Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bartas504 napisał:

Akurat ja nie kupilem, czekam jak bedzie tansza. No ale ale Żone/dziewczyne klepiesz 1000raz to mysle ze Far Cry 5 raz jest do podejscia;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Mistrz, dla mnie powinieneś pracować w marketingu UBI  :1_grinning:

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj fałszywego mesjasza, ograłem poprzednie części rozumiem że widziałem już wszystko i nic mnie nie zaskoczy? Jak przyjdzie sezon ogórkowy to może ogram:xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polatasz sobie samolotem badz polowisz ryby tyle chyba z nowości

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Far Cry to po prostu Far Cry, nie oczekuję od tej gry niezapomnianej historii, gdyż zawsze była to dla mnie piaskownica do zabawy, oferująca mnóstwo możliwości. I w takiej formule zawsze bawiłem się dobrze :30vm3cw:  Możliwość ogrania całości w co-opie brzmi super, nudy na pewno nie będzie. Dostałem maila od Euro RTV AGD z info, że gra do odbioru 26., ale pewnie się z tego wykpią, bo premiera jest dzień później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam w mailu od RTV AGD info że gra do odbioru 26 ale pojadę chyba dzień później na pewniaka zamiast się wykłócać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empikach juz maja za darmo zolozycie karte moj empik i gra za 209

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, bartas504 napisał:

W empikach juz maja za darmo zolozycie karte moj empik i gra za 209

 

 

Za pół roku będzie za 70zł w promo w każdym sklepie osiedlowym jak na porządną grę od Ubi przystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bartas504 napisał:

Akurat ja nie kupilem, czekam jak bedzie tansza. No ale ale Żone/dziewczyne klepiesz 1000raz to mysle ze Far Cry 5 raz jest do podejscia;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jak by tak było to ludzie nie zdradzaliby:D  ale jeżeli tak to porównujesz to  z czasem wszystko smakuje inaczej jak byś codziennie jadł pizzę to po czasie miałbyś dość 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, malpka napisał:

 

Za pół roku będzie za 70zł w promo w każdym sklepie osiedlowym jak na porządną grę od Ubi przystało.

 

No tak bylo wczesniej ostatnio jako wolniej gry od UBI tanieja.

WD1 - to panie pol roku po premierze bylo za 10eur.... ale teraz gry ciut bardziej trzymaja cene. A przynajmniej tak mi sie wydaje.

 

Co do Far Cry jak i ogolnie ubi game (wylaczajac te pomniejsze, lub robione na silniku ubi art), nie wiem stracilem serce mam wrazenie ze to jest ciagle to samo. FC3 weszlo nawet prosta platynke wbilem. Ale potem stracilem jakos zainteresowanie, FC4 reskin 3ki, FC Primal no fajnie nowy setting ale jakos mnie to nie kupilo, FC 5 ot kolejny FC.

 

FC5 podobnie jak 4ry umozliwia skonczenie gry w nascie minut ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu Plaza maja

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w empiku i lipa pani powiedziała ze nie mogą sprzedawać jeszcze :kwach:

Wrócę do domu odkopie mój przydlugi post sprzed pół roku o premierach i wystawiania na półki przed premierą...

 

Przyda się Tobie ta wiedza...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J

47 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Wrócę do domu odkopie mój przydlugi post sprzed pół roku o premierach i wystawiania na półki przed premierą...

 

Przyda się Tobie ta wiedza...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

OK czekam mistrzu jada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, keczu78 napisał:

J

OK czekam mistrzu jada 

 

Zrozum, że to ani nie po złości, ani żeby doyebać.... Po prostu, cholera przeczytaj... Chodzi o nieświadome podejście to premier, terminów i dostępności na półkach...

 

Po prostu widząc takie reakcje hooy mnie strzela: 

 

2 godziny temu, keczu78 napisał:

Byłem w empiku i lipa pani powiedziała ze nie mogą sprzedawać jeszcze :kwach:

 

Więc proszę:

 

W dniu 25.01.2018 o 22:53, DigitalMan_PL napisał:

 

 

 

Przeczytaj mój post, zrozumiesz... A swoją drogą wkurwia mnie takie gówniarskie myślenie.... (bez obrazy do WAS, nic nie mam bo nie rozumiecie jak ta branża działa)....

