Skocz do zawartości
Emir

Mercenaries 2: World In Flames

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pomysł na grę może i fajny, ale wykonanie moim zdaniem pozostawia wieeeeeele do życzenia i jest w gruncie rzeczy na poziomie poprzedniej generacji. Gdyby ta gra powstała tylko na ps2 to chyba mało kto by się pogniewał. Nawet na tamtej konsoli byłaby zaledwie przeciętniakiem. Moje wrażenia opieram oczywiście na demku i absolutnie nie mam zamiaru sprawdzać pełnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra podoba, momentami wciągnęła mnie bardziej niż GTA4. Na początku może jest lipa, ale dając grze szanse można się do niej przekonać. Masakra, która jest później na ekranie wynagradza czas poświęcony na przejście kilku początkowych zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie podoba mi sie ze nazywasz mnie casualem.

OMG! Nigdy nie nazwałem cię "casualem", więc taka rada na przyszłość: CZYTAJ TEKST ZE ZROZUMIENIEM. I tyle. Żeby sprawa była jasna: ja osobiście nic do "casuali" nie mam. Po prostu M2 nie umywa się w ŻADNYM stopniu do swojej poprzedniczki. Gdyby ta gra miała chociaż ładną grafikę (a nie denną) to wybaczyłbym mało porywającą rozgrywkę, i na odwrót, pozostając przy takiej grafice jaka jest, gdyby ta gra starała się czymś ciekawym przyciągnąć to wybaczyłbym paskudną oprawę. Ale niestety ten tytuł nie ma takich opcji i dlatego w moich oczach jest totalnym crapem. Wcale nie jest mi lekko to mówić bo, powiem to kolejny raz, bardzo mi się jedynka podobała. Pandemic poprostu zniszczył tą markę takim gniotem. W Neo+ gra dostała 8.6 czyli bardzo dobrze, a ja niestety po części kierowany ową oceną wpakowałem się w g*wno. Dzisiaj kupiłem PSX'a i zgadnijcie ile gra dostała... 6+! Dokładnie na tyle ta gra zasługuje (bez plusa). A ja zawsze myślałem że redaktorzy z Neo są bardziej stanowczy i nie popuszczają crapom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ta gra nie przemawia. Praktycznie wszystko mi się w niej nie podoba. Nie wiem jak wy, ale ja odradzał bym jej zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie qpa, grałem w demko wogóle mi sie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demo i podobnie jak większośc tutaj, nie kupię jej na pewno. Jedynka nie specjalnie mnie wciągnęła, a dwójka nawet nie dostanie szansy, abym na nią wydał ponad 150 zł. Za dużo dobrych gier jest zapowiedzianych na końcówkę roku, aby sobie tym głowę zaprzętac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, za jakiś czas chętnie się przy niej odstresuję za równowartość 2 (dwóch) skrzynek piwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem trochę w demo i podobnie jak większośc tutaj, nie kupię jej na pewno. Jedynka nie specjalnie mnie wciągnęła, a dwójka nawet nie dostanie szansy, abym na nią wydał ponad 150 zł. Za dużo dobrych gier jest zapowiedzianych na końcówkę roku, aby sobie tym głowę zaprzętac.

Co do tych dobrych gier to zaczynam mieć wątpliwości po ostatnich recenzjach. osobiście czekam na Far Cry 2 ale w międzyczasie pogrywam w Mercenaries 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja Dema Nawet Niemoge Ściągnąć Bo Nieodczytuje Ze Stronki Że Doszło Mercenaries 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile mniej więcej trwa przejście gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zajelo to 5 dni ! Przeszedlem sie z nia na wymiane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LISTA TROPHIES

