Skocz do zawartości
Patricko

Anthem

Rekomendowane odpowiedzi

@czacha79tak widze Ciebie na PPE ale tam poziom jest taki ze wlasnie z twittow robia newsy.

i ten cytowany tez pewnie byl jako sensasyjny news ze koles odpowiedzialny za Story odszedl ale studio dalej stawia na story.

normalnie łamiąca wiadomość :P

 

Ogolnie patrzac na nazwijmy to media growe - moim zdaniem mamy mase kijni z grzybnia. Jedni kopiuja drugich potem z ksera ksera jest wiadomosc jak w gluchym telefonie.

Na YT z kolei to samo news repot to powielanie tego co pisza rozne wydania internetowe. Do tego mam wrazenie (choc moze mylne bo omija mnie sporo tresci na YT) ze kanaly zajmujace sie grami wyrastaja jak grzyby po deszczu. Ze wiele kanalow sie przebranzawia tam gdzie sa clicki, o click-baitach w tytulach nawet nie wspomne bo szkoda na to klawiatury.

 

Malo kto pochyli sie nad tym co dany news oznacza.  Ale to juz temat na inna dyskusje.

 

milego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych ktorym sie gra podoba nie odbiezcie tego zle to nie jest atak na gre.

To po raz drugi ja mowiacy niewazne czy to No Mans Sky czy Anthem, czy inne gry praktyki w ktorej reklamuje sie jedno a gracze otrzymuja cos innego powinny byc pietnowane!

 

tutaj piekny trailer ktory mowi o rzeczach ktorych ja nie odnalazlem w ciagu 8h gry.

 

 

I zanim ktos powie to marketing wszyscy klamia itd.

To kurde sa rozne poziomy sciemy. Az wrocilem do starych trailerow i ogloszen - Borderlands 2 nie doszukalem sie ogromnych przeklaman, Detorit Become Human - nikt nie mowil ze bedzie to gra z robudowanym gameplayem, GoW, Forza Horizon 4.

Mozna robic marktering prezentujac produkt i liczac ze sie obroni?

No moim zdaniem mozna...

 

A i nie wiem jakim cudem ten film znalazl sie w sugerowanych na YT.... Na miejscu EA i BioWare to bym to usunal :D :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MagEllan nie wierzę. Ty taki górnik i odkurzacz, który kończył Wiedźmina III 3 lata po premierze dałeś się naciąć na ten shit i to jeszcze na premierę?? Świat się kończy :newell:.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale akurat @MagEllanna pewno nie kupił tej gry i nie splamił swojego growego człowieczeństwa :D Z tego co kojarzę z poprzednich postów, ogrywał chyba betę, lub inną darmową wersję w ramach jakiegoś dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Bartek_Red napisał:

Kto jak kto, ale akurat @MagEllanna pewno nie kupił tej gry i nie splamił swojego growego człowieczeństwa :D Z tego co kojarzę z poprzednich postów, ogrywał chyba betę, lub inną darmową wersję w ramach jakiegoś dostępu.

 

Bartek :) no prosze nie wszystkie fakty sie zgadzaja ale byles blisko.

Jestem osobnikiem ktory jesli moze cos wyprobowac za male pieniadze to pewnie to zrobi. Gre ogrywalem w ramach Orgin Access Basic na PC na ktory byla promocja 4pln za miesiac.

Oprocz godzin spedzonych w anthem ogralem tez singla bulletstorm (dobra gra), single BF SW2 (swietne otwarcie, potem meh i moze byc epilog), The invisible Hours (calkiem mily prawie dobry indyk), a takze spedzilem po 12h w Opus Magnum (logiczny indyczek) oraz The Surge (jak na to ze nie przepadam za souls-like nawet nawet). Wiec uwazam ze nie byly to zmarnowale 4pln :D

 

47 minut temu, Przemek_07 napisał:

MagEllan nie wierzę. Ty taki górnik i odkurzacz, który kończył Wiedźmina III 3 lata po premierze dałeś się naciąć na ten shit i to jeszcze na premierę?? Świat się kończy :newell:.

na Lucyfera!

Co za potwarz!

Origin Access 4pln w promocji na miesiac :)

Jesli za tyle mozna wyprobowac nowy "hit" to czemu nie ;)

A jesli chodzi o Wieska to daleko mi do konca.... :( :( :(

Ale nie bede sie spieszyl skoro zwiedzanie swiata daje mi frajde :)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bezpociskowe.

Gracie w to jeszcze? Sporo niby aktualizacji i poprawek wyszło od premiery, w tym związane z isotą tych gier czyli z lootem.

Dzieje się tam coś jeszcze czy już umarło i wszyscy poszli/idą do Waszyngtonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Pytanie bezpociskowe.

