Skocz do zawartości
Patricko

Metro Exodus

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mnie martwi to że poszli tak daleko w otwarty świat i podróż głównie na powierchni-klimat może dostać po dupie.............jednak kanały i metro w poprzednich częściach miały ten zajebisty i niepowtarzalny klimat i poczucie niepewności.Obym się mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej skończy się tak jak w przypadku MGS V, czyli bardzo dobra gra, ale średnie Metro. Nie będzie to jeszcze tragiczny scenariusz, bo jednak nie można w kółko wałkować tego samego. Gdyby po raz trzeci dostarczyli taką samą grę w ciemnych tunelach, to gracze też mogliby mieć już dosyć. Odświeżenie formuły i pójście w otwarty świat jest ryzykowne, ale może się opłacić. Oglądałem wczoraj kilka materiałów z gry i uspokoił mnie fakt, że nie będzie żadnych Ubi-podobnych side questów, zbieractwa i odkrywania terenu. To wciąż będzie liniowy FPS, po prostu z otwartym światem, a ta otwartość będzie sprowadzała się do tego, że gracz będzie mógł nieco pozwiedzać i natrafić na jakieś ciekawe rzeczy/miejsca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Najwyżej skończy się tak jak w przypadku MGS V, czyli bardzo dobra gra, ale średnie Metro. Nie będzie to jeszcze tragiczny scenariusz, bo jednak nie można w kółko wałkować tego samego. Gdyby po raz trzeci dostarczyli taką samą grę w ciemnych tunelach, to gracze też mogliby mieć już dosyć. Odświeżenie formuły i pójście w otwarty świat jest ryzykowne, ale może się opłacić. Oglądałem wczoraj kilka materiałów z gry i uspokoił mnie fakt, że nie będzie żadnych Ubi-podobnych side questów, zbieractwa i odkrywania terenu. To wciąż będzie liniowy FPS, po prostu z otwartym światem, a ta otwartość będzie sprowadzała się do tego, że gracz będzie mógł nieco pozwiedzać i natrafić na jakieś ciekawe rzeczy/miejsca.

Oby tak właśnie było...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarte światy robią się nudne po kilkunastu godzinach głownie przez lipne aktywności poboczne i setki znaczników na mapie, mam nadzieję że w tym przypadku tak nie będzie, czuć momentami klimatyczne i mroczne miejscówki.

Przez chwilę poczułem Mad Maxa nie wiem czy wy mieliście tak samo, może dobrze zrobili że akcje przenieśli z metra na otwarte tereny, ile znowu można było tam siedzieć, wiadomo że można tworzyć setki opowiadam o życiu w metrze ale chyba nie o to chodzi, myślę że poszli właściwą drogą a wszystko okaże się już nie długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są potrzebne w każdej grze,mam tylko nadzieję że nie przedobrzyli z tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer był na prezentacji i mowili, ze to ciagle korytarzowa forma i praktycznie zawsze jest tylko jedna droga do celu. Także spokojna głowa i nie będzie to sandbox ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera z dystrybucją na PC ostra, dobrze że ja spokojnie czekam na swoją kopię  w pudełku, Niewolnicy cyfrowej dystrybucji wpadli w szał, trochę nie rozumiem o co chodzi bo zawsze biorę pudełka, ciekawe jak to wszytko odbiję się na sprzedaży na PC, czy głównym problemem jest brak możliwości kupienia gry taniej omijając marże Steam?

