Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

Smieszne i smutne - hub dla graczy nie bedzie dla graczy. Bedzie dla jednego gracza :30vm3cw: Dla mnie to jedna z najwiekszych wad Monster Hunter World. 

 

Nie kumam tego, serio... gra ktora wymaga ciaglego polaczenia do internetu, ktora reklamuja jako gre multiplayer, posiada jednoosbowy hub w ktorym nie da sie spotkac z innymi graczami! Jedyna opcja zeby zagrac z kims to robienie misji w coopie .... nawet nie bedzie a'la otwartego swiata / lokacji jak w Destiny, gdzie zwiedzajac planete mozna trafic na innych graczy ... :FailFish:

 

Nie kupie tej gry na premiere!

 

 

 

PS. Nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie jej na premiere, nie kupie ...

Edytowane przez czacha79
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy trailer  z CES - co prawda z PC, ale zawsze trochę gameplayu pokazali. Mechanika latania, walki wygląda naprawdę fajnie, ale nie mogę się do tego przekonać. Gra BioWare bez typowej fabuły dla jednego gracza + gra-usługa od EA skutecznie zabiły we mnie jakikolwiek hype :/

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po alphie w uj ludzi narzekało na mechanikę latania, podobno mega kiepsko zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym na pewno wybiorę inną grę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trailera wynika, że gra będzie ładna i będzie można strzelać. To ma kogoś zachęcić do kupna czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki warframe tylko wolniejszy a dzwieki  efektów to chyba skopiowali z DA Inkwizycji. Demo się sprawdzi, ale jakoś zero emocji na tę chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, manoszek napisał:

Ja w lutym na pewno wybiorę inną grę :1_grinning:

czekaj niech zgadne.... krysztalowa kulo powiedz mi jaka gre wybierze gracz manoszek.... (milczenie) 

A to wal sie (tluczone szklo).

Wiem - to bedzie Metro :)

 

=================================

Co do Anthem - diwizja mi nie siadla, destiny mi nie siadlo. Anthem - z tego co widzialem pewnie tez moze mi nie siasc. 

 

Smutne jest to ze to moze byc lub nie byc dla BioWare, gra nie wstrzeli sie w gusta i beda pewnie kolejne zwolnienia. 

 

Niemniej zadziwia mnie podejscie wydawcow i to nie jest cos co jest nowe bylo juz w poprzedniej generacji czyli przesycenie rynku. 

W danym gatunku wybija sie zazwyczaj pare gier, kolejne moga zarobic wystarczajco a wiele przechodzi bez echa i moze sie choc zwrocily, czesc byla niedoceniona, a czesc odniosi porazke. 

 

Zeszla generacja miala shootery od groma ich bylo. 

Ta idzie w kierunku destiny like jak i Battle Royale i innych hero shooterow. 

Ale wiadomo ze bedzie jedna gra ktora odniesie sukces i zdominuje rynek mozna probowac ja zdetronizowac, mozna probowac uszczknac kawalek tortu dla siebie ale rownie dobrze mozna zaliczyc wtope. 

 

Dodajmy do tego glosno krzyczaca grupe hejterow EA tylko dlatego ze to EA. 

Oprocz tego grupe osob rozczarowanych postepowaniem EA ktore do gier podchodza ostrozniej. 

 

Ponadto EA jest bardzo odwazne oferujac gre w Origin Premiere (jesli gra nie siadzie bedzie tona opinii na tydzien przed premiera na konsolach), oraz 10h trial w EA/Origin Access (wszyscy pamietamy jak te 10h triale skonczyly w wypadku ME:Andromeda, SW BF2 i NFS:Payback) 

 

Ogolnie mam wrazenie ze premiera Anthem nie wyglada zbyt jasno. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MagEllan napisał:

Smutne jest to ze to moze byc lub nie byc dla BioWare, gra nie wstrzeli sie w gusta i beda pewnie kolejne zwolnienia. 