Gracie w to jeszcze? Sporo niby aktualizacji i poprawek wyszło od premiery, w tym związane z isotą tych gier czyli z lootem.

Dzieje się tam coś jeszcze czy już umarło i wszyscy poszli/idą do Waszyngtonu?

chyba masz bledne info :P 

fakt ostani log zmian to ze 2 strony tekstu ale...

Wczesniej przez blad rzucali wiecej lootu i ludzie na reddit pisali o w koncu fajnie loot dropi, po czym BioWare za to przeprosilo i lootu jest teraz mniej wiec przeliczajac czas inwestowany w to co mozesz wyfarmic (nawet jesli na czesci) jest slabiej. 

Czasami jak sie okazuje bledy nie sa zle. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MagEllan napisał:

chyba masz bledne info

To nie jest coś co jakoś strasznie weryfikuje. Na tubie mi po prostu poleca filmiki jednego gościa o anthem (nie pamiętam jaki kanał i w sumie nie wiem czemu mi go poleca, skoro go w życiu nie oglądałem, ale kij). I powiedzmy może nie codziennie ale co drugi dzień dostaje nowy filmik z patch albo huge patch w tytule. Czasami odpalę, czasami nie, dlatego pytałem tutaj osób grających, czy coś się w tej materii zmieniło.

Wiedziałem jako ten prorok, że ta gra to na dzień dobry będzie straszne dziadostwo. Jednak mimo wszystko wprowadza jakąś względną innowację w postaci latania i ma na siebie jakiś tam pomysł, w związku z czym jak już będzie to normalna gra a nie wydana rok za wcześniej to chciałbym ją sprawdzić, jak już będzie kosztować normalne pieniądze. Stąd moja ciekawość, czy gra się generalnie zmienia na lepsze czy nie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, xavris napisał:

Gracie w to jeszcze?

Miala byc zapchajdziura przed Division 2 i byla ... juz nie pamietam ze gralem w Anthem ani o co tam chodzilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotaku - problematyczny development anthem: https://kotaku.com/how-biowares-anthem-went-wrong-1833731964

Ostrzegam calosc przekracza 5 moich najdluzszych postow polaczonych w jedno.

 

niektore rzeczy wyrwane z kontekstu:

- to nie wszystko wina EA - EA chcialo gry i dalo bioware sporo wolnej reki poza silnikiem ktory byl narzucony na sile Frostbite.

- w 2017 Patrick Soderlund byl w studiu (ponad 4 lat w przed-produkcji) i powiedzial pokazcie co macie po czym powiedzial ze to co widzial obsysa i to zle ssie i ze to nie jest gra o ktorej byla mowa

- bioware mialo spory wewnetrze

- gre poskladano w 18 miesiacy, zlepki tego co bylo zeby to jakos to posklejac (duck tape zawsze dziala)

- brak poziomow ktore na szybko byly byly robione (to tlumaczy powtarzalnosc)

- misja z kryptami byla specjalnie przeciagniecia zeby wydluzyc czas rozgrywki w ostaniej chwili wycieto to ze nisja miala byc rozciagnieta na wiele, wiele godzin.

 

Serio - moze BioWare zrobilo ilestam dobrych gier - ale teraz ta nazwa nic nie znaczy.

 

Ludzie odchodzili bo byli wypaleni, czesc ludzi depresja i wypalenie, problemy natury psychologicznej. itd.

 

Sorry o ile zal mi ludzi o tyle akurat trouble development sie spodziewalem.

 

Jak widac po tym temacie ktory umarl mozna juz opuscic kurtyne

kurtyna_d.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno się czytało ten artykuł - BioWare odpowiada za jedne z najlepszych wspomnień w mojej gamingowej historii, a teraz z legendy zostają strzępy. Liczę na to, że w końcu ogarną Frostbite - bo on zdaje się być jednym z głównych winowajców ostatnich porażek - i w końcu wrócą do korzeni. Bez otwartych światów w stylu MMO, a ze zwartą historią, trochę bardziej liniową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WahaczPL

Watpie.

EA ma swoja polityke. I ta odchodzi od gier ktore po prostu ograsz i pogonisz.

Live services.

I tu jest problem.

Bo o ile mozna stworzyc Path of Exile, WarFrame, WOW ktore odniosa sukces bedac rozwijane i jednoczenie beda zarabiac.

To ile takich gier moze byc? ile gier zatrzyma gracza na setki czy tysiace godzin? Wielu skacze od gry do gry, wielu gier nawet nie konczy.

EA ma problem bo raz chca gry duze, dwa gry ktore mozna monetyzowac w dluzszym okresie czasu, oraz Live Services.

