Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, manoszek napisał:

 

oglądając zastanawiam się czy grałem w ta sama grę :siara:

To samo mam. Tak to zmontowali, że wygląda na naprawdę kawał dobrego szpila.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa makeup.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przyznam panowie @xavris, @manoszek - ze jestem pod wrazeniem.... pod wielkim wrazeniem nawet. Pod wrazeniem tego jaki ostry face litfing przeszedl trailer zeby wygladac tak dobrze. Bo to w co ja pogralem ani tak nie blyszczalo graficznie, twarze postaci byly hmm no moze nie papierowe ale takie sobie. A trailer? no tutaj to inna bajka. 

 

Z ciekawostek EA po dropie na gieldzie i wprowadzeniu Apex odbilo sie ostro z 80$ do powyzej 100$ za akcje. 

Ciekaw jestem skad taki hurra optymizm investorow. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi w polecanych wyskoczyło

Ja miałem i mam dalej totalnie wywalone na tą grę, ale można pośmieszkować, bo czemu nie :P

Troche wygląda jak te porównania przed ślubem i po ślubie... Niby babka ta sama, ale coś jest nie tak.

A najlepsze są te wyskakujące reklamy w internetach 'anthem - nowa gra twórców mass effect i dragon age'. Szkoda, że zapomnieli tam dopisać "z którą to dziadostwo nie ma totalnie nic wspólnego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze...Oczywiście różnica jest duża, ale cały czas Anthem wygląda jak na te czasy i możliwości technologiczne dość imponująco. Ja i tak w to grać nie będę, bo po co. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grabeq napisał:

Szczerze...Oczywiście różnica jest duża, ale cały czas Anthem wygląda jak na te czasy i możliwości technologiczne dość imponująco. Ja i tak w to grać nie będę, bo po co. 

No to mniej więcej to napisałem porównując do ślubu :P Żona niby dalej ta sama, niby dalej ładna, ale jednak gotuje jakby gorzej :P
A ostatnie 3 słowa tego co napisałeś to dla mnie jest ciągle zagadka... Po co ta gra powstała to nie wiem. Nie wiem nawet kto ma być grupą docelową...

Jak ktoś szuka rpga od bioware to ich gurwa wyśmieje, jak ktoś szuka sieciowej strzelanki to ma kurna wybór większy niż przy dobrych rpgach... Kto tam w ea/bioware uznał, że to jest to czego im teraz potrzeba to musi być niezły huncwot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Jak ktoś szuka rpga od bioware to ich gurwa wyśmieje, jak ktoś szuka sieciowej strzelanki to ma kurna wybór większy niż przy dobrych rpgach... Kto tam w ea/bioware uznał, że to jest to czego im teraz potrzeba to musi być niezły huncwot.

Jak ktos szuka RPG to faktycznie musi szukac gdzie indziej. Jak ktos szuka looter shootera, to wydaje mi sie ze cos mozna znalezc, jak ktos chce po prostu postrzelac - a zreszta juz to pisales :P 

Ale co do drugiego zdania. Ludzie w EA planujacy premiery maja ulanska fantazje. 

2016 - wydac Titanfall 2 razem z BF1. 

2019 - wydac darmowe battle royale Apex na 2tyg, przed premiera tez coopowego anthem (choc w anthem na start nie bedzie PvP), zeby miesiac pozniej dorzucic BR mode do BF V. 

I teraz mozliwe ze ja sie nie znam i piernicze glupoty, ale w 2016r roku dokonali kanibalizacji wlasnych produktow dobrze przyjety BF1 odciagna graczy od udanego Titanfall2. 

Wiec patrzac na to co szykuje nam luty/marzec 2019 mozna pomyslec ze to powtorka z historii. Ci co BF V nie kupili nie kupia go dla BR w ktory moga grac za free Apex, ci co maja kupic Anthem tez moga wybrac komptycje z innymi graczami a takze wspolprace w teamie w Apex zamiast kupowac Anthem. 

 

Ogolnie wydaje mi sie ze szykuje sie powtorka z rozrywki i ktoras gra na tym ucierpi (oczywiscie w pojeciu EA i ich wysrubowanych oczekiwan). 

