Skocz do zawartości
Patricko

The Crew 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mała zawartość gry skutecznie odciągnęła mnie od kupna. Według ludzi z reddita, na mapie jest trochę powyżej 110 aktywności. Sam tytuł starcza na 20-30 godzin po czym nie ma za bardzo co robić. Poważnie - ta ścigałka aż prosi się o znacznie większą ilość contentu. Ubisoft potrafi wrzucić 500 skrzynek do Asasynów, a nie daje rady wypełnić odpowiednio takiej gry? Jestem zawiedziony. Bardzo liczyłem na te wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna posluchac - ja lubie posluchac tego zawodnika.

 

Recka w spoilerze

Spoiler

 

 

 

Juz w jedynce mnie to MMO-caRPG nie do konca przekonywalo.

Tutaj zarzuty PvP bedzie jesienia wiec mozna poczekac jesli ktos chce PvP pograc.

 

Ale to co mnie odrzuca od tej gry (jak i od wielu innych FM7, NFS Payback) to system ulepszenia pojazdu.

Nie wiem moze ja jestem stara zrzeda ale jesli mam sie scigac czy grindowac (choc zazwyczaj tego tak w scigalkach ktore mnie trzymaja przy ekranie nie postrzegam - bo nawet robiac to samo mam fun) to po to zeby ulepszec woz tak jak ja chce - a nie kurde losowym lootem podzielonym na common, uncommon, rare (aaa legendarny bedzie pozniej bo po penis mialby byc na premiere).

NIE! no k... no nie!

Ja chce kupic sobie czesci (jak w starych NFSach, GT5-6, FH3) ktore sam wybiore wedle wlasnego uznania za zarobiona walute.

Nie chce znow przechodzic tego co w The Crew 1 czyli woz A do racing ale woz B do offroad i kazdy levelowac gdzie po zmianach po prostu bylo to nudne bo zwyczajnie wybieralo sie najkrotszy event i przez 3h robilo to samo liczac ze wydropimy to co chcemy. Czy nie lepiej zamiast tego dac jakas zmienna w wyscigach (a to innym wozem mozna pojechac, z to zmienic pogode, a to zmienic klase scigantow, a to zmienic pore dnia a to zmienic cokolwiek) i juz mamy nieco inny wyscig zarabiamy siano i wydajemy na co chcemy.

 

Tak samo nawet jesli gra byla by najlepsza z mozliwych ale jednorazowe karty mialy by zmieniac wlasciwosci jezdne wozu (wiadomo w czyja strone przytyk) to ja dziekuje.

 

I prosze mnie zle nie zrozumiec ta gra moze dawac fun, beta (zamknieta) nie byla jakas zla, ale po prostu nie dla mnie takie sciganie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdzialki tez nie powalaja....

 

podstawowe wersje systemow to:

XO - 1600x900

PS4 amator - 1728x972 (-10% do full HD)

lepiej w wypadku PRO i XOX gdzie ten drugi ma najwieksza choc nie pelne 4K.

 

No to jako posiadacz PS4 amator zdecydowanie wybralbym inna platforme (preferowanie PC bo nie mam dodatkowych oplat za online - ale jesli po ten tytul siegne (watpliwe) to raczej po kompletne wydanie jak bedzie dorzucony do chipsow w biedronce).

 

a spoilerze pierwszy rzut od DF

 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co graja na PC - kupowac klucz Uplay nie steam. 

Steam az kipi od negatywnych opinii zwiazanych z tym ze przy probie odpalenia gry Uplay prosi o klucz.

Ubi twierdzi ze to Steam, Steam ze to Ubi cyrk 

 

recek na PS4 nie ma za wiele....

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-crew-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Patricko napisał:

Gram, taka se, już NFSy są dużo lepsze.

 

dziwie sie ze grasz.....

no ale ty chyba w kazda gre wyscigowa grasz..... the crew chyba moze ominales (jesli dobrze pamietam).

Gra ma swoje plusy ale czy nie tesknisz na zwyklym starym systemem upgrade? gdzie to ty wybierasz czesci a nie losujesz je losowo (the crew 1, nfs payback, the crew 2, ba chyba FM7 tez to ma i one time use).

