Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.513590a0c7a321808263b4122693b879.png

wiem wiem zdjecie jak z ziemniaka. Na gafie koles ktory twierdzi ze łapał pakiety zeby udowodnic ze NMS nie ma multika

twierdzi ze zrobil to dla A. i ze tutaj Anthem DDoS-uje wszystkie uslugi EA bo jesli nie moze sie polaczyc wysyla wiele rzadan polaczen do serverow.

 

To zdanie ma sens w odniesieniu do newsow ze inne uslugi tez padly - help page, fifa, logowanie do origin itd.

:)

 

 

Aktualnie ponoc wszystko u EA lezy jak penis impotenta - niewazne co BF, FIFA (nawet mobile), Origin, EA Help wszystko.

 

DDoS jest prawdopodobny pytanie czy to ich wlasny kod ich DDoS-uje czy moze ktos z zewnatrz

 

ubaw po pachy :) takiego obrotu sprawy nawet ja nie przewidzialem.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala.. nie dziala.. dziala .. error ... nie dziala.. dziala .. nie dziala .. nie dziala .. error .. error .. dziala .. error .. dziala .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli działa bo 5 razy wymienione a reszta po 4 :D

 

No dalej doszedłem bo już było menu wyborów i wieczne wczytywanie :) 

Mi tam gra zwisa wiec jak już ogarną się to oblukam.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, helganin napisał:

Mi tam gra zwisa wiec jak już ogarną się to oblukam.

nie tylko Tobie. Ale spojrzec na shit storm dla rozrywki zawsze mozna :)

 

Pisalem wczesniej w tym watku o ME:A, NFS:P i SW BF2 - to co laczylo te gry to 10h triale.

Jesli wydaje sie demo (niewazne VIP czy nie) to znaczy ze jest sie pewnym ze cos zadziala - a tu taka niespodzianka jak pisalem takiego obrotu spraw nie przewidzialem.

Bardziej zakladalem ze ludzie sprawdza i sie spolaryzuja.

Ale jesli ktos bedzie bronil EA - to szczerze nie wiem co ma pod kopułą. Bo z tym VIP demem dali pupy po calosci.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest miodny, ale wkurw z wywalania wszystko przyslania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy EA nie dało pupy? Ta firma to cień swojej świetności. Kiedyś EA to była oznaka zajebistej gry teraz to ...

Mnie to rozwala zawsze to zaskoczenie firmy że tylu graczy chce grać.

Teraz, czacha79 napisał:

Gameplay jest miodny, ale wkurw z wywalania wszystko przyslania.

Ty chociaż grałeś, ja max menu miałem :D
Mam takiego hajpa na grę że 2 kopie zamówię :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, helganin napisał:

Kiedy EA nie dało pupy? Ta firma to cień swojej świetności. Kiedyś EA to była oznaka zajebistej gry teraz to ...

no czekaj czekaj..... lata -'90 i czesc lat '00.

Ale to juz przeszlosc (cytujac za KZ3).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MagEllan napisał:

no czekaj czekaj..... lata -'90 i czesc lat '00.

Ale to juz przeszlosc (cytujac za KZ3).

 

No tak ale tamte lata dobrze wspominam, te już średnio. Nie ma już takich fajnych gier jak starsze NFSy. EA korporacyjne poszło na hajs które pomimo wtop płynie strumieniem.

Ja już powoli umieram jako gracz i nie jestem odbiorcą EA ale widać firma zarabia

 

Pisałem wyżej ale ludzie w jakiejś tam grupie Anthem na fejsie się srają strasznie tą grą i omawiają każdy aspekt, nawet menu :D Mnie gry nowe już tak nie cieszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy otwartej becie to chyba nikt nie pogra jak będzie takie zainteresowanie, śmierdzi mi tu celowym zagraniem, nie zadowolenie graczy to podstawa ;)

Czy już po pierwszej fali ataku gra działa ?

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież od tego jest beta... to podczas bety są sprawdzane serwery i ich ustawienia. No ale ilość toksyczności musi się zgadzać więc trzeba się wpisać w trend nienawiści do EA i być jak ta chorągiewka na wietrze. 

Lepiej jak podczas bety serwery będą szwankować, a nie podczas premiery pełnej gry ( a z tym i tak różnie może być). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w becie ma się sprawdzać grę a nie serwery ale mniejsza z tym, EA to nie firma w szopie i chyba jest w stanie wszystko ogarnąć.

