Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

No mówiąc szczerze za taka cenę to faktycznie można by tego spróbować. Z drugiej strony poszukam jednak opinii, czy pozmieniali tą grę na tyle, żeby jednak zakup flaszki i soczku nie był lepszym pomysłem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem, ale długo będzie leżeć na półce nim się zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kanapeczki w robocie na szybko poszukałem opinii. Generalnie wynika, że flaszka lepiej wyjdzie. 

Zdecydowanie preferuje technomancera za 20 zł. Podobno kawał dobrej, niedocenianej gry.

@manoszek grałeś w to chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to nawet za dopłatą brać nie warto. Gra praktycznie martwa, a wszelkie planowane aktualizacje zostały przeniesione na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Do kanapeczki w robocie na szybko poszukałem opinii. Generalnie wynika, że flaszka lepiej wyjdzie. 

Zdecydowanie preferuje technomancera za 20 zł. Podobno kawał dobrej, niedocenianej gry.

@manoszek grałeś w to chyba?

Techno jest chyba jeszcze bardziej zabugowany niż Anthem, a do tego drewno takie, że aż wióry lecą :P Weź sobie lepiej tę flaszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, taki los :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem ten szrot w ramach miesięcznego EA Access i stwierdzam, że nawet za te 16 zł nie było warto.

W kółko robi się to samo, nie czuć zupełnie progresu bo broni jest raptem kilka inna wyższych levelach zmieniają się im tylko cyferki i po przejściu całego wątku głównego nie było mnie nawet stać, żeby sobie zakupić cały set alternatywnego pancerza. Optymalizacja ssie, gra tnie, "buguje i crashuje" się na potęgę. A strzelanie podczas przeldowywania broni bawiło mnie tylko przez kilka pierwszych razy a potem już tylko klepałem się po czole.

DNO

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu przy takich tanich grach nie zostać alkoholikiem :p

4 godziny temu, Patricko napisał:

Techno jest chyba jeszcze bardziej zabugowany niż Anthem, a do tego drewno takie, że aż wióry lecą :P Weź sobie lepiej tę flaszkę.

Coś mnie okłamujesz chyba troszkę. Poczytalem trochę opinii na szybko i generalnie ludzie piszą, że całkiem przyjemna gra, chwaląc np historie. Że stawiam fabułę wyżej nizinne elementy to chyba wypróbuję :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisprzeszedłem grę bez większego problemu, fajna fabuła jest duża powtarzalność i sporo biegania od lokacji do lokacji ale też są nawet romanse, różne zakończenia, nie jestem tak surowy dla tej gry, ale co ja tam wiem;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełną świadomość, że promocje na psstore to są takie raczej z przymrużeniem oka, chociaż czasami można trafić coś fajnego.

Ale kurwa przy anthem za 260 zł to się ewidentnie komuś przecinki pojebały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa teraz jest za 20 zł, 10 zł w pizdu... Tyle przegrać. Pewnie w lutym będzie w Plusie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy Ea Access za 15 zł na miesiąc można ograć Anthem i 5 innych tytułów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet za darmo tego nie chcę, grałem w betę to mi wystarczy. Gra dalej jest wspierana czy już dali sobie spokój?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspierana. Ja tam ograłem. Ma dużo minusów ale samo strzelanie i latanie jest bardzo przyjemne.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która przeszła tę grę z Siudak83 mam podobne wrażenia. Latanie i strzelanie jest fajne, jak się odpali jakieś obszarowe potężne bronie to zadyma jest super satysfakcjonująca, ale nawet zwykłe strzelanie jest ok. Ale te plusy się rozmywają przy okołogameplayowych bolączkach - misje są powtarzalne, wrogowie często zbyt rozproszeni przez co strzelanie nie jest tak fajne, jak mogłoby być gdyby jakieś małe mięso armatnie nie stanowiące i tak żadnego zagrożenia biegało w grupach. Znajdowanie drogi czasami irytuje, gra cierpi na różne błędy techniczne, ale największym minusem jest nielogiczność. W żadnej innej grze nie siedziałem tyle z odpalonym Google, ikony się nie pojawiały, tylko gospodarzowi sesji zaliczało misje do trofeów, trzeba było zbierać jakieś bzdury aby móc pchnąć fabułę do przodu, a gra nie komunikowała gdzie to można zrobić jakby był to jakiś endgame dla weteranów żadnych wyzwania, a nie misja w 30% postępu fabuły. Generalnie gra się spoko, ale ponieważ nie jest to jedyny looter shooter na rynku to moim zdaniem nie warto się nim specjalnie interesować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2020 o 10:42, Patricko napisał:

Też wziąłem, ale długo będzie leżeć na półce nim się zdecyduje.

Czekasz az gra bedzie tracic baze graczy? Jak juz wziales to ograj i wyrob sobie wlasna opinie i zapomnij. Bo jak widzisz cena jeszcze troche spadla.

 

@xavris- Jesli tylko jest cos w EA access co chcialbys ograc sprobowac (jakis szybki jednostrzalowiec) to moim zdaniem zamiast tej flaszki, lepiej brac za 15pln Access na miesiac, ograc cos co chciales i do tego Anthem.

 

Dosc ladnie opisal ta gre w poscie powyzej @WahaczPL w mojej opinii i ta w wielu aspektach pokrywa sie z moimi odczuciami z 10h triala.

 

milego grania (niekonicznie w Anthem)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×