Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopakom z Ubisoftu Anthem sie podoba, ale pewnie sie nie znajo ;) 

 

uidhj9hxy2i21.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok 4 h spedzonych w Anthem z kumplami, jestem zadowolony. Latanie i strzelanie zrobione bardzo dobrze, ropierducha na ekranie jest. Wewnętrznych wyzwań i czelendzy w grze od groma, jest co robić, także myślę że na jakieś kilkadziesiąt h starczy tej gry. O endgame na razie nie myślę, podejrzewam że będzie kiepski. Gramy od poczatku na hardzie i jest fajne wyzwanie. Fabuła... nie wiem nie interesuje mnie ona, dialogi skipuję, wolę fruwać i szczelać. Po tą grę kupiłem. Póki gra sprawia fun - a sprawia, mam zamiar grać. Zresztą za chwilę Dywizja Druga, więc Anthem i tak pójdzie w odstawkę.

Crapem tej gry bym nie nazwał, póki co solidny średniak dający mi fun z gry. Nie to co kozak RDR2 który wynudził mnie strasznie.

Z bananem na ryju, będę czytał dalej Wasze przepychanki w tym temacie, samemu się dobrze bawiąc w Anthem.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa na zwykłym ps4? dużo się dzieje na ekranie, vanillka daje rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosiaku większych spadków nie uświadczyłem, jedyne zauważalne były podczas opadów deszczu i sporej zadymy. Ale wtedy na ekranie był istny rozpierdol fajerwerków, więc silnik coś tam się przydławił, delikatnie. I póki co było to tylko raz, przez większość czasu jest stabilnie.
Loadingi są troszkę za długie, lecz w porównaniu do bety to wydają się krótsze. Mnie to aż tak nie razi.
Gra zdecydowanie zyskuje w coopie ze znajomymi, gdybym był solowym graczem to nie wiem czy bym to kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim Media Markt gra rzucona do kubła za 40€ na premierę Kolejny crap od EA który będą dawać do płatków.

 

9d4dd91d89af257a2a336b0f9c045631.jpg

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

crap

Bój się Boga, takie rzeczy wypisywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na wyniki sprzedazowe ciekaw jestem czy dobija te 5-6mln w 6tyg.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chcą żeby im zalegał na magazynie jak F76:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kochany pamietniczku ... 

 

300 poziom itemow wbity, misje zaczely sie rozkrecac ;) Fabula jeszcze nie skonczona, ale robie wszystko po kolei z misjami pobocznymi wlacznie. Niektore misje zrobilem dwa razy ze znajomym.  Level 25. Ktos tam przesadzil z ukonczeniem fabuly w 20 leveli, chyba ze kuroczow sie trzymal main story. 

 

Na chwile obecna najwiekszy minus to brak mozliwosci postawienia markera na mapie oraz te durne dialogi w forcie. Nie ma czasu na wczuwanie sie w fabule. ale ciagle klepanie kolka do przewijania juz meczy ;) Gra jest ladna wizualnie pomimo downgrade'u od czasu pierwszej zajawki. Leca nowe itemki, wpadaja wyzwania, narazie jest co robic ;) 

 

Czasem mam wrazenie ze Anthem przypomina mi jakiegos klona Dragon Age Inkwizycje z Andromeda i Destiny.  Mieli mase wzorcow do nasladowania i nie popelniania bledow innych produkcji, ale widac ze nie wszystko sie udalo. Nie sa to jednak rzeczy przez ktore mam ochote sie pociac otwieraczem do konserw ;) 

 

Wciaz dobrze sie bawie i polecam Anthem :) 

 

PS. Na PPE widze wciaz trwa krucjata ukrzyzowania Anthemu i EA, nie bardzo wiem za co .. żenujące.

Edytowane przez czacha79
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie fabuly zerzneli z Destiny - idzie sobie jakas tam historia, idzie.. cyk boss zdechl i happy end ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilem sie z soba, ale jednak to ze juz dawno nie kupilem sobie zadnej gry przewazylo.

