Skocz do zawartości
Patricko

Forza Motorsport 7

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Fakers napisał:

Ja dzisiaj pauzuję Destiny i możemy polatać jakimś Prosiakiem lub innym GTRem...

Jak wrażenia z pełnej wersji ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Fakers napisał:

Ja dzisiaj pauzuję Destiny i możemy polatać jakimś Prosiakiem lub innym GTRem...

Ja dzisiaj bede po 20.00 do odcinki także jak ktoś jest chetny to możemy polatać.............

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC gra jest kompletnie niegrywalna, jest jeszcze gorzej niz w demie - zawiecha przy przwie kazdym uruchamianiu gry, freezy podczas save'ow, no i po raz trzeci to samo - memory leak... #UltimatePCGamingExperience

 

Z kolei na XB1 gra smiga bez najmniejszych zastrzerzen, a wyglada i brzmi rewelacyjnie, i mam wrazenie, ze model jazdy zostal jeszcze bardziej poprawiony wzgledem dema, duzo lepiej czuc teraz auta. Ogolnie to po pierwszym posiedzeniu mam odczucia jak za czasow gdy wychodzilo GT3 na PS2, gdzie wszystko bylo dopracowane na takim samym poziomie, i bylo tego naprawde sporo, a czlowiek po prostu siedzial dniami/tygodniami/miesiacami i geba sama sie cieszyla. PC2 przeszlo bez wiekszego echa, a o GT:S to chyba nawet samo Sony zapomnialo, takze jedyna gra, ktora bedzie w stanie w najblizszej przyszlosci zagrozic Forzie jest... kolejna Forza ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tylko kilka wyścigów online bo już padałem na mordę...wszystkie przegrane...Ja zadowolony... zresztą za taką kasę i jeszcze narzekać to była przesada. Grafika na elicie naprawdę robi wrażenie aż strach pomyśleć co będzie na xox 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żywy napisał:

Na PC gra jest kompletnie niegrywalna, jest jeszcze gorzej niz w demie - zawiecha przy przwie kazdym uruchamianiu gry, freezy podczas save'ow, no i po raz trzeci to samo - memory leak... #UltimatePCGamingExperience

 

Z kolei na XB1 gra smiga bez najmniejszych zastrzerzen, a wyglada i brzmi rewelacyjnie, i mam wrazenie, ze model jazdy zostal jeszcze bardziej poprawiony wzgledem dema, duzo lepiej czuc teraz auta. Ogolnie to po pierwszym posiedzeniu mam odczucia jak za czasow gdy wychodzilo GT3 na PS2, gdzie wszystko bylo dopracowane na takim samym poziomie, i bylo tego naprawde sporo, a czlowiek po prostu siedzial dniami/tygodniami/miesiacami i geba sama sie cieszyla. PC2 przeszlo bez wiekszego echa, a o GT:S to chyba nawet samo Sony zapomnialo, takze jedyna gra, ktora bedzie w stanie w najblizszej przyszlosci zagrozic Forzie jest... kolejna Forza ;)

To wyslij zapro i polatamy razem..............

 

4 minuty temu, Fakers napisał:

Wczoraj tylko kilka wyścigów online bo już padałem na mordę...wszystkie przegrane...Ja zadowolony... zresztą za taką kasę i jeszcze narzekać to była przesada. Grafika na elicie naprawdę robi wrażenie aż strach pomyśleć co będzie na xox 

Ja tez grałem do 2.00 w nocy i dzisiaj padnięty w robocie,złapie ciebie wieczorkiem i pośmigamy tylko kup %%%%%%:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan91PL wysyłajcie zapro chętnie pogram ale dopiero od 2/3. Jest kampania jakaś jak w 6? W sensie żeby miało to jakiś sens a nie jeżdżenie po torach bez celu , jakieś niby festyny wydarzenia ? W demie super wyglądało niebo po deszczu z słońcem zza chmur przy takiej pogodzie najchętniej jeździłbym każdy tor. A właśnie czy są tory gdzie jest śnieg ? Czy tylko deszcz burza i słońce bez zimy ?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniegu nie ma,tory po deszczu w słońcu są przepiękne-jechałem na Mugello Porsche 928 GTS..............cud miód i orzeszki.Kariera dla jednego gracza moim zdaniem jest najlepsza ze wszystkich części.Po prostu gra sprawia wrażenie naprawdę pełnej dopracowanej kolejnej i chyba najlepszej części z serii Forza:good:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9/29/2017 o 14:28, Żywy napisał:

Na PC gra jest kompletnie niegrywalna, jest jeszcze gorzej niz w demie - zawiecha przy przwie kazdym uruchamianiu gry, freezy podczas save'ow, no i po raz trzeci to samo - memory leak... #UltimatePCGamingExperience

 

Demo na PC bylo w miare OK. Duzo lepiej nizli Forza Apex ktora miala jakis memory leak i wywalala sie regularnie. 

 

Poszukaj informacji albo odpal gre w oknie i sprawdz menadzera zadan - byly informacje o dick move ze strony MS i FM7 na PC (zarowno demo jak i pelniak) dzialaja na max 2 rdzeniach z czego maksuja jeden. Wiec jesli nie masz uber szybkiego procka (clock speed) tylko duzo rdzeni z mniejsza predkoscia to masz przewalone. 

