Skocz do zawartości
DaraS

A Way Out

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z gier EA która mnie zainteresowała i czekam na nią. Wydaje się bardzo ciekawa, no i nastawiona na mocną historię. A gier które toczyły się w więzieniu w sumie nie było dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calej tej konfy mnie tez najbardziej zainteresowala ta gra zwlaszcza, ze jest split screen coop (na dzisiejsze czasy rzadkosc). Zaczynam lubic to studio bo widac po samym trailerze, ze przeskok z brothers jest ogromny i chyba 3x wiecej ludzi sciagneli. Szkoda, ze tak pozno premiera no ale coz... czekam.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba dobrze ze to piszesz. Do coopa się pisze :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, BulletPOL napisał:

Gra na raz, bez polotu, bez wyrazu :residentsleeper:

grałeś i wiesz? :1_grinning: ... przecież piszesz jakiś stek bzdur. Facet pokazuje że jest kilka rozwiązań na przejście każdego etapu, gra jest "świeża" bo nie ma gier w coopie gdzie robisz fabułę w dwóch, bohaterowie nie wypicowani i piękni, tylko zakazane mordy, dwóch oprychów. Mi to przypomina gre Kane & Lynch albo film Tango & Cash, to jest w pewnym sensie rewolucja, i nawet jak to bedzie na raz na powiedzmy 8 godzin to i tak to dobrze wpłynie na branże. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Malakay napisał:

grałeś i wiesz? :1_grinning: ...

 

Nie grałem ale nie podoba mi się to co zaprezentowali. Nie mój klimat, nie moje zabawki. Z góry i komisyjnie skreślam ten tytuł.

Ale zaraz zaraz... przecież Ty robisz dokładnie to samo tylko w innych tematach o grach czy konsolach  :messi:

Ignorancja się wprost wylewa  :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BulletPOL napisał:

 

Nie grałem ale nie podoba mi się to co zaprezentowali. Nie mój klimat, nie moje zabawki. Z góry i komisyjnie skreślam ten tytuł.

Ale zaraz zaraz... przecież Ty robisz dokładnie to samo tylko w innych tematach o grach czy konsolach  :messi:

Ignorancja się wprost wylewa  :listek:

Żyjemy w czasach że wszystkie studia kopiują od siebie pomysły, teoretycznie gramy cały czas w jedną i tą samą grę - fpsa z systemem osłon, w którym można jeździć samochodem, latać samolotem, zdobywać posterunki, kustomizować wszystko itd, ale tak naprawdę od czasów GTA4 to jedna i ta sama gra. Branża ewidentnie potrzebuje czegoś świeżego, dlatego wyłamały się takie studia jak choćby Quantic Dream, albo ci od Walking dead w sezonach. Przecież MY Gracze dorastamy z tymi tytułami i jesteśmy coraz starsi, co za tym idzie inny zestaw wrażeń i emocji, dla mnie uciekczka z więzienia to jest temat genialny! 100x bardziej lotny niż kolejny SF shotter, albo kolejna gra gdzie strzelasz do zombie ... i nie zdziwie się jak to będzie czarny koń początku 2018 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zainteresowany tym tytułem. Dawno nie grałem w dobrego i ciekawego kanapowego co-op'a, więc takie rozwiązanie zawsze na +.

 

Czekam na więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 23 a tutaj cisza?

 

Panowie - przyznam ze cena kusi, 100pln za pudelko. Z tego co widze gra chyba nie ma polskiej lokalizacji... 

Gra nie bedzie dluga 2-3 wieczory i co tego ma byc opcja

Cytuj

Ukończ całą kampanię ze znajomymi, korzystając z funkcji darmowej wersji próbnej – Dostęp dla znajomych.


co oznacza jeden kupuje dwoch gra.

 

Beda jacys chetni co coopa? (jesli kupie na premiere to mam nadzieje ze sie nie zawiode..... choc i tak planuje pudelko zeby minimalizowac ryzyko)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danken000 napisał:

Ja byłbym chętny, ale najpierw poczekam na recenzje.

 

No ale to wlasnie jest piekne, jesli dajmy na to kupie gre - to nie musisz czekac na recki - jedna kopia 2 moze grac :1_grinning:

Myslalem czy nie zaufac panu Josefowi Faresowi - skoro bracia mi weszli.