W TC1 spedzilem 80h bylo sporo funu (jak juz opanowalem sterowanie - w sensie nauczylem sie jak prowadzic pojazd bo model jazdy byl dosc dyskusyjny) ostanie godziny to tepy grind i wtedy stracilem serce do tej gry - a wszystko przez wlasnie random loot.

Po becie TC2 powiedzialem eeee nie dziekuje....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w Crew 2 i fajnie mi sie gra ale ja gram w większość gier wyścigowych także ten. Gram na XOX więc problemów z płynnością nie mam ale są błędy w pojawianiu się pojazdów z ruchu ulicznego oraz doczytywanie się obiektów. Nie podoba mi sie transformacja i latanie jest słabe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

No to milej zabawy, jak pisalem rozumiem ze gra moze sie podobac - nie oszukujmy sie na XOX masz 1800p co tez robi roznice (nie jest to 2160p ale zawsze najepsza konsolowa rozdzialka).

Pamietam ze z TC1 bylo smiesznie gdzie na konsolach zestaw dodatkow byl drozszy nizli Ultimate edition.  Tutaj z dodatkami ma byc nieco inaczej ale wyczuwam ze darmowe to one nie beda.

 

Cytat ze strony UBI:

 

Cytat

In addition to new vehicles, the development team is committed to bringing brand new experiences to players as well. New Live Updates will release every three months after launch, adding new activities, features, and disciplines. The first update, Gator Rush, arrives in September and will introduce hovercrafts, five new vehicles, and new events. Gator Rush will also introduce a new Legendary rarity level for all vehicle parts.

In December, The Crew 2 will add PvP lobbies, complementing the co-op gameplay available from launch. To ensure that the community is never split, all post-launch content can be earned with in-game currency. Those looking to get some hands-on time with the game before it launches can participate in the upcoming Open Beta.

 

Tyle ze pytanie ile tej in game currency :) no i pytanie czy bedzie opcja placeniem premium currency.

 

Well przynajmniej mozna bedzie grindem na to zarobic.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
dziwie sie ze grasz.....
no ale ty chyba w kazda gre wyscigowa grasz..... the crew chyba moze ominales (jesli dobrze pamietam).
Gra ma swoje plusy ale czy nie tesknisz na zwyklym starym systemem upgrade? gdzie to ty wybierasz czesci a nie losujesz je losowo (the crew 1, nfs payback, the crew 2, ba chyba FM7 tez to ma i one time use).
W TC1 spedzilem 80h bylo sporo funu (jak juz opanowalem sterowanie - w sensie nauczylem sie jak prowadzic pojazd bo model jazdy byl dosc dyskusyjny) ostanie godziny to tepy grind i wtedy stracilem serce do tej gry - a wszystko przez wlasnie random loot.
Po becie TC2 powiedzialem eeee nie dziekuje....
 
Oczywiście, że wolałbym aby tak było. W sensie normalny tuning, a nie jakieś gówno karty dla gimbo zjebów.

Co do TC2 to sterowanie jest lepsze niż w jedynce, ale to wciąż patologia, nawet do NFS nie ma podejścia, o innych grach nie mówiąc. Najbardziej śmieszą mnie te suwaki na trakcje, pomoc w poślizgu, itd. Ich zmiana nie daje praktycznie żadnych plusów i minusów, więc po co to w ogóle zmieniać... Chcieli pokazać jakie to sterownie może być pro, a jest jedynie idiotyczne. Najlepiej to widać jak się jeździ po imitacjach torów wyścigowych, komiczne to wygląda. Jednak największą bolączką wciąż jest efekt pływającego pudełka po całej drodze, to samo co w jedynce... Chyba nigdy już tego nie ogarną.

Do tego dodam, że grafika na poziomie PS3, popupy obiektów, a nagła zmiana pogody to chyba jakiś bug... Jadę wyścig, robię pauze i wracam i słoneczna pogoda w momencie zamieniła się w śnieg... Długo nie mogłem ogarnąć o uj chodzi, więc stawiam że to jakiś bug. Chociaż potem też miałem takie sytuacje.
Mam też wrażenie, że wszystkie miasta wyglądają tak samo (poza jakimiś charakterystycznymi miejscami). Te same budynki, te same tekstury, ogólnie kopiuj wklej da się wyczuć na każdym kroku.

