Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w ramach przeprosin dorzucili wszystkie Javeliny do wyboru. Obadam jak ruszy otwarta beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te demo to od której godziny będzie działać? Bo pobrałem, włączyłem i piszę " Dziękujemy za grę w Anthem. Serwery zostały już wyłączone " coś takiego. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Te demo to od której godziny będzie działać? Bo pobrałem, włączyłem i piszę " Dziękujemy za grę w Anthem. Serwery zostały już wyłączone " coś takiego. Wtf?

No demo ma przygotowywać na doznania z pełnej wersji... Także EA już dokładnie wie, jak to będzie wyglądać XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 18 ma działać. Oby lepiej niż vip demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wystartować misję? Bo klikam na mapie ikonę misji i nic się nie dzieje. Jedynie gra swobodna mi działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem pobierac na PC i PS4 no zobacze co to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie zwiechy w ciągu 30 min. Jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wywalenie za mną, długo nie pograłem ;)

Jak wam działa na zwykłym ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PC niby działa ale szkoda miejsca na dysku SSD na tą gre :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko ukończę misje to mi wysypuję grę :41_pensive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff a jakie szczęście. już myślałem, że kolejna gra do kolekcji, a tak to człowiek potencjalnie oszczędzi i wyda na co innego. Oprócz Dirt Rally 2.0 to faktycznie tylko Metro Exodus w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja rozumiem ze sony chce zarabiac na plusie - ale jesli demo. DEMO ktore ma mnie potencjalnie zachecic do kupna gry jest za paywallem plusa to ja szczerze zaluje czasu w ktorym konsola pobierala dane.

Nic to obadam to na PC gdzie u mnie pewnie w 720p pojdzie.

Tak wiem ze moge zalozyc nowe konto trial na 14dni ale nawet mi sie nie chce. Nie jestem w grupie docelowej a chcialem tylko zobaczyc jak sie strzela co gra prezentuje w demie z czystej ciekawosci.

EDIT: nie wiem jak jest na XO bo nie posiadam w tej chwili, zakladam ze moze byc tak samo bez golda ani rusz - ale jesli jest inacze to niech ktos sprostuje.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, MagEllan napisał:

Ja rozumiem ze sony chce zarabiac na plusie - ale jesli demo. DEMO ktore ma mnie potencjalnie zachecic do kupna gry jest za paywallem plusa to ja szczerze zaluje czasu w ktorym konsola pobierala dane.

Nic to obadam to na PC gdzie u mnie pewnie w 720p pojdzie.

Tak wiem ze moge zalozyc nowe konto trial na 14dni ale nawet mi sie nie chce. Nie jestem w grupie docelowej a chcialem tylko zobaczyc jak sie strzela co gra prezentuje w demie z czystej ciekawosci.

EDIT: nie wiem jak jest na XO bo nie posiadam w tej chwili, zakladam ze moze byc tak samo bez golda ani rusz - ale jesli jest inacze to niech ktos sprostuje.

Idę zobaczyć z ciekawości. Bo też ściągnąłem oprócz na PC, Xbox.

Działa bez Golda. No, ale na Xbox one X chodzi chyba w 24 klatkach XD Lol taki spadek frametare, że ja ebie.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mały sukces udało się spokojnie ukończyć trzecią misję:banderas:

Bardzo ładne lokacje, fajnie się lata tym jevelinem, strzelanie przyjemne, oczywiście co chwile wpadnie coś nowego do ekwipunku i można zwiększyć swoją moc, do tego dochodzą konfiguracje wyglądu ogólnie wrażenie jest  przyzwoite.

Ale wrażenie klona Destiny i Division nie opuszcza mnie od początku gry. Głównie nurtuje mnie endgame czy będzie co robić i nie znudzi się bardzo szybko,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

premierowe ps4, znowu po tym niby rajdzie co jest mnie wywaliło, co za dno mam blue screen i legendarny błąd aplikacji,

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na PC w menu mam 55fps
I to tyle jeśli chodzi o połączenie z serwerami ea u mnie d47d1a28829511c7f4b7ae7733fbb241.jpg

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na  5 misji 4 razy przed podsumowaniem mnie wywaliło, jak komuś działa to niech bawi się dobrze, bo sama gra sprawia przyjemność :1_grinning:  Może w niedzielę coś pogram jeszcze, dodam że występują u mnie problemy z dźwiękiem. Warto też przed wyruszeniem o ile macie żar wytworzyć sobie stymulant zawsze dodatkowa premia się przyda. Podsumowując jak by to działało jak trzeba i nie było premiery nowego Metra to pewnie bym kupił, po takim demie bał bym się brać na premierę.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna gra z kosza z biedry za 50 zł. Więcej ten chłam nie jest wart. Nie zapomnijcie kupić skina za 20$ XD Kurwa, nawet Bethesda nie była tak bezczelna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A, no to luz. Lecę dalej z yakuzą i nawet tego padła nie ściągam.

 

Niestety Stary komiks się spełnił, co było w sumie kwestia czasu.

You+have+a+love+for+the+developers+ea+ha

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pogralem troche i napisze politycznie poprawnie - nie jestem w grupie docelowej,

Ponadto ostanio jakos mniej mi siadaja "gry w ktorzych strzela sie z broni palnej" i jesli gra daje wybor to uzywam alternatywnych metod

 

z rzeczy ktore zauwazylem

- niebieskie markery w drodze do celu - da sie to wylaczyc? bo ma sie wrazenei ze mamy przestrzen a jestesmy wciskani w tunel.