 

A co do anthem juz 15, ruszy 10h trial sprawdze raz jeszcze bo czemu nie. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem to co napisałem. Już nawet pomijając kretyńsko ustawiony termin premiery - to jest gra totalnie dla nikogo, bo cokolwiek w tej grze można znaleźć inne tytułu robią 50 razy lepiej. Jedyne z czym to może konkurować to fallout 76. Jeżeli to miało być takie starcie tytanów to proszę bardzo, niech się bawią, który tytuł jest większą porażką. Ja bardzo chętnie pośmieszkuje z obu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj o tym rozmawialiśmy. Wpompowali grube miliony w Anthem, a miliony graczy, zamiast grać w tego gniota, będzie sobie ciorało w Apexa. Apexa, który wygląda na niezwykle solidne, płynne, miodne i (niestety dla mnie i #teampotato) skillowe BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wczoraj o tym rozmawialiśmy. Wpompowali grube miliony w Anthem, a miliony graczy, zamiast grać w tego gniota, będzie sobie ciorało w Apexa. Apexa, który wygląda na niezwykle solidne, płynne, miodne i (niestety dla mnie i #teampotato) skillowe BR.
Może wprowadza jakieś inne tryby żeby można pograć solo albo w teamie ale nie br. Dla mnie to byłoby akurat fajne bo najbardziej leży mi właśnie taki typowy team deatchmatch

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne:

Spoiler

 

Mogli by dorzucic jeszcze 90 minut i bylby z tego film ktory moglby byc lepszy nizli gra :D :D

 

A tak serio chcialem rozruszac watek - Origin Access premiere graja od dzis. Basic tez gra od dzis w 10h triala. 

Mimo marnego tutaj zainteresowania mozna spodziewac sie w weekend sporej ilosci opinii w roznych mediach. 

 

milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli gra jest marna to nie ma się co spodziewać, że zainteresowanie nią będzie jakieś znaczące :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

No jeżeli gra jest marna to nie ma się co spodziewać, że zainteresowanie nią będzie jakieś znaczące :P

kij z gra ale jakby ten action trailer przerobili w pelny film to bym obejrzal. 

A tak serio to uwazam ze demo moglo nie oddawac jeszcze gry - dajmy szanse tym co juz dzis zaczna grac i wrzuca opinie. 

:)

(co nie zmienia faktu nie jestem grupa docelowa, smigne 10h w trialu i na tym sie pewnie moja przygoda zakonczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MagEllan napisał:

smigne 10h w trialu i na tym sie pewnie moja przygoda zakonczy

Nie szkoda Ci tych 10 h życia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xavris napisał:

Nie szkoda Ci tych 10 h życia? :P

coz mozliwe ze po 3h bede mial dosc wtedy porzuce :)

niemniej lubie dawac szanse. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2019 o 13:18, szuldi82 napisał:

Może wprowadza jakieś inne tryby żeby można pograć solo albo w teamie ale nie br. Dla mnie to byłoby akurat fajne bo najbardziej leży mi właśnie taki typowy team deatchmatch

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mają dorzucić solo i Duo. Więc spokojnie kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak przystalo na ogrywacza kontrowersyjnych tytulow, chetnie popykam w Anthema, bo nie ma nic innego do ogrania ;) Apex fajny, ale nie mam skilla, wiec wiekszosc meczy koncze tak jak brajanki swoje zbizenia z kobietami - przedwczesnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaotyczna strasznie ta gra :) ogram triala ale jak już serwery ogarną bo nadal wywalić potrafi :/

Fabuła na ten moment chyba nie istnieje, przeciwnicy znikają i się pojawiają jak chcą, grafika może być. 

Kilka łatek, dodanie trybu singiel bo gra o to aż się prosi i będzie można swobodnie grać, akurat dodadzą pewnie już grę do EA Access :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, helganin napisał:

Chaotyczna strasznie ta gra :) ogram triala ale jak już serwery ogarną bo nadal wywalić potrafi :/

Fabuła na ten moment chyba nie istnieje, przeciwnicy znikają i się pojawiają jak chcą, grafika może być. 

Kilka łatek, dodanie trybu singiel bo gra o to aż się prosi i będzie można swobodnie grać, akurat dodadzą pewnie już grę do EA Access :D

No EA z EA Access jesli to nie zarabia kroci to strzela sobie w stope bo wielu skusi sie na ogrywanie gier po czasie za grosze. A i to znajda sie tacy co kupia na miesiac pograja i podziekuja (to ja i przyznam ze Origin Access na PC ma fajny wybor zarowno starszych gier jak i nowszych indykow gdzie cena 5$ to dla wielu gier glownie nowszych indykow to cena ponizej najlepszej promocji).

 

Ale co rozumiesz przez singla przeciez w to teoretycznie mozna grac samemu. Tyle ze jest po prostu trudniej mimo iz niby ilosc jak i zywitnosc wrogow powinna sie skalowac wraz z iloscia graczy to z tego co widzialem samotnicy maja pod gorke troszke.

Mnie jeszcze czeka trial. Pogram i sie zobaczy ale cudow sie nie spodziewam dla mnie za duzy chaos graficzny. Pomijam juz znikajacych wrogow ale bywa ze caly ekran byska w roznych barwach od roznych mocy (zamrazanie, elektrycznosc, ogien) i wroga nawet nie widac celuje sie ponizej paska jego zycia. Normalnie epilepsji fotogennej mozna dostac (nawet jesli ktos nie cierpi na to schorzenie).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak finalnie dziala ta gra na konsolach? W betach dropy jak jasny dzwon były. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mpluto napisał:

Jak finalnie dziala ta gra na konsolach? W betach dropy jak jasny dzwon były. 

