Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Białko napisał:

Plus jeden. Jego nie chca na zadnym forum. Rok temu kupil fife bo w pes handicap, a wiadome ze w Fifie jest on ogromny. I co? Sap sam po tygodniu ze gre sprzedaje bo...handicap, bo rak. I narzeka, ze arkejd. A w Fifie jest manual i tam w przeciwienstwie do pesa jest sporo ludzi na manual, mozna sensownie znalezc przeciwnika. To beczy ze ma arkadowe asysty :)

 

A teraz mędzi "kupuc Fifie czy nie kupic". Bedzie medzil 2 tyg. Mieszka gdzies w Irlandii gdzir na ta Fife pracuje z 4 h, wielki dylemat czy kupic. Koorwa bym kupil i gdyby nie podeszla wywalilbym przez okno :)

 

I wiecie co bedzie? Posmeci z dwa tyg. Kupi "dla singla". Oczywiscie wlezie  w multi, wpierd.ol ostry (jak i w PES)-ponarzeka i pogra w singla

 

A single w Fifie beznadziejny, kazdy wie i zadne slidery nie pomoga. No i wlezie tu i napisze....ze silngle słaby :1_grinning: i ze sprzedaje Fife

 

Potem jeszcze z 3 tyg pierdzielenia, ze PES 6 to byla pilka, potem sobie pojdzie. 

Dokladnie, jak ktos chce kupic pilke nozna dla singla to nie ten adres. TrueGrand teraz serio to niewazne jakie tempo ale fifa nie jest do singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest, ale on o tym wie bo miał 17 i jakos nie podeszła. On troluje bo mu sie nudzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plus jeden. Jego nie chca na zadnym forum. Rok temu kupil fife bo w pes handicap, a wiadome ze w Fifie jest on ogromny. I co? Sap sam po tygodniu ze gre sprzedaje bo...handicap, bo rak. I narzeka, ze arkejd. A w Fifie jest manual i tam w przeciwienstwie do pesa jest sporo ludzi na manual, mozna sensownie znalezc przeciwnika. To beczy ze ma arkadowe asysty
 
A teraz mędzi "kupuc Fifie czy nie kupic". Bedzie medzil 2 tyg. Mieszka gdzies w Irlandii gdzir na ta Fife pracuje z 4 h, wielki dylemat czy kupic. Koorwa bym kupil i gdyby nie podeszla wywalilbym przez okno
 
I wiecie co bedzie? Posmeci z dwa tyg. Kupi "dla singla". Oczywiscie wlezie  w multi, wpierd.ol ostry (jak i w PES)-ponarzeka i pogra w singla
 
A single w Fifie beznadziejny, kazdy wie i zadne slidery nie pomoga. No i wlezie tu i napisze....ze silngle słaby :1_grinning: i ze sprzedaje Fife
 
Potem jeszcze z 3 tyg pierdzielenia, ze PES 6 to byla pilka, potem sobie pojdzie. 
Właśnie dlatego ja jestem dość zamożny, bo wydaje zarobione pieniądze z rozwagą.
To jest temat o FIFA 18 a nie Fifa online, więc moje pytanie jest uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):):):) 

 

Sasiad mi sie przypomnial ktory kupił sobie Miśka Sklase i jezdził nim tylko do koscioloa, na codzien jezdzil vanem wszedzie, taki zamozny byl :)

 

Beka z Granda jak zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna beka a może w końcu przestaniecie robić offtopa?

I jeśli czyta ktoś, kto grę już ma, proszę o podesłanie na PM info jakie jest tempo w Fullu offline.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy mi przyniósł swoją kopie i pograłem dwa dni, żeby wyrobić sobie zdanie ... są wielkie problemy z obroną, zawodnicy są przyspawani do swoich pozycji i nie ma nad nimi kontroli, za to ofensywnie strzela się bramki zbyt prosto, bramkarzy równie dobrze mogło by nie być bo nieważne od nazwiska puszczają większość strzałów w światło, system kolizji szwankuje dochodzi do komicznych gliczów, 90% podań dołem dochodzi do celu, skrypty w animacjach np jak biegniemy i nagle włączamy zwód nie są płynnymi animacjami to wgrane numery odpalane byle kiedy co jest widoczne dla oka, fizyka piłki jest tragiczna nieraz po rykoszecie piłka leci szybciej niż podczas strzału, w 1 meczu strzeliłem 2 bramki z przewrotki i 1 z nożyc - przegięcie. Zawodnicy nie są podobni do swoich oryginałów wyglądają jak nieudane figury woskowe, próbowałem w tryb sieciowy  bo rywalizacja z żywymi to jest to, ale gra bardzo mało ludzi, a jak na kogoś trafiłem to wyniki dwucyfrowe padały? ... mógłbym tak wymieniać i wymieniać, oprócz tej całej otoczki z licencjami, i trybem fabularnym w singlu ta gra szwankuje w głównym aspekcie, ma bardzo źle zaprojektowany gameplay, oparty głównie na skryptach,  asystach, mamy mało kontroli nad tym co się dzieje. Musiałem się przekonać jak się sprawy mają i dlaczego tak wielu ludzi gra w tą grę, i teraz wiem że to jest samograj dla niedzielnych graczy, albo dla ludzi co lubią grać w singla w piłkę! to tak jakby kupić CSa żeby grać z botami ... Oddałem, chce zapomnieć i współczuje tym którzy to kupili, Konami jest lata świetlne przed EA i w tej kwestii raczej już nic się zmieni. 