Ta gra to takie 6/10, nic więcej. Chociaż motorówki są chyba największym plusem jak na razie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

No to sie zgadzamy ze old school tunning (nawet jesli wies tunning) byl lepszy nizli przypadkowe łupy :) nie kumam tego zupelnie bo losowe łupy maja sens ALE w Borderlands czy Diablo NIE maja sensu w scigalkach.

 

Co do grafiki sie nie wypowiem jesli chodzi o konsole bo na nich nie gralem w bete. Wiem ze grasz na pro to ma jakas z kosmosu rozdzialke (chyba ciut wiecej nizli 1440p ale mniej nizli 1800p) wiec przy TV 4K i rozciaganiu obrazu moze to nie wygladac najlepiej. Ja na PC w 1080p i high uwazalem ze gra wyglada nierowno na kazdy dobry element przypadal jakis z pupy. Przyklad ladne wozy w tym widok z kokpitu ale lusterka pokryte taka mgla ze niby cos tam widac ale jednak nic nie widac (zero postepu od czasow 1ki). Tereny jedne wygladaja lepiej inne gorzej. Teren otwarty przyjemnie sie jedzie ale pop-up. Miasta wbijasz i patrzysz w promieniu 5m dokladnie 3 sklepy maja takie same szyldy (copy/paste).

 

Zadziwiaja mnie recki bo wiele portali wymienia tone wad i mowi ale jednak mozna dobrze sie bawic i nagle 7 i 8 no ale sorry przy tej ilosci wad to gra musiala by dawac wybitny fun a nie tylko dobra zabawe zeby usprawiedliwic taka ocene.

 

Co do pauzy mam wrazenie ze to nie bug. Gra jest always online i ma dzielona mape dla wszystkich wiec zakladam ze efekty pogodowe i to kiedy jaki ma sie odpalic sa ustalane po stronie servera i wysylane do klienta ktory odpala taki a nie inny efekt. Wiec jesli stoisz w pieknym sloncu Miami i zrobisz pauze zeby pogrzebac w menu to po wyjsciu z pauzy mozesz miec sieg (tak snieg w Miami ktory to raczej tam nie wystepuje - wystapil ostanio chyba w 1977r)

 

6/10 to tez moja ocena po becie. Bo gra ma swoje momenty, ale niestety fun z bety czerpany byl za maly zebym sie tym tytulem zainteresowal, wystarczy mi to co przejechalem w TC1.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z puli głupich pytań:

gdzie jest skrzynia w kwaterze głównej? Nie mogę tego znaleźć a jak powtarzamy wyścig to nagrody lądują właśnie w niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z puli głupich pytań:
gdzie jest skrzynia w kwaterze głównej? Nie mogę tego znaleźć a jak powtarzamy wyścig to nagrody lądują właśnie w niej
W kwaterze, ale danej kategorii dyscyplin, nie w domu. Np. tam gdzie pierwsze auto odbierałeś, duży czarny kontener.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

W kwaterze, ale danej kategorii dyscyplin, nie w domu. Np. tam gdzie pierwsze auto odbierałeś, duży czarny kontener.

Gdzieś tam w głowie była taka myśl że tam moze być bo w becie chyba z tego korzystałem. No nic, dzięki :)

Dg9e_XoWsAI2wzZ.jpg

Dg9evZmWAAEbY_G.jpg

Dg9VrDTX0AEfkAu.jpg

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pojeździć w multi? Wczoraj wbiłem platynę i jakoś mi mało. Zawsze mogę komuś w wyścigach pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no temat przycichl odkopuje - darmowy weekend na PC.

https://thecrew-game.ubisoft.com/the-crew-2/pl-pl/news/160-334936-16/zagraj-w-the-crew-2-za-darmo-w-ten-weekend-na-pc

 

Pewnie i na konsole niedlugo bedzie. W sumie po becie nic mnie nie przekonalo, mam dalej swietna FH3 - ale jak darmo i jak czasowo ograniczone to moze pobiore i pogram troche. Bo czemu by nie.

