niestety, ale mam przycięte napisy.  

Gdzie mogę to ustawić?

Z góry dziękuję za podpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach systemowych obrazu.
Tam poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kolos28 napisał:

W ustawieniach systemowych obrazu.
Tam poszukaj.

Dzięki wielkie, sam na to nie wpadłem, a Twoja odpowiedź była bardzo pomocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do trofea "Może będzie z tego coś więcej" to wysłać zapro.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na facebook'u jest grupa "łowcy trofeów", tam znajdziesz chętnych o wiele szybciej, ewentualnie załóż sesję na psnprofiles. Tutaj na forum zagląda garstka osób i możesz się nie doczekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze w sklepie xboxa niezłe lecą w kulki. 270 za FC5 xD 

 

W Avansie za 119 maja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 grudnia zapowiedz nowego FarCry .. lub DLC. Po teaserze widac, ze historia toczy sie po wydarzeniach z piątki, wiec jest szansa ze nie bedzie trzeba wydac na to 260zl tylko 120 ;) Ale nawet jesli to jestem sklonny wydac wiecej, bo przy FC5 bawilem sie wysmienicie :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy Far Cry nie ma się co doszukiwać wyśmienitej gry, znowu trzeba będzie tą sama mapę robić na 100%:siara: Oby tylko nie poszli śladami Fallouta,, coop jest wystarczy dodać budowanie i mamy grę postapo jaką f76 nigdy nie będzie. Zakładam że to będzie nowa odsłona 260zł +SP, podmienili tekstury i gra gotowa :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokańczam właśnie grę przed New Dawn i jakoś na początku bardziej mi się podobała. 

Kyrat z 4 był chyba fajniejszy niż Montana w 5. Fabuła średnia, choć główny koleś jest niezły to kobitka i Jackob słabi (szczególnie słaby jest Jacob).

Gram na trudnym i najlepiej brać jakąś mocna broń i wpadać na chama na bazę. Wybór broni bardzo słaby i niewielka różnica między nimi w danej grupie.

Głupie rozpoczęcia głównych misji i niezbyt realistyczne oraz przewidywalne.

 

Najlepsza broń w grze to mały pistolecik z DLC Mars który strzela kulkami wybuchającymi. Ułatwia grę niesamowicie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×