Skocz do zawartości
BulletPOL

Assassin's Creed: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć. Póki co natrafiłem na jeden taki mechanizm. Bodajże pod Hermopolis.
Jest ich 6 i do aktywacji ostatniego w Sfinksie trzeba aż 50 kryształów i zebrać wszystkie kręgi z gwiazdami.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2017 o 17:27, SephiroT napisał:

@leschek87 nie zapomnij aktywować ukrytych w grobowcach mechanizmów bo tam jest esencja fabuły - wzmianki o Desmondzie i głębszy sens kreda asasynów.

 

 

 

Konia z rzędem dla tego kto zrozumiał coś z tego bełkotu, a serię znam od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Konia z rzędem dla tego kto zrozumiał coś z tego bełkotu, a serię znam od początku.
Dobra dużymi literami:

Nie zapomnij aktywować ukrytych mechanizmów (w grobowcach), są tam wzmianki o Desmondzie i o kredo Asasynow...

Pasi?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Przemek_07 napisał:

 

 

Konia z rzędem dla tego kto zrozumiał coś z tego bełkotu, a serię znam od początku.

Każda część gry ma podwójną fabułę. Tą postaci z Animusa i tą z "teraźniejszości". Bardziej wyeksponowaną w częściach których bohaterem jest Desmond Miles.

Ukryte w grobowcach komnaty przodków zawierają informacje przeznaczone dla osoby korzystającej z animusa lub bezpośrednio dla gracza.

AC Origins to geneza samego bractwa jak i kreda asasynów.

W AC Origins są nawiązania do Desomnda i wydarzeń w pierwszych częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć czy te wyzwania na 40 lvl w których zabijamy Bogów one pojawiają się jakoś cyklicznie? Questy pojawiały się jeden po drugim a dzisiaj jak uruchomiłem grę to mogę jednocześnie rozpocząć wszystkie 3. Wybaczcie nie pamiętam jak te questy się nazywają ale chyba wiadomo o co chodzi bodajże wyzwania Anubisa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi może powiedzieć czy te wyzwania na 40 lvl w których zabijamy Bogów one pojawiają się jakoś cyklicznie? Questy pojawiały się jeden po drugim a dzisiaj jak uruchomiłem grę to mogę jednocześnie rozpocząć wszystkie 3. Wybaczcie nie pamiętam jak te questy się nazywają ale chyba wiadomo o co chodzi bodajże wyzwania Anubisa?
Pojawiają się 3 na raz co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calak wbity.

Dobra produkcja.

Dobrze wydane cebuliony.

 

be822fe95c3c517bb30656a861267c46.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradź sposób na trofeum "Stare przyzwyczajenia" bo mnie już szlag trafia Wszystkie lokacje odkryte, znaki zapytania, grobowce, papirusy i dupa. Już nie mam pomysłu a tylko tej trofki brak

Wysłane z mojego Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdradź sposób na trofeum "Stare przyzwyczajenia" bo mnie już szlag trafia Wszystkie lokacje odkryte, znaki zapytania, grobowce, papirusy i dupa. Już nie mam pomysłu a tylko tej trofki brak

Wysłane z mojego Galaxy S7


Też platynka zaliczona, bardzo przyjemna.
Jesteś w 100% pewien, że wszystko zrobiłeś?
Kamienne kręgi etc.?
Ja splatynowałem jeszcze przed aktualizacją i nie miałem na mapie świata zaznaczonych nieskończonych lokacji.
Mapę scrollowałem centymetr po centymetrze.
Może jednak coś Ci umknęło, jakiś [?] w pasmach górskich?
I jeszcze po zaliczeniu wszystkich [?] pojawia się ostatnia walka ze słoniem w prawym-górnym rogu mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !
mam pewien problem odnośnie fortów. Wykonam zadania w danym forcie oraz pozabijam wszystkich żołnierzy. Jednak po ponownym wejściu do gry żołnierze się odradzają. I teraz pytanie czy tak jest zawsze czy nie wykonuje jakieś czynności żeby oczyścić fort.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żołnierze się odradzają.
Kręgi zrobione. No nic, trzeba będzie poświęcić kolejne godziny na przeczesywanie cm po cm.

Wysłane z mojego Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone na 100%. Ale co się naj... ze znalezieniem jednego pytajnika to tylko moja rodzina wie (maksymalny poziom wk...). Przegieli z mapą. Jest tak nieczytelna, że mała bania

Wysłane z mojego Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończone na 100%. Ale co się naj... ze znalezieniem jednego pytajnika to tylko moja rodzina wie (maksymalny poziom wk...). Przegieli z mapą. Jest tak nieczytelna, że mała bania

Wysłane z mojego Galaxy S7


...to i tak teraz masz inne kolory skończonych lokacji i filtry w marę działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2017 o 23:58, SephiroT napisał:

be822fe95c3c517bb30656a861267c46.jpg

 

To apka od xboxa czy ps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox.
W Playstation masz trofea i platynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym anubisem? Pokonałem go a ikonka nadal aktywna zadania

dostalem miecz przewodnik dusz

mam w niego wielokrotnie uderzać zeby zdobyć cały set anubisa?

tylko nie wiem czy teraz czy dopiero za następnym ogłoszeniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

można gdzieś w grze zakupić skóry, drewno itp czy tylko możliwość pozyskania poprzez polowanie ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

Witam,

można gdzieś w grze zakupić skóry, drewno itp czy tylko możliwość pozyskania poprzez polowanie ?

pzdr

W prawym drzewku masz skilla, który pozwala Ci kupować materiały. Tylko po co? Tego są miliardy :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb wycieczkowy jest zajebisty :24_stuck_out_tongue: FAjne ciekawostki historyczne. Szacun dla ubi, bo widać, że sporo przy tym posiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem juz troche w tego assassina i zapowiada sie calkiem calkiem. 

Juz wiem, ze nie bede czyscil calej mapy bo animacja jazda na jakimkolwiek wierzchowcu rani oczy. 

Dzwine jest to, ze wszyscy potrafia sie tak wspinac jak nasz bohater, troche to rujnuje wyobrazenie ze gramy kims wyjatkowym. 

Jak narazie gra sie mi podoba bardziej niz horizon i wczytuje sie szybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

od jakiegoś czasu pogrywam w nowego assassin  i dopadła mnie pewna zagwozdka. Mianowicie większość zadań które wykonałem do tej pory ( główne/poboczne) są na jedno kopyto. 
Czy tak już będzie do końca, bo nie ukrywam że jest to dość nużące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, że większość zadań polega na znalezieniu i zabiciu kogoś? Przecież od początku serio o to w tych grach chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×