Choc obawiam sie ze po godzinie powiem co ja robie ze swoim zyciem i wroce do FH3 :P

No ale pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, danken000 napisał:

Ja spędziłem w tej grze podobną ilość czasu co w FH3 i jakoś żyję :thumbsup:

No i swietnie ze gra Tobie siadla, naprawde sie ciesze.

 

U mnie juz beta powodowala zziew. O czym zreszta pisalem, nie czulem tego funu...

Ale jak darmo to dam szanse bo czemu by nie..... tylko te lusterka matko bosko jedyno.... co za koszmar. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i gram - poza utrata polaczenia w takcie dlugich wyscigow co doprowadza mnie do szewskiej pasji - moja ocena to 6/10 moze byc.

I to nawet biorac pod uwage ze ogrywam to za damke.

Drag i Drift mi nie siadly zbytnio i porzucilem jak nie moglem zaczyc ktoregos wyzwania (odpowiedno 75 i 50% completed).

Ukonczylem offroad wlacznie z ostanim wyscigiem

Ogolnie da sie w to grac, ale sa lepsze gry.

Mapa piekna bogata i duza - i co z tego skoro nudna i pusta. Po co mam po niej jezdzic jak lepiej z menu wybierac kolejne eventy. Jedynym powodem zeby po niej sie budac to robienie fotek za kase i odnajdowanie skrzynek z lootem.

Latanie i plywanie moze byc ale nie porywa. Lepiej jakby skupili sie na jednym elemencie i zrobili go dobrze a nie chwytac 5 srok za ogon.

Troche konkurencji jeszcze mi zostalo.

 

Co do monetyzacji. Do samego pospiesznego przejscia gry nie czulem zebym musial grindowac czy zeby gra jakos mnie usilnie zachecala do placenia. Owszem powtorzylem ze 3-4 wyscig dla jak do tej pory 2 klas zeby zdobyc loot i podbic level ale to wszystko, siana mam tyle ze powinno wystarczyc na kupno tego co jest wymagane zeby gre ukonczyc, moze zabraknac na poduszkowiec ale na ten pewnie zarobie robiac wyscigi.

 

Testy - no w porownaniu z jedynka wypadaja slabo, bezplciowo i nijako. Ja piernicze 2 rodzaje i smigasz to w kolko - slalom i ucieczka dla offrodu ucieczka i fotoradary dla street racing.

 

no i sytem progresji losowy loot na woz... masakra. Zeby optymalizowac rozgrywke kupujac nowy pojazd najelepiej wybierac najtanszy o najwiekszej liczbnie punkow ktore ma na start, czasami warto doplacic bo roznice bywaja spore. A potem moje audii tt piewszy woz do street z paroma upgradeami wypadal o niebo lepiej od startowego astona martina... Takie levelowanie zeby pograc mialo sens w borderlands ale w nie w scigalce - wole old schoolowe systemy proste - zarabiasz wydajesz na co chcesz na czesci, na estetyke a nie jaki caRPG.

 

no to tyle po nastu godzinach z gra. moze uda mi sie dzis dokonczyc te dlugie wyscigi jak to bylo hiper cars chyba.

Potem rozprawie sie z bossem od streeeta i zabieram sie za pro racing. Na koniec zostawiam free style.

Jak dobrze pojdzie jutro gre skoncze odinstaluje i zapomne.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28h i podziekowalem.

Lamilem strasznie w free style ktorego nie ukonczylem. Gra poleciala z dysku.

Street, Offroad i pro racing ukonczone, 3 zawody Live i to tyle nie chce mi walczyc i probowac byc lepszym w tym tytule.

 

Raz jeszcze pragne podziekowac firmie UBI ktora dala darmowy weekend - dzieki temu zaoszczedzilem kase  (nawet zeby to mialo byc pare eur na promocji - wole jakiegos indyka czy bundla kupic).

