Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, trzeba tylko ogarnąć obrone i będzie dobrze, ale nadal mnie wkurzają szmaty wpuszczane z poza pola karnego.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pewien problem mam fife 15 i mam francuski komentarz nawet jeśli wybieram język polski lub angielski. Czy da się jakoś to zmienić na 90% obwiniam konto kuzynka (francuskie) które  jest ustawione jako podstawowe do ps + 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kamillo napisał:

Spokojnie, trzeba tylko ogarnąć obrone i będzie dobrze, ale nadal mnie wkurzają szmaty wpuszczane z poza pola karnego.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

Obejrzyj filmiki np plkd. To jeden z najllepszych w Pl. Zobacz jakie wyniki ma. 7-3 itp. Ta gra to dno ot i co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj filmiki np plkd. To jeden z najllepszych w Pl. Zobacz jakie wyniki ma. 7-3 itp. Ta gra to dno ot i co
Plkd wcale nie jest w zadnej czolowce PL! Poogladaj damiee_ to wtedy zobaczysz jak sie bronic powinno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lepszy niz 90 proc z nas tutaj, a moze i 99 proc. Ode mnie oczywiscie tez. Wygrywał z Unitedem a to były mistrz polski, chłopak to scisła czołowka. Pogladaj plkd vs swiat. Grał z bylym mistrzem swiata w Fife i chyba 2-1 przegrał, tak ze leszcz to nie jest

23 godziny temu, Kamillo napisał:

Spokojnie, trzeba tylko ogarnąć obrone i będzie dobrze, ale nadal mnie wkurzają szmaty wpuszczane z poza pola karnego.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

Obejrzyj filmiki np plkd. To jeden z najllepszych w Pl. Zobacz jakie wyniki ma. 7-3 itp. Ta gra to dno ot i co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest lepszy niz 90 proc z nas tutaj, a moze i 99 proc. Ode mnie oczywiscie tez. Wygrywał z Unitedem a to były mistrz polski, chłopak to scisła czołowka. Pogladaj plkd vs swiat. Grał z bylym mistrzem swiata w Fife i chyba 2-1 przegrał, tak ze leszcz to nie jest
Obejrzyj filmiki np plkd. To jeden z najllepszych w Pl. Zobacz jakie wyniki ma. 7-3 itp. Ta gra to dno ot i co
To nie graj

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 8.10.2017 o 00:36, Kamillo napisał:

 

Nikkor

 

Nie gram, poszlo na allegro gów.no obsrane :) jak spatchuja to kupie gdy bedzie za 100 zl 

Edytowane przez Białko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie.... czy da sie w tej nowej fifie zrobic turniej online? Mam 4 znajomych i fajnie byloby odpalic sobie lige+puchar tak jak to jest w trybie offline.

Jest w ogole cos takiego mozliwe w nowej odslonie (jakos nie moge tego znalezc poza opcja grania sezonow z 1 znajomym na raz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie teraz recenzje 18 i zobaczcie jakie są beznadziejne. Nic o wadach gry. A tu jest smiesznie bo gdy

 

1 dobry gracz gra z dobrym graczem to wynik bedzie ok 4-4

2 slaby gra ze słabym : 4-4

3 słaby z dobrym 2-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Gram karierę, drugi sezon. 

Jak z rezerw przesunąć zawodnika na ławkę rezerwowych? Gdzieś ustawia się ilość rezerwowych? Grając pierwszy sezon miałem do wyboru chyba 5-6 rezerwowych.