 

Ruch po to zeby promowac XOX. No slabo powiem..... 

 

Oczywiscie rzetelne DF nie wspomnialo o tym slowem.... kiedys we wczesniejszych materialach wspominali o uzyciu CPU i tym czy wielowatkowosc dziala.... 

 

 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllanPare dni po premierze wyszedl patch i od tego czasu wszystko smiga jak ta lala :) Co nie zmienia faktu, ze po raz trzeci taka sytuacja nie miala prawa zaistniec, a jednak... Ale w takich sytuacjach z pomoca przychodzi Play Anywhere, gdzie mozna ogrywac gry na XB1, a pozniej kontynuowac zabawe na PC jak juz wszystko polataja, jak wlasnie w przypadku Forzy czy swego czasu QB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się grać tryb single player bez patcha? (Ściąga się w tle ale to ponad 50gb)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez u was hdmi nie wchodzi do końca ? Jak spojrzycie z boku to tak z pol cm nie wchodzi do środka czy tylko ja mam coś tak ? Nie chce dociskać na sile

 

kurde nie ten temat sory

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz sie dowiedzialem da sie oczywiscie grac bez patcha. Ta gra jest piekna i wizualnie i "merytorycznie". Tyle ile tu jest rzeczy do ogarniecia, wozow itp, az mnie glowa boli z radosci :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN

No to milego grania. Mnie jakos FM nie do konca lezala. Jesli bedziesz chcial cos lzejszego i bardziej otwartego to FH3 - masz demko dla mnie arcade rewelacyjny. 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FH3 bedzie nastepne :1_grinning: Motorsport mi sie bardzo podoba bo pod wzgledem kampanii mocno mi przypomina takiego starocia jak Toca Racer, oczywiscie w nowoczesnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

FH3 bedzie nastepne :1_grinning: Motorsport mi sie bardzo podoba bo pod wzgledem kampanii mocno mi przypomina takiego starocia jak Toca Racer, oczywiscie w nowoczesnej wersji.

 

FM7 gralem tylko w demo. 

Sa mocne strony - grafika. plynnosc, showroom. 

Sa rzeczy only on xbox czyli wibracje w triggerach ktore moim zdaniem sa bardzo fajne i dodaja do doswiadczenia (nie wazne FM czy FH). 

To do czego ciezko bylo mi przywyknac to model jazdy. 

Co do samej kariery (bazujac na reckach) ekonomia w grze. 

niemniej rozumiem ze gra moze sie podobac zebrala dobre oceny, i z pewnoscia jesli opanuje sie odpowiednio model jazdy daje mase funu. 

 

Wyscigi to ostanio zatloczony region pCARS2, GTS, Forza, Drity, WRC, NFS:P. 

 

Tak wiec jesli chodzi o mniej arcadowe sciganie zostalem dalej z pCARS1 daje fun, z czasem rozwaze zakup 2. Jesli chodzi o arcade 50h w FH3 i okolo 50% ukonczenia (plus ledwie lizniete dodatki).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wibra w triggerach fajna rzecz, pozytywnie mnie zaskoczyla. Akurat model jazdy mi bardziej lezy niz w GT:S. Tylko trzeba na symulacje przelaczyc, w sumie tylko z ABS korzystam. Auta lataja fajnie, niekoniecznie realnie, ale czuc predkosc co mnie zawsze w grach wyscigowych najbardziej jara. I kamera bardziej dynamiczna, niby nic ale na np takim Brands Hatch fajnie lata na nierownosciach, w GTS to po prostu plynie jak po masle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tam jest taki single ze głowa mała :) a na padzie jak najbardziej można ustawić tak ze tylko cisniesz gaz czasem hamulec i jazda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grecky napisał:

Dwa pytania

 

Ta gra ma typowego singla?

Można grać na padzie, nie lamiąc? 

 

Ta gra to przede wszystkim ogromny singiel, online można ale tylko z ekipą.

Można, to nie jest zbyt wymagająca ścigałka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba będzie kupić pierwszą Forzę Motorsport w życiu :banderas:  

 

Do tej pory ogrywałem tylko Forzę Horizon 2 i 3, co to były za sztosiki :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM7 to raczej sciganie po torach, wiec troche inna bajka niz horizon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horajzony to typowe arkadówki, w Motorsport liźniesz trochę symulacji ale też bez przesady, gra jest bardzo przystępna nawet dla laika w tym temacie.

 

Na tą chwilę Forza Motorsport 7 to najlepiej działająca gra na XBOX X, 4K/60FPS :listek: Wygląda niesamowicie.

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde już się nie mogę doczekać jak odpalę ja po patchu. Bez niego i tak wyglądała świetnie. Jeśli na OG xie tak wyglada to mega szanuje Turn10.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

FM7 to raczej sciganie po torach

 

Godzinę temu, TeraJacek napisał:

Horajzony to typowe arkadówki

 

No przecież wiem to, nie jestem daunem :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×