 

Dla tych co graja na konsolach a  w szczegolnosci tych co czekali na promo zeby ograc - moja rada czekac na darmowy weekend wycisnac co sie da. Jesli grind levelu Ikony do poziomu powyzej 3000 (nie wiem jaki jest max bo powyzej 3K przestalo chciec mi sie przewijac) to cos co wam sie sposoba po darmowym weekendzie zachowacie postepy. Jesli chcecie tylko sprawdzic i przejsc gre lub jej czesc ktora wam siadzie weekend w zupelnosci wystarcza.

 

---------

@danken000 z ciekawosci ile godzin miales w the crew 2? bo pisales ze podobnie jak w FH3. Nie no ja bym chyba nie mogl tyle spedzic. Co smieszne w pierwszym the crew spedzilem tyle co aktualnie mam w FH3 ale o the crew zapomne a do forzy bede wracal.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28h w jeden weekend? Myślałem, że to tylko ja jestem takim no lifem, bo mam tyle sam w FH4 :thumbsup:

 

W The Crew 2 mam 40h na PS4 i 19 na Xbox One. 68h w FH3 więc to tylko niecałe 9h więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, danken000 napisał:

28h w jeden weekend? Myślałem, że to tylko ja jestem takim no lifem, bo mam tyle sam w FH4 :thumbsup:

 

W The Crew 2 mam 40h na PS4 i 19 na Xbox One. 68h w FH3 więc to tylko niecałe 9h więcej.

 

No od czwartku byla gra dostepna w niedzieje o 15:00 wywalilem z dysku. 

I zazwyczaj nie siedze tyle, zdarza sie to czasami, ale darmoszka byla wiec smakowalo niczym syrop z cebuli :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mial problem z brakiem wyswietlania znajomych na liscie ?

 

PS Gra mocno przeceniona na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parę dni temu miałem okazję ograć Crew2, ubisoft zrobiło darmowy weekend, chciałem to sprawdzić bo jestem generalnie zajawiony na fhorizon4 i xboxa s (planuje kupić jak zleci z ceny jak wyjdzie ten bez napędu). Także pomyślałem że zrobie sobie takie przedbiegi, no i pobrałem. Powitało mnie intro w białej ramce które bardzo klatkowało, i jakiś wyścig tutorial, i tutaj się zatrzymam, system sterowania wszystkimi pojazdami jest chyba jednym z najgorszych z jakim miałem do czynienia na ps4, próbowałem nawet ratować sytuacje szukając poradników jak ustawić suwakami, nawet po zmianach sterowanie w tej grze jest okrutnie zrobione. Druga sprawa grafika jest bardzo nierówna, niby modele aut są ok ale nie są ok, sa bardzo uproszczone i wyglądają trochę jak pudełka, a to wrażenie potęguje tylko brak kolizji, już dawno nie widziałem takiego drewna... ale o grafice dalej, miasta są puste, draw distance jest niski ale jakimś cudem widzimy w oddali na autostradzie tiry i grzejemy do nich, to one w tak w połowie dystansu do nas znikają, fatamorgana albo jakiś trik, ze niby coś tam jedzie a to tekstura albo co :D ... nie rozumiem o co kamon, ale jeździłem po tym świecie conajmniej sam. Latanie samolotami bez czucia wagi fizyki, (gta v przy tym to symulator)  nie dało się sciąć drzew bo drzewa w tej grze dla samolotów to duchy, nie da się rozwalić samolotu o budynek, samolot to takie kolejne pudełko ... zrobiłem z dwa wyścigi i fakt auta które wyprzedzamy i robimy dystans teleportują się za naszymi plecami w momencie błędu, gra wyleciała z dysku po godzinie, bawiłem się fatalnie nawet za darmo szkoda czasu. Jednak trzeba będzie zainwestować w klocka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

Jak wiesz jestem stosunkowo swiezym fanem FH. 3ke wychwalalem pod niebiosa, 4ka po sporej ilosci godzin w 3ce nie zrywala juz tak asfaltu (bo dodali pory roku to na plus, i stroje ktore sa moim zdaniem bez sensu) ale po wiekszej ilosci godzin to bez watpienia dalej gra bardzo dobra.

 

Przyznam ze ja jak moze widziales w poprzednich postach ostro pocisnalem w TC2 (a jedynke uznalem za gre dobra dopoki nie poznalem co to forza).

