Skocz do zawartości
Patricko

The Crew 2

Rekomendowane odpowiedzi

The Crew 2 zapowiedziane - ilustracja #1

 

Obok FC5 Ubisoft zapowiedział "po cichu" jeszcze The Crew 2. 13 czerwca na E3 mają zostać podane szczegóły odnośnie w/w gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po the Crew czuję się zrobiony w ch.ja bo kupując na premierę wersje gold za grubą kasę dostałem strasznie słabego season passa wręcz tragicznego. Potem przy Wild Run jako osoba która wydała dużo kasy na podstawkę miałem najdroższe dlc. Tak samo dodatek Calling All Units dla normalnego użytkownika był razem z Wild Run lub wersją Ultimate gry za trochę ponad 100zł (nie pamiętam ile ale podstawka, 2 DLC i SP) a dla osób co miały podstawkę z SP i Wild Run gra DLC chodziło za prawię 100zł (1DLC).

Czuję się normalnie okradany na każdym kroku przez twórców tej gry dla tego drugą część kupię dopiero jak wyjdzie ze wszystkimi dodatkami za małą kwotę :24_stuck_out_tongue:

 

Przełączanie się między samolotem, autem czy motorówką w każdej chwili ale głupota. Przydatne ale masakrycznie głupie i nierealne :/

 

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, helganin napisał:

Czuję się normalnie okradany na każdym kroku przez twórców tej gry dla tego drugą część kupię dopiero jak wyjdzie ze wszystkimi dodatkami za małą kwotę :24_stuck_out_tongue:

 

Tu nie ma co jezyka wystawiac, ja kupilem Wild Run edt i powiem ze 99pln to warte bylo. Wtedy tez wyszedl wiekszy patch. 

Patrzac na model wydawania gier to moze nie okradanie, ale ostre dojenie. 

Podejscie - fuck that kupie jak wyjdzie kompletna edycja jest moim zdaniem calkiem dobre. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzało mnie to że dla nowych użytkowników było tanio a dla osób które maja na premierę było strasznie drogo :)

W sumie i tak jak zobaczyłem co ta gra pokazuje to nie chce mi się tego kupować na premierę :24_stuck_out_tongue: samolot zamienia się w samochód :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, helganin napisał:

Wkurzało mnie to że dla nowych użytkowników było tanio a dla osób które maja na premierę było strasznie drogo :)

W sumie i tak jak zobaczyłem co ta gra pokazuje to nie chce mi się tego kupować na premierę :24_stuck_out_tongue: samolot zamienia się w samochód :FailFish:

 

Jeszcze nie widzialem co pokazuje. Coz transformers pelna geba. 

 

Ja nie chce kupowac z innego powodu - ubi dobrze wychodza ewolucje a nie rewolucje. 

Zamiast dopiescic formule the crew i zrobic cos na podobienstwo Forzy Horizon to poszli z rozmachem i tutaj moze byc problem - bo o ile prowadzenie pojazdow w the crew bylo jakie bylo ale mozna bylo przywyknac bo obawiam sie majac w pamieci bete Wildlands ze jak dadza maszyny latajace to moze im cos nie pojsc, podobnie z plywajacymi wyscigi jachtow w WD2 tez mi nie siadly. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

Za jakie grzechy ty tu wklejasz black panthaaa koles jest wkur.....cy pomijam fakt ze tendencyjny.

 

Znalazlem cos bez gadania, dluzsze ale po tym co widzialem no jestem mocno zmieszany, chyba nawet lekko wstrzasniety.

Serio Mysle ze ubi troche przesadzilo. Obawiam sie tez ze wbrew temu co mowil koles z filmu ktory wkleiles opanowanie kazdej dyscypliny bedzie wymagane.

Ja piernicze to respienie sie, ten moment w 20 ktorejs minucie jak grajacy zepchnal motocykliste a ten wylecial w powietrze zeby wyladowac z nieco z przodu.

 

Bardzo mi przykro UBI poki nie zabijecie serwerow moze pogram w TC1 jeszcze, ale co tez ja pie....le FH3 - duzo bardziej chyba wole kupic dodatki do FH3 w pelnej cenie nizli placic za TC2.

 

* zaznaczam to opinia po 2 materialach, prosze jej nie traktowac jako opinii koncowej bo sam nie gralem. Zapisalem sie do bety jak poloze lapska na tym produkcie uaktualnie moja opinie.

 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MagEllan napisał:

@helganin

Za jakie grzechy ty tu wklejasz black panthaaa koles jest wkur.....cy pomijam fakt ze tendencyjny.

 

* zaznaczam to opinia po 2 materialach, prosze jej nie traktowac jako opinii koncowej bo sam nie gralem. Zapisalem sie do bety jak poloze lapska na tym produkcie uaktualnie moja opinie.

 

Nie znam kolesia i nie znam youtuberów i nie zamierzam znać :24_stuck_out_tongue: 

Mi po tym co pokazali to się nie podoba choć graficznie jest nawet nawet ale te transformersy to jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie znam kolesia i nie znam youtuberów i nie zamierzam znać :24_stuck_out_tongue: 

Mi po tym co pokazali to się nie podoba choć graficznie jest nawet nawet ale te transformersy to jakaś kpina.

