Skocz do zawartości
SkibaPL

Vampyr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobry mindfuck na koncu trailera i swietny kawalek tle :) 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vappyr zaliczyl obsuwe.

Ale dobrze niechaj lepiej popracuja dluzej w spokoju nizli maja wydawac na szybko. Zobaczymy jak Dontnod sprawdzi sie w nowym gatunku (wczesniej Remember Me i Life is strange)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali twórcy na ile godzin jest gra? Jutro premiera i nie wiem czy brać

 

Dobra już mam:

"So there you go, clear as blood! Want to race through and experience just the story? Then Vampyr will take you around 15 hours. Aiming to complete all side missions, and search every nook and cranny for collectibles? Expect to invest up to 30 hours."

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10/10

 

mesjasz

 

polecam

 

recenzje beda srednie, ale nie sluchajcie tych pismakow smierdzacych, nie znaja sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy platyna wymaga 2 przejść czy można wszystko ogarnąć na jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupi na premierę to dajcie znać co sądzicie o grze. Bardzo mnie korci żeby wziąć, bo lubię tą tematykę, ale chcę poczekać ze 2 dni i poczekać na opinie, a wtedy zdecyduję czy lecę do sklepu czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać Panowie opinie, bo chce zamówić ale musi być min 7/10, ktoś kupił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, senor napisał:

Dawać Panowie opinie, bo chce zamówić ale musi być min 7/10, ktoś kupił?

Chciałeś 7 to masz 7.

 

ggg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie i kusi ale chyba trzeba poczekać na promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kolos28 napisał:

Wygląda fajnie i kusi ale chyba trzeba poczekać na promocje emoji16.png

 

poczekaj az @One Post Man cos wiecej napisze wiem ze jest zdolny do wyprodukowania dobrej opinii, opisujacej w detalach dobre i mniej dobre strony produckji. 

 

:) 

A tak serio to Twoj wybor. 

Czy siegne po ta gre pewnie tak chocby z ciekawosci co tez to studio wyprodukowalo. 

Czy kupie juz teraz nie ogrywam bo ogrywam cos innego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na YT framgenty gameplay`i  i ta gra jest dziwna... Tzn niby grafika zbliżona do np takiego The Order ale postać potrafi biegać w miejscu, wygląda kanciasto czasem wręcz jakby miała kij w dupie, ruchy nienaturalne fizyka w ramach kontaktu z otoczeniem... ała... Do t ego straszna powtarzalność wykonywanych rzeczy sprawia, że po 30 minutach gameplayu odnoszę wrażenie jakbym już tą gre przeszedł xD

To jest jakieś AAA? Ostatnio głośno o tym a szczerze wygląda mi na grę do CD`Action ewentualnie indie za max 50zł

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od soboty i oderwac sie nie moge, gra ma znakomite postacie, swietny klimat oraz bardzo ciekawa fabule. Zgodnie z moimi przewidywaniami, gra zbiera srednie recenzje, mimo ze na to nie zasluguje moim zdaniem.

 

Moze cos wiecej skrobne po ukonczeniu, chociaz nie wiem czy od razu nie zaczne drugiego przejscia bo gra oferuje bardzo ciekawe moralne wybory, nie tylko te zwiazane ze sciezka fabularna, ale rowniez takie ktore maja wplyw na rozwoj naszej postaci i swiata przedstawionego.

 

Gra ma naprawde kilka mega fajnych pomyslow na to jak powinno sie podchodzic do wyborow moralnych oraz rozwoju postaci, jesli ktos lubi tego typu aspekty w grach, a do tego wciagajaca fabula, wielowarstwowe postacie, wszystko polane klimatycznym sosem o smaku melanochlii ze szczypta wampiryzmu - no to nie pozostaje mi nic innego jak tylko goraco giereczke polecic.

 

Jak ktos chce bardzo rzetelna recenzje to prosze:

 

 

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem że wybory kupa i kupe dają ale to bardziej się dowiesz jak przejdziesz. walki za dużo i monotonna no i wykonanie ogólnie słabe :) już to jak postać się porusza razi . jedynie klimat się broni. nie grałem tylko zasłyszane/zaczytane i zawidziane :) ja sobie odpuszczę na razie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna opinia kolego!
Na czym grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

Świetna opinia kolego!
Na czym grasz?

 

xbox one x

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One Post Man właśnie to podobno główny zarzut czyli pozory wyborów, podobno robili kilka podejść z sejwa z chmury (bo gra po każdej decyzji/dialogu zapisuje aby nie można było powtórzyć wyboru) i wybierali różne opcje dialogowe/wybory i w sumie ma to nijaki wpływ na przebieg gry niestety...

 

Zrób 2 podejście zagraj inaczej i daj znać jak gra się potoczyła... THX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne opinie. Większość jednak potwierdza, że wybory mają znaczenie a nie które opinie temu zaprzeczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać i jest ok. Taki typowy średniak nastawiony na fabułę, co akurat bardzo mi pasuje. Graficznie era PS3, nie ma się co oszukiwać, w dodatku grając na PS4 Pro czuje cały czas screen tearing.

Robię przejście bez zabijania nikogo ważnego, także zobaczymy jak to się skończy, ale podobno gra trudna nie jest. Rozwój bohatera, broni, a do tego miasto mocno na plus, naprawdę czuć fajny klimat którego dawno już nie było w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio na pro jest screen tearing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, pomyliłem się :) Miało być, że gra ma problem z utrzymaniem płynności, da się to odczuć, ale po jakimś czasie oko się przyzwyczaja. Co nie zmienia faktu, że tego typu gra, z taką oprawą, powinna chodzić w żelaznych 60 klatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, podobno jak się podłączy klawiaturę, wejdzie w drzewko umiejętności i wciśnie OP to wbija expa w nieskończoność XD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy jak mam zamiar nikogo nie zabijać i mam rozpracowanego pacjenta w szpitalu to nadal hipnotyzować i uwalniać czy nie trzeba/nie ma za to pkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki bardziej niż puchar chodziło mi czy za uwalnianie sa jakieś dodatkowe pd 

gra jest super mam ochotę poznać wszystkie historie bez zabijania 

jest to troche trudniejsze ale ciekawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja... Takie gry to ja rozumiem...
Super produkcja. Klimat gęsty, system walki na prawdę dobry a fabuła wydaje się już na początku, że będzie konkretna.

Dla mnie już sam początek bardziej wciąga niż taki GoW. Może dla tego, że to moje klimaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×