@MagEllanlepiej się orientujesz na rynku a ja pytam z czystej ciekawość, człowiek siedzi trochę w tym bagnie to chciał bym się dowiedzieć co się dzieje, jak znajdziesz czas to napisz coś od siebie, masz wiele większe doświadczenie niż ja, pozdrawiam:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 minut temu, manoszek napisał:

co się dzieje, jak znajdziesz czas to napisz coś od siebie, masz wiele większe doświadczenie niż ja, pozdrawiam:1_grinning:

Nie do mnie ale sie wypowiem, bo kto mi zabroni :P

To taki trochę wydumany ból pośladów (jakbym dalej grał na pc to pewnie też bym go trochę miał). Coś w stylu czasowej wyłączności zdaje się któregoś tomb raidera na xboxie, który dopiero później był na ps4. Tyle że tutaj, to jest problem mniejszy, bo po prostu logujesz się i ściągasz innego klienta i tyle. Nie gram na pc od dawna, ale obstawiam, że ten klient epica jest tym samym czym steam, gog, uplay i te wszystkie inne - jest darmowy i każdy ma własną bibliotekę.

Tyle że steam jest największy. Sam doskonale pamiętam, jak nie chciało mi się w dobrej promocji kupić jakiejś gry (żadnej konkretnej, ogólny przykład), bo była np kluczem na goga a nie na steama. Na steamie miałem wszystkich znajomych, na steamie miałem duperele bez znaczenia w postaci achievementów, odznak, kart i innego dziadostwa, które uwielbiałem i uwielbiam do dziś (dlatego ubolewam, że na switchu nie ma pucharków :( ).

Staram się zrozumieć i tych, któym to wisi i tych, którym to nie wisi. 

Wczoraj pojawiła się ta petarda od devów, że jak gracze zbojkotują wersję pctową w postaci eksluzywnej dla epic store, to taki wuj, więcej metro na pc nie będzie. Dzisiaj wydawcy to prostowali tłumacząc emocjami devów, którzy niby (albo w liczbie pojedynczej, nie wnikam) byli zawiedzeni, że ich praca przez decyzję wydawcy może zostać olana. 

Jak dla mnie to jest taka burza w szklance wody. Nikt przytomny nie oleje dobrej gry bo jest na innym kliencie. To nie jest sytuacja jak z exami na ps4, że trzeba kupić za mniej lub bardziej konkretną kasę kolejne urządzenie (też nie rozumiem 1 na metacriticu dla exów tylko dlatego że są exami, to jest debilizm). Tutaj po prostu ściągasz na tego samego kompa innego klienta i grasz. A jak tak strasznie musi być na steama, to kupisz za rok. Do tego czasu, znając rynek pc, klucz będzie do dostania za 1/4 ceny.

Tl;dr - olej taboreciarzy i ciesz się graniem jak człowiek na kanapie i patrząc na leżące obok pudełeczko :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

 

@MagEllanlepiej się orientujesz na rynku a ja pytam z czystej ciekawość, człowiek siedzi trochę w tym bagnie to chciał bym się dowiedzieć co się dzieje, jak znajdziesz czas to napisz coś od siebie, masz wiele większe doświadczenie niż ja, pozdrawiam:1_grinning:

 

tutaj o tym pisalem: 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, xavris napisał:

Nie do mnie ale sie wypowiem, bo kto mi zabroni :P

To taki trochę wydumany ból pośladów (jakbym dalej grał na pc to pewnie też bym go trochę miał). Coś w stylu czasowej wyłączności zdaje się któregoś tomb raidera na xboxie, który dopiero później był na ps4. Tyle że tutaj, to jest problem mniejszy, bo po prostu logujesz się i ściągasz innego klienta i tyle. Nie gram na pc od dawna, ale obstawiam, że ten klient epica jest tym samym czym steam, gog, uplay i te wszystkie inne - jest darmowy i każdy ma własną bibliotekę.

Tyle że steam jest największy. Sam doskonale pamiętam, jak nie chciało mi się w dobrej promocji kupić jakiejś gry (żadnej konkretnej, ogólny przykład), bo była np kluczem na goga a nie na steama. Na steamie miałem wszystkich znajomych, na steamie miałem duperele bez znaczenia w postaci achievementów, odznak, kart i innego dziadostwa, które uwielbiałem i uwielbiam do dziś (dlatego ubolewam, że na switchu nie ma pucharków :( ).

