Skocz do zawartości
BulletPOL

Assassin's Creed: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona, zrobiłem chyba wszystko co się dało. Więcej na mapie już nic nie znalazłem :). Kupię drugi raz już wersje z wszystkimi dodatkami jak będą tego warte ( wtedy tez pewnie dostanę misje która była tylko dla preorderu - fajna chociaż? ) . Platyna w tej grze to sama wpada bez żadnej napiny. Dla mnie 10/10 polecam każdemu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, zrobiłeś nawet wszystkie "kwadraciki" czyli pomszczenia innych graczy?

 

Wszystko co na dany moment było widoczne w grze. Tych kwadracików akurat zbyt dużo u mnie nie było od samego początku ale tak czyściłem każdy

 

 

 

[mention=54671]Eloszki[/mention] ile czasu Ci to zajęło? z ciekawości pytam.

 

 

Około 80h ale nigdzie się nie spieszyłem specjalnie. Bardzo rzadko używałem szybkich podróży itd. Na 100% da się szybciej bez specjalnego wysiłku.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie misji -Sekrety Pierwszych Piramid 

 

Spoiler

Czy w ostaniej lokacji misji ,tej bibliotece podziemnej ktos probowal oswietlic piramidion promieniami slonca ??Niby sa dwie dziury w dachu ale nie wiem czy szukam na sile ukrytej zawartosci czy to po prostu przypadek i nie da sie nic z tym zrobic.Moze to tylko moje domysly ze tam mialo cos byc ale moze nie zaimplementowali tego ??

 

Edytowane przez errgo
literowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć jak gra sprawuje się na zwykłej czarnulce? Bardziej chodzi mi o to czy nie ma jakiegoś klatkowania, czy teksutry płynnie sie wczytują itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas oczywiście gra przyklatkuje i czasami dograją się jakieś tekstury ale nie jest to jakieś częste i uciążliwe. Poza tym jak patrzyłem na różne gameplaye z xboxa czy PC to to samo występuje. Bardziej wkurzają długie loadingi np. przy wezwaniu orła i później powrotu do postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszedł mały patch poprawiający stabilność i wydajność. Gra trzyma stabilne 30fps, może gdzieś zgubi jedną klatkę ale pod kątem wydajności jest bardzo dobrze. Nie narzekam na loadingi podczas wzywania orła i powrotu do postaci. Może jest to kwestia szybkiego tysku który mam zamontowany w mojej PS4? Fabryczny wywaliłem dwa lata temu zaraz po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne spadki fps sa chyba w menu :rofl: Jesli ktos ma dlugie loadingi po "lataniu" to mozna po prostu latanie koczyc w poblizu postaci, wtedy nie powinno byc doczytywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko przywrócić brodę i fryzurę z początku gry. W menu wyposażenia L2 + △  przywraca włosy, R2 + ☐ brodę. Z tego co zauważyłem nie działa to w scenkach przerywnikowych i dialogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch 1.04 psuje grafikę, zmniejsza tekstury na low w draw distance ... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że to wypadek przy pracy.
Ja póki sprawa się nie wyjaśni przestałem grać w AC bo nie chce psuć sobie wrażeń z pięknej oprawy. Dziś rano czytałem opinie, że to celowe działanie ubi aby uwydatnić przewagę nowego klocka względem prosiaka ale później pojawiały się wpisy, że posiadacze nowego Xbox również raportują ten sam problem...
Trzeba czekać na ruch ubi

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam podobną zagrywkę w Unity, tez po którymś patchu tłum pojawiał za promieniem 5 metrów, no nieważne, jak dopadne gre to odłącze neta żeby nie instalować tego gówna ... wole lepsza grafike niz 3-4 klatki więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to był wypadek przy pracy. Nie rozumiem tego zagrania. Gra chodziła do tej pory płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek tej gry jest taki słaby czy po prostu już mam przesyt tych asasynów? :)

Fabuła na początku to dno. Jedna z pierwszych misja wchodzę do jakiejś świątyni nagle filmik z jakąś dziwną walką potem wspomnienie, dla mnie to takie wyrwane z kontekstu było.

Walka łatwa choć gram na trudnym, wystarczy jeden przycisk naciskać. Czyszczę pierwsza miejscówkę ale no nie wiem, gra na filmikach wydawała się lepsza.

 

Będzie lepiej czy po prostu marudzę?

