Skocz do zawartości
SkibaPL

Vampyr

Rekomendowane odpowiedzi

Walka na początku wydaje się fajna,ale niestety z czasem robi się z tego smutny obowiązek i to jest największa wada tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec gry robiłem już wszystko, żeby tylko nie walczyć. Dużo lepiej by było jakby zamiast tego soulsowego skakania obok przeciwnika zrobili trochę bardziej slasher. Ale tak czy siak gierka jest spoko i na pewno doczekamy się sequela, albo prequela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam gry od FromSoftware a najbardziej Bloodborne a wiec mam nadzieję, że walki w Vampyr będą mnie cieszyć do samego końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.wniana gra nawet tutaj do rpg nie zakwalifikowana

sie nabrałem na klimat Londynu ale ilość postów tutaj jak i sprzedaży pokazuje jasno ze to g.wno 

gonie do Żyda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie gówniana a dla mnie to najlepsza gra wydana w tym roku. W moim prywatnym rankingu stoi obok Bloodborne i Wiedźmin 3 a sporo gier posiadam w swojej kolekcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z całym szacunkiem, ale przy Wiedźminie ta gra to wydmuszka, tym bardziej że zawartości jest tu dosłownie na góra 20 godzin grania. Nie mówię, że gra jest zła, bo też mi się podobała, ale to jest gra z półki AA, a nie AAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sugerowanie się ilością postów na forum (polmartwym podczas mundialu swoją droga :p ) przebija nawet ocenianie filmów na podstawie oceny na filmwebie :)

nie każdemu musi się podobać, ale to że niewiele osób w coś gra nie znaczy, że to jest gówniane.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak się gra. Jeśli wątek główny jest na 20h to w moim przypadku jest to 40h - serio. Do tego poboczne sprawy. Pomimo, że jest to gra AA to i tak podtrzymuje, że jest to moje top3

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arkadiuszj

hmmm a to ze Watch Dogs 1 sprzedawalo sie lepiej nizli TLOU w tym samym okresie ma dowodzic ze WD jest lepsza gra niz TLOU? Nie to niczego nie dowodzi, pokazuje tylko jak duzym sukcesem finansowym dla wydawcy jest gra. Bo jesli chodzi o sprzedaz trzeba tez brac pare innych czynnikow nizli cyferki.

Gra sie Tobie nie sposobala, OK - w takim razie zycze abys odzyskal wiekszosc kwoty ktora w gre zainwestowales.

 

@Kolos28 No rozumiemy wysoko oceniasz ale skoro gra przez spora czesc graczy jak i recenzentow zostala przyjeta jako dobra lub prawie dobra. To wyglaszajac swoj subiektywny poglad musisz liczyc sie z tym ze wielu moze sie z nim niezgodzic (i komentowac). Milego grania (jesli jeszcze nie skonczyles).

 

Dontnod to dosc interesujace studio.

Chcieli robic RPGowa gre ale im nie poszlo (miala byc ich pierwsza) Remember Me mialo problemy (kto by pomyslal ze to dlatego ze bohaterka jest kobieta) i wyszlo dobrze - dobrze z plusem fabula, ale gameplay conajwyzej dobrze a gdzie niegdzie slabiej. No i rynna/lejek jako kostrukcja swiata.

Potem skupili sie na tym co im wychodzi dobrze czyli opowiadaniu historii i dostalismy w mojej opinii rewelacyjne Life is strange (no ale ja lubuje sie w zabawach z czasem). W ktorym to gameplayu bylo malo, ale jednak bylo go wiecej nizli u Quantic Dreams.

I w koncu chcieli wydac to co marzylo sie im od poczatku. Zakladam ze historia, ze smaczki ze te rzeczy sa na odpowiednim poziomie, natomiast kulec moga inne aspekty.

Dalej kibicuje temu devoloperowi ale z Vampyrem poczekam... moze kiedys siegne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile jest rozdziałów w grze?
Ja gram codziennie po kilka godzin, myślę, że mam już z 30h w grze a dopiero zaczynam 4 rozdział...
Jeszcze nikogo nie zabiłem, rozmawiam z każdym, wracam do osób o których coś się dowiedziałem. Lubię walki, mam 19lvl, ulepszylem swoją ulubioną broń dwureczną na maksa i gra sprawia mi tyle radości, że jest to nadal moje top 3 gier, które od 2015 roku ograłem na ps4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to nie wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem grę na 27lvl, nikogo nie zabijając. Uchronilem wszystkie dzielnice.

Zajęło mi to ok 50h.

 

Ostatnich 3 bossow pokonywalem nie majac surowicy do leczenia itp. A krew trzymalem do uzdrawiania, nie mogac uzywac moich skilli. Nie mialem skladnikow do stworzenia surowicy a sprzedawcy nie mieli tego co chcialem. A jak chcialem przetworzyc rzeczy moje, to nie dawalo mi to czego potrzebowalem. Bylo trudno!

 

Piękna gra!

Czekam na drugą część bądź DLC!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos28 nie chcesz sprawdzić pozostałych zakończeń? słuchaj dobrze że przeczytałem twój wpis, bo gra ląduje u mnie na liście życzeń ... lubiałem Vampire M:Bloodlines mam nadzieje że trochę podobne są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szacun Kolos ja sie od gry odbiłem z powodu utrudniania kiedy chcesz nie zabijać jak i grafiki i nudnych lokacji Londynu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem najlepsze zakończenie.
Zapewne wrócę jeszcze do tej gry.

Mnie w tej grze wszystko się podobało.
Grafika jak dla mnie bardzo dobra.
Jeśli ktoś lubi klimaty mrocznego Londynu osadzonego w tych czasach to lokację nie mają być prawa nudne. Świat świetnie wykreowany, super historia, świetny gameplay. Walka satysfakcjonująca. Przy dobrze dobranych skillach jest na prawdę widowiskowa.
Fakt, kiedy postanowimy nie zabijać to gra staje się trudna ale dla mnie to na plus bo lubię trudne gry, zwłaszcza jak styl walki przypomina trochę Bloodborne.

Oto kilka screenów z początku gry jak i końca.
6e5f3052c379f14a980276914c246da3.jpg6a23a455b1cedfba00807755e1f93b0b.jpg3c709ac91a3398bbef856abd0295d461.jpg264b00cf39ed2a5fb5959e93de740c0e.jpg64dcae5bb734b4c4aad072a5ff983217.jpgb3b262a57a6b01491f8db8a03f169e56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadiuszj napisał:

No to szacun Kolos ja sie od gry odbiłem z powodu utrudniania kiedy chcesz nie zabijać jak i grafiki i nudnych lokacji Londynu 

 

Na tym wlasnie polega cały myk - gra nie ma stopni trudnosci, trudnosc zwiekszasz sobie sam gdy nie zabijasz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiadomo coś na temat nowej aktualizacji 

1.06

:35_thinking:

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku chciałem w tego vampyra zagrac, ale jakiś inny Mesjasz musiał odciągnąć moją uwagę. Teraz ta gra jest w zasadzie na samej górze listy poszukiwań, ale mam jedno pytanie.

Czy ten tu vampyr jest bardzo nastawiony na fabułę czy więcej jest tu akcji niż historii? Pytam w takim sensie, że gra wydaje się cholernie klimatyczna i zastanawiam się, na ile będzie ciekawa dla postronnego obserwatora w postaci żony :p taka gra do wspólnego przejścia czy tylko do zawołania jak będzie przerywnik fabularny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra fabułą stoi
Dodatkowo miał wyjść patch aby ustawić poziom, który nastawiony miał być na historię bez odradzajacych się przeciwników (po odpoczynku naszego bohatera).

Dla mnie to gra nadal jest w czołówce do GOTY tego roku. Zobaczymy czy Spiderman go pobije

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kolos28 napisał:

Ta gra fabułą stoi emoji4.png
Dodatkowo miał wyjść patch aby ustawić poziom, który nastawiony miał być na historię bez odradzajacych się przeciwników (po odpoczynku naszego bohatera).

Dla mnie to gra nadal jest w czołówce do GOTY tego roku. Zobaczymy czy Spiderman go pobije emoji3.png

Tzn wiem, że historia jest istotna, ale chodzi mi o jej ilośc :p

ale kij, i tak wezmę, bo uwielbiam takie klimaty :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie cała gra to fabuła. Z tym, ze nie ma szybkiej podróży i po odrodzeniu przeciwników, trzeba się przez nich przebić aby dojść do punktu docelowego.
Mnie się bardzo podobały walki, zwłaszcza po zdobyciu umiejętności. Cała gra jest mroczna i czuć Vampirzy Londyn

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj całkiem przypadkiem wpadł mi w łapy Vampyr i bardzo pozytywnie zaskoczony jestem jak na razie. Wizualnie jest ok, widać, że AA i brakowało budżetu, ale klimat jest i to jak na razie najmocniejszy punkt. Dźwiękowo również bardzo przyzwoicie. Walka taka sobie (gram na trudnym), ale źle nie jest. Duuużo gadania, czego się nie spodziewałem, ale to akurat wychodzi grze na plus. Ogólnie duży pozytyw póki co. Zobaczymy jak dalej się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×