Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł niewątpliwie przyciągający uwagę.  Ludzie w cieniu potężniejszych ras?

 

No to czekamy :messi:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto całe demo z konferencji MS. Na pewno szybko wyleci, bo EA już poluje na grzeszników. EDIT: nie wyleci, bo jest jednak oficjalny materiał, więc go wstawiam.

Moje zdanie jest takie: X czy nie X, PROsiak czy krowa czy inne - DOWNGRADE graficzny będzie srogi i dziwne, że EA idzie tą drogą, tj. pokazywanie czegoś, co tak naprawdę nie będzie istniało. Elektronicy też chcą swój kawałek tortu, który w tym momencie jest podzielony pomiędzy Destiny i The Division w proporcji mniej więcej 95/5. Naprawdę nie wygląda mi to zbyt specjalnie, szczególnie w odniesieniu do Destiny 2 - Bioware rzuca się ze scyzorykiem na wroga wyposażonego w miniguny (Bungie). Symulatorem Iron mana bym tego nie nazwał. Bottom line jest taki, że jeżeli musiałbym wybrać tylko jedną z tych gier ze względu na inwestycje czasowe, jakich będą one wymagać (grind i farma), to zdecydowanie wybieram Destiny 2. Anthem z rok zajmie wyleczenie się z bolączek wieku dziecięcego, przez które przeszło zarówno Destiny, jak i The Division. Nie mam już cierpliwości na ponowne męczenie się z bugami, głupim designem i problemami z balansem, zanim twórcy to w pełni ogarną.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu gry wymagają stałego supportu, dodawania contentu i trzymania jej przy życiu różnymi eventami.

 

 

 

 

Okej, nie twierdzę że gra będzie słaba, ba! Może by fantastyczna! Tylko na jak długo? Boję się, że to może być przygoda na zasadzie ograć, wyczyścić mapę i zapomnieć.

 

 

 

 

Bungie ma jedną grę i wiem na 101%, że będą ją wspierać do momentu zapowiedzi D3, czyli pewnie za 2 lata znowu.

 

 

 

 

Tutaj? To jest EA, Bioware na pewno nie robi tylko i wyłącznie jednej gry. Zrobią może jakieś dlc i tyle. Nie pozwolą im wiecznie skupiać się na jednym tytule.

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście będę śledzić temat, ale Anthem prędzej podzieli losy Division niż Destiny :) Pamiętacie te wszystkie tytuły z kategorii "Halo killer"? Zapowiada się era "Destiny killer" :)

 

 

 

 

 

 

 

Żebym nie został źle zrozumiany. Kibicuje temu tytułowi, chce żeby Bungie poczuło oddech konkurencji, jakieś nowe fajne rozwiązania, itd. Czas pokaże, ale logo EA nie jest tutaj optymistycznym znakiem.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki troche odwrocony Horizon - tam sa prymitywni jaskiniowcy vs dino mechy, natomiats tutaj egzoszkielety vs zwierzeta rodem z Avatara. i jedno i drugie swietenie sie prezentuje. Gameplay wyglada solidnie, grafika az za dobrze (downgrade incoming), pytanie jak z fabula? Bo jesli bedzie dorzucona na sile albo wrecz wcale jeje nie bedzie no to slabo, i podobnie jak Destiny czy Division gra szybciutko odejdze w zapomnienie, bo bezmyslne grindowanie to jest domena nerdow z PC, grajac na konsoli na kanapie nikt nie ma czasu na takie pierdoly jak levelowanie postaci itp. gdzie w tym samym czasie mozna ze znajomymi katowac koeljne rundy w CoDa, BFa, Fife etc. Narazie mowie, swietnie to wszystko wyglada, pytani czy/na ile EA zmarnuje potencjal gry, jak zrobilo to Ubi z Division.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj czytam że to jest przykitowane na grafice jak kiedyś Watch Dogs, wydaje mi sie ze obok Metro najładniejsza grafa z gier z xboxa xxx, ale gameplayowo to to średniawka, iron man miks z mass efect ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczny świat, który ciągle się zmienia i jest zawsze inny gdy wrócisz do niego? Jeb! Tryb dnia i nocy, nic poza tym XD Beczunia synku...