Staram się zrozumieć i tych, któym to wisi i tych, którym to nie wisi. 

Wczoraj pojawiła się ta petarda od devów, że jak gracze zbojkotują wersję pctową w postaci eksluzywnej dla epic store, to taki wuj, więcej metro na pc nie będzie. Dzisiaj wydawcy to prostowali tłumacząc emocjami devów, którzy niby (albo w liczbie pojedynczej, nie wnikam) byli zawiedzeni, że ich praca przez decyzję wydawcy może zostać olana. 

Jak dla mnie to jest taka burza w szklance wody. Nikt przytomny nie oleje dobrej gry bo jest na innym kliencie. To nie jest sytuacja jak z exami na ps4, że trzeba kupić za mniej lub bardziej konkretną kasę kolejne urządzenie (też nie rozumiem 1 na metacriticu dla exów tylko dlatego że są exami, to jest debilizm). Tutaj po prostu ściągasz na tego samego kompa innego klienta i grasz. A jak tak strasznie musi być na steama, to kupisz za rok. Do tego czasu, znając rynek pc, klucz będzie do dostania za 1/4 ceny.

Tl;dr - olej taboreciarzy i ciesz się graniem jak człowiek na kanapie i patrząc na leżące obok pudełeczko :)

To nie jest tylko kwestia launchera (chociaż instalowanie kilkunastu też potrafi zdenerwować). Epic Launcher nie posiada achievementów, forów, ani żadnych innych tego typu funkcji. Pre ordery można było składać na Steamie, a teraz każdy dostanie klucz Epic. Nawet Ci którzy płyty zamawiali. Epic ma ujowy support, zasady zwrotów pieniędzy niby takie same jak Steam, ale to czy dostaniesz to loteria. Do tego sporo ludzi miało shackowane konta, a support ich olał. Nic dziwnego, że ludzie nie chcą z tego korzystać.

 

1548702008491.jpg

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale robiąc bagno i zaniżając oceny na steamie poprzednim częścią to też trzeba mieć ładne kuku w głowie. Na stemia na którym by chcieli mieć także metro exodus od razu XD Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe. Jak można z takiego czegoś robić jakikolwiek problem. To tylko gierka. Ci co będą chcieli zagrać i tak kupią i zagrają. Jakaś część to płaczki tanich kont z allegro i innych podobnych, część idzie za tłumem walcząc o jaką wyimaginowaną ideę jakby od tego zależało zbawienie ich świata ( czyt,branży którą traktują zbyt poważnie jak na zwykłą co by nie mówić prymitywną rozrywkęm którą jest granie w gry ). Tak jak ktoś wspomniał. Nie muszą kupować dodatkowego sprzętu, tylko zainstalować launchera dodatkowego. Gracze i ich problemy, czasem godne na prawdę politowania. Człowiek potem się zastanawia, czy ludzie na prawdę nie mają większych problemów:D

 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, danken000 napisał:

Pre ordery można było składać na Steamie, a teraz każdy dostanie klucz Epic

Przypuszczam, że z tego się największy gnój zrobił, że było a nie jest. Jakby od samiuśkiego początku miało być na epicu to by była cisza.

Co do supportu się nie wypowiem, nie miałem sam do czynienia ani nie czytałem na necie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że te X lat temu był podobny bunt, kiedy gry wymuszały podpięcie do...Steam'a. Gracze przez ten okres czasu przeszli drogę od buntownika do niewolnika, bo teraz jest krzyk, jak coś ma zostać wydane poza tą platformą. Jak wiele może się zmienić ;) Cieszę się, że gram na konsoli, bo i samą grę mogę po ograniu odsprzedać, a i ośmiu launcherów nie muszę instalować. Swoją drogą, ciekawe jak rozwinie się ten trend ex'ów wewnątrz jednej platformy, jaką jest PC.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja już gurwa nie rozumiem tej gównoburzy :/ Ale generalnie nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasaj jeśli ktoś może o coś drzeć ryja bez powodu, to będzie darł ryja bez powodu, zwłaszcza jak widzi że ktoś inny już to robi :P

