Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jak kochalem te gre tak teraz znienawidzilem. Pieprzone shardy. Gralem zakreslajac na mapie tereny na ktorych bylem , oblazlem wzdluz i wszerz... i co??? brakuje jednego.! szukalem go ze 3 h, L3 juz ledwo sie wciska. macie jakies SUGESTIE/PROPOZYCJE, jakich wam brakowalo jako ostatnich?? help!!

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kochalem te gre tak teraz znienawidzilem. Pieprzone shardy. Gralem zakreslajac na mapie tereny na ktorych bylem , oblazlem wzdluz i wszerz... i co??? brakuje jednego.! szukalem go ze 3 h, L3 juz ledwo sie wciska. macie jakies aluzje, jakich wam brakowalo jako ostatnich?? help!!

Poszukaj na YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kochalem te gre tak teraz znienawidzilem. Pieprzone shardy. Gralem zakreslajac na mapie tereny na ktorych bylem , oblazlem wzdluz i wszerz... i co??? brakuje jednego.! szukalem go ze 3 h, L3 juz ledwo sie wciska. macie jakies aluzje, jakich wam brakowalo jako ostatnich?? help!!

aluzji to moze nie (polecalbym sprawdzenie znaczenia tego slowka w slowniku), ale sugestie tak. sprawdz zniszczone molo we wschodniej czesci neonu.

http://faqs.ign.com/articles/986/986259p2.html

na tej mapce zaznaczony jest jako jeden pomiedzy dwoma kwadratowymi budynkami. nie widac go jak wciskasz L3 bo jest za daleko od ladu.

@Kris - pomocny jestes...

Gra bardzo mi się podoba, to pierwszy tytuł w którym zamierzam zdobyć platynę;] Może polonizacja nie jest świetna - szczególnie głosy kobiece są strasznie bezbarwne, ale nie jest źle.

Fabuła rozkręca się pod koniec gry, a samo zakończenie było dość zaskakujące. :biggrin: Także dobrym pomysłem są wybory chociaż dobrym Cole'em gra mi się lepiej;).

Aktualnie gram na wysokim poziomie trudności i stoczyłam walkę z

Aldenem.

Przez przypadek odkryłam dość łatwy sposób pokonania go. Na moście zwisamy z krawędzi jak najdalej od niego, trzymamy się lewej strony krawędzi i prawie cały czas walimy z błyskawic oraz młota megawatowego. Do naładowania energii wychylamy się gdy wróg akurat nie strzela. Należy tylko uważać czasami na ogień - ten może do nas dotrzeć oraz bardzo rzadko wrogowi udaje się dorzucić do nas złom. Ani razu mnie z serii odłamków nic nie trafiło :thumbsup:

na aldena najlatwiej miec tarcze ulepszona, tak zeby przy blokowaniu roznego rodzaju pierdolek zwracala energie. jak ten zaczyna nawalac ze swojego smietnikowego "minigun'a" wlaczasz tarcze i masz zawsze full energii. do tego uzywaj fali zeby odpychac do niego duze kawaly smieci ktore w Ciebie rzuca. pikus :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczenia znam, z nerwow sie walnalem. tego mam; zaczne od nowa na hardzie i bede skreslal z mapka- czego nie cierpie. A myslalem ze po golebiach z gta i seedach z PoPa juz nic gorszego nie bedzie;) mimo wszystko thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczenia znam, z nerwow sie walnalem. tego mam; zaczne od nowa na hardzie i bede skreslal z mapka- czego nie cierpie. A myslalem ze po golebiach z gta i seedach z PoPa juz nic gorszego nie bedzie;) mimo wszystko thx

Ja swojego znalazłem w Neonie na najbardziej wysuniętym budynku w stronę wody po prawej stronie od lini łączącej Neon z Labiryntem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kochalem te gre tak teraz znienawidzilem. Pieprzone shardy. Gralem zakreslajac na mapie tereny na ktorych bylem , oblazlem wzdluz i wszerz... i co??? brakuje jednego.! szukalem go ze 3 h, L3 juz ledwo sie wciska. macie jakies aluzje, jakich wam brakowalo jako ostatnich?? help!!

aluzje? hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aluzje? hmmm...