Główny hub solo, nie ma miejscówki socjalnej jak w Destiny, nawet tyle nie potrafią zrobić.

Możliwość kustomizacji pancerzy? Jeb! Zmień se pan kolorek, nic poza tym XD

Poza tym symulator latania i dużych cyfr na ekranie... Miałem cichą nadzieję na ten tytuł, ale po tak słabej konfie już wiem, że to będzie wydmuszka na hajs.

Oby Division 2 dało radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to średniacko wygląda , też prawda że nie jestem targetem tej gierki ale jako wieloletni fan BioWare nie moge sobie odmówić , kolejne zasluzone studio pod egidą EA po prostu upada na naszych oczach jak Pandemic czy Visceral . 

Design rodem z Lost Planet 2 , elementy gameplayu z jet packiem momentalnie kojarzą się z Andromedą widać że to było robione w jednym budynku zresztą ten zjebany frostbite to ja wszędzie z miejsca rozpoznam .  Swoje do myślenia daje to że zamiast tony gameplayu mieliśmy w tle "early concept arty" a mimo 4 osób na scenie padzików im jednak nie dali hmm . Ogólnie pewnie ich ładnie rżyć sciska że nie mogą zrobić takiego RPG jak Wiesiek czy Kingdom , już nawet od biedy Bethesda . A za kilka lat będą pewnie żebrać po kickstarterach .. 

Zresztą cała ta konferencja była do kitu , ten command & conquer też niezły troll trzeba przyznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo gadac, wielkie rozczarowanie... nawet nie potrafili pokazac normalnego gameplay'a tylko jakies chaotyczne wycinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można chyba śmiało obstawiać które studio zostanie zniszczone jako następne przez EA... Bioware, a zaraz potem Respawn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to będzie cienkie ... 

 

 

Dla prównania gemplay sprzed roku :30vm3cw:

 

 

 

Już się na Twitterze tłumaczyli, że przypadkowo nagrali gameplay na niskich detalach i 1 listopada pokażą prawilny ... jasne  :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79

Jakos wydaje mi sie to przypominac mocno krzyzowke Destiny z Borderlands ( minus humor z tych drugich).

I jakos nie jestem zainteresowany.

Ten pierwszy link probowalem obejrzec ale glosy ludzi co mowili o co biega wkurzaly, gameplay nie porywal.

 

No coz zobaczymy - EA potrzebuje czegos co bedzie hitem. Tymaczasem mam wrazenie albo sa odwazni albo nie ucza sie na bledach.

(tu zaczyna sie offtop)

Pamietacie ME:Andromeda, SW BF2 i NFS Payback?

wiece co laczy te 3 gry?

Ano to ze przed premiera byly dostepne w EA/Origin Access.

I teraz to wlasnie przez to ze ME:A wyszla tak niedopracowana i zostala udostepniona przed premiera w Access pojawily sie memy (my face is tired), filmy i ogolnie czesc graczy ostro krytykowala ta gre.

To wlasnie przez to ze SW BF2 bylo w access ludzie zobaczyli jaki to pay to win i kup pan lootbox fest.

To wlasnie przez to ze NFS Payback byl w Access ludzie zobaczyli jak gowniany jest balans gry z kartami i sklepami z randomowymi czeaciami ktore (wtedy) zmienialy sie raz na 30minut (obecnie co 10).

 

I mimo wszystko mimo tych 3 przykladow gier ktore raczej nie byly uber sukcesem i tylko dzieki dlatego ze FIFA i MADDEN zarabialy na UT, EA mialo wyniki finansowe.

 

Ten rok jest jeszcze ciekawszy bo co EA wydalo? A way out? FE, unravel2 toz to indyki. FIFE, madden, dodatki do sims4. Planowane to BF V i kuniec. 