Nie mam dostępu bo bety VIP więc odpaliłem transmisje na żywo, myślę zobaczę co i jak będę już miał jakiś podgląd na coś nowego, ale cholera taka nuda mnie dopadła że ciężko by mi było to oglądać dłuższy czas, więc jednak spokojnie poczekam na otwartą betę, grając przynajmniej nie zasnę ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pchylin napisał:

przecież od tego jest beta... to podczas bety są sprawdzane serwery i ich ustawienia. No ale ilość toksyczności musi się zgadzać więc trzeba się wpisać w trend nienawiści do EA i być jak ta chorągiewka na wietrze. 

Lepiej jak podczas bety serwery będą szwankować, a nie podczas premiery pełnej gry ( a z tym i tak różnie może być). 

Odwracasz kota ogonem i nawet pewnie masz tego swiadomosc. (a jak nie to.... eh... no coz)

 

Spojrz na moje poprzednie posty - niepopularnie chwale EA za EA/Origin Access ktore uwazam za usluge o bardzo dobrym stosunku zawartosci do ceny. Za ich program z indykami bo te gry od EA mi siadaja. Daleko mi do hejtu.

 

To nie jest BETA! to jest VIP DEMO - to jest demo dla tych co zaplacili (za preorder i tak moga to anulowac, lub za EA/Origin Access - tutal wydali te pare $) plus dla 3 zjanomych tych ktorzy zaplacili. I serio nie widzisz w tym problemu? Spojrz na media twitter wszedzie masz VIP DEMO ciezko czuc sie VIPem jesli zaplaciles i nie mozesz pograc, prawda?

Tak ciebie to dziwi ze ludzie moga byc niezadowoleni?

 

DEMA coraz mniej popularne pokazuja pewnosc w produkt, wydanie dema zazwyczaj jest nieoplacalne dla firmy bo moze przyniesc wiecej szkody nizli pozytku. Tutaj BioWare/EA pokazywalo swoja wiare w produkt - i co mamy?

 

Co wiecej polecam google i sprawdzenie czym jest BETA. Bo zadziwia mnie ze w dobie internetu i powszechnego dostepu do wiedzy ludzie dalej nie potrafia pojac pewnych rzeczy. BETA to "feature complete product" ktory zawiera znane (acz nie krtytyczne) jak i nieznane bledy celem bety jest wylapanie tych drugich, nadanie im prio i zalatanie (nikt nie obiecuje ze zalata sie wszystko). Tyle ze w wypadku kiedy masz BETA jak w F76 myslenie ze zalataja bledy do premiery jest mysleniem marzeniowo zyczeniowym. A na podstawie bety oraz tego ze to "feature complete" mozna mniej wiecej ocenic stan produktu w dniu premiery.

Tutaj swiat obiegla dumna informacja ze gra dostala status GOLD  - tez czesto zle interpretowany bo nie znaczy to nic innego nizli ktos przyklepal łatke "ready to release" - nie znaczy to ze produkt nie ma bledow, znaczy to ze ktos podjal decyzje ze jest wystarczajaco dobrze zeby to wypuscic. I to tyczy sie nie tylko gier ale kazdego softu. 

 

Byla jasna informacja ze demo moze roznic sie od pelnej gry, potem byly spekulacje ze demo to wycinek gry ktory niektorzy ogrywali wczesniej na E3 (a wiec mozliwe ze starszy kod), jesli ktos decyduje sie na wydane dema a juz szczegolnie VIP DEMO powinnien zrobic mozliwie wszystko zeby zapewnic jego dzialanie.

Bo jesli tego nie zrobi ludzie beda niezadowoleni co moze negatywnie wplynac na postrzeganie marki. To jest ryzyko (wpisane w prowadzenie kazdej dzialanosci gospodarczej). EA z BioWare podjeli to ryzyko ale dali ciala. To az tak proste w mojej opinii. I osoby ktore zaplacily za dostep do tego VIP DEMO maja pelne prawo czuc sie rozczarowane i owo rozczarowanie wyrazac.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - to  nie napisałem postu do odnoszącego się do Ciebie więc nie mam zamiaru czytać wcześniejszych postów. Skomentowałem obecny trend i tyle.

Po drugie - możesz ten kawałek kodu nazwać jak chcesz - demem, vip demem, beta wersją. Kwestia nomenklatury. Tutaj też chwyt marketingowy i PR-owy, a tak naprawdę to zwykłe testy, zarówno kodu jak i serwerów. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pchylin napisał:

Po pierwsze - to  nie napisałem postu do odnoszącego się do Ciebie więc nie mam zamiaru czytać wcześniejszych postów. Skomentowałem obecny trend i tyle.

