Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MagEllan napisał:

ponoc nadzieja umiera ostania...

No za art Śmierci i Śmierci Szczurów w kontekście EA to bym Cię kopnął w pewne miejsce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xavris napisał:

No za art Śmierci i Śmierci Szczurów w kontekście EA to bym Cię kopnął w pewne miejsce :P

mozesz rozwinac

bo nie kumam

wbilem w grafike google i wybralem pierwsze co mi w oko wpadlo. 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagEllan napisał:

mozesz rozwinac

bo nie kumam

wbilem w grafike google i wybralem pierwsze co mi w oko wpadlo. 

Nie czytałeś Świata Dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Nie czytałeś Świata Dysku?

2 tomy tylko :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagEllan napisał:

2 tomy tylko :)

 

To mogłeś się na nich nie natknąć :P Śmierć jest jedną z najciekawszych postaci tam jak dla mnie.

Śmierć i Śmierć Szczurów = spoko

EA = mniej spoko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xavris napisał:

To mogłeś się na nich nie natknąć :P Śmierć jest jedną z najciekawszych postaci tam jak dla mnie.

Śmierć i Śmierć Szczurów = spoko

EA = mniej spoko :P

No Smierc byl. Zaczalem o cyklu o Rincewindzie. 

I mysle ze to dosc adekwatne - EA unika poki co kosy i unika. I zobaczymy jak to dalej bedzie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 18 rusza beta .. VIP! Ona pokaze czy zostawiac preorder czy moze go wywalic w cholere. Zdaje sie tez, ze widzialem juz w PS Store Demo do pobrania.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1-3 lutego będzie otwarta, jak znajdę chwilę to zobaczę tego mesjasza ;)  Ciekawe jak bardzo odleci demo od finalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, manoszek napisał:

Od 1-3 lutego będzie otwarta, jak znajdę chwilę to zobaczę tego mesjasza ;)  Ciekawe jak bardzo odleci demo od finalnej wersji.

Zawsze mozna zaryzykowac 15pln i sprawdzic 10h trial w EA/Origin Access.

Mysle ze ten powinnien byc blizej pelniaka nizli demo - no chyba ze EA zrobi graczy w penisa i da tam to samo demo :P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2019 o 13:43, xavris napisał:

To mogłeś się na nich nie natknąć :P Śmierć jest jedną z najciekawszych postaci tam jak dla mnie.

Śmierć i Śmierć Szczurów = spoko

EA = mniej spoko :P

 

Padłem gdy czytałem jak Śmierć kosił trawę. Moja ulubiona część to Ruchome Obrazki i moment gdy Gardło Sobie Podrzynam odkrył reklamę podprogową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malpka napisał:

 

Padłem gdy czytałem jak Śmierć kosił trawę. Moja ulubiona część to Ruchome Obrazki i moment gdy Gardło Sobie Podrzynam odkrył reklamę podprogową.

Ja zdecydowanie najbardziej lubiłem cykl o straży :) Bojowe jodłowanie krasnoludów w wykonaniu Marchewy XDD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MagEllan napisał:

Zawsze mozna zaryzykowac 15pln i sprawdzic 10h trial w EA/Origin Access.

Mysle ze ten powinnien byc blizej pelniaka nizli demo - no chyba ze EA zrobi graczy w penisa i da tam to samo demo :P

 

To będzie normalna pełna wersja tylko z ograniczeniem do 10h.

Po skończeniu czasu możesz kupić grę i grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos dostal kody dla znajomych? Cos mi nie dziala, a zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja lacznie z odpaleniem dema. Chyba ze dopiero jutro o 18 to zatrybi jak serwery rusza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, helganin napisał:

To będzie normalna pełna wersja tylko z ograniczeniem do 10h.

Po skończeniu czasu możesz kupić grę i grać dalej.

Widze moj zarcik byl chyba slaby bo nie zrozumialy. 

 

Wyjasniam wiec dalem na koncu ":P" zeby podkreslic ze ostania czesc zdania to zart, traktujacy EA jako zlo wcielone. Nie ukrywajmy ale EA troche pracowalo na taka reputacje. 

Korzystalem z 10h trial przy NFS Payback i SW BF2 i wiem jak to dziala zazwyczaj poczatek gry z pelnej wersji ograniczony jesli chodzi o ilosc misji ktora mozna rozegrac, lub z innym level capem. Ale w samej grze mozna spedzic do 10h. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MagEllan napisał:

Widze moj zarcik byl chyba slaby bo nie zrozumialy. 

Ja tylko wtrącę, że ja zrozumiałem, nie trać nadziei :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MagEllan napisał:

Widze moj zarcik byl chyba slaby bo nie zrozumialy. 

To nawet koło żarciku nie stało :P żenadka :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie serwery leza i kwicza, do gry wbic sie nie da... jakie to żenujące :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie raz udalo, pobiegalem chwile po bazie, pogadalem z npcami, po czym wsiadłem do mecha, odpalilem misję i gra się zawiesiła :) drugi raz juz nie che mnie zalogować.
9/10 biere na premiere :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

To nawet koło żarciku nie stało :P żenadka :D

 

no to powiedz mi teraz jak smiesznym zartem sa aktualne testy Anthem.

Problemy z polaczeniem dla graczy ktorzy zlozyli preordera (tak wiem ze mozna sie z niego wycofac) lub zaplacili abonament access.

Innymi slowy zaplac nam graczu za to ze bedziesz testowal nasz net kod.

:D :D :D :D :D  :P :P :P :P :) :) :)

I sa dwie sprawy albo wierzymy w tlumaczenia BioWare i EA ze serwery nie wytrzymaly naporu chetnych, lub uznajemy ze to po prostu ladnie podlanem sosem PR tlumaczenie, zeby tylko pokazac jak wielkie jest zainteresowanie tytulem. A rozwazymy tez alternatywna mozliwosc np problemow z kodem sieciowym.

Nie mowie ze problemy z net kodem sa faktem - mowie tylko ze instnieje taka mozliwosc.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MagEllan napisał:

no to powiedz mi teraz jak smiesznym zartem sa aktualne testy Anthem.

Problemy z polaczeniem dla graczy ktorzy zlozyli preordera (tak wiem ze mozna sie z niego wycofac) lub zaplacili abonament access.

Innymi slowy zaplac nam graczu za to ze bedziesz testowal nasz net kod.

Takie zainteresowanie że aż demo pobrałem no ale niestety "usługa Anthem jest obecnie niedostępna". Pewnie przedłużą czas trwania dema. Może maja jeden mały serwer w Iraku i na szybkości dokupują więcej :P bo myśleli że nikt w to nie zagra :D

 

Ogram demo, ogram 10h triala z EA Access i jak mi podejdzie to kupię ale raczej na aspekty online w grupie raczej mi nie podejdzie bo nie lubię jak ktoś mnie zmusza grać z "ludziami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, helganin napisał:

Takie zainteresowanie że aż demo pobrałem no ale niestety "usługa Anthem jest obecnie niedostępna". Pewnie przedłużą czas trwania dema. Może maja jeden mały serwer w Iraku i na szybkości dokupują więcej :P bo myśleli że nikt w to nie zagra :D

W dobie chmury (Azure, Amazon, Google) to juz panie nie ten czas zeby stawiac serwer z ziemniaka.

Dzis dynamiczne skalowanie jest podstawa jesli chodzi o uslugi sieciowe. I wierz mi ze jesli przygotuje sie dobry szablon, obraz systemu wraz z kodem ktory ma tam chulac, to sam spin-up maszyny to 5 minut. Wiec nawet jesli mieli by to robic recznie (a pewnie maja do tego skrypty) to powinni szybko to ogarnac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wierzę że taka firma nie ogarnia ilości graczy i serwerów :P

Czyli doszliśmy do wniosku że robią to celowo ale nie wiem czy to dobry pomysł wkurzać graczy.

 

Mam tam jakąś grupę Anthem na fejsie i dzieciaki się sra.ą na grę niesamowicie :)

Ja to już za stary jestem aby coś w grach mnie ruszyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla waszej informacji , FIFA i Fut Champions też leży i kwiczy randomowo wywala ludzi z serwerów na obu platformach, nawet mistrzostwa w Bukareszcie wywaliło przed chwilą :)

 

 

 

Wszystko wskazuje że wszystkie gierki u nich stoją na jednym serwerze :) z kartofla 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, helganin napisał:

Czyli doszliśmy do wniosku że robią to celowo ale nie wiem czy to dobry pomysł wkurzać graczy.

Ja widze 2 mozliwosci a moze byc ich wiecej

- jesli nie serwery - a te raczej powinno sie skalowac dosc szybko

- to kod sieciowy mimo dowolnej ilosci serverow moze nie dawac rady - a to juz ciut wiekszy problem (pamietacie co sie dzialo z DriveClub i jak tam kod sieciowy byl zwalony? no wlasnie)

 

Jesli to drugie to maja wiekszy problem, jesli to pierwsze to powinni spokojnie ogarnac temat do otwartej bety.

 

HEJT na EA jest na fali, wiec nie ma sie co dziwic ze mala grupa osob zamiast po prostu wyrazic rozczarowanie bedzie krzyczec i drzec szaty (zupelnie nie potrzebnie). EA owszem zapracowalo na brak zaufania - taka jest moja opinia. Ale maja swoje przeblyski dla mnie takowymi sie niektore indyki od nich oraz EA/Origin Access z bardzo dobrym stosunkiem zawartosci do ceny,

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze gdy będzie działać bo teraz chętnie bym sprawdził ten mega hit (goty) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×