Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront II

Rekomendowane odpowiedzi

Bal bym się tego dotknąć, grałem tylko w betę gra mi nie podeszła chociaż nie jestem bardzo wybredny, ciężko mi powiedzieć czy zmieniła się na lepsze. Za taką cenę ryzyko jest żadne możesz sobie sprawdzić jak chcesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobry wieczor

widze temat umarl.

W sumie sie nie dziwie. Dziwie sie ze wszystkie kontrowersje natrzepaly tylko 4 pelne strony :P

bo materialu to jest na powiesc :D

Skusilem sie na Origin Access za 4pln - i postanowilem to nadrobic, Nie wiem czy to moj PC czy to gry EA ale grajac poki co tylko w singla - loadingingi dlugie i gra wywalila mi sie ze 3 razy. Raz tak ze hard reset byl konieczny. W innych grach nie widzialem poki co takich zachowan.

No ale zostawiajac to. Plus optymalizacja mix high/medium na lapku dzialal w 60fps.

Ale sama kampania - zaczyna sie epicko (mozna bylo to przetestowac w 10h trialu) a potem im dalej tym gorzej. Fakt ze wyroslem troche z gwiezdnych wojen i ta marka raczej kojarzy mi sie z czasami dziecinstwa i pozniej kiedy jeszcze mialem nascie lat wyszla odswiezona trylogia potem stracilem jakos zaintereowanie.

Ale tutaj po epickim otwarciu mamy pozniej wrzucmy rozdzialy tak zeby bylo roznorodnie troche pif-paf troche (mniej) machania mieczem, wrzucmy sporo znanych postaci i zeby gracz mogl nimi kierowac. I to tyle fabularnie meh, gameplay nie wiem moze ja stara zrzeda jestem ale mam wrazenie ze im dalej tym gorzej. OK strzelanie jest ok, machanie mieczem takie se. Latanie po pierwszym epickim krajobrazie i fajnej misji kazde kolejne to jest mniej wiecej to samo tylko zmieniamy pojazdy latajace a i czasami przechodzac misje myslalem: "ok to ile jeszcze mam celi do konca" a nie "o ale fajna ta walka w tym stateczku".

w trybie TPP postaci poruszaja sie jakby mialy kupe w pielucho majtkach. Tryp FPS elimunuje ta niedogodnosc, ale jakos przyjemniej ogarnialo mi sie pole walki z 3ciej osoby.

Po tym co widzialem smiem domniemac ze bieganie w multi dosc szybko by mnie znudzillo. Wiec czempredzej wywale te 75GB z dysku.

 

Na moje szczescie nie kupilem abo dla tej gry a dla wysoko ocenionych indykow jak Ghost of a Tale oraz FE, a takze kontynuowania rozgrywki w opus magnum.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MagEllan napisał:

Na moje szczescie nie kupilem abo dla tej gry a dla wysoko ocenionych indykow jak Ghost of a Tale oraz FE, a takze kontynuowania rozgrywki w opus magnum.

 

 

Zazdroszczę bo osobiście dałem się nabrać i kupiłem. Jedyne co mi przychodzi na język to te kilka słów: nawet teraz ta gra to zwyczajna kupa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w nowych Battlefrontach najbardziej irytuje to, że widać, że te gry są specjalnie upraszczane względem Battlefieldów - co uwypukla zastosowanie tego samego silnika. Jeszcze w jedynce dało się z tym żyć, bo był normalny conquest, otwarte mapy i strzelało się w takich warunkach całkiem fajnie, dopóki nie znudziły mi się dostępne bez season passa 4 mapy. W dwójce korytarzowy tryb szturmu to moim zdaniem pomyłka, bo przez niego każda gra wygląda praktycznie tak samo i mnie ten brak dowolności odrzucił szybko. Gdyby jeszcze można było wybierać mapy, na których chcemy grać nie byłoby to tak odczuwalne, ale losowa kolejność w moim przypadku skutkowała tym, że przez 80% czasu grałem na 3-4 mapach, bo te które mnie interesowały były gdzieś daleko w kolejce. Np. na mapie Crait udało mi się zagrać tylko raz zanim sprzedałem grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×