Sikajcie na nich i kupcie pudełka na ps4 jak ludzie a nie jak taboretowe zwierzęta :P

 

@Bartek_Red Dokładnie XD Jak half life 2 wyszedł to ile było ględzenia XD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ruszam w podróż z pudełkiem na półce, a PCMR polecam ich najlepsza platformę do grania youtube.com :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xavris napisał:

Przypuszczam, że z tego się największy gnój zrobił, że było a nie jest. Jakby od samiuśkiego początku miało być na epicu to by była cisza.

Co do supportu się nie wypowiem, nie miałem sam do czynienia ani nie czytałem na necie. 

Nie do konca. Tylko Epic wystartowal niedawno, zakladam juz po tym jak gra ogloszona byla na steam wiec gnoj i tak by byl. 

Co do supportu - Epic na starcie mial taka polityke zwrotow ze beke z nich krecili - wymagane dane:

4 ostanie cyfry karty ktora zostala dokonana platnosc, data zalozenia konta, data pierwszego zakupy na epic, i pare innych danych ktore raczej nie sa powszechnie stosowane. 

Po tym jak ktos zaczal robic w kolo tego zagadnienie zmienili na podobna do steam polityke. A czy dziala? no tu by trzeba zapytac sie osob ktore z tego korzystaly, o ile sa takie. 

Druga rzecz sa gry oglaszane na Epic i tez ludzie kreca nosem. Wiec Epic bedzie mial pod gorke. 

System recek ktory proponuja ma niby zniwelowac "review bombing", ale jest hmm wybiorczy. Tzn wydawca/dev ma decydowac czy pozwala na recki. 

Brak regionalizacji cen to kolejny problem Epic wspiera moze z nascie regionow co w porownaniu ze steam jest nikla wartoscia. 

No i brak wolnego obrotu kluczami na Epic jak ma to miejsce w wypadku steam (Humbe, GMG, Fanatica, 2game, gamersgate, gamesplanet, konsoleigry, i pewnie z nascie innych stron/sklepow legalnie sprzedajacych klucze na steam i majacych swoje wlasne promocje). 

Bez obrazy kolego ale widac ze troche jestes oderwany od rynku PC (o czym sam zreszta wspomniales)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, MagEllan napisał:

Bez obrazy kolego ale widac ze troche jestes oderwany od rynku PC (o czym sam zreszta wspomniales)

Grałem 15 lat na kompie, po czym zmądrzałem i przesiadłem się na kanapę. To że nie gram od jakiegoś czasu na pc nie znaczy, że nie znam w ogóle realiów.

Kupowałem klucze w każdym z tych sklepów które wymieniłeś milion razy (a nawet w jakiś dziwnych ruskich i innych w niezrozumiałych językach, gdzie ludzie na necie wrzucali screeny co po kolei klikać) i też nie raz mnie wkurzało, jak kupiłem coś prosto na steamie a krótko później było za połowe ceny na jakimś sklepie na drugim końcu świata. Handlowałem kluczami do tf2 za gry kupowane z indonezji czy innych kambodży mając pełną świadomość, że nie ma bata, że wydawcy/ twórcy nie są na tym w taki czy inny sposób dymani.

