Skocz do zawartości
BulletPOL

Assassin's Creed: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, adick007 napisał:

A ja latam w stroju mumii ze świecącymi na czerwono oczami + płonący miecz i po zmroku wygląda to obłędnie :)

Kilka [?] jeszcze i będzie platynka.
Mocno pozytywnie mnie ten AC zaskoczył.
Dobrze Ubi zrobiła przerwa i zapożyczenia z Wieśka.

Oby FarCryV też był tak dobrą grą.

 

Zarzuć jakimś screenem w tym wdzianku co??

 

Skąd masz taką "zbroję" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Zarzuć jakimś screenem w tym wdzianku co??

 

Skąd masz taką "zbroję" ??

 

W którymś  z grobowców z mechanizmem.

Nie pamiętam który dokładnie.

 

35ldv0z.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajęło wam zebranie wszystkiego na mapie? Gram juz ponad 30 godzin i tak sie wkrecilem w eksploracje że mam 33 poziom a ukończyłem tylko pierwsze zadania fabularne, mam sie spotkać z żona w bibliotece, strasznie dlugo na mnie czeka bedzie zła:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ile czasu zajęło wam zebranie wszystkiego na mapie? Gram juz ponad 30 godzin...


Mi cała fabuła i wszystkie znaki zapytania zajęło 60 godzin.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba im przyznać że mapa jest bardzo dużo i nie żałowali sobie znajdziek i punktów na mapie, teraz już wiem dlaczego czekaliśmy dwa lata na nowa odsłonę:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba im przyznać że mapa jest bardzo dużo i nie żałowali sobie znajdziek i punktów na mapie, teraz już wiem dlaczego czekaliśmy dwa lata na nowa odsłonę:1_grinning:
I bardzo dobrze.
Ekipa z Ubi nie ukrywała, że inspirowali się Wiedźminem 3, co widać.
Pierwszy raz od drugiej części dałem serii szansę i nie żałuję żadnej godziny.
Gra zachęca do eksploracji.
Platynka zaliczona.
Jedynie do czego z mojej strony można się przyczepić to zbyt niski poziom wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, adick007 napisał:

Jedynie do czego z mojej strony można się przyczepić to zbyt niski poziom wyzwania.

mają wprowadzić nowy poziom trudności koszmar i to za darmo.

https://www.ppe.pl/news/55059/assassin-s-creed-origins-za-darmo-otrzyma-wyzszy-poziom-trudnosci-tajna-misje-i-inne-bajery.html

ale ja pewnie już wymienię go na nowego wolfa :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, adick007 napisał:


Pierwszy raz od drugiej części dałem serii szansę i nie żałuję żadnej godziny.
 

 

LOL, chłopie nie wiesz co straciłeś pomijając resztę części. Black Flag co prawda przynudzał ale nie ukończyć Brotherhood'a i Revelations to grzech śmiertelny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
LOL, chłopie nie wiesz co straciłeś pomijając resztę części. Black Flag co prawda przynudzał ale nie ukończyć Brotherhood'a i Revelations to grzech śmiertelny. 
Wiem co straciłem.
Te części łącznie z BlackFlag ogrywały moje dzieci na xboxie i jedyne co w tych grach widziałem to jeden wielki schemat, totalna kalka.
Aż żal mi było chłopaków, że ich to kręci.
Trudno było po ogrywaniu serii Souls czy DeusEx wejść w te kopiuj-wklej assassyny.
Na szczęście Ubi przebudowało system prowadzenia akcji, questów i po Egipcie śmigało mi się rewelacyjnie.
A AC3, BF i inne.... mogą dla mnie nie istnieć.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno żaden bohater mnie tak nie irytował jak ten cały Bayek zaczynajac od wyglądu jego twarzy kończąc na głosie aktora który podkłada głos masakra jest tak nijaki i drażniący ze nie mogę i tylko ciagle "jezu zabili mi syna zemszczę się" nie posikaj się. Ok Egipt jest fajny ładny ale fabuła i główny bohater to porażka misje tez nie są jakieś super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęczysz od samego początku kiedy zacząłeś grać w ta grę. Mam pytanie - Po co w nią grasz w takim razie jak masz z nią taki problem ? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie, nie ukrywam - też design bohatera nie pasował więc czym prędzej założyłem mu hełmmofon fullface i sprawa załatwiona :)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Eloszki napisał:

Jęczysz od samego początku kiedy zacząłeś grać w ta grę. Mam pytanie - Po co w nią grasz w takim razie jak masz z nią taki problem ? 