Edytowane przez Malakay
  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałem pogratulować świetnego kumpla , który kupuje edycje specjalna po czym wręcza ja tobie z uśmiechem na ustach i mówi pograj sobie.Piszesz , ze nie ma kontroli nad obrońcami i są przyspawani do pozycji tzn ,ze co stoją jak słupy czy poprostu przełączasz się między nimi jak szalony zamiast stosować kontrole tempa pressing i pressing drugiego zawodnika? Strzela się łatwo bramki fakt jak gra się z botem to nie jest to wyzwanie oczywiście gdy gra się na "amatorze" Dokładność podań nie wiem czy podpierasz się statystyka czy określasz to na oko ale jaka powinna być celność tychze aby , ze jest super? System kolizji szwankuje powiadasz i dochodzi do śmiesznych sytuacj ja jeszcze takowej nie miałem aczkolwiek zawodnicy wpadli na siebie ale nie spowodowało to odbicia na kilka metrów czy zrobienia salta z przewrotka. Z tymi niepłynnymi zwodami to już poplynales konkrernie. Zawodnicy nie podobni do oryginałów to już odczucia subiektywne dla ciebie figury woskowe dla mnie do przyjęcia nie muszę widzieć ile żelu przed meczem nałożył na siebie CR7.On line mało ludzi gra może dlatego , ze gra nie miała jeszcze premiery ale o tym mogłeś nie wiedzieć. Jeśli online padały wyniki dwucyfrowe może potwierdzisz to stosownym zrzutem ekranu? Doceniam to , ze współczujesz mi oraz innym graczom którzy kupili fife i życzę sukcesów w jakże doskonałym pesie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi przyniosl swoja kopie :)

 

Gra bardzo malo ludzi...moze dlatego ze premiera jutro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z ta piłka to ma dużo racji, piłka lata jak balon jakiś, masakra, ja mam wrażenie jakby po lodowisku latała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w niektorych powtorkach widzialem, ze zawodnikom nienaturalnie sie wyginaja nogi przy strzalach... zapowiada sie na mega gniota : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 13h i zobaczymy o co tyle szumu.
Ja świadomie w tym roku wybrałem FIFA.
W zeszłym miałem obie piłki i PES tylko do grania ze znajomymi czy to na kanapie czy online. Reszta kuleję
Nawet jak FIFA ma gorszy gameplay to jest grą kompletną i równie dobrze się gra.
Licencję, oprawa audio wizualna to podstawa w budowaniu atmosfery meczu a PES pod tym względem kuleje.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie neonetu pokazuje, że u mnie w Częstochowie jest już dostępna w sklepie, ciekawe czy rzeczywiście tak jest, a nie mogę się do nich dodzwonić.

Jakby ktoś dzisiaj kupił w jakimś markecie to niech da znać.

 

Edit.

No dobra gość odebrał, i jest dostępna,ale tylko wersja jak on to powiedział "Ronaldinio"

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jest dostępna na stronie to nie znaczy że dostaniesz. Byłem kiedyś po uncharted 4 gościu pokazał mi grę pomacałem folię a potem wyskoczył mu komunikat na czerwono że sprzedać można za 3 dni. Po różnych ostatnich wpadkach duże sieci pilnują oficjalnych dat premier

 

Tym samym oficjalnie kończę offtop czy da się kupić zwykłą wersję w dużej sieci przed premierą

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, saintgb1972 napisał:

Po pierwsze chciałem pogratulować świetnego kumpla , który kupuje edycje specjalna po czym wręcza ja tobie z uśmiechem na ustach i mówi pograj sobie.Piszesz , ze nie ma kontroli nad obrońcami i są przyspawani do pozycji tzn ,ze co stoją jak słupy czy poprostu przełączasz się między nimi jak szalony zamiast stosować kontrole tempa pressing i pressing drugiego zawodnika? Strzela się łatwo bramki fakt jak gra się z botem to nie jest to wyzwanie oczywiście gdy gra się na "amatorze" Dokładność podań nie wiem czy podpierasz się statystyka czy określasz to na oko ale jaka powinna być celność tychze aby , ze jest super? System kolizji szwankuje powiadasz i dochodzi do śmiesznych sytuacj ja jeszcze takowej nie miałem aczkolwiek zawodnicy wpadli na siebie ale nie spowodowało to odbicia na kilka metrów czy zrobienia salta z przewrotka. Z tymi niepłynnymi zwodami to już poplynales konkrernie. Zawodnicy nie podobni do oryginałów to już odczucia subiektywne dla ciebie figury woskowe dla mnie do przyjęcia nie muszę widzieć ile żelu przed meczem nałożył na siebie CR7.On line mało ludzi gra może dlatego , ze gra nie miała jeszcze premiery ale o tym mogłeś nie wiedzieć. Jeśli online padały wyniki dwucyfrowe może potwierdzisz to stosownym zrzutem ekranu? Doceniam to , ze współczujesz mi oraz innym graczom którzy kupili fife i życzę sukcesów w jakże doskonałym pesie.

Pożyczył mi cały zestaw z plejakiem pro, mój się spalił a jemu urodził się właśnie syn, w zamian sciągnałem mu demo PESa ...  Gdybym miał ocenić te obie gry w kategoriach ... 

 

Grafika i otoczka meczu  PES 8/10 - Fifa 10/10   (PES wygląda jak zwyczajna transmija meczu z tv, Fifa ma ładniej zrobioną trawę i bardziej widowiskową oprawę - transmisja z hollywood) 

Gameplay  PES 10/10 - Fifa 3/10  ( w PESie jest syndrom jeszcze jednego meczu wszystko co wklepiesz na padzie wychodzi na boisku, w Fifie bezradność obrońcami i bramkarzem, skrypty) 

Podobieństwo zawodników  PES 10/10 - Fifa 5/10 (najlepszy przykład to twarze zawodników naszej reprezentacji) 

Licencje  PES 5/10 - Fifa 10/10  (PES biedny, EA podkupiła wiele lig, mają kasę to rządzą) 

Realizm, fizyka, animacja PES 10/10 - Fifa 5/10 (PES gra idealna, Fifa glicze kolizyjne, piłkarze poruszają się nierealistycznie, fizyka piłki nie istnieje, w Fifie za bardzo widać szablony) 

 

trybów my club, kariera, tych singlowych nie testowałem uważam że gra piłkarska z kompem nie ma sensu - tylko rywalizacja z żywymi, o online tak samo niewiele mogę powiedzieć, miałem kłopot z wyszukaniem graczy ... swoją opinię biorę na podstawie rozegrania kilkudziesięciu meczów w obie gry ze znajomymi - PESa grałem tylko demo. Dziwie się ludziom którzy grają w Fifę, naprawdę gra jest tak słaba że przegrywa z PESem 16 i 17. 

 

-edit - w kraku można dostać przed premierą, na allegro również od kilku dni wysyłają. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują Fife głównie dla trybu FUT, gdyby PES miał tryb porównywalny do tego z Fify to PES byłby na 1miejscu jeśli chodzi o piłkę nożną.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie się gra. Po ponad 50 meczach uważam że jest dużo lepsza niż FIFA 17. W obronie nareszcie trzeba nieco więcej myśleć, a nie tylko naciskać przyciski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Polygamia redaktor tak podsumował recenzje Fify18 ... "Ja wybieram PES-a, bo wolę wierniejszą symulację sportu i jego taktycznych niuansów. Ale FIFA 18 to gra, która fanów serii EA nie ma prawa zawieść. A oni powinni dziękować za to, że w futbolu Konami jeszcze się trzyma. Bo dzięki mocnemu PES-owi, EA Sports nie musi już próbować robić gry dla każdego." 