I tutaj jest problem. Bo wiele gier ma tylko jedna szanse zeby zrobic pierwsze wrazenie. Jesli to jes slabe, to ciezko jest to nadrobic.

I tak dzieje sie w wypadku EA. Z drugiej strony mamy UBI ktore nawet gry ktore nie zrobily szalu potrafi postawic do pionu i utrzymac zadowajaca liczbe graczy (R6 Siege, For Honor).

 

Czas pokaze jak bedzie. Artykul dla mnie, by interesujacy bo widac ze praktyki z pupy, zarzadzanie z pupy, kij bez marchewki to nie jest cos gdzie branza gier jest wyjatkowa (mimo iz niektorym moze sie tak wydawac), czesc z tych ciemnych stron mozna doswiadczyc takze w ogolnie pojetej branzy oprogramowania.

 

milego grania

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też osobiście wątpię, ale wciąż mam nadzieję ;) W końcu w nieskończoność gry nie mogą rosnąć. Moim zdaniem już teraz dochodzimy do punktu, w którym gry z otwartym światem są za duże i nieraz przez to męczące. Może kiedyś trend się odwróci i tak jak kiedyś królowały oskryptowane kampanie na 6 godzin jak w Call of Duty, a później przestały - to teraz odejdziemy od otwartych światów. Z resztą - przecież Mass Effect 3 pokazał, że można zrobić dobrą, dosyć liniową opowieść dla jednego gracza (kontrowersyjną końcówkę pominę, bo ogólnie gra była bardzo dobra), dodać do niej tryb multi jako bonus i sporo na nim zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półotwarty świat bardzo dobrze mi podchodzi:1_grinning: Anthem wspierają jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WahaczPL

Zalezy jak szeroko sie patrzy - zawsze sa indyki ktore widac sie rozwijaja, pomijam crap, pomijam pomniejsze produkcje, ale sa ciut wieksze tutaj dobrym przykladem jest Hellblade (nie oceniajac samej gry) tworcy mieli jasny przekaz marketingowy - gra w polowie ceny, krotsza (ok 7h) dla jednego gracza gdzie chca dopracowac blisko poziomu AAA. Mozna mozna. 

 

Zgodze sie tez ze za duzo jest slabego wypelnienia. Masz pustke i wrzucasz do niej 500 znajdziek (z czego 200 to smiec), rzucasz marne misje przynies mi 10 marchewk i wrzucasz tych 100 na mape. Co mi po takim otwartym swiecie, nuzy, meczy a nawet zniecheca. 

 

Sa tez pol otwarte swiaty - hub plus wieksze mapy z pewna doza otwartosci. I to jest calkiem niezly pomysl. 

 

@manoszek

Tak studio w Austin przejelo utrzymanie Anthem jako Live Service. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, manoszek napisał:

Anthem wspierają jeszcze

Tak, tyczkami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to w ktoś jeszcze? Opłaca się? Bo widzę, że jest promo na ofertę ze steelbookiem i tak mnie to kusi.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ak-47 napisał:

Gra to w ktoś jeszcze? Opłaca się? Bo widzę, że jest promo na ofertę ze steelbookiem i tak mnie to kusi.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Moim zdaniem pochamuj swoje zapedy i wydaj to siano na inna gre.

Plotki mowia ze ma niedlugo trafic do Access mozliwe ze dniu premiery tegoz na PS4.

Miesiac pograsz na 15pln i ocenisz.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem pochamuj swoje zapedy i wydaj to siano na inna gre.
Plotki mowia ze ma niedlugo trafic do Access mozliwe ze dniu premiery tegoz na PS4.
Miesiac pograsz na 15pln i ocenisz.
 
Szczerze? To chciałem brać ze, względu na, steelbooka, bo mi się, strasznie, podoba :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ak-47 napisał:

Szczerze? To chciałem brać ze, względu na, steelbooka, bo mi się, strasznie, podoba :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

a jesli tak to szukaj samego steelbooka.

 

nie korzystalem z tego sklepu ale wedle ceneo opinie ma dobre.

https://www.electro.pl/pozostale-akcesoria-dla-graczy/steelbook-do-gry-anthem-fluorescencyjny,id-1274526

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny dzisiaj ruszamy po 19 granie jest nas dwóch na razie. Dopiero zaczynamy grę więc lvl zerowy. PSN Siudak

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem w Media Markt za 29,99 na konsole XD

 

Ja swoja kopie wziąłem na koksa. 
ktoś byłby chętny pograć?

PS. Za taka kwotę aż żal nie wziąć, nawet jak to kiepska gra, to warto sprawdzić i przekonać się samemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×