Dlatego wrzuciłem też inny materiał do porównania fizyka zderzeń też taka se nawet jak na arcade. Więc zgoda model zmiany mi też nie leży.

Z ciekawości grałeś w 1ke i jak oceniasz?

 

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w jedynkę na xboxie one. Model jazdy tragiczny, strach dotknąć gałkę aby samochód nie wpadł w poślizg :) (nie podoba mi się to bujanie z lewej na prawo i nieprecyzyjny model jazdy). Grafika niezła, szczególnie po aktualizacji graficznej. Fabuła nawet może być. Dla mnie było za dużo multi w tej grze a za mało singla.

Pomysł był świetny ale wykonanie średnie. Grałbym cały czas ale wkurza mnie ich okradanie mnie. Nie mam ostatniego dlc i wkurza mnie abym zapłacił 90zł jak grę z dlc (ultimate) można za 100 wyrwać.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, helganin napisał:

Grałem sporo w jedynkę na xboxie one. Model jazdy tragiczny, strach dotknąć gałkę aby samochód nie wpadł w poślizg :) (nie podoba mi się to bujanie z lewej na prawo i nieprecyzyjny model jazdy). Grafika niezła, szczególnie po aktualizacji graficznej. Fabuła nawet może być. Dla mnie było za dużo multi w tej grze a za mało singla.

Pomysł był świetny ale wykonanie średnie. Grałbym cały czas ale wkurza mnie ich okradanie mnie. Nie mam ostatniego dlc i wkurza mnie abym zapłacił 90zł jak grę z dlc (ultimate) można za 100 wyrwać.

 

rozumiem chcialem miec punkt odniesienia jak oceniales jedynke,  jak oceniasz 2ke.

Jedynka  ja nawet multi nie odczulem z  ekipa  jezdzilem moze 1h. Model  jazdy arcadowy  - mocniej  buja muscle cary  ale juzinne fury moim zdaniem  mniej a  moze to kwestia analogow bo gralem na PS4. Nie bylo zle chocMMO levelowanie mi nie lezalo.

 

Jak pisalem 2ka  poki co mnie nie przekonuje - zobacze po becie jesli sie zakwalifiuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem ostatnio newsów a ciekawi mnie jak będzie miała się mapa w stosunku do tej z pierwszej części? Ktoś może przytoczyć jakieś potwierdzone info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2017 o 20:29, snejkiPL napisał:

Nie śledziłem ostatnio newsów a ciekawi mnie jak będzie miała się mapa w stosunku do tej z pierwszej części? Ktoś może przytoczyć jakieś potwierdzone info?

 

Infa ktore by w pelni prezentowalo mape nie znalazlem (nie to zebym jakos szczegolnie szukal :24_stuck_out_tongue: :P)

Te relacje i informacje ktore widzialem mowily o tym ze to dalej USA, z tym ze pewnie troche innych miast, i niektore z nich maja byc przemodelowane.

Dalej skala pomniejszona jak w jedynce.

Zakladam znajac ubi ktore lubi robic recycling ze wezma to co bylo, podciagna graficznie, wywala pare miast, wrzuca pare nowych, pare przemodeluja i to bedzie mapa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na kod do bety sam nie będę grał? Niby mam też 3 kody dla znajomych ale strona pokazuje sprawdzam coś tam i żadnych kodów nie widzę jak się uda to będę miał trzy nastepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Siudak83 napisał:

Ktoś chętny na kod do bety sam nie będę grał? Niby mam też 3 kody dla znajomych ale strona pokazuje sprawdzam coś tam i żadnych kodów nie widzę jak się uda to będę miał trzy nastepne.

Chętnie przytulę kodzik bo mam pewne obawy czy ta gra do mnie przemówi, chociaż do jazdy po route 66 przy piwku, pierwsza część nadawała się idealnie ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chętnie przytulę kodzik bo mam pewne obawy czy ta gra do mnie przemówi, chociaż do jazdy po route 66 przy piwku, pierwsza część nadawała się idealnie
 
ok leci na pw.Na tweeter jest jakiś post o braku możliwości pobrania więc jak nie zadziała spróbuj później znają błąd i pracują nad nim. Może dla tego nie wyświetla mi się to do trzech kodów dla znajomych tylko jest info ze sprawdza czy jestem uprawniony do bety
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Siudak83 napisał:
8 minut temu, tm-tz napisał:
Chętnie przytulę kodzik bo mam pewne obawy czy ta gra do mnie przemówi, chociaż do jazdy po route 66 przy piwku, pierwsza część nadawała się idealnie emoji6.png
 

ok leci na pw.Na tweeter jest jakiś post o braku możliwości pobrania więc jak nie zadziała spróbuj później znają błąd i pracują nad nim. Może dla tego nie wyświetla mi się to do trzech kodów dla znajomych tylko jest info ze sprawdza czy jestem uprawniony do bety

