Skocz do zawartości
Patricko

Killing Floor 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam? Gra już w plusie śmiga.

Nie jest to cud miód, ale daje fun póki co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne zaskoczenie I na bank pierwsza gra z plusa która odpale na dłużej :) od dawien dawna.

 

Kosi się aż miło, gra nie laguje natomiast rozwój postaci I klas jest na bardzo satysfakcjonującym poziomie. Z ekipą kupiliśmy w Shadow warrior 2 nazywając to gowno zawodem 2017 gdzie nawet coop jest nudny. Tu mamy syndrom jeszcze jednej rundy. 

 

Map dużo, ale poczwar rodzajow sporo, gameplay I feeleng broni to coś między quake a Doom. 

 

Jak macie ekipę polecam ten twór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ekipy, grałem z randomami i też polecam ;) 2 godzinki już za mną ale praca wzywa więc trzeba dać off :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam noobów na 0 levelu, którzy wchodzą prosto na Harda. Ludzie chyba nie ogarniają, że im więcej osób tym poziom rośnie, a Hard to minimum tak od 5 - 7 levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nobki na 0 lvlu wbijają na harda, bo nikt praktycznie nie gra na najnizszym poziomie trudności. Dzisiaj szuakło mi gierki 7 min~ na normala, a harda w 30 sek więc jest różnica.

Btw Jak ktoś chce pograć dodawać JankoPL na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina tego tylko zepsutego matchmakingu. Można o tym poczytać w necie. Mi znajduje na normalu od razu, a na wyższych prawie w ogóle. To nie ma znaczenia...

 

Przed chwilą wchodzę na Suicidal, a tam ekipa z samych 1 i 2 levelowców... Myślenie jak widać boli ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie przełączyć serwery na hamburgery, tam lepiej działa, ale znowu pingi tragedia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie samemu zrobisz platyne, są patenty na każdy poziom trudności, że robisz solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patricko napisał:

Spokojnie samemu zrobisz platyne, są patenty na każdy poziom trudności, że robisz solo.

Możesz zdradzić jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kucasz w kącie i jesteś niewidoczny. Można też tak szybko XP wbijać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking jest totalnie skopany...

Na serwerach europejskich nie znajduje mi żadnej gry na niskim poziomie trudności (albo trwa to tak długo,że zdążę anulować wyszukiwanie gry zanim coś znajdzie...), na najwyższym poziomie znajduje od razu... (może dlatego śmiga tam tylu niskolewelowców...)

Na US wyszukuje mi rozgrywkę (bez względu na poziom trudności) prawie od ręki, no więc gram z hamburgerami :siara:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym ograniu stwierdzam, że ta gra to kupa. Nic tu nie działa, brak contentu, a ciągle zawieszanie gry przy wyszukiwaniu lobby to parodia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to co koledzy wyżej, gra nie wyszukuje meczy, a jak coś znalazła to się zawiesza, musiałem zmienić regiony i grać na wyższych poziomach gdzie ciężko coś ugrać, ktoś wspiera tą grę i naprawia błędy czy tak już zostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że ta gra to już zapomniany kawałek kodu...

 

Jeszcze zapomniałem dodać, że gra posiada najglupszy system lootu jaki widziałem. W sumie to ciężko lootem nazwać nawet.

Na dzień możemy dostać jeden item, JEDEN! Problem w tym, że może to być skrzynka (i przeważnie jest), którą otwieramy klucze.... A klucz skąd? Kupujemy za prawdziwą kasę!

 

Ktoś przy projektowaniu tej gry upadł na głowę jeśli myślał, że to zda egzamin. W dobie gier takich jak Destiny czy Division, a nawet świetne zombie z CoD'a, ta gra nie ma racji bytu w takiej formie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję w nast. miesiącu z kuzynem. Na szczęście w razie czego było jeszcze Alienation :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ta gra nabiera rumieńców przy pełnym składzie 6 osób. Tanki, dps, healer, wtedy jak wszystko działa to jest spoko, ale w 2 osoby wieje nudą niestety szczególnie przy bossach. Ale zawsze można dobić randomów Tutaj niekiedy są prawdziwe perełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cały czas wspierana. Co jakiś czas wychodzą aktualizacje z nową zawartością.

Loot to typowo Steamowe mikrotransakcje zaprojektowane pod tamtejszy market. Skrzynki, klucze i itemy można tam sprzedawać.  Sporo tam tego typu gówna.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,żę nie tylko ja nie mogę grać. Grałem w sobotę i był taki miód,że chciałem pograć wczoraj i dzisiaj i dupa - z potworami nie znajduje, na versus znajduje i po wejściu gra się zawiesza. Syf straszny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie smiga bez problemu, odkrylem mega ultra swietny sposob na dolaczanie sie zawsze do gry, mashuje krzyzyk na opcji online/cancel tak z 10 razy, koncze mashowac tak zeby szukalo gry, gra sie przytnie na sekunde i za moment zawsze znajduje gre. :notbad:

 

Z początku myslalem ze platyna bedzie wymagajaca, a po 3-4 dniach grania okazuje sie ze zostaly mi tylko 2 trofki do platyny, wbic 20 i 25 level jedna specjalizacja, takze na dniach wpadnie pucharek i bede czekal chyba do tego dodatku darmowego ktory na e3 zapowiedzieli.

 

Tak jak mowil @Patricko - gra jest nader swietna jak ma sie ekipe, niekoniecznie 6 osob, ale przynajmniej 3-4.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi został jeden trofik z wbiciem 25 poziomu. Jestem aktualnie na 22 lvl.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×