239zl w Media Markcie i w piatek zaczalem grac.

Fakt loadingi koszmarne, bugow zatrzesienie (mialem juz wysypanie sie gry do pulpity z bledem CE-costam, mialem juz brak mozliwosci podnoszenia kompanow podczas misji, mialem juz start misji ze znajomym, ale znajomy jakims cudem zostal w forcie, nie mowiac juz o braku glosu postaci) i co i gram nadal i bawie sie dobrze.

Bawie sie dobrze do tego stopnia, ze jak dzis wroce z pracy to znow z checia odpale te gre. Moze i sredniak, ale nie zaluje zakupu :)

 

BTW

Oprocz reputacji daje cos to gadanie z NPCmi w forcie? Chodzi mi o postacie, ktore maja chmurke z 3ma kropkami nad glowa. Inne co daja questy - wiadomo, ale te z 3ma kropkami - nie chce mi sie z nimi gadac :) No chyba ze trzeba.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile godzin starcza fabuła i misje poboczne? Jest chociaż z 25h? Nie, nie obchodzą mnie jakieś raidy i granie w coop. Tylko i wyłącznie zawartość dla jednego gracza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Fakt loadingi koszmarne, bugow zatrzesienie (mialem juz wysypanie sie gry do pulpity z bledem CE-costam, mialem juz brak mozliwosci podnoszenia kompanow podczas misji, mialem juz start misji ze znajomym, ale znajomy jakims cudem zostal w forcie, nie mowiac juz o braku glosu postaci) i co i gram nadal i bawie sie dobrze

Też już zaliczyłem każdy z wymienionych przez Ciebie problemów, czasami gra potrafi zirytować ale tak jak piszesz, jeśli działa ;) to gra się bardzo przyjemnie. Szczególnie ze znajomymi w coopie, bo z randomami to różnie bywa. Zwłaszcza na fortyfikacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze pytanie - jest sens gadac z NPCami co maja te chmurke z 3ma kropkami? Niby za rozmowe jest przyrost reputacji, ale czy cos jeszcze?

 

Od ktorego levela zaczynaja wypadac fioletowe graty? Hehe niby loot shooter, a tego lootu jest tyle ... ze nie wiem co zbierac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 30 lvl to I tak nie ma co sie przejmowac itemami, zakladaj te z najwyzszym levelem i do przodu ;) Gadanie nie wiem czy cos daje, na pewno trzeba gadac z tymi od frakcji bo daja kontrakty. No i od gadania z postacami odpalaja sie tez misje poboczne. Ogolnie to gadanie jest najbardziej irytujace ze wszystkiego :D 

Fabula nie wiem na ile jest godzin, ja wbilem 30lvl a nie mam jeszcze wszystkiego zrobionego. Glowny watek skonczylem przy 28 lvl. Gralem w sumie okolo 25-30h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - jak widze nad glowa postaci inny symbol niz cmurka z trzema kropkami to ide gadam i zazwyczaj dostaje jakies zadanie.

A ci NPC z "kropkami" to tylko pierd... bzdury, mam raz czy dwa do wyboru opcje dialogowa i ewentualnie na koniec rozmowy dostaje jakis punkcik z dupy do reputacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, manoszek napisał:

 

:obama:

 

Odpalam filmik a moja mówi "a gdzie loading?" :banderas:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu obu filmikow (Krakow i Zakopane), poprzedzonych reklamami anthem

musialem zadzwonic do dentysty bo tak grindowalem zebami ze mi sie jeden zlamal.

:(

 

EA (jak i MS) wrzucily tone siana w promocje, jesli beda to jeszcze mocniej promowac moze to cos da, ale moze rownie dobrze okazac sie ze budzet na marketing byl za duzy a grze moze sie na niego nie uda zarobic.

 

no nic czekamy do marca i jakis informacji o sprzedazy.

bo nr 1 w UK oraz info ze to polowa sprzedazy ME:Andromeda (pudelka only) nie mowi za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty jesteś Bambelbee? padłem :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×