Dzięki wielkie. 
Zapamiętam na przyszłość i jakby mi się udało jakiś kod do czegoś dorwać to się odwdzięcze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem kod. 29GB już się pobiera, ale i tak pewnie jutro albo po jutrze się przetestuje.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać czy sterownie jest tak samo gówniane jak w jedynce. Ubisoft nie potrafi zrobić dobrego modelu jazdy już od dawna... Jak nic nie poprawili i nadal jeździmy pudełkami które nie skręcają to do pieca z tym shitem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiepsko-średniej jedynce dwójka wymiata. Sterowanie jest dobre, grafika śliczna, duże urozmaicenie. Po tym jak ostatnie DLC w jedynce chcieli mi posiadaczowi gry od premiery w wersji gold wcisnąć w cenie pełnej wersji ze wszystkimi dodatkami to po prostu byłem obrażony na nich że lecieli ostro w bambuko z ludźmi którzy wyłozyli "trochę" kasy na grę i miałem nie kupować części drugiej. No ale to co pokazali w becie zmieniło moje zdanie na takie że biorę gold na premierę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dysponuje wolnym kodem, to poproszę o priv, będę wdzięczny. Ubisoft nic mi nie przysłał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o kod, jeśli ktoś miałby wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Dajcie znać czy sterownie jest tak samo gówniane jak w jedynce. Ubisoft nie potrafi zrobić dobrego modelu jazdy już od dawna... Jak nic nie poprawili i nadal jeździmy pudełkami które nie skręcają to do pieca z tym shitem

Powiem tak - jest dziwnie. 
Ciut lepiej niż w jedynce ale czasem odnoszę wrażenie, że (na defaultowych ustawieniach) bywają momenty gdy auto skręca wręcz za mocno. W niektórych przypadkach średnica skrętu to 3 metry xD
Rozumiem, że jest to beta chociaż osobiście w takich przypadkach uważam, że wersje beta na miesiąc przed premierą to mocne nadużycie. Po prostu zwyczajne Demo na zapisy.
 

 

48 minut temu, helganin napisał:

Po kiepsko-średniej jedynce dwójka wymiata. Sterowanie jest dobre, grafika śliczna, duże urozmaicenie

Ja mam właśnie odmienne zdanie.
Mimo słabego sterowania i gorszej grafiki, jedynka była przyjemnym odmożdżaczem do pojeżdżenia.
Tutaj jest aż do bólu pstrokato, może i graficznie znośnie ale wszystko się świeci, błyszczy nienaturalnie, flary i inne efekty aż drażnią w oczy do tego te bliki przy pluciu "ogniem" z tłumików....
Cukierkowatośc przebija nawet NFS`y. Sterowanie po menu mało intuicyjne, każda akcja wymaga dłuższej chwili zastanowienia przez konsolę (jakby doczytywała menu itp rzeczy). Do tego nie idzie zmienić rozmiarów ekranu i w becie obraz nie wyświetla się poprawnie uciekając do prawej krawędzi i przycinając doły, to trochę drażni.
Każdy wyścig jest okraszony jakimiś bzdurnymi komentarzami, potem te dziwne efekty po wygranej przysłaniające ekran, jest tego wszystkiego za dużo.
Postaram się jeszcze pograć chwilę bo może te 2h to za mało ale obecnie jestem na nie w stosunku 10/90 

EDIT
O właśnie - jeżeli ktoś grał w NFS  No Limits na Androidzie to mniej więcej tak właśnie wygląda The Crew - cukierkowate wyścigi z motorówkami i samolotami posiadającymi nitro xD

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tm-tz - ja gram na XOX i nie mam problemu z obrazem czy długością wczytywania, wszystko jest szybko. Model jazdy jest typowo arcadowy i dobry. W jedynce jadąc szybko ciężko było jechać miedzy autami bo auto bujało lewo-prawo a tutaj tego nie ma. Ja jestem na tak :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, helganin napisał:

tm-tz - ja gram na XOX i nie mam problemu z obrazem czy długością wczytywania, wszystko jest szybko. Model jazdy jest typowo arcadowy i dobry. W jedynce jadąc szybko ciężko było jechać miedzy autami bo auto bujało lewo-prawo a tutaj tego nie ma. Ja jestem na tak :P

A to ciekawe, mi przycina ten obraz na PS4 w prawej krawędzi i dołem. 
Cóż może kroili właśnie pod MS xD 
Zgadzam się z aspektem sterowania, to jest poprawione ale pomimo tej zmiany gra do mnie nie przemawia z przyczyn jakie wyżej wymieniłem. Cukierkowatość i hmm ten klimat za który się tak obrywało Watch Dogs 2.
To po prostu jest jakieś takie... dziecinne?
 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary byk jestem ale własnie crew2 przypomina mi Watch Dogs 2 a tam się dobrze bawiłem pomimo że obie te gry są raczej dla gimb bazy itd. Followersi, kibice to jakaś bzudura ale nie zwracam na to uwagi i po prostu gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×