Niestety moim zdaniem TC2 nie dowiozlo... co wiecej wypadalo z trasy po paru zakretach. Dla mnie to gra gorsza pod kazdym wzgledem od jedynki.

Co prawda co sterowania wozami po jakims czasie przywyklem (gralem na PC z padem od XO) ale poza street i torowymi wyscigami oraz niektorymi eventami off road czulem sie zmeczony lodziami, lataniem i tych zadan nawet nie ukonczylem. A juz poduszkowiec to jest koszmar (tak wiem ze to niesterowny pojazd).

 

Do tego cos co mnie juz w 1ce kurzalo czyli losowy loot - ja piorkuje co bylo zlego w starych modelach jedzisz zdobywasz (punkty, kase) wymieniasz je na czesci mechaniczne lub malowania i inna kosmetyke.

 

TC2 od czasu jak prawie je ogralem (okolo 70%) mialo 2 kolejne darmowe weekendy - nie pobieralem nawet bo uznalem ze dosc mam po pierwszym. Zal  mi bylo czasu na pobieranie tego czegos.

 

I nie chce sie powtarzac ale FH pod tym wzgledem wymiata - owszem sa ludzie ktorzy chca miec uber fury (ktore owszem zapierniczaja) ale moim zdaniem sila FH tkwi gdzie indziej mozesz kupic tone klasykow (w cenie jednej super fury) i lepiej sie bawic kazdy prowadzi sie nieco inaczej, kazdy ma swoja wage inaczej prowadzisz woz lekki inaczej ciezki, przeniesienie masy czuc (fakt warto nieco podkrecic ustawienia trudnosci i te odpowiadajace za sterowanie), czuc kiedy palimy gume (LT wibruje) czuc kiedy zblizamy sie zo zblokowania kol (RT), praca zawieszanie, widoki szczegolnie ten ze srodka rewelacyjnie zrobiony (choc jezdzac tak widzimy mniej calkiem ladnych widoczkow). Graficznie jest bardzo dobrze (FH3 ukonczylem na XOS), dbalosc o szczegoly i szczegoliki przyklad z impetem wjezdzasz w budke telefoniczna potem patrzysz na to na powtorce i widzisz jak ten fizyczny objekt reaguje na uderzenie, rozwazasz skrzynke na listy i na powotrce mozesz przejrzec indywidualne karki pocztowe! I rozne obiekty maja rozna wage czyli inaczej jesli skasujesz pacholek inaczej jesli budke telefoniczna a inaczej jak trzasniesz w bande, roznica terenu tez wplywa na to jak prowadzi sie dany pojazd i widac to jadac offroadem po asfalcie czy lamborgina po bezdrozach. Tak sa jakiesj pomniejsze pierdoly ale nie chce mi sie nawet o nich pisac bo nie umiejszaja FH. W 4ce masz pory roku ktore odmieniaja mape, i znow inaczej prowadzi sie latem/wiosna a inaczej jesienia gdzie masz wiecej deszczu blota, o zimnie nie wspominajac gdzie jadac ta sama trasa ktorej ktos zapomniam odsniezyc doswiadczenie tez jest inne.

Ale to nie koniec, przejdzmy do deseru cream de la cream:

- ustawienia pojazdow mozna modyfikowac (tuning) - tutaj masz ustawienia z seri motorsport - cisnienie w oponach, przelozenia, dyrerencjaly itd.

- czesci do wozow kupujesz za gotowke i mozesz tworzyc wlasne setupy pod rozne typy wyscigow lub tylko dla funu,

- body kity i inne elementy nadwozia do kupienia za gotowke

- caly rozbudowany system tworzenia malowan na wozy jesli ma sie zylke do tego jak nie wybieramy z projektow innych uzytkownikow.

 

To jest to mamy tutaj arcade ale ktore ja prywatnie nazywam arcade++ - wlasnie ze wzgledu na opcje ustawienia naszego auta i jego modyfikacji.

Do tego fizyka i przenoszenie ciezaru auta

 

Drogi panie FH3 i FH4 sa wlasnie w promocji. Szczerze polecam.

 

milego grania

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×