Założę się, że przy tym zrobiłeś minę widoczną w awatarze? :P

Potrzeba nam jednak takich wolnomyślicieli - nieraz rozwiazują prostym stwierdzeniem najabrdziej skomplikowane zagwozdki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś napisać ile jest szardów w Neonie, Labiryncie i w Dzielnicy Historycznej ? Potrzebna mi ta informacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś napisać ile jest szardów w Neonie, Labiryncie i w Dzielnicy Historycznej ? Potrzebna mi ta informacja :)

Neon - 146

Warren - 137

Historyczna - 67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CriticalZ, jak idzie zbieranie shardow? i jaki masz patent? Ja nie wiem w sumie co zrobić. Jestem po pierwszym skończeniu na medium jako Hero. Mam wszystkei dead dropy, stunty - co do shardow brakuje mi jednego. Krew mnie zalewa, bo latam po Empire city juz z 3 h, odwiedzam kazdy zakamarek i błagam o granatowa krope na radarze. Bezkustecznie. Skonczyly mi sie juz pomysly i miejsca ktore mogłbym pominać. Szkoda ze w grze nie ma statystyk ile shardow na danej wyspie mamy zebranych - to by znacznie zawezilo obszar poszukiwań. A tak ganiam za własnym ogonem co doprowadza mnie do frustracji. Chyba odpale new game na hardzie i bede skreslal kazdego jednego sharda - ale b. nie lubie takich metod i szczerze mowiac minal mi juz zapał i napał na tę grę. Odpoczne od niej tydzień i z nowymi siłami (mam nadzieje) rusze na poszukiwanie shardów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak robię właśnie. Skreślam na mapie shardy. To jest najskuteczniejsza metoda. Masz pewność że wszystko zbierzesz. Tylko potrzebna jest porządna mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon - 146

Warren - 137

Historyczna - 67

Wg poradnika gry-online i gamefaq

Neon -147

Historyczna- 135

Historyk- 68

Mapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamefaqs sa niezastapiane pod wzgledem poradnikow, wiec stawiam ze prawdziwe jest to co podal twoj przedmowca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo na tej mapie zaznaczam shardy :) Ale stracha mi napędziłeś, że wszystko będę musiał robić od nowa.

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CriticalZ, jak idzie zbieranie shardow? i jaki masz patent? Ja nie wiem w sumie co zrobić. Jestem po pierwszym skończeniu na medium jako Hero. Mam wszystkei dead dropy, stunty - co do shardow brakuje mi jednego. Krew mnie zalewa, bo latam po Empire city juz z 3 h, odwiedzam kazdy zakamarek i błagam o granatowa krope na radarze. Bezkustecznie. Skonczyly mi sie juz pomysly i miejsca ktore mogłbym pominać. Szkoda ze w grze nie ma statystyk ile shardow na danej wyspie mamy zebranych - to by znacznie zawezilo obszar poszukiwań. A tak ganiam za własnym ogonem co doprowadza mnie do frustracji. Chyba odpale new game na hardzie i bede skreslal kazdego jednego sharda - ale b. nie lubie takich metod i szczerze mowiac minal mi juz zapał i napał na tę grę. Odpoczne od niej tydzień i z nowymi siłami (mam nadzieje) rusze na poszukiwanie shardów :/

Wszystkim którzy wariują przy zbierniu shardów polecam uważnie przeczytać ten temat. Jest dużo wskazówek, przeżywałem to samo jak szukałem, a żal pisać po pięć razy.

Najczęstsze wtopy to shardy, których nie pokazuje radar - ten w trzecim mieście na najwyższym budynku (jest za wysoko żeby go radar wyłapał) i te dookoła mapy na wodzie (kilku radar nie chwyta, na przykład tego na deskach).

Ja znalazłem ostatni shard dopiero z mapą, czekał przy jednym z nabrzeży właśnie. A skreślając shardy to robota na 2 h jak masz gre na 100% zrobioną i nie ma wielu wrogów w mieście. Mniej więcej 40 min jeden dystrykt zajmuje sprawdzenie, czysta przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jedną misją poboczną a mianowicie "fotograf" chodzi mi o to że nie mam polecenie walki ze żniwiarzem i zawsze kiedy go zabijam on nie zdąży zrobić zdjęcia albo chowa się gdzieś za beczkami. Stąd moje pytanie co mam robić dodam że jest to ta pierwsza wyspa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zabijałeś piorunem ? Bo chyba normalnie "ręcznie" go trzeba :P

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie mozesz go zabic zanim fotograf nie zrobi zdjecia, wiec tak, najlepiej robi sie to "recznie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze poczekaj, aż fotograf przybiegnie, bo czasem się zaklinuje po drodze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pS3_PLAYER daj znać czy poskutkowało :) Ja muszę zebrać jeszcze tylko shardy, ale nie mam motywacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×