Bronze Trophies

* Eat the Heat - You performed a burnout

* Shoot to Thrill - You got 25 headshots

* Armageddon It - You destroyed 25 buildings

* Hail and Kill - You destroyed 50 objects using melee

* Holy Smoke - You destroyed 50 Objects With a Grenade

* Little Savage - You destroyed 50 Objects with an RPG Launcher

* Gone Shootinr17; - You completed one of Fionar17;s challenges

* Heavy Metal Thunder - You successfully completed 10 action hijacks

* Tattooed Millionaire - Be connected to EA Servers and earn $1 million

* Highway to Hell - You completed 3 races

* Partners in Crime - Your17;ve experienced co-op

* Wheels of Steel - You came in first during a co-op race

Silver Trophies

* Runnin’ with the Devil - You verified Blanco

* You Better Run - You verified Carmona

* No Compromise, No Regrets - You battled for Caracas

* Pipeline - You captured all outposts for a single faction

* Be Quick or Be Dead - You sniped 50 enemy vehicle drivers

* No More Mr. Nice Guy - You pissed off everyone in Venezuela

* …And Justice For All - You verified all high value targets

* Digital Man - You unlocked all shop items

* We’ll Burn the Sky - You unlocked all landing zones

* Damage, Inc. - You used 20 airstrikes in co-op

* Nothin’ But a Good Time - You destroyed 200 objects from the gunner seat in co-op

Gold Trophies

* The Hero and the Madman - You completed Mercenaries 2

* Balls to the Wall - You mastered the Winching Challenge

* Billion Dollar Babies - Be connected to EA Servers and earn $1 billion

Platinum Trophy

* World in Flames - You earned all trophies in Mercenaries 2

Ukryte Trophies

Bronze Trophies

* School’s Out - You completed the tutorial

* The Rage - You completed “Rescue Carmona”

* Hello, Hooray - You acquired the PMC

* Wild One - You recruited Ewan

* The Analog Kid< - You recruited Misha

* Oil and Gasoline - You recruited Eva

* Ride the Dragon - You hijacked the tank in the villa

* Stand Up and Shout - You achieved maximum mood with the Allies

* Forever Free - You achieved maximum P.L.A.V. mood

* Island of Domination - You achieved maximum Pirate mood

* Longing For Fire - You achieved maximum Chinese mood

* Dirty Deeds - You achieved maximum Universal Petroleum mood

Gold Trophies

* Aces High - You captured all high value targets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie gry nie powinny wychodzić, graficznie prawie jak BlackSite 51 czy coś takiego. Fabuła nudnawa. Jedyne co jest dobre to eksplozje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na jakim sklepie jest demko tej gry bo coś nie mogłem dojrzeć i to się Nazywa tam Merc... też? Bo szukałem na M i dupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktokolwiek na tym forum kto sądzi, że ta gra jest warta uwagi? Powyższe posty utwierdzają mnie w przekonaniu, że w ogóle nie znacie się na grach. To jest tzw. owczy pęd. Powtarzacie opinie innych bo tak jest po prostu prościej. A faktem jest to, że Mercenaries jest najlepszą grą w swojej klasie. Dorównuje jej tylko Battlefield ale to jest FPS. "Wojna nigdy nie była aż tak zabawna"? Czy coś już świta? A film "Złoto dla zuchwałych"? Nie mówcie, że nie wiecie o co chodzi. Jeśli nie wiecie to ta gra nie jest dla was. Tak gra jest genialna bo nie ma po prostu konkurencji. Wypełnia nisze batalii wojennych prowadzonych z przymrużeniem oka. Więc niech nikt już nie chrzani, że ta gra nie jest warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie takie gry nie powinny wychodzić, graficznie prawie jak BlackSite 51 czy coś takiego. Fabuła nudnawa. Jedyne co jest dobre to eksplozje.

Pozdrawiam

Jako że mój podpis mówi ze mam w dupce grafikę tak i tutaj mam a sama gra mnie przyciągnęła, misja z demka dość fajna i bronie zajebiste a robienie rozwałki to malina :P

Mam tylko pytanie czy są kody do tej gry na PS3? Bo na kompa znalazłem a na PS3 jakoś nie widzę, nie gram z kodami jako lamer ale po przejściu fabuły tak jak w GTA zawsze ich używam do zabawy a tutaj zabawa z nielimitowanym ammo była by przednia.