Po drugie - możesz ten kawałek kodu nazwać jak chcesz - demem, vip demem, beta wersją. Kwestia nomenklatury. Tutaj też chwyt marketingowy i PR-owy, a tak naprawdę to zwykłe testy, zarówno kodu jak i serwerów. 

 

Nie musisz czytac wczesniejszych miales streszczenie - za co chwale EA.

 

Czy jest trend hejtu na EA bo to EA? Tak jest nie przecze.

Ale rozroznijmy to od niezadowolenia z tego ze ktos zaplacil za dostep do kodu ktory nie dziala. No sorry moim zdaniem mozna czuc sie rozczarowanym i owo rozczarowanie wyrazac.

 

Kwestia PR i nomenklatury jest bardzo wazna bo wplywa na odbior. O czym tez pisalem.

Jesli nazwiesz cos:

Test - to ludzie nastawiaja sie inaczej spodziewaja sie problemow, czuja ze uczestnicza w czyms co ma pomoc finalnej produkcji

Platny Test - czyli testowac maja gracze ale nie im za to placa a to oni maja placic za ten przywilej, ludzie nastawia sie nieco inaczej.

Beta - sorry bez odwolan do definicji i zrozumienia czym to jest mamy pozniej kwiatki jak z F76 i graczy z mysleniem marzeniowo zyczeniowym broniacy produktuy.

VIP DEMO - sama nazwa sugeruje cos bardzo waznego, do tego platnego, do tego demo zazwyczaj jest wydawane jako wycinek ukonczonego produktu wiec ludzie natawiaja sie tak jakby mieli dostac demo a nie testowac cos to jest zasadnicza roznica.

 

Tak wiec jesli nazwiemy cos szumnie a wyjdzie z tego kupa (bo tak mozna okreslic ostanie 20 czy ile tam godzin od startu tego VIP DEMA) to ludzie maja pelne prawo wyrazac niezadowolenie.

 

EA jesli uczylo by sie na swoich bledach (a sa dowody na to ze sie nie uczy i zbliza sie do "definition of insanity by Vaas") to zrobilo by wszystko a nawet wiecej zeby klienci byli zadowoleni.

 

Co co teraz sie liczy to przyszlosc a wiec otwarte demo, i wczesny dostep dla tych z EA Access i Premiere Access - jesli tutaj wszystko pojdzie gladko maja szansze, jesli juz tutaj na tydzien przed premiera beda problemy - no to spodziewaj sie dwoch rzeczy:

1. duzej ilosci netagywnych opinii

2. rownie duzej ilosci slepego hejtu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

Zapowiada się lepiej niż w wątku RDR i F76.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z gry opisze po otartej becie, teraz nikt nawet nie piszę o grze bo dalej nie wiem czy wszystkim działa.

Nurtuję mnie kwestia która przeczytałem a mianowicie Anthem miało być ostatnia deska ratunku i produktem który miał wyciągnąć firmę  na szczyt, całkiem nowy pomysł wszystko pięknie  sam bym się zainteresował, ale przy takim projekcie o takiej wadzę dla przyszłości nie można sobie pozwalać na takie sytuację to powinno działać jak w zegarku i być magnesem na klienta, pokazać że potrafimy zrobić coś dobrze, nie żywię nienawiści do EA i ślepo wyzywam ich na każdym kroku, ale uważam osobiście że nie tak to powinno wyglądać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pchylin napisał:

przecież od tego jest beta... to podczas bety są sprawdzane serwery i ich ustawienia. No ale ilość toksyczności musi się zgadzać więc trzeba się wpisać w trend nienawiści do EA i być jak ta chorągiewka na wietrze. 

Lepiej jak podczas bety serwery będą szwankować, a nie podczas premiery pełnej gry ( a z tym i tak różnie może być). 

W dupie mam kto to wydaje, nie mam zadnych problemow z EA, dobrze mi sie gralo w gry BioWare pomimo hejtu. Ale kiedy oglaszasz start na konkretna date i godzine to do uja wafla zrob wszystko co w twojej mocy aby dotrzymac danego slowa. To nie jest open beta, tylko beta za hajs z preordera, wiec wypadalby szanowac klienta i jego pinionszki. Na sprawdzanie ustawien mieli czas przy zamknietych betach i pokazach dla jutuberów. Teraz powinni rozpieszczac graczy ktorzy wybulili hajs. 