- loadingi, no kurde moze dalo by sie to jakos zamaskowac.

- poki co nie robie tutaj zbyt duzo krzyku ale pojawiajacy i znikajacy wrogowie. (ale to w pelniaku nie powinno miec miejsca)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w tym demie znowu są problemy z połączeniem, to ciekaw jestem jak będzie wyglądała premiera. Bo gdy pierwszym kontaktem graczy z grą jest jej premiera to wydawca może powiedzieć "Nie spodziewaliśmy się zainteresowania" czy inne tego typu lekkie ściemy, ale nie brzmiące kompromitująco. Ale tutaj już dwa razy notują wtopy, więc jedyne wiarygodne tłumaczenie w przypadku podobnych problemów na premierę to "Wiedzieliśmy, że w naszej grze sieciowej źle działa tryb sieciowy uniemożliwiając rozgrywkę wielu osobom, ale i tak pozwoliliśmy im tę grę kupić nie opóźniając premiery, bo chcieliśmy mieć ich kasę szybciej u siebie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WahaczPL napisał:

Skoro w tym demie znowu są problemy z połączeniem, to ciekaw jestem jak będzie wyglądała premiera.

Mowie tylko ze swojego doswiadczenia. Po tym ekranie ktory wkleilem zamknalem gre odpalilem raz jeszcze i poki jej nie wylaczylem nie odnotowalem problemow.

Jak widac inni nie mieli tyle szczescia i mieli disconnect przy ładowaniu czy po ukonczeniu misji.

 

Mozna by bronic tego ze demo to wycinek gry bazujacy na starszym kodzie co nie jest az tak niespotykane bo czesto zeby zaprezentowac gry nie chcemy pokazywac poczatku (ktory latwiej jest wyciac bo gra moze sie wolno rozkrecac) a wrzucic gracza juz  srodek akcji, jesli takie demo bylo przygotowane wczesniej dla prasy latwiej je troche podreperowac i wydac jako demo. Tyle ze to wszystko jest od strony korpo/devsow - przecietny odbiorca moze miec to serdecznie w pupie bo dla niego liczy sie jedno pobieram chce sprwdzic ma dzialac, nie dziala - this is bad.

 

W wypadku EA naprawde ciezko nawet mowic o premierze.

Masz 2 osobne daty, Access Premiere PC - tydzien wczesniej odpalasz pelna wersje.

Oraz cala reszta zagra 22 lutego. To oznacza ze maja tydzien gdzie czesc graczy bedzie na serwerach i powinno to dzieki telemetrii pokazac co mozna usprawnic przed premiera dla wszystkich.

Dodatkowo takze 15 wrzuca 10h trial dla EA/Origin Access basic ograniczony do 10h zazwyczaj w takowych masz tez ograniczenia ile misji mozesz zrobic oraz level cap.

Ale to dalej pelna wersja gry laczaca sie z tymi samymi serwerami.

 

I szczerze mniejsze problemy, okazjonalne problemy - to jest w kazdej grze. Ale jesli podczas triala dalej beda mi pojawiac i znikac wrogowie, oraz nie podswietli ni sie obiekt do interakcji i bede stal jak ciele gapiac sie malowane wrota. To powiem ktos tu dal ciala.

Co do tego niepodswietlonego celu misji  polecialem w punkt A - dwa cele zabij co sie rusza i zniszcz wieżyczki wykonane, zolty marker pokawia sie z i znikal bylem w idealnie tym miesciu w ktorym mialem aktywowac przedmiot nic! wylecialem poza obszar misji (licznik 10s wracaj albo anulujemy misje), wrocilem respawn wrogow (ale nie wieżyczek), pif-paf wrogowie leza, zolty marker jest i ten sam przedmiot przed ktorym stalem 5 minut wczesniej juz ma opcje interakcji.

 

Do tego dochodza dziwne decyzje projektowe rozgrywka wyraznie jest zaprojektowana pod 4 osobowy coop, tyle ze byly gry wczesniej ktore pokazywaly ze mozna zrobic to lepiej tak zeby i samotnik i coopowiec znalezli cos dla siebie. Do tego hub ktory ma robic za story i przez to brak innych w nim innych graczy. No ja rozumiem po czesci czemu tak zrobiono, glownie zeby ktos nie przeszkadzal nam w rozmowach z npc, ale co za problem oddzielic te rzeczy i zrobic miejsce gdzie kazdy samotnie chlonie historie, oraz dajmy na to tawerne, warsztat gdzie gracze sie spotykaja, gdzie samotnicy moga znalezc kompana do walki itd.

 

Jak pisalem nie jestem targetem ale przygladam sie bo ta gra jest wazna nie tylko dla BioWare ale i EA jako firmy.

Wielu graczy to wie (chocby z newsow) ze EA na samych sportowkach moze nie uciagnac, a ostanio (2 tyg temu) powoli zaczynaja o tym mowic analitycy od gieldy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MagEllan, jedyny człowiek na świecie, który zamiast napisać "gówno jakieś" pisze rozprawkę na 2 strony A4, że człowiekowi się żal takiego EA robi :p

myślałeś o karierze w PR? :)

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×