Czy jest ktokolwiek na tym forum kto sądzi, że ta gra jest warta uwagi? Powyższe posty utwierdzają mnie w przekonaniu, że w ogóle nie znacie się na grach. To jest tzw. owczy pęd. Powtarzacie opinie innych bo tak jest po prostu prościej. A faktem jest to, że Mercenaries jest najlepszą grą w swojej klasie. Dorównuje jej tylko Battlefield ale to jest FPS. "Wojna nigdy nie była aż tak zabawna"? Czy coś już świta? A film "Złoto dla zuchwałych"? Nie mówcie, że nie wiecie o co chodzi. Jeśli nie wiecie to ta gra nie jest dla was. Tak gra jest genialna bo nie ma po prostu konkurencji. Wypełnia nisze batalii wojennych prowadzonych z przymrużeniem oka. Więc niech nikt już nie chrzani, że ta gra nie jest warta uwagi.

Jest warta uwagi a że większość na tym świecie woli grafikę dlatego grę na allegro można kupić za 50 zeta i na pewno to zrobię niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest ganialna :) a ci co pisza ze shit to prawdopodobnie nigdy w nia nie grali. Ja po demku pomyslalem ze gniot i tyle, lecz ostatnio mialem okazje kupic ta gre za 15 f dla trofeow, kupilem i jestem zaskoczony orginalnoscia i pomyslowoscia tworcow. swietne roziwazania i momo ze gra nie jest przepiekna to uwazam ze zjada gta iv na sniadanie pod wzgledem grywalnosci. tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra jest ganialna :) a ci co pisza ze shit to prawdopodobnie nigdy w nia nie grali. Ja po demku pomyslalem ze gniot i tyle, lecz ostatnio mialem okazje kupic ta gre za 15 f dla trofeow, kupilem i jestem zaskoczony orginalnoscia i pomyslowoscia tworcow. swietne roziwazania i momo ze gra nie jest przepiekna to uwazam ze zjada gta iv na sniadanie pod wzgledem grywalnosci. tyle..

ta, daje duzo frajdy ta gra, a szczegolnie air strike'i

Mam pytanie, dlugo sie robi platynke? I czy jest latwa czy gdzies trzeba sie pomeczyc?

I mozna uzywac kodow czy blokuja jakies trophy? Wiem ze kody sa fe ale chcialbym juz atomowka sie pobawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostalem i zaczelam grac. naprawde fajna gierka. wiadomo grafa pozostawia do zyczenia to nie FC2 czy KZ2 ale gra sie naprawde zajebiscie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostalem i zaczelam grac. naprawde fajna gierka. wiadomo grafa pozostawia do zyczenia to nie FC2 czy KZ2 ale gra sie naprawde zajebiscie

pozdro

Czy siągały Ci się jakieś patche?? Bo z tego co wiem gra niestety ma sporo błędów i ciekaw jestem czy coś poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam ps3 podlaczonego do netu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. w jedenj z pierwszych misji mam jakies listenineg posts - ide na dach i tam lata helikopter i jak nade mna przelatuje to jest trójkąt i piszę grap ale ten moj norweg nie chce tego zrobic bo... no wlasnie cos tam mowi o jakims mechanic-u co mam zrobic??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ta misje przeszedlem. mam kolejne pytanko ;) gdzie zdobyc bron itp?? jak wychodze z domu to mam tylko pistolet a zeby zburzyc budynek potrzebuje np c4 czy rpg?? mozna gdzies to kupic albo ukrasc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, kupiłem gre ponieważ czytalem, że dostępna jest gra w split screenie. Bardzo chciałem z bratem pograć, włączam grę a tu nigdzie nie widze takiej opcji. Więc jest jakaś możliwość grania w split screen czy tylko online? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×