 

45 minut temu, Banan91PL napisał:

Ja czuje ze ta gra będzie bublem albo kampania będzie trwała maks 4h

 

wg tworcy 6-8 wiec pewnie z 5h - tyle ze moze miec to potencjal ponownego ogrania, np ta druga postacia lub inaczej rozwiazujac postawione przed gre zadanie (np na spokojnie zamiast silowo).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan ty możesz jak Panisko zacebulic na XboxOne w jakiejś Argentynie czy hooy wie gdzie, więc nie przesadzaj. Gra za grosze może być.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Banan ty możesz jak Panisko zacebulic na XboxOne w jakiejś Argentynie czy hooy wie gdzie, więc nie przesadzaj. Gra za grosze może być.

ale po ki penis ma cebulic w argentynie. Recki zjada gre nie zagra.

Bedzie chcial zagrac odezwie sie do kogos kto ma kopie - na jednej kopii mozesz zaprosic znajomego do gry i mozecie przejsc cala gre. to dopiero cebula jeden kupuje 2 gra :1_grinning:

Chocby z powodu takiej inicjacywy jestem wstanie kupic pudlo za te 110pln bo tyle Szwecji wolaja. Gra nie wejdzie lub przejde ja roznymi osobami pare razy zeby wszystko w niej zrobic w tydzien i pogonie.

Gra bedzie warta tego zeby zostala na półce to zostanie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MagEllan napisał:

 

No ale to wlasnie jest piekne, jesli dajmy na to kupie gre - to nie musisz czekac na recki - jedna kopia 2 moze grac :1_grinning:

W takim razie kupuj śmiało :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danken000 napisał:

W takim razie kupuj śmiało :kwach:

 

haha 

no domyslilem sie ze jak jeden kupi to reszta nie bedzie miala problemu z ogrywaniem :1_grinning: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez. Tylko chce się upewnić - jedna płyta i 2 osoby mogą grać przez sieć? Czy każdy będzie mógł zrobić fabule dowolna postacią czy sa jakieś restrykcje ? Czy to dla drugiej osoby jest jakiś klucz do wykorzystania czy możemy to przechodzić z kim chcemy i ile razy chcemy. To ea wiec się zastanawiam gdzie jest haczyk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Eloszki napisał:

Ja tez. Tylko chce się upewnić - jedna płyta i 2 osoby mogą grać przez sieć? Czy każdy będzie mógł zrobić fabule dowolna postacią czy sa jakieś restrykcje ? Czy to dla drugiej osoby jest jakiś klucz do wykorzystania czy możemy to przechodzić z kim chcemy i ile razy chcemy. To ea wiec się zastanawiam gdzie jest haczyk. 

 

Z tego co wiem bedzie appka o nazwie Trial w store, po jej pobraniu i jesli dostaniesz zaproszenie od znajomego ktory ma gre mozecie grac. Nie wiem jak to ma wygladac jesli chodzi o postaci bo sam bym z mila checia przeszedl raz jedna a raz druga.

Spojrze w recki moze dokladniej to opisuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki poczekam te 3 dni tez coś zerknę jak znajdę chwile jak to ma wyglądać. Mam pare osób z którymi chce to przejść - mam nadzieje ze gra nie jest mocno liniowa bo jak tak jest to 2 przejścia to max 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Eloszki napisał:

Dzięki poczekam te 3 dni tez coś zerknę jak znajdę chwile jak to ma wyglądać. Mam pare osób z którymi chce to przejść - mam nadzieje ze gra nie jest mocno liniowa bo jak tak jest to 2 przejścia to max 

obawiam sie ze jest i obawiam sie ze 2 przejscia moze 3 jesli sa mozliwosci innego rozwiazania sytuacji i na tym koniec.

Ale tez gra nie jest w cenie 60$. Kosztuje z tego co widze 100pare zlotych lub 99 wiec raczej traktowac ja nalezy w kategorii indyka.

Z tego co widze PL napisy sa niezaleznie od kraju EU w ktorym kupujemy gre. To na plus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny grac za free? rozwazam zakup pudelka w poniedzialek moge je sprzedac. Wiec 3 gry dzis, jutro i niedziela chcialbym zaliczyc.

Poszukuje ogarow z headsetem. Gra ma swoje bolaczki pomijajac techniczne potkniecia - trzeba sie komunikowac to must w tej grze (dlatego coop kanapowy jest najlepszy), druga rzecz warto sie nie spieszyc bo czasami jeden gracz moze przejsc dalej i juz wlaczyc cut scenke podczas gdy np inny prowadzil rozmowe - Co jest dosc wkurzajace.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×