 

Łod początku bez zbędnego owijania w bawełnę ;)

 

Data premiery gry to 26, więc właśnie OD TEGO DNIA (słowo OD jest w tym kluczowe) gra powinna wylądować na sklepowych półkach...

 

Data premiery jest tak zwaną barierą po której tytuł trafia do sprzedaży dla klienta końcowego. Przed tym terminem obowiązuje embargo (tak jako ciekawostka to często obowiązuje ono także na np. recenzje i pomimo posiadania recenzji złych/dobrych portale NIE MOGĄ jej opublikować przed danym terminem, ma to chociażby na celu ograniczenie ZNIECHĘCENIA do danego tytułu złymi ocenami) za którego złamanie (czyli wystawienie do sprzedaży gry przed tym terminem) dana sieć może zostać obarczona karą pieniężną (często dotkliwą).... Tyle teorii ;)

 

W praktyce w Polsce bardzo często łamane jest embargo i gry lądują na półki przed premierą (lub są wydawane na kasie właśnie) i zaczyna się taka mini burza offtopu, gdzie kupiliście? wydali wam? nie mogę odebrać WTF, głpi hooy mi nie dał MOJEJ gry... itp. itd.

 

Przyjmijmy, że odbieracie grę przed terminem w sklepie EURO i właśnie ta sieć zostaje za to obarczona karą (bo embargo ma zapewnić taką samą dostępność tytułu, w dniu premiery dla każdego, oraz za pobiedź właśnie nieuczciwej konkurencji i sprzedażą gry przed terminem), koszty ,kary więc są kierowane w dół, czyli jakąś tam część ponoszą PRACOWNICY tego sklepu i KIEROWNIK. Jak to się mówi kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :24_stuck_out_tongue:

 

Więc pracownik sklepu wydaje towar bo albo jest nie świadomy zagrożenia/kary, lub ma tow dupie "bo przecież i tak tego nikt nie sprawdza" (a błąd bo faktycznie sprawdzają)...

 

Oczywiście są sklepy które NIE WYDAJĄ gry i masz takiego gówniaka co sra po siebie, lub co gorzej dorosłego faceta co "strzela z dupy" bo to JEGO gra (żadna jego kur!!! :P) i w imię czego obsada sklepu ma ryzykować, że im przez XX miesięcy będą po premii yebali + dostaną wpisy do akt (za łamanie regulaminu itp.)?? Niech spier... i przyjdzie jutro odebrać.kupić na premierę frajer....

 

Z mojej strony niejednokrotnie pamiętam wizyty przedstawiciela SCEP (Sony Computer Entertainment Polska dla mało ogarniętych), który to z 1-2 dni przed premierą potrafił objechać kilkadziesiąt sklepów (w MSHP) aby sprawdzić czy jest zatowarowanie i materiały marketingowe oraz czy nie ma za wcześnie na półce tego...

BTW: Pozdrawiam Paweł P. pamiętaj piliśmy razem wódkie w Hiltonie :24_stuck_out_tongue:

 

Inna kwestia to sprawa gdy embargo jest złamane EWIDENTNIE (często robił to Empik za czasów, gdy miał więcej gier, zresztą już i tak leżą i kwiczą :24_stuck_out_tongue: kolejny raz), a konkurencja nie śpi i wtedy ludzie kminią kurcze oni złamali i już zarabiają, a my co?? Gorsi? I leci lawina, każdy na szybkiego wystawia na półki i zaczyna się handel....

 

 

Co do samego MediaExpert, główny problem tej sieci to ilość sklepów :24_stuck_out_tongue: jest ich ponad 400!! (nayebali jak bidronek), "zakupowiec" kupuje 1500-2000 szt, jednej gry, a premier w hooy przeca jest... I co to jest 3-4 szt. na sklep?? gówno, ale przecież zostało kupione aż 2k sztuk!! (3-4 a 2k robi różnicę :24_stuck_out_tongue: ). Poza tym ta sieć trzyma się daty premier embarga do tego stopnia, że jest wewnętrzna blokada systemowa i zeskanowanie na kasie gry nic nie daje, bo nawet ją posiadając, system jej nie pozwala skasować... Więc dupa, z odbiorem wcześniej w ME (no chyba, że preorder to gwarantuje, np. tak było z Fifa 18 Edycją Ronaldo...)

 

Na szybkiego i pokrótce :24_stuck_out_tongue: Pasi??

 

MODY, ADMINY przepraszam, ża offtop, ale kilka słów się przyda a i nadmiar wiedzy nikogo nie zabił...