Na ławce mam tylko 3 graczy a w rezerwie 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem FIFA 18 w sezonach online po meczu wywala komunikat nie udało sie wyslac raportu sieciowego. Ktoś juz tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,wczoraj wieczorem tez tak było.  Rano działało ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram karierę Parmą i awansowałem do Seria A. Międzyczasie klepnąlem sobie w marcu 2018 (w grze) podpis Bernarda z Szachatara za free. Umowa niby podpisana, teraz mam sierpień 2018, a zawodnik nadal nie przyszedł do mojego klubu... kiedy wyszukam ponownie Bernarda na liście transferowej to ma status jako nowy zawodnik mojego klubu... O co tu chodzi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z grą fifa 18 na ps4. Chodzi mianowicie o to, że nie mogę połączyć się z kolegą w meczach towarzyskich online. Odblokowałem porty na sp 4 i fifę 17 (na 18 nie znalazłem), nawet dodałem konsolę w ruterze do strefy DMZ. Niestety, nic nie pomaga. Gdy on wyśle mi zaproszenie i je przyjmę przez chwilę mam widok pustych trybun, a potem nas rozłącza. Może borykał się już ktoś z podobnym problemem i udało mu się znaleźć tego rozwiązanie.

Oczywiście istnieje też możliwość, że to u kolegi coś jego ruter blokuje (chociaż jak miał ps3 to w fife 17 graliśmy bez problemów - od tego czasu ja zmieniłem ruter, a więc założyliśmy, że to u mnie problem). Gdyby ktoś grał bez problemów w trybie trybie to prosiłbym może od dodanie mnie do znajomych i wysłanie zaproszenia w meczach towarzyskich online - dałoby mi to odpowiedź na pytanie, czy to na pewno u mnie tkwi problem.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy Fifa 18 działa na ps4 pro w 60klatkach na FullHD? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest samobój kolego.  Tak jebane EA nas robi w #uj@. Skrypty i handicap . Po prostu miałeś tego meczu nie wygrać Ty albo przeciwnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem nową fifę, jak co roku. I jak co roku czytałem opinie innych i narzekania "jaka to gra zła, że to i tamto jest do dupy że sprzedaje grę" itd tak mi się grało w miarę dobrze i przyzwyczajony nie przejąłem się nimi. Dopóki nie zagrałem kilku meczy w UT. Ja prdle, jak moża tą gre było tak spier*olić.

1. Obrona w tej grze nie istnieje, jak we wcześniejszych odsłonach dało się obrać jakąś taktyke, nie wchodzić szybko na raz, czekać aż przeciwnik wejdzie na 25 metr i wtedy zaatakować żeby nie wbiegł za obrońców tak w tym roku no ja nie wiem, i tak żaden obrońca nie kryje nikogo więc ziomek puszcza prostopadłe i wychodzi sam na sam

2. 80% bramek trace po główkach, coś jest chyba nie tak

3. Bramkarze to kaleki, wystarczy nacisnąć strzał w okolicach 16 metra i gol, w ogóle nie trzeba się wysilać żeby tą bramkę strzelić

4. Wszystko się składa na to że w meczu pada średnio 10 bramek. 

No i "antycypował postawe obrońców" słyszę z 5 razy na mecz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pewnie banalne ale cóż, to dopiero mój 2 dzień w FIFE. Gram sobie pierwszy sezon kariery (Realem) i nie mam żadnej ligi mistrzów ani innego pucharu europejskiego. O co chodzi? Kalendarz ligowy i Puchar krajowy są, powołania na reprezentację są a ligi mistrzów (czy jak tam się a Fifie nazywa) brak... Dlaczego tak jest?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś może porównać rozgrywkę na PS4 i Xbox One X? Czy jest sens zmieniać konsole dla tej gry? Tv to 4K oled

Czy FIFA 18 na PS4 PRO również działa w pełnym 4K i 60 klatkach na sekundę?

Mam kilka gier na PS4 i może lepiej (taniej) kupić po prostu wersję PRO?

Edytowane przez Panicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa to nie jest gra dla ktorej zmienia się konsolę. 

 

Ja długie lata grałem na grubasie xo i nie ma to większego znaczenia. Używaj konsoli która ci pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy między 30 a 60 klatek? Bo nie miałem okazji sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×