Bioware skończyło się razem z odejściem Muzyki i Zeschuka. Pracowników oczywiście szkoda, ale firma już niestety do zaorania, bo stała się kolejną komórką EA do klepania powtarzalnego badziewia i zarabiania kasy nie ważne w jaki sposób.

Szanse na to, że Anthem będzie dobrą (technicznie) i ciekawą grą są mniej więcej, takie, że następne Elders Scroll będzie taką grą. Czyli są na tyle małe, że nawet nie warto sobie tym głowy zawracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Pracowników oczywiście szkoda,

I to mialem na mysli. kolejna ofiara EA rzec by mozna. 

Samej gry nie oceniam bo raz nie do konca trafia w moj gust a dwa nie gralem. 

Ale pewnie kiedys jak kupie Origin Access na miesiac zeby ograc pare tlustych indyczkow sprawdze tego 10h triala. 

Spolecznosc graczy jest tutaj podzielona z tego co widzialem po komentach pod materialami na YT od uber hajpu po uber hejt. 

Z drugiej strony warto miec na uwadze ze nawet SW BF2 sila marki sprzedalo 9mln kopii 

Tutaj maja gorzej bo raz nowa marka, dwa gra gdzie sa inne w gatunku wiec i ryzyko porazki moim zdaniem wieksze. 

 

Jestem jako obserwator bardzo ciekawy jak sprawy sie rozwina z Anthem. 

Powroze z fusow i za pare miesiecy bedziemy mogli zobaczyc czy moja analiza byla trafna czy nie. A wiec obstawiam co nastepuje: Gra nie bedzie flopem ale sprzeda sie ponizej oczekiwan EA. Opinie tych co beda grac wczesniej (Access i Access Premiere) beda mieszane od zachwytow po ostra krytyke, gracze spolaryzuja sie w kolo tej produkcji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Kingdom Hearts 3, Resident Evil 2, Metro i Anthem, ciężko będzie w takim przypadku postawić na coś nowego widząc po materiałach że jest średnio jak dla mnie.

Będzie jakieś otwarta beta na ps4? żeby można było sprawdzić jak się w to gra, bo wydać 250zł za kota w worku to słabo to widzę.

Generacja jest na ostatniej prostej, już nie ma miejsca na słabe gry, nie  za późno trochę wydają tą grę, jak zwykle rządzi stara gwardia ciężko będzie świeżakowi uratować cała firmę.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Warframe jest do wszystkiego podobny bo kopiują wszelkie możliwe pomysły z innych gier. Ale akurat Anthem zupełnie mi się z nim nie kojarzy. Bardziej z Mass Effectem na sterydach i jescze nudniejszym niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Patricko napisał:

To Warframe jest do wszystkiego podobny bo kopiują wszelkie możliwe pomysły z innych gier. Ale akurat Anthem zupełnie mi się z nim nie kojarzy. Bardziej z Mass Effectem na sterydach i jescze nudniejszym niż zwykle.

Mass Effectem to leci na kilometr. I te "wygodne" menusy w typowym dla Bioware stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze sie powtarzam, ale brak huba dla graczy ............ w 2019 roku ............ w grze multiplayer ....... z wymaganym polaczeniem do netu ...... łotafok?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Monster Hunter World też nie mogłem zrozumieć tej decyzji. Stawiam na lenistwo devów i cięcie kosztów, nie ma innego wytłumaczenia. MH ratował się dobrym gameplayem, tu nie wiadomo co będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MH był teoretycznie taki minihub, tyle że tylko na arenowym statku i tylko dla ekipy. Zawsze coś :P

Jeżeli w tej grze nie ma huba to po raz kolejny przekonuję się, że mmo skończyło się na Wrath of the Lich King.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patricko napisał:

W Monster Hunter World też nie mogłem zrozumieć tej decyzji. Stawiam na lenistwo devów i cięcie kosztów, nie ma innego wytłumaczenia. MH ratował się dobrym gameplayem, tu nie wiadomo co będzie...