 

NIE SZUKAM przed premierą, nie żebrze u Pani na kasie itp. po prostu znam i rozumiem branżę...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Zrozum, że to ani nie po złości, ani żeby doyebać.... Po prostu, cholera przeczytaj... Chodzi o nieświadome podejście to premier, terminów i dostępności na półkach...

 

Po prostu widząc takie reakcje hooy mnie strzela: 

 

 

Więc proszę:

 

 

NIE SZUKAM przed premierą, nie żebrze u Pani na kasie itp. po prostu znam i rozumiem branżę...

Zrobiłem rezerwację na stronie internetowej empik i w 30 minut  gra wylądowała w mojej konsoli 

Mina pani która nie chciała sprzedać bez cenna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem rezerwację na stronie internetowej empik i w 30 minut  gra wylądowała w mojej konsoli 
Mina pani która nie chciała sprzedać bez cenna 
Żalisz się czy jak?

Wywód mój dotyczy działania branży, kupiłeś to super, graj...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś jakiś filmik albo autentyczne zdjęcie plecaka, który jest dodawany do ,,specjalnej" edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widział ktoś jakiś filmik albo autentyczne zdjęcie plecaka, który jest dodawany do ,,specjalnej" edycji?
Proszę bardzo.... 04b7ab22dabba9b898c974b16fd4be62.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wbrew zasadom pojechalem na tourne po empikach, ale niestety ... nawet jedna pani juz miala gre w reku i skanowala ... a potem powiedziala ze nie moze sprzedac :residentsleeper:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/far-cry-5?ref=hp
 
Wjechały oceny. Na razie w okolicach 80
 
 
Ja zawsze od UBI, po prostu przyjemnie i bezpiecznie, a zarazem niestety powtarzanie jak zawsze...

Ale wyjątkowo 5 świetnie wygląda na X :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze, że się wstrzymałem. Ogram pewnie x lat później jak Fallout 4 gdy pudełko z drugiej ręki kosztowało ~30zł 
W takim razie nie rozumiem tych zachwytów na Open czy Metacritic, pewnie znowu trzeba czekać na oceny graczy bo będą większym wyznacznikiem aniżeli branża, która powinna nim być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego się spodziewaliście? Wyjaśnień na temat sensu życia w tej grze? To kolejna ubigra i nic poza tym... Masa znaczków na mapie, nudne questy, odbijanie posterunków, wiecznie ten sam arsenał broni, itd. Zdziwię was pewnie, ale FC6, 7, 8, 9 i 10 też będą na tej samej zasadzie bo to się sprzedaje. Zmieniają tekstury otoczenia, wrzucą parę zbędnych ficzerów, które nikogo nie obchodzą, a żeby ludzie od marketingu mieli co robić i tyle... Kasa się zgadza i do widzenia.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tego zdziwienia i narzekania, że znowu to samo. A co miało być? Są serie gier, które mają swoich zwolenników i nie ma sensu zmieniać w nich za dużo, bo jak zostało już zauważone, sprzedają się, gracze są zadowoleni i spoko. Nikt nie narzeka, że za chwilę wychodzi Yakuza 6 w dokładnie tej samej formie, co poprzednie części. Assassin's Creed też sprzedaje się znakomicie, a gra zmieniła się nieznacznie, poszli bardziej w stronę Wiedźmina. Dark Souls to dokładnie to samo w każdej części, zmieniają się bossowie i jakieś niuanse. Co niby mają zmienić w FPSie z otwartym światem, który w założeniach polega na eksploracji i zabawie? Fani serii będą zadowoleni, to najważniejsze. Nie ma co na siłę wymyślać koła na nowo, póki się sprzedaje, dla Ubi jest ok. A skoro się sprzedaje, to znaczy, że ktoś kupuje i w to gra. Zakładam, że grę kupują osoby, które lubią Far Cry. Jeśli ktoś kupuje i potem narzeka, że dostał to samo i że gra go nudzi, to ja tutaj trochę nie rozumiem ;) A dodajmy, że nikt kota w worku nie sprzedaje. Jest już mnóstwo recenzji, każdy wie, że gra jest ciągle taka sama, jak przed kilkoma laty w części 4tej. Jak komuś przejadła się formuła, to przecież nie kupi. A jak sprzeda się dużo słabiej, to Ubi pewnie przemyśli to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×