Rozumiem graczy, że nie podoba im się to, że coś jest poza steamem. Sam pisałem, że często czegoś nie kupiłem, bo nie było na steama. Jednocześnie nie miałem żadnego problemu, żeby kupić coś na inną platformę, jeśli chciałem w coś zagrać (chociażby star wars the old republic na originie, czy różne asasyny czy far cry 3, którego wziąłem na uplay bo chciałem w niego zagrać i już). Rozumiem jednocześnie wydawców i twórców, którzy za swoją robotę chcą być odpowiednio nagradzani i nie chcą, żeby za miesiąc ich gra chodziła na sklepach z kluczami czy innych allegrach za 80% ceny. Jeżeli ktoś jest normalnym graczem i cche zagrać to i tak kupi. Jeśli ktoś jest pieniaczem, to i tak znajdzie powód do marudzenia.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bartek_Red napisał:

Najlepsze jest to, że te X lat temu był podobny bunt, kiedy gry wymuszały podpięcie do...Steam'a. Gracze przez ten okres czasu przeszli drogę od buntownika do niewolnika, bo teraz jest krzyk, jak coś ma zostać wydane poza tą platformą. Jak wiele może się zmienić ;) Cieszę się, że gram na konsoli, bo i samą grę mogę po ograniu odsprzedać, a i ośmiu launcherów nie muszę instalować. Swoją drogą, ciekawe jak rozwinie się ten trend ex'ów wewnątrz jednej platformy, jaką jest PC.

 

 

Zgadza sie ze byl bunt a wiesz czemu? bo steam jak i ogolnie przypisanie gry do konta (steam, origin, uplay) zabijalo rynek wtorny. I go zabilo. 

Dochodzi do tego ze masz gry jak Lego gdzie kupujesz pudlo w ktorym jest tylko kod (tak masz info na pudelku), lub MGS V gdzie masz plytke z instalka steama ale nie gry. 

Moj ostani zakup pudelkowy na PC - Styx za 9,99pln wygladal tak kupuje pudlo wychodze ze sklepu rozpakowuje wyciagam kod na steam chowam do portfela pudlko i plyte wywalam. 

Steam przez lata rozrosl sie niesamowicie i oferuje po prostu duzo wiecej nizli konkurencja (origin, uplay). Wiec ludzie przez ta dekade sie dostosowali przywyki do "nowego porzadku". EA z Origin pocisneli powiedzieli nasze gry tylko u nas, i gracze marudzili ale jakos to tez przekleli mimo iz niechetnie, Ubi z uplay to inna bajka bo Ci dalej wydawali gry na steam co pokazuje ze nie mieli odwagi w pelni sie odciac od tej plaformy, tyle ze jesli chodzi o gry UBI to wole je chyba na uplay bo jak mam odpalac i steam i uplay to jest to zwyczajna marnacja zasobow. 

Teraz wchodzi nowe ale podkupujac devsow i o to wlasnie jest burza. To sie nie podoba tak samo jak nie podobala sie eksluzywnosc TR na XO zerknij na komenty pod newsami ktore to oglaszaly albo tu na forum jaki byl pierdolnik. 

 

Przewada konsol na chwile obecna jest rynek wtorny, i sam z niego korzystam. Co wiecej wielu PeCeciarzy ma konsole, a i czesc konsolowcow ma PC. Wiec tutaj problem sam sie rozwiazuje wybieramy gre na jedna z plaform tam gdzie nam bardziej pasuje. 

 

To o czym pisalem i z czym sie nie zgadzam bo uwazam takie zachowanie za malo madre:

- anuluje preordera nie kupie tej gry - jasne obrazic sie na wydawce bo puscil baka z kleksem. I pozbawic siebie mozliwosci zagrania w dobry tytul. Bez sensu, nawet jesli komus zalezy na steam gra tam wroci za rok. 

- review bombing - zarowno Exodus jak i poprzednich czesci - bez sensu tak samo jak review bombing tego ze gra spadla z ceny (TR). Bo czy M:2033 i M:LL staja sie gorsze przez to ze Exodus nie ma na steam? Jesli ktos kieruje sie taka logika wystawiajac negatywna recenzje to powinszowac. 

 

Jesli gra jest dobra brac i grac na wybranej plaformie, jesli gra jest niedostepna a na byc dostepna poczekac. 