Gdy tylko widzę Anthem od razu myślę o tym samym .. pusty hub z MHW którego nie potrafię w żaden sposób wytłumaczyć logicznie.

 

5 godzin temu, xavris napisał:

W MH był teoretycznie taki minihub, tyle że tylko na arenowym statku i tylko dla ekipy.

 

Ta.. byłem w nim dosłownie RAZ ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd dopisek "zawsze coś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra celuje w stabilne 30fps bez względu na tryb :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiechlem

 

https://www.ppe.pl/news/129189/anthem-demo-jakie-roznice.html

 

Cytat

W trakcie obu wersji demonstracyjnych będziemy mogli sprawdzić grę w akcji. Jednak demo będzie znacząco różniło się od pełnej wersji. To, czego możemy się spodziewać ujawnił na Twitterze Mark Darrah:

  • Grę zaczniemy w środku rozgrywki i nie dostaniemy żadnego samouczka
  • Brak opcji wyboru pilota
  • Balans znacznie różniący się od produktu końcowego
  • Znacznie różniąca się ekonomia gry

 

Obstawiam (szczegolnie jesli chodzi o 2 ostanie punkty), ze EA wzielo przyklad z Acti. Czyli w demie nie bedzie nic co moglo by negatywnie wplynac na percepcje graczy.

Ba nawet na start (Access Premiere - pelniak, czy EA/Origin Access - 10h trial) nic nie bedzie co by moglo zle wplynac na percepcje graczy czy recenzentow posypia sie calkiem OK oceny. A potem gdzies po miesiacu zrobia pstryk i aktywuja ekonomie w grze ktora ma "turn players into payers". 

 

oj czuje bedzie dobry ubaw :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wielke studio zostało zaorane. Nie ma opcji, żeby to nie było dziadostwo pierwszej wody.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nudny początek zabił by połowę graczy, dlatego lepiej zacząć od środka :1_grinning: Demo wabik na gracza, ale na forum nikt nie da się łatwo oszukać :2_grimacing:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xavris napisał:

Kolejne wielke studio zostało zaorane. Nie ma opcji, żeby to nie było dziadostwo pierwszej wody.

 

ponoc nadzieja umiera ostania....

Death_Discworld.png

 

Tyle ze ciezko oddzielic utwor: Anthem od jego wydawcy EA. 

Zaczne przewrotnie od chwalenia EA (bardzo niepopularne to dzis). Tak wiec EA ma przeblyski: Unravel, A way out, czy EA/Origin Access. Zarowno te uslugi jak i gry uznaje za dobre. 

ALE

EA raz po raz udowadnialo ze cokolwiek nie zrobia to robia to od linijki pod zadowolenie inwestorow (a i z tym bywa roznie) a nie po to by dobrym lub mozliwie najlepszym produktem przekonac graczy:

- dym w kolo BF4 (wlacznie z pozwem od inwestorow)

- SW BF1 - malo tresci na start dodatkowa platna 

- ME: Andromeda - wydane na szybko, wrzucone do Access co spowodowalo tsunami krytyki. 

- NFS Payback - to samo ekonomia do wymiany, juz po trialu 10h ludzie raczej nastawieni byli malo przychylnie. 

- SW BF2 - no tutaj chyba nie trzeba mowic o rozmiarach shit stormu

- BF V - nie oceniam samej gry ale pan Patrick Söderlund (PołudniowyRowek) zrobil w kolo niej sporo smrodku (niedoedukowani gracze, co ja powiem 13 letniej corce, nie chceta nie kupujta)

 

No naprawde ciezko jesli chodzi o kolejne tytuly zachowac resztki nadzieji. Bo marke buduje sie latami a zniszczyc mozna ja szybko.

A przynajmniej pamietajac te przyklady (a jest ich wiele wiele wiecej jak kasacja gier, zamykanie studiow itd), warto podchodzic z duza ostroznoscia do kolejnych gier od tego wydawcy. 

 

milego grania 

milego popoludnia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×