Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu może ktoś kto gra na manualu? Dla mnie FIFA to i tak w zasadzie tylko WK ze znajomymi, ale parę sezonów też bym pewnie zagrał i zastanawiam się czy gra wygląda tak źle jak opisujecie tylko na asystach czy przy prawilnej grze bez wspomagania też taka tragedia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już sporo od piątku i napiszę kilka uwag.

Gra naprawdę mi się podoba.

Bardzo bardzo ciężko jest bronić. Potwierdzam online wpadają wyniki po 5-6 bramek dla jednej drużyny. Jest bardzo ciężko bronić.

Gram od zawsze na pół automacie i teraz jest tragedia jeśli chodzi o to. Dostaję takie baty, że szok typu 5:1 czy 6:1. Chodzi o podanie na pół automacie, które w tej edycji sa jak na pełnym manualu. Próbuję bez nikogo podawać do siebie to nie ma opcji aby dochodziły jak trzeba do nogi raz kopnie za mocno raz za słabo raz inny zawodnik podbiega niż ten do którego podałem i który był bliżej i przez to podczas gry co podanie to do przeciwnika.
Bardzo bardzo mnie to irytowało, musiałem przeogromnie się skupić aby podać celnie nawet jedno podanie. Uważam to i za wadę i za zaletę. Wadą jest przede wszystkim, że ludzie online to w 90% gracze z pełnymi asystami i w takim przypadku w 9 lidze dostaje baty po 6:1. Nie mogę nic podawać.

Zmieniłem na asystę podań w jednym meczu i od razu wygrany.

 

Podsumowując, bardzo mocno utrudnili grę w obronie oraz podania w pół automacie są bardzo bardzo nie celne i naprawdę ja mam ogromny problem aby grać w ten sposób a od zawsze grałem na pół automacie i teraz nie wiem co mam zrobić. Asysta mnie wkurza bo podajemy tam gdzie chce konsola a nie gdzie chce ja a na poł automacie nie da się grać online bo prawie żadne podanie nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Od zawsze grałem na semi assistach, manualu. Teraz to bez sensu bo nie da się nawiązać walki. Gra przeciwko assystom skazuje nas na rzeź. Na asyście nie mam radości z gry, a teraz jestem zmuszony do tego żeby cokolwiek ugrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to skasowali filtr sterowania w sezonach? Czy po prostu gracie w FUT-a, bo tam chyba nigdy nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dno dna. Nawet moj brat, ogromny maniak Fify wystawil gre na allegro. Wyniki padaja takie ze niejednokrotnie w hokeju sa nizsze. EA chyba poje.balo w tym roku konkretnie. To nie piłka a jakas parodiq. Spalic i zakopac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem po 16 w sezony online tragedia strasznie szybkie tempo wyniki hokejowe,pózniej około 21 grałem puchary online całkiem inaczej się grało wolne tempo fajne akcje można było porobić i wyniki normalne 1-1 2-1 więc nie wiem o co chodzi tak jak bym grał w dwie różne  gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to skasowali filtr sterowania w sezonach? Czy po prostu gracie w FUT-a, bo tam chyba nigdy nie było?
Znaleźć gracza przez filtry to prędzej FIFA 19 wyjdzie. A jak już znajdziesz to prawie non stop grasz z tym samym. Nie gram FUT. Nie kręci mnie. Podobnie jak MyClub w PES. Uważam że takie tryby to raki gier obecnie. Typowe pay2win. Chociaż w PES i tak prędzej czy później trafisz kokosów to i tak leję na ten tryb.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie z filtrów nie korzystają i powodzenia aby znaleźć kogoś. 
Teraz naprawdę poza pełnymi asystami jest ciężko. Wczoraj trafiłem na kogoś kto nie grał z asystami i było śmiesznie kopaliśmy piłki dosłownie na oślep jeden do drugiego momentami chaos jak w Ekstraklasie.
Offline da radę tak grać ale online ktoś z asystami objedzie jak chce. Coś tu mocno nagrzebali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, konrad81 napisał:

Wczoraj grałem po 16 w sezony online tragedia strasznie szybkie tempo wyniki hokejowe,pózniej około 21 grałem puchary online całkiem inaczej się grało wolne tempo fajne akcje można było porobić i wyniki normalne 1-1 2-1 więc nie wiem o co chodzi tak jak bym grał w dwie różne  gry.

To prawda tempo jest bardzo nierówne, rano i do około południa tempo jest akceptowalne jak w offline, wieczorami ping pong ,nie da się grać . Jak to możliwe żeby gra miała różne tempa ?? Od czego to zależy ?Dodam że gram tylko sezony online i puchar online . Aha tez Wam losuje przeciwników z Arabii Saudyjskiej  i czasem ze USA ? Wtedy są duże opóźnienia i lagi. Ping mam na poziomie 10ms net po kablu 80mb ,konsola w DMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj grałem po 16 w sezony online tragedia strasznie szybkie tempo wyniki hokejowe,pózniej około 21 grałem puchary online całkiem inaczej się grało wolne tempo fajne akcje można było porobić i wyniki normalne 1-1 2-1 więc nie wiem o co chodzi tak jak bym grał w dwie różne  gry.
A moze to nie pora dnia tylko inny tryb gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 4 mecze w squad battles. Fajną alternatywa dla fut champions ale to nadal inteligencja komputera A nie żywej osoby. Tempo dość przyjemne lecz dużo so nauki pozostaje. Kiedy nagrody są ten tryb są?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody w nocy z niedzieli na poniedziałek (2 w nocy). Może i inteligencja komputera, ale wyszło im to naprawdę dobrze. Dużo elementów poznanych na kompie można przenieść na grę online, np. mocno op są sztuczki - komp głupieje i jakby nie wiedział w którą stronę biec zawodnikiem - zupełnie jak online z ludźmi ; ) świetnie mi się ćwiczy grę w squad battles, tryb na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, keczu78 napisał:

Właśnie pobiera mi się aktualizacja 1,03 ciekawe co zmieni. ? 

