Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed Payback

Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo prezentacja kolejnej części, a tymczasem tajemniczy screen ze Skyline'em.

 

caf77a861eeed6d790974b0c4e13bec0.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zapowiada :1_grinning: Jest szansa na nowe Most Wanted moze, chodza glosy ze ten budynek to rodzaj Space Needle z Seattle lub Vegas. Vegas i zachodnie wybrzeze przyjal bym najchetniej.

Widzialem, ze ktos sie bawil zdjeciami i jest w rogu na pewno duze zrodlo swiatla, jakby slonce. Ten Red skyLine widzialem, ze wygplada jakby uterwenowiony? Bardzo bym nie chcial zadnego offroadu jak w the crew, oj bardzo. Oby do jutra :1_grinning:

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wreszcie zrobią dobrego NFS'a :24_stuck_out_tongue: ostatni był średni choć rivals był nawet niezły. To jest 3 nfs od Ghost Games więc już powinni ogarniać.

Tylko żeby nie było tyle driftowania co w poprzednim bo nienawidzę tego :)

Dużo aut egzotycznych a nie gówniane hondy, golfy itd :24_stuck_out_tongue:, wyścigi w dzień. Niech nie robią gry z fabułą bo nie potrafią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeci i ostatni, potem EA ich uśmierci tak jak całą resztę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co z wami ludzie?? Jakiś gó... screen, z masą dymu i hooy wie czym, a tu już fapują, ekscytacja i zabarwione historie co to będzie za NFS.... Poczekamy zobaczymy, myślę, że będzie równie "spektakularny" co NFS z 2016 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co z tobą?! Ludzie się ekscytują bo to temat o nowej grze na która wielu czeka i ma nadzieje ze wreszcie wróci do dawnej świetności. Ale ty jak zwykle musisz się wpie*dolic ze swoim gowno-żalem. Daj żyć innym. To forum o grach a nie o sensie życia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już info na jakimś poczytnym portalu, iż zrezygnowano z tego w nowym NFS i całe szczęście, bo było to całkowicie zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Wygląda jak the crew na tym trailerze oby tego nie zjebali :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to trailer kolejnej części Fast & Furious...

 

Quo Vadis, NFS?

 

Czy oni nie mogą wrócić do czasów, kiedy seria oznaczała po prostu same wyścigi, bez żadnych głupot i fabularnych otoczek? Części na miarę Porsche już nigdy się nie doczekamy. Znowu będą turbo NASA rajdy i 180spiny przy 250km/h dwa metry przed ścianą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, stolarz1916 napisał:

Strasznie zalatuje mi to tragicznym Need for Speed: The Run :/

The Run imo byl dobrym nfsem. Dobry soundtrack i zmienne warunki pogodowe, ktore byly zalezne od tego w jakim stanie sie znajdowalismy. Czekam na gameplay bo rendery to tylko rendery...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bartek_Red napisał:

Czy oni nie mogą wrócić do czasów, kiedy seria oznaczała po prostu same wyścigi, bez żadnych głupot i fabularnych otoczek? Części na miarę Porsche już nigdy się nie doczekamy. Znowu będą turbo NASA rajdy i 180spiny przy 250km/h dwa metry przed ścianą...

 

Dokładnie tak samo myślę. Wyścigi i tylko wyścigi powinny być. Jak NFS 3,4 czy porsche albo nawet underground genialny ale część 1. Egzotyczne fury, zamknięta trasa, policja lub nie i to by wystarczyło.

Ale oni muszą robić na siłę gównianą fabułę (w ostatniej części to była jakaś padaka) otwarte światy i te pier.dolone drifty wszędzie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, trzeba sie pogodzic ze jestesmy juz dinozaurami i tak jak pod nasze pokolenie, 10-15 lat, robilo sie gry tak teraz robi sie takie cos. Zapowiada sie slabo ale jednak trailer calkiem obiecujacy. Trybu dzien noc pewnie nie bedzie, pewne rozdzialy w dzien inne tylko noc, eh, ghost games sie obudzilo lata po the crew zeby ztobic to samo, coz.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem raczej zwolennikiem starszych części, trailer mi się podoba. Jak ktoś wcześniej wspomniał przypomina the Run, który miał bardzo ciekawe założenie, ale średnie wykonanie. Byłem negatywnie nastawiony po 2015, ale mnie zaciekawili. Czekam na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazali na konferencji nie porwało mnie. Oskryptowana akcja z trailera. 

 

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie dało się na to patrzeć... 

Cutscenka co kilka sekund, animacje tych "lotów" aut już na filmiku praktycznie non stop te same, a maksymalne zniszczenie auta to jak widać lekko zagięta maska i zderzak, do tego latające badziewie i ludzie się nie zorientują :)

 

Ale tak jak pisałem, te wieczne przerywniki już tu działały mi na nerwy, a co dopiero w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda. Mustang ledwo dotknie wielkiego SUVa, a ten zaczyna skakać, kręcić się i turlać. W tym "gameplayu" było chyba więcej cutscenek niż samej gry. Szkoda serii. W pewnym momencie (2009-12) szła w dobrym kierunku, ale od kiedy Ghost się za nią zabrali i zaczęli słuchać YouTube'owych krzykaczy, którzy uważają, że seria zaczęła się od Underground, poziom spadł tak mocno, że aż żal się robi.

Edytowane przez Pan J
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel bej maczal w tym palce? masakracja jakas... mam nadzieje, ze bedzie opcja wylaczenia tych kolizji bo na to sie nie da patrzec gdy bok w bok zderzaja sie samochody a ten nagle z czapy podbija w powietrze i sie obraca? kto tam wpadl na pomysl, ze to bedzie fajne? Graficznie dla mnie to jest rivals i tam byly takie jaja z tymi kraksami, ze wiekszosc aut przy kolizjach gdzies w tekstury leciala...

Infiniti nad ktorym przeskakuje baba trabi a tam nawet kierowcy nie ma... japier*ole lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś indziej czytałem komentarze na temat tej gry i masa dzieciaków się podnieca jak to zajebista gra będzie :1_grinning:

Na nowy NFS'y marudzą chyba tylko stare zgredy :24_stuck_out_tongue: którzy grali w nfs w czasach świetności tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×