Na Xbox One X potrafi zwolnić jak jest więcej akcji.

1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Ale co rozumiesz przez singla przeciez w to teoretycznie mozna grac samemu. Tyle ze jest po prostu trudniej mimo iz niby ilosc jak i zywitnosc wrogow powinna sie skalowac wraz z iloscia graczy to z tego co widzialem samotnicy maja pod gorke troszke.

Można grać w singlu ale ta gra nie jest stworzona na taki sposób gry. Na normalu dasz radę sam ale wyższe poziomy i chyba twierdze to raczej nie da rady.

 

Grałem misje z randomami, każdy gra jak by chciał sam grać i wychodzi chaos :)

Na ten moment drażni mnie pojawiający a głównie znikający przeciwnicy i to że jak gra się w grupie to misje są na szybkości bo gra pogania (nie można sobie powoli grać własnym tempem).

 

Powinno być skalowane, jak chcesz samemu grać to możesz wszystko zrobić. Dochodzi ktoś do gry to gra skaluje poziom trudności i przeciwników a nie na chama każe grać we 4. Jak pisałem wyżej, ja tej gry nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

A no to sie rozumiemy i pisalismy o tym samym czyli braku balansu w skalowaniu ktore mimo iz gra pozwala grac samotnikom utrudnia im rozgrywke.

:)

Ja dopiero jutro siegne po Anthem dzis rano odpalilem z Origin Access Bulletstorm i jaka to mila rozwalka a do tego wyglada bardzo dobrze jak na swoj wiek.

Tyle ze gra mi sie glitchuje co nieco zabija radosna eksterminacje.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę opinii na temat Anthem i bardzo możliwe, że ten wczesny dostęp odbije się czkawką w Bioware. Ktoś z forumka już pograł coś dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Karaluch69 napisał:

Poczytałem trochę opinii na temat Anthem i bardzo możliwe, że ten wczesny dostęp odbije się czkawką w Bioware. Ktoś z forumka już pograł coś dłużej?

Dzis pogram.

Co do wczesnego dostepu i odbicia sie czkawka - pisalem o tym i przewidywalem to.

Spojrzmy na historie: ME:Andromeda, SW BF2, NFS Payback  - wszystkie 3 dostaly baty przez premiera wlasnie jak udostepnionio 10h triale. W wypadku Anthem dochodzi jeszcze fakt ze procz 10h masz tez pelniaka tydzien wczesniej wiec gracze na PC ktorzy zdecydowali sie na Access Premier moga pograc wiecej niz te 10h przed premiera.

 

EDIT: tak wczesniejsze wydanie w erze powszechnego dostepu do informacji i YT moze im sie odbic czkawka - YT juz ma filmiki jak final boss fight a takze Athem the move all cut scenes.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no dobra 3h za mna.

Zaznaczam moge tutaj walnac cos od czapy bo ten typ gier nie lezy w gestii moich zainteresowan - od Destiny odbilem sie szybciutko. Jedyna gra gdzie strzelamy i zbieramy zeby zwiekszac nasze mozliwosci i powtarzac ten cykl ktora zatrzymala mnie na dluzej to Borderlands 2 (ktorych nie ukonczylem ale moze kiedys jeszcze dam tej grze szanse).

 

PC:

Gra na medium wyglada ok.