U mnie tyle zmieniło że przegrałem 10 meczy pod rząd jeszcze gorsza chujnia a gram w fife od wielu lat.Tempo dalej mega szybkie nie da się spokojnie piłki przyjąć i odegrać  zrobić fajną akcje a przeciwnik wbiega jednym zawodnikiem w pole karne i gol.

Edytowane przez konrad81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba jednak bez Fify. Zagrałem parenascie meczy po tym patchu i nie umiem grać. Maks na co mnie stać to 7 liga w dywizjach. Potem wszystko w pipe i spadek do 8. Nie umiem bronić, nie wiem czy trzeba mieć nadludzkiego skilla do obrony czy coś jest popsute. Tempo jest tak szybkie że nie ogarnę już tego. Chyba wiek nie ten i refleks. Nie mam czasu na naukę. A wy jakie macie odczucia? W 100% chodzi o obronę. Reszta jakoś działa. Keczu współczuję jak będziesz w to grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kamilradom1910 napisał:

W tym roku chyba jednak bez Fify. Zagrałem parenascie meczy po tym patchu i nie umiem grać. Maks na co mnie stać to 7 liga w dywizjach. Potem wszystko w pipe i spadek do 8. Nie umiem bronić, nie wiem czy trzeba mieć nadludzkiego skilla do obrony czy coś jest popsute. Tempo jest tak szybkie że nie ogarnę już tego. Chyba wiek nie ten i refleks. Nie mam czasu na naukę. A wy jakie macie odczucia? W 100% chodzi o obronę. Reszta jakoś działa. Keczu współczuję jak będziesz w to grał.

Obronę trzeba ogarnąć samemu ,nie wystarczy trzymać X jak kiedyś . Dziś się liczy dobry "timing" i przewidywania decyzji przeciwnika. Po patchu wygrałem puchar ea za pierwszym podejściem.  Wcześniej z około 10 podejść bez sukcesu bo strzały wpadały za łatwo.  Keczu jest dobrze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo grałem i jak pisałem wcześniej gra na manualnych czy półasystach online jest praktycznie nie grywalne chyba, że ktoś jest nadczłowiekiem (chociaż są i tacy w fife). Gra się bardzo bardzo przyjemnie wtedy bo sporo naturalnych błędów i złych podań jak w meczu, natomiast wtedy dostawałem po 5-6 bramek w plecy.
Postanowiłem zatem tylko te podania zmienić na asystę i od razu wygrałem mecz 5:0 ale gra stała się fatalna, zero przyjemności, mega szybka i ping pong na maksa jak to wcześniej pisaliście. 
Skoro większość gra na asystach to się potem nie dziwię, że ktoś z PES przychodzi i hejtuje ale polecam wtedy wyłączyć arkadowy tryb z asystami i gra jest zupełnie zupełnie inna wolniejsza, mało dokładna i naprawdę gra się miodnie ale niestety nie do gry online :38_worried:
Dlatego mam ogromny problem, grać online, wygrywać i zero funu bo gram z asystami czy wyłączyć asysty dostawać baty ale mieć sporo przyjemności z gry.

W poprzednich wersjach spokojnie się grało na półautomacie z innymi teraz to praktycznie nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil liter melisy i gram :zygmunt:

Otwieram poczte i widzę maila ze ktoś próbował mi się włamać na moje konto Ea i Orgin mi zmienił hasło i aby ja mógł sobie sam zmienić na swoje to mam kliknąć w link aby zmienić maila dostałem od Orgin może to być prawdą czy ktoś usiłuje mi się włamać na konto. ? :osama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kamilradom1910 napisał:

Killer o to chodzi że wiem jak się broni. Problem w tym że w jednym meczu jest super a w kolejnym żebyś nie wiem co robił nie zabierzesz piłki. W której lidze zdobyłeś ten puchar?

Puchar tarczy  EA,wszyscy mają dostęp.

1 godzinę temu, keczu78 napisał:

Kamil liter melisy i gram :zygmunt:

Otwieram poczte i widzę maila ze ktoś próbował mi się włamać na moje konto Ea i Orgin mi zmienił hasło i aby ja mógł sobie sam zmienić na swoje to mam kliknąć w link aby zmienić maila dostałem od Orgin może to być prawdą czy ktoś usiłuje mi się włamać na konto. ? :osama:

Jeżeli sam nie prosiłeś o zmianę hasła i prosi o nowy mail to jest śmierdząca sprawa. Nie ruszał bym tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, keczu78 napisał:

Kamil liter melisy i gram :zygmunt:

Otwieram poczte i widzę maila ze ktoś próbował mi się włamać na moje konto Ea i Orgin mi zmienił hasło i aby ja mógł sobie sam zmienić na swoje to mam kliknąć w link aby zmienić maila dostałem od Orgin może to być prawdą czy ktoś usiłuje mi się włamać na konto. ? :osama:

Mialem podobnie. Sprawdz czy przypadkiem mail nie przszedl z domeny @e.ea.com :) Ja nic nie resetowalem i wygladalo mi to dosyc podejrzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik wiele zmienił patch, dalej wyniki po 4-3 bardzo czesto. Obejrzyjcie sobie czołowych ytuberów, oni grac potrafia chyba i tez to samo. 

 

Skreslam ta gre w tym roku, kopia sprzedana bo to cyrk jest. W tym roku tylko PES (rok temu, zreszta dea lata tez grałem w Fife)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×