EA dostalo 2 potezne hity (ostre kombo bym powiedzial) pierwsze jak oglosili wyniki finansowe za kwartal pokazujace mniejsze dochody rok do roku, drugi jak oglosili obsuwe BF V

 

Teraz i tak jest slaby okres na gieldzie Acti-blizz, EA, Take2 (mimo RDR2) notuja spadki. EA przebilo prog 100$ (obroniony przy burzy w kolo SW BF2) ale zblizyli sie niebezpiecznie do 92$.

 

No ale jesli skupili sie na paru tytulach (duze inwestycje) liczac na kupe zlota to moga sie srogo rozczarowac jak wyjdzie z tego kupa blota.

 

Jesli chodzi o Anthem to jesli ludzie ogrywajacy go przed premiera w Access wbija grze szpile na miare tych ktore dostala Andromeda to raczej nie wroze sukcesu.

 

I jak jestem przeciwnikiem placenia za dema (choc onegdaj przez czasami internetu plytki z demami byly w cenie) to uwazm ze lepiej zainwestowac 15pln w Access i sprawdzic ten 10h trial, mozna na tym zaoszczedzic kupe siana.

 

(w moim wypadku sprawdzilem NFS Payback - i dodalem do listy gier - ograc jak bedzie w Access, no i ogralem, a ze na PC byl tydzien darmowego to grosza za to nie zaplacilem).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerach wnioskuję, że to najnudniejsza gra jaką kiedykolwiek widziałem. Zero oryginalności. Pozostaje nam chyba tylko pożegnać się z Bioware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to jakoś źle. Czuć inspiracje innymi grami. Ten głos OWEN to jak Ordis podajrze z Warframe, postacie wyglądają z jak z Destiny, nawet moce podobne. 

No zobaczymy. Ja nie skreślam choć przyznać muszę, że jakoś ta gra nigdy nie była przeze mnie traktowana jako "do ogrania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Frost Prime napisał:

Nie wygląda to jakoś źle. Czuć inspiracje innymi grami. Ten głos OWEN to jak Ordis podajrze z Warframe, postacie wyglądają z jak z Destiny, nawet moce podobne. 

No zobaczymy. Ja nie skreślam choć przyznać muszę, że jakoś ta gra nigdy nie była przeze mnie traktowana jako "do ogrania".

 

Jesli masz XO lub PC to za duze piwo (15pln) bedziesz mogl w ramach EA Access sprawdzic 10h przed premiera.

to powinno rozwiac watpliwosci a moze pomoc w zaoszczedzeniu kasy jak gra nie siadzie.

Graficznie moim zdaniem nie jest zle, ale dla mnie ten gameplay wial nuda... ziew i prawie zasnalem...

ja mowie pass.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MagEllan napisał:

 

Jesli masz XO lub PC to za duze piwo (15pln) bedziesz mogl w ramach EA Access sprawdzic 10h przed premiera.

to powinno rozwiac watpliwosci a moze pomoc w zaoszczedzeniu kasy jak gra nie siadzie.

Graficznie moim zdaniem nie jest zle, ale dla mnie ten gameplay wial nuda... ziew i prawie zasnalem...

ja mowie pass.

 

O nie wiedziałem, że będzie 10h w EA Access. Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Frost Prime napisał:

O nie wiedziałem, że będzie 10h w EA Access. Super.

 

moze innym tez sie przyda

 

DnoxhaFU8AA7Uh8.jpg:large

 

Przy czym zaznaczam z doswiadczenia wiem ze te triale 10h (SW BF2 czy NFS Payback) sa ograniczone czyli w ilosci misji ktore mozna zrobic. 

Niemniej to co mozna porobic w te 10h zazwyczaj wystarcza zeby wyrobic sobie opinie. 

 

Jesli przed premiera gracze nie zostawia suchej nitki na grze to bedzie ciekawie (bye, bye BioWare).

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×