  • cut scenki wygladaja bardzo dobrze i z tego co widzialem sluza do opowiadania historii
  • opcje dialogowe sa poki co jedynie 2 i nie sadze aby mialo sie to zmienic wiec na rozbudowana fabule z naszym wplywem na nia raczej nie ma co liczyc.
  • strzelanie jest OK i tyle moge powiedziec nic mnie nie porwalo nic mnie nie odrzucilo.
  • Uklad kontrolera - zebym musial wbijac na strone EA bo nie ma tego w grze? no chyba ze nie potrafie tego znalezc z przeladowanych menusach (PC)
  • Menusy - przeladowane, duzo tego duzo przeklikiwania. Jest to srednio czytelne, mamy kodeks z masa czytelnictwa gdzie ja prywatnie wolalbym wiecej tego w fabule czy cut scenkach, mamy tone stron z tutorialami, typami misji i innymi rzeczami wolalbym zeby to bylo wyjasniane bardziej ogranicznie.
  • Misje glowne to podrozuj od znacznika do znacznika jak po sznurku. Pewnie mozna to wylaczyc (ale znow przeklikiwac sie przez menu) ale wolalbym opcje wyboru waypoint a takowej po prostu nie ma.
  • I teraz z jednej strony mamy po sznurku a z drugiej radz sobie sam co jest sporym kontrastem - mialem zebrac Amber w free play i kij nie wiem gdzie nie wiem jak i zapierniczaj tutaj sobie po mapie majac nadzieje ze cos co znajdziesz lub roslinke ktora sfarmisz da tobie to czego szukasz.
  • Gra (w przeciwienstwie do B2) jest wybitnie nie dla samotnikow i gra informuje nas o tym wielokrotnie.
  • Swiat wykreowany jest ladny ale mnie nie przekonuje, B2 bardziej przykuly moja uwage misjami ktore nawet jesli byly fedexem to i tak postacie jakos to motywowaly czasami ze smiesznymi tekstami tutaj jest powaznie ale i sucho. Przyklad - rozmowa ze sklepikarzam ktory zleca nam misje idz znadz mi to a bedziesz mogl craftowac. Zero charakteru.
  • Z tego co widze (i smiem sie domyslac) - oprocz jakiejs tam fabuly i zadan pobocznych oraz zbieractwa zeby gdzies wbic gra bedzie sama w sobie opierac sie na grindzie czyli grasz sam zacznij od normala a potem jak juz ulepszysz cos mozesz wrzuc wyzszy poziom i powtarzaj to samo. Nie wiem moze to przez to ze nie ukonczylem borderlandsow2 ale tam mialem po nastu godzinach wrazenie ze dlej pchala mnie do przodu jakas tam fabula, i zeby w niej zaliczyc postep musialem farmic (level cap misji). Tutaj mam wrazenie ze mozna to przeleciec na easy/normalu a potem jedyna motywacja zeby zostac w grze beda wyzwania dzienne, tygodniowe, miesieczne plus grind na wyzszych poziomach trudnosci
  • LOADING!!! - ja piernicze ja wiem ze moj lapciak nie jest demonem szybkosci i ze ma hdd 5400rpm ale w zadnej grze do tej pory loadingi mi tak nie przeszkadzaly. Wynika to z tego jak mocno one wybijaja z poczucia bycia w  grze. W innych grach gram cos sie zmienia mam loading gram dalej. Tutaj wszystko ma loadingi!! free roam otwieram mape widze tylko znacznik 10 sekund zeby zaladowala sie mapa. Jestem w Forcie otwieram mape 5s czekania no ludzie zloci. Dobra przemieszczam sie po swiecie mam wbic w jakis tunel czy inna jasnikie loading 2minuty, loading fortu 3 minuty. kurde nawet wybor loadout poprzedzony byl loadingiem na jakies 20 sekund po czym czekalem kolejna minute gapiac sie w puste miesce na ktorym po kolejnych 30 sekundach pojawil jevelin. Nie przesadze jesli powiem ze na 3h gry 20-30 minut to loadingi - i nawet jesli moj sprzet uznac za kijowy to w innych grach ktore ogrywalem nie spotkalem sie z tak frustrujacymi loadingami.
  • Przeciwnicy - ci chyba jakos dziwnie skaluja sie pod gracza singlowego. Bo innego wytlumaczenia nie mam. Przyklad przeciwnik typ A ma gniazda wylazi z nich wiadomo zniszczyc gniazda dobic przeciwnikow tyle ze w misji trzeba bylo to zrobic 3 razy a kolejne gniazdo nie pojawi sie poki nie wybijemy wszystkich ktorzy wypezli z pierwszego. Tyle ze rozwalam gdniazdo, wybijam przeciwnikow patrze o jeszcze 4 zostalo celuje ci znikaja(!!!) i dostaje ikonka na twarz ej ziom kolejne gniazdo jest, repeat. Przy 3cim gdniezdzie po jego rozwaleniu ubilem moze 4 z nastu przeciwnikow bo reszta automagicznie zniknela.
  • CHAOS - Ten widac nawet w rozgrywce kiedy gramy sami - ilosc wybuchow, efektow srodowiskowych, i innej masci fajerwerkow potrafi przyslonic cel. Innymi slowy celujemy ponizej paska zycia wroga bo ni penisa go z pod tych wytryskow graficznych nie widac. Ogladajac fragment streamu z rozgrywki wieloosobowej nalezy ten mankament przemnozyc przez ilosc graczy w druzynie - przy 4rech bylem w ciezkim szoku ze kto kolwiek ogarnia to co dzieje sie na ekranie.

 

Jesli ktos jest fanem looter shooterow i lubi grind moze mu sie sie gra spodobac, wiem ze to gra nie dla mnie.

 

i tak pewnie pocisne jeszcze troche w te gre zobaczyc ciut wiecej story i misji pobocznych - i zrobie to tylko po to zeby wyjsc poza utarte szlaki gatunkow ktore lubie.

Ale watpie zeby moja ocena sie zmienila.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×