Bo kupiłem gods edition to już przejdę 

Teraz, adick007 napisał:

Mnie, nie ukrywam - też design bohatera nie pasował więc czym prędzej założyłem mu hełmmofon fullface i sprawa załatwiona :)

Szkoda ze buzi nie da się mu zatkać albo ze nie ma dubbingu np Adam Małysz albo Kubica mógłby głos podłożyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem przygodę 

Jak to jest z tym wyposażeniem? Jak przypnę napierśnik to bransoleta widnieje jako odpieta moze byc tylko jedno ? 

jest jakis sposób wyrzucić ikonki debili co robią fotki? Dość jest nawalone znaczków na mapie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie tego typu masz cały czas założone. Przypinanie i odpinanie służy tylko do tego aby na ekranie mieć co jeszcze Ci potrzeba aby stworzyć lepsza wersję tego ekwipunku.

 

Co do fotek to nie szukałem opcji wyrzucenia tych fotek, nie zwracam uwagi na nie. Jedynie zwracam na fotki dnia i powiem szczerze. Kurcze niektóre naprawdę robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadiuszj napisał:

Dzisiaj zacząłem przygodę 

Jak to jest z tym wyposażeniem? Jak przypnę napierśnik to bransoleta widnieje jako odpieta moze byc tylko jedno ? 

jest jakis sposób wyrzucić ikonki debili co robią fotki? Dość jest nawalone znaczków na mapie 

 

Fotki można wyłączyć. Jest opcja na mapie służąca ich wyłączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myslalem o permanentnym sposobie bo tak to musze coraz to nowsze usuwać z mapy

ale dzieki za pomoc 

zakladka drobiazgi i zdobycze warto trzymać czy sprzedać ? 

Jesli sprzedać to gdzie najlepiej, u Reda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej myslalem o permanentnym sposobie bo tak to musze coraz to nowsze usuwać z mapy
ale dzieki za pomoc 
zakladka drobiazgi i zdobycze warto trzymać czy sprzedać ? 
Jesli sprzedać to gdzie najlepiej, u Reda?
Jest trofka za sprzedanie 100 na raz więc na początku trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki w takim razie potrzymam bo i tak nie korzystam na razie

lodz Trirema z południowego marotis-do zabicia kapitan tylko 

zadnego skarbu, tylko 3 lwy -zazwyczaj obaszary zastrzeżone maja skarb szukam nic

no i ta łódka cały czas pływa podświetlona na ostry czerwony a nie jak inne obszary splandrowane na blado

jakis błąd czy czegoś nie znalazłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj z ptoka :) Po naciśnięciu L2 przybliża troszkę widok i wchodzi w tryb wyszukiwania, przeważnie pokazuje kierunek rzeczy do znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie tej gry to jakiś żart. Przez cały czas fabuła trzyma w napięciu a na końcu taki niewypał, jakby ktoś nagle spuścił powietrze z dmuchanego od dawna balona albo wyjął korek z wanny pełnej wody. Po tylu przyjemnych godzinach spędzonych z tą częścią czuję się jakby mi ktoś na koniec dosłownie strzelił w pysk.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40h za mną i tak pol mapy jest super

wszystkie asasyny od początku podążałem ale origins miażdży 

jak ktoś zacznie od tej gry to nawet black flags sie nie obroni czy moje ulubione Syndicate 3x przechodzone

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem wątek główny. Niecałe 62h mi to zajęło. Wbiłem 37 lvl. Przede mną jeszcze kilka regionów do odkrycia, sporo zadań pobocznych i znaków zapytania. Dla mnie osobiście 'Gra roku 2017'. Uerpegowienie tej gry tchnęło w serię nowe życie. Ściagnąłem ostatnio darmowy ACIV: BF na PC i odbiłem się od niego na wstępie... Unity kupiłem na premierę... Strzał w kolano. Syndicate w obawie o swoje zdrowie psychiczne nie tykałem. Zastanawiam się co dalej. Gdzie musieliby umiejscowić wydarzenia kolejnej części, aby klimatem przebić Starożytny Egipt? Może Imperium Rzymskie z przyległymi prowincjami, z całym basenem Morza Śródziemnego. To byłoby coś ;)

 

Moje Top 5 gier mijającego roku:

1. Assassin's Creed Origins

2. Resident Evil 7

3. NiOh

4. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

5. The Evil Within 2

 

PS. Tak wiem nie ma Horizon Zero Dawn, ale choćbym nie wiem jak bardzo chciał to nie znajduję dla niego miejsca. Pograłem sporo i odstawiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leschek87 nie zapomnij aktywować ukrytych w grobowcach mechanizmów bo tam jest esencja fabuły - wzmianki o Desmondzie i głębszy sens kreda asasynów.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×