 

od siebie jeszcze dodam, ze w PESie są większe boiska i więcej pola do biegania zawodnikami, Fifa jest bardzo ciasna. Nie wiem która gra lepiej oddaje skalę realną. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już można było kupić w sklepie  wersje z Australijskiej dystrybucji za 245 zł z pełną polską wersją językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malakay napisał:

na Polygamia redaktor tak podsumował recenzje Fify18 ... "Ja wybieram PES-a, bo wolę wierniejszą symulację sportu i jego taktycznych niuansów. Ale FIFA 18 to gra, która fanów serii EA nie ma prawa zawieść. A oni powinni dziękować za to, że w futbolu Konami jeszcze się trzyma. Bo dzięki mocnemu PES-owi, EA Sports nie musi już próbować robić gry dla każdego." 

 

od siebie jeszcze dodam, ze w PESie są większe boiska i więcej pola do biegania zawodnikami, Fifa jest bardzo ciasna. Nie wiem która gra lepiej oddaje skalę realną. 

Ale oni i tak probuja robic gre dla kazdego i probowac beda. 

Wiecej miejsca jest w PES, moim zdaniem lepiej to oddaje rzeczywistosc ale na pewno jest przyjemniejsze w grze

 

Napiszcie o roznicach full vs demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, że Malakay co roku trolluje tu nową Fifę, a potem wraca do tematu o PES?

Nie piszę tego, żeby wszczynać wojenki, tylko po prostu @Malakay tyle lat grasz w piłkę Konami, że ciężko Ci się przestawić na produkt EA i tyle.

W wielu aspektach przesadzasz, bo nie znasz schematów rządzących Fifą.

Tak jak pisał Saint powyżej - ogarnij kontrolę tempa, pressing itd. to zmienisz zdanie co do obrońców. Gra się po prostu inaczej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dziś kupiłem od raz patch 1.2 nie wiem czy coś zmienili czy nie ale nic z tych rzeczy, o których pisaliście nie uświadczyłem. Gra bardzo bardzo zwolniła. Grając online naprawdę trzeba się przyzwyczaić do wolnego rozgrywania akcji itp. Dużo myślenia. Broni się trudniej przez to padają ciekawe wyniki, mój pierwszy mecz to 5:3. Trzeba się nauczyć bardzo mądrej gry. Dodatkowo nie wchodzą podania i to bardzo nie wchodzą trzeba naprawdę dokładnie podawać. 
Gra jest swietna, Aha strzały czuć moc jak trzeba. Totalnie odwrotne wrażenia niż co niektórzy tutaj, którzy wychwalają PES-a. Zapewne napisali z przyzwyczajenia falę hejtu ale tym razem nie wypaliło bo wszystko to jest znacznie poprawione, strzały, tempo, podania, trudność i mądrość gry. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, yahooo8 napisał:

Powiem tak, dziś kupiłem od raz patch 1.2 nie wiem czy coś zmienili czy nie ale nic z tych rzeczy, o których pisaliście nie uświadczyłem. Gra bardzo bardzo zwolniła. Grając online naprawdę trzeba się przyzwyczaić do wolnego rozgrywania akcji itp. Dużo myślenia. Broni się trudniej przez to padają ciekawe wyniki, mój pierwszy mecz to 5:3. Trzeba się nauczyć bardzo mądrej gry. Dodatkowo nie wchodzą podania i to bardzo nie wchodzą trzeba naprawdę dokładnie podawać. 
Gra jest swietna, Aha strzały czuć moc jak trzeba.

To co napisałeś jako żywo przypomina mi Fifę 16 zaraz po premierze. Wszyscy byli zachwyceni właśnie tym.

A potem przyszły kolejne 3 lub 4 patche w ciągu raptem 2 miesięcy i gra się zmieniła o 180 stopni.

Głównie dlatego, że dzieciarnia na forach EA płakała, że trzeba dokładnie podawać, że za wolne tempo itd...

Przestałem już wierzyć wtedy w dobrą piłkę od EA i 17 nie kupiłem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywam w obie rok w rok i u mnie np wygląda to tak że jak chce emocji i nieprzewidywalności to gram w PESa, a jak relaksującego szpila to wtedy włączam Fifę. Obie gry uzupełniają się u mnie nawzajem. W PESa trzeba umieć grać i potrzeba lat praktyki, w Fifę wystarczy parę dni by nie być chłopcem do bicia. Ideałem dla mnie byłaby FIFA z fizyką i nieprzewidywalnością PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sithman gram w piłke konami od ISS pro i Winning Eleven, dużo ludzi mi mówiło że fifa17 była fajna, jak mogłem zobaczyć 18 to skorzystałem, i wiem że jest dobrych kilka generacji za pesem nie grał bym w to nawet za darmo,  jak ci nie szkoda czasu to leć na forum pesa i zobacz jak się udzielam. A w jakim miejscu jest fifa przy pesie ci wyjasni ten filmik ... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×