Proste proste - ja Rise of the TR ogralem na PS4 amator poczekalem kupilem ogralem i bylem zadowolony a to ze rok pozniej korona mi z glowy nie spadla (ba nawet sie ani troche nie przekszywila). 

 

Cieszyc sie graniem - to jest najwazniejsze. 

 

@xavris

Tyle ze mieszasz tutaj kluczykownie i handlel kluczami z legalnymi sklepami... 

Kolego sklepy ktore podalem wspolprawcuja z wydawcami i od nich maja klucze (to nie sa cdkeys, kinguin czy g2a). 

I maja z tego dzialke przyklad RE2-remaster byl na GMG 25% taniej w preorderze i musialo sie to oplacac a i pozwalalo ominac prowizje Steam. 

Steam nie ma monopolu na klucze, generacja tychze lezy w gesti wydawcy/devsa, ktory moze sprzedawac je poza platforma. Widzisz roznice?  Epic tymczasem takowy monopol na klucze posiada bo gry kupowane u nich sa kupowane li tylko u nich. 

I teraz czy lepiej miec wybor sprzedawac czesc na steam z wysoka prowizja i czesc poza steam z nisza liczac ze nadrobi sie iloscia kopii, czy lepiej podpisac umowe z plaforma gdzie prowizja jest nizsza ale stala. To juz jest w gestii wydawcow zeby ogarnac temat. 

 

Z innych ciekawostek - w EU monopol na klucze do PSN ma Sony, w US/CA nie ma takowego i strony trzecie jak GMG czy Humble moga sprzedawac klucze do gier na PS. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cała historia Steam'a i przypisywania gier na stałe oraz zmiana zachowań/przyzwyczajeń graczy na przestrzeni tych kilkunastu lat, to dobry materiał na jakąś pracę naukową. Nie jest tajemnicą, że twórcy Half Life'a znaleźli piękny patent i wdrożyli go w życie, przy okazji manipulując (nie da się tego inaczej nazwać) graczami, co trwa aż do dzisiaj. Wystarczy przytoczyć rozmaite wyprzedaże, na które gracze czekają z wywieszonymi językami, licząc na to, że tytuły przypisane do wish listy znajdą się na promocji. Gracze powiększają bibliotekę, przy okazji stając się niejako uzależnionymi od tego, no bo niby jak porzucić platformę, do której przypisało się XXX gier? To nic, że połowy nigdy się nie ogra. Sam pamiętam swoje zdziwienie, gdy jako gówniarz kupiłem sobie Alien vs Predator (ten remake), a po włożeniu płytki wyskoczył mi instalator Steam, nie wiedziałem o co chodzi, człowiek nie czytał informacji na pudełku, jedynie czy sprzęt spełnia wymagania, ale z tym zapoznałem się już wcześniej.

 

Zboczyłem mocno z tematu Metro, więc z mojej strony już koniec offtop'u ;)

 

PS. Co do Ubisoftu, to zdaje się, że i oni odpinają się od platformy Valve, bo Division 2 nie będzie dostępne na Steam.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta gra to jedyny powód dla którego jeszcze wstrzymuje się z KH3. Jeśli okaże się hitem, to biorę, jeśli średniak, albo "tylko dobra " to raczej odpuszczę. No, ale zapowiada się bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję, że jeśli gra okaże się hitem, to PCtowcy pójdą po rozum do głowy ( w sumie i tak pójdą, bo jak zobaczą, że hit to ich buncik pójdzie w pizduł:D ) i normalnie kupią.

A tak swoją drogą. Ktoś wie kiedy embargo schodzi?

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę spokojnie na premierę na tą chwilę gdzie mogę jeszcze wymieniać pudełka nie ma żadnego ryzyka.  Myślę że oceny będą na poziomie 8,5, chociaż jak dla mnie to bez znaczenia, widziałem  urywki gry wiem mniej więcej co otrzymam, już nie długo czas ruszyć w podróż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×