Nie powiem od kiedy zobaczyłem grę to myślałem że się posikam tak mi się spodobała a tu gram jakieś 3h i nie porywa mnie.

 

Można szybciej biegać/szybciej poruszać się "pojazdem"?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lepiej - odstaw, nie dla Ciebie

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na liczniku ze 30h, dobijam do 23lv postaci a nadal nie wiem o co chodzi z tym zagmatwanym początkiem.

Walka jest łatwa i schematyczna. Niby jest to miks Wieśka i Dark Souls ale całość sprowadza się do lockowania przeciwnika i zachodzenia go od tyłu. Bardziej mnie niepokoją strażnicy. Raz są ślepi i nic nie widzą a innym razem odpala im się wzrok sokoła i nawet chowanie się po krzakach nie pomaga. Powoli odczuwam zmęczenie materiału. Gra schematyczna do bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to jest jak się gra codziennie. Ja z powodu remontu nie gram już od tygodnia i mam taki głód i efekt odstawienia, że mnie skręca :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga miejscówka już lepsza. Grafika powala w tej grze :) Niezwykły klimat.

Latanie od punktu do punktu przypomina bardzo wieśka 3 ale to akurat mi się podoba.

Gra jest dobra tylko początek z fabułą i ogólnie fabuła cienka strasznie. Bez pomysłu, bez polotu, bez wykonania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie panujący hejt na serie sprawił, ze trochę się bałem zakupu, a tu taka niespodzianka! Od premiery gram i gram, a jak nie gram to o tej grze myśle :24_stuck_out_tongue: Podjaralem się do tego stopnia, ze zacząłem oglądać dokumenty o Egipcie i czytać artykuły o piramidach. Jeśli chodzi o grę to mamy w zasadzie wszystko co dobre z poprzedników plus trochę nowości - system walki ala Wiesiek: turlanko, uniki / początkowo wydawała się trudna, ale po kilku godzinach opanowana do perfekcji sprawia, ze zabijanie to formalność. System rozwoju, lvlowania bardzo przyjemny, intuicyjny, poziom leci bardzo szybko - nie powinien zniechęcić antyfanów  Rpgow :24_stuck_out_tongue: bohater średniawy - nie każdy go polubi, parkur- jest go bardzo mało, eksploracja - mój faworyt jeśli chodzi o wszystkie części, a to za sprawa zróżnicowanych terenów, wiosek, pogody No i środek transportu jeździ jak powinien: wielbłąd/koń :1_grinning:, zadania poboczne lepsze niż zwykle jednak czasami brakuje polotu, ciekawych problemów i fajnych zakończeń. Jest postęp, robie wszystkie, ale do tych z wiedźmina sporo brakuje :). W ogóle widać, ze twórcy dużo czerpali z naszej produkcji . Ogólnie gra świetna - warto dać jej szanse, jeśli nie teraz to jak potanieje. Ja nie żałuje ani grosza, a dawno nie miałem takiego uczucia jeśli chodzi o gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam żenujący model jazdy wozami i rydwanami a z odpowiednim łukiem czyszczenie fortów robi się śmiesznie łatwe (headshot i kolejny strażnik do piachu).

Misje, na których zakończenie nie mam żadnego wpływu, bez polotu i na jedno kopyto (100% Fedex jak w Scrollsach). Absurdalny crafting. Gra zmusza do zbierania dziesiątek jeśli nie setek skór, drewna i metali. I niech mi ktoś wyjaśni jaki jest punkt wyjścia dla fabuły. Bo to że na początku ktoś ginie a Bayek się mści to wiem.

Owszem, narzekam i narzekam ale gra jest dobra. To faktycznie jeden z lepszych Asasynów w serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, malpka napisał:

I niech mi ktoś wyjaśni jaki jest punkt wyjścia dla fabuły. Bo to że na początku ktoś ginie a Bayek się mści to wiem.

Owszem, narzekam i narzekam ale gra jest dobra. To faktycznie jeden z lepszych Asasynów w serii.

Gdyby popracowali nad fabułą było by już idealnie. Gra ma trochę błędów i uproszczeń ale gra się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pobierać aktualizację czy grać bez? mam premierowe ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, manoszek napisał:

lepiej pobierać aktualizację czy grać bez? mam premierowe ps4.

Pobieraj. Dużo poprawiają względem błędów w grze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×