3 minuty temu, manoszek napisał:

całkiem nowy pomysł

Nie nazwywalbym Anthemu nowym pomyslem. Z gry wylewaja sie rozwiazania z Destiny i The Division ;) Inna sprawa ze podane sa w przyjemny sposob, latanie Javelinem jest kozackie i czuc fun z gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w złocie serwery w błocie ;)

@czacha79przymykam oko bo wiadomo że często zdarzają się podobne mechaniki w grach, coś znanego do tego jakieś nowości nie oznaczają że gra będzie zła, trudno teraz o jakąś  rewolucję która zniszczy by umysły graczy.

Można się poczuć jak Iron Man? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, manoszek napisał:

Można się poczuć jak Iron Man? :1_grinning:

Oł men .. i to jak :D Nawet zrobilem złoto-czerwony kostium dla Javelina ....... :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, manoszek napisał:

Gra w złocie serwery w błocie ;)

Dobre :) zacny zarcik milordzie :) :) :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79 taaa, po prostu apokalipsa nastała :P Możliwe że sam bym psioczył jakbym wziął preoredera, ale jakoś z wiekiem coraz mniej działa na mnie ta merketingowa papka i jak gra mi podejdzie w otwartej becie to kupie na premierę. Jak nie podejdzie to kupie co innego np. God Eater 3 mi podszedł... 

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina Anthem ale wczoraj wieczorem chyba padły też serwery Battlefronta 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa i Bf 5 też za 10 razem. Mnie połączyło i lagowało okropnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem na reddicie jakieś zaproszenie do tego całego VIP Dema (sam też dostałem opcję zaproszenia 3 osób), więc miałem okazję to coś przed chwilą "przetestować".

 

Na początku straciłem prawie godzinę na próbach rozpoczęcia misji, bo jak się niestety dopiero po czasie dowiedziałem, jest jakiś problem (nie wiem czy na wszystkich systemach) z tym, że gra zatrzymuje się na ok. 95% paska ładowania i można czekać w nieskończoność a i tak nie ruszy. Trzeba zamknąć całkiem aplikację i uruchomić grę od nowa.

Także po męczarniach towarzyszących opuszczeniu HUB'a, dołączyłem w końcu do swojej misji na jej ostatnią 1/4 część (mój losowo dobrany team przechodził już misję podczas gdy ja miałem problemy).

Zdążyłem trochę polatać i postrzelać i przyznaję, że graficznie tytuł wygląda naprawdę ładnie, a samo latanie jest bardzo przyjemne. Fizyki strzelania oceniać i porównywać nie będę, bo ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale nic mi jakoś specjalnie nie przeszkadzało. Natomiast mam wrażenie, że poza ładną grafiką i fajnym lataniem, ta gra nic więcej nie zaoferuje (chciałbym powiedzieć za parę miesięcy, że się myliłem). Lokacje są jakieś takie puste, bez życia, a grupki przeciwników spacerujących w kółko jakie napotykamy wrażenia nie robią.

W dodatku niby otwarty świat, a w misji obszar po jakim można było się poruszać był bardzo okrojony. Co rusz dostawałem powiadomienia, że wychodzę poza teren misji lub za bardzo oddalam się od grupy i że za parę sekund zostanę automatycznie przeniesiony do grupy. Zaznaczę, że naprawdę nie latałem nie wiadomo gdzie po mapie.

 

Po jakichś 15-20 minutach skończyliśmy misję i.... gra ponownie mi się zwiesiła na 95% paska podczas powrotu do HUB'a, także w tym momencie  już podziękowałem, bo nie będę 30 razy wyłączał i włączał gry od nowa licząc na to, że tym razem się połączy. :30vm3cw:

 

Słowem podsumowania, j*bać takie dema/bety, wracam do Kingdom Hearts...

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się dzisiaj chwilę pograć i zero ciśnienia na ta grę mam. Nic ciekawego dla mnie, taki mass effect.

Graficznie średnio, żadnego efektu wow. Latanie dziwne. Pojawiający się znikąd przeciwnicy oraz po prostu znikający przeciwnicy.

Mam też zastrzeżenia co do płynności, jakby nie utrzymywało stałych 30 klatek choć grałem na Xbox One X

Ogram triala 10h i wtedy ocenie jak będę grał